Hoşgeldiniz!

makyaj teknikleri

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır 04:11
Doğal Makyaj Nasıl Yapılır 930.119 izlenme - 8 yıl önce Daha fazla makyaj videosu için http://www.trendmakyaj.com Facebook hesabımız: https://www.facebook.com/trendmakyaj Twitter hesabımız: http://www.twitter.com/...
Mükemmel Oje Sürme Önerisi 02:17
Mükemmel Oje Sürme Önerisi 5.993 izlenme - 4 yıl önce Güzellik-bakım önerileri, makyaj teknikleri ve kolay bakım fikirleri MigrosTV'de!
Far ile pratik ruj nasıl yapılır? 01:11
Far ile pratik ruj nasıl yapılır? 5.094 izlenme - 5 yıl önce Far kullanarak ruj yapabilirsiniz! Detayları videomuzda. Güzellik ve bakım konusunda harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin. http://migrostv.migros.com.tr/
Makyaj Teknikleri 1. Bölüm 06:38
Makyaj Teknikleri 1. Bölüm 5.531 izlenme - 11 yıl önce Makyaj Teknikleri 1. Bölüm
Kolay Makyaj Temizleme Önerisi 01:59
Kolay Makyaj Temizleme Önerisi 2.296 izlenme - 4 yıl önce Güzellik-bakım önerileri, makyaj teknikleri ve kolay bakım fikirleri MigrosTV'de!
Gözaltı Morluklarını Kapatmak İçin İnanılmaz Bir Yöntem; Kırmızı Ruj 05:24
Gözaltı Morluklarını Kapatmak İçin İnanılmaz Bir Yöntem; Kırmızı Ruj 3.681 izlenme - 7 yıl önce Kadınlar bazen ne kadar uğraşırsa uğraşsın, yorgunluk belirtisi olan gözaltı morluklarını yok etmeyi başaramıyor. En az 15 dakika, türlü türlü fırçalar ve makyaj ürünleriyle morlukları kapatmaya gidiyor. Üstelik sağlıklı olsanız da, yeteri kadar uyumadığınız için yüzünüzde başka karanlık noktalar da oluşabiliyor. Ancak morluklardan kurtulmak için kat kat makyaj yapmanıza gerek yok. Hindistan ’da yaşayan Vlogger Deepica Mutyala, kırmızı ruj kullanarak gözaltı morluklarını yok etmenin yolunu keşfetti. Mutyala, Youtube'da paylaştığı videoda turuncumsu kırmızı bir ruj ile gözaltı morluklarının yok ediyor.
Makyajla Burun İnceltme Uygulaması 01:18
Makyajla Burun İnceltme Uygulaması 1.982 izlenme - 5 yıl önce Güzellik-bakım ve makyaj konusunda püf noktaları, etkili öneriler ve harika fikirler MigrosTV'de! Güzellik ve Bir Ece‘den gelen önerimiz; makyaj ile burun inceltme. Etkili bir burun kontür uygulaması ile burnunuzu olduğundan daha ince gösterebilirsiniz. Detaylar için videomuzu izleyin.
Doğal Makyaj Önerisi 02:28
Doğal Makyaj Önerisi 1.469 izlenme - 4 yıl önce Güzellik-bakım önerileri, makyaj teknikleri ve kolay bakım fikirleri MigrosTV'de!
gülsu tanrıkulu göz makyajı makyaj teknıkleri 08:26
gülsu tanrıkulu göz makyajı makyaj teknıkleri 1.679 izlenme - 9 yıl önce gülsu tanrıkulu göz makyajı makyaj teknıkleri
Yaz Makyajı Önerisi 03:11
Yaz Makyajı Önerisi 479 izlenme - 4 yıl önce Güzellik-bakım önerileri, makyaj teknikleri ve kolay bakım fikirleri MigrosTV'de!
Nazar Boncugu 00:36
Nazar Boncugu 642 izlenme - 6 yıl önce
Gözleri Çekik Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır? 01:00
Gözleri Çekik Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır? 220 izlenme - 3 yıl önce Makyaj yapmak artık birçok kadının vazgeçilmez alışkanlıklarından biri. Her ne kadar cildimize zarar veriyor olsak da daha güzel görünme tutkumuzdan vazgeçemiyoruz. Herkesin kendinde eksik bulduğu ya da beğenmediği yanlar vardır. Aslında birçok makyaj hilesiyle bu küçük sorunlarımıza çözüm bulmak çok kolay. Her halimizle güzel olsak da bu küçük tüyolar günlük hayatımızda bizi mutlu edebilir..
Çilek 00:48
Çilek 525 izlenme - 6 yıl önce
Dudak Kalemini Ruj Olarak Kullanma 00:41
Dudak Kalemini Ruj Olarak Kullanma 475 izlenme - 6 yıl önce
Zikzak Rimel Uygulaması 01:14
Zikzak Rimel Uygulaması 423 izlenme - 5 yıl önce Bu öneriler harika bir makyaj için size ilham verecek! Güzellik ve Bir Ece‘den gelen önerimiz; Zikzak rimel uygulaması. Güzellik-bakım ve makyaj konusunda püf noktaları, etkili öneriler ve harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin.
Pati Video 00:27
Pati Video 348 izlenme - 6 yıl önce
Yuvarlak Yüze Makyaj Nasıl Yapılır? 04:58
Yuvarlak Yüze Makyaj Nasıl Yapılır? 150 izlenme - 3 yıl önce Yuvarlak Yüze Makyaj Nasıl Yapılır? 1) Gözlerini ön plana çıkar Yuvarlak yüzlerin ilk göze çarpan özellği çene ve yanak kısmıdır. Dikkati yukarı kısma çekerek daha dengeli bir görünüme sahip olabilirsin. Bunun için gözlerine uygulayacağın kahve tonlarında bir göz makyajı idealdir. Gece için füme tonlarıyla aynı makyajı uygulayabilirsin. Eyeliner ve kahverengi far ikilisi ise hem gece hem gündüz için biçilmiş kaftan. İpucu: İki kat maskara kullanarak uzun kirpiklerle dikkati her zaman yukarı çekebilirsin. 2) Kontur ver Yüzünü daha uzun ve ince göstermek ışık oyunlarıyla oldukça kolay! Burun kenarlarına, kaş kemiklerine, elmacık kemiklerinin tam üzerine ve çenenin en sivri noktasına aydınlatıcı; elmacık kemiklerinin altına, şakaklarına, alnının üst kısmına ve çene kemiğine de bronzlaştırıcı uygula. 3) Gıdını gölgele Bronz pudranın yapabileceklerine gıdıyı saklamak da dahil! Büyükçe bir fırçayla bronz pudrayı yuvarlak hareketlerle gıdına uygula. Bunu yaparken fırçayı dik tut. Boynuna doğru pudrayı hafifçe dağıtarak doğal bir renk geçişi elde et.
Güzellik ve Bir Ece ile; Aydınlatıcı Nasıl Uygulanır? 00:57
Güzellik ve Bir Ece ile; Aydınlatıcı Nasıl Uygulanır? 248 izlenme - 5 yıl önce “Güzellik ve Bir Ece” çok özel püf noktalarıyla MigrosTV’de! Aydınlatıcı uygulayabileceğiniz bölgeler nelerdir ve yüz bölgesine aydınlatıcı nasıl uygulanır? Kısa sürede etkili bir makyaj yapmak için bu yöntemi uygulayabilirsiniz! Makyaj ve güzellik konusunda kendine özel gösterenlere iyi gelecek öneriler, fikirler ve püf noktaları için bizi takip etmeye devam edin.
Göz Kalemi Nasıl Sürülür? 01:17
Göz Kalemi Nasıl Sürülür? 121 izlenme - 3 yıl önce Daha belirgin ve çarpıcı bir görünüm elde etmeni sağlayacak göz kalemi sürme teknikleri bu videoda. Doğal görünümden uzaklaşmadan gözlerini daha belirgin hale getirmek istiyorsan bir göz kalemi yeter! Videoyu izleyerek göz kalemi nasıl sürülür, göz kalemi nasıl uygulanmalıdır gibi soruların cevaplarını öğrenecek ve kusursuz uygulamalar yapabileceksin. Göz kalemi nasıl çekilir öğren; daha belirgin gözlere sahip ol.
Ananas 00:47
Ananas 253 izlenme - 6 yıl önce
Kalem Eyeliner Nasıl Çekilir? 00:59
Kalem Eyeliner Nasıl Çekilir? 87 izlenme - 3 yıl önce Makyaj yapmak artık birçok kadının vazgeçilmez alışkanlıklarından biri. Her ne kadar cildimize zarar veriyor olsak da daha güzel görünme tutkumuzdan vazgeçemiyoruz. Herkesin kendinde eksik bulduğu ya da beğenmediği yanlar vardır. Aslında birçok makyaj hilesiyle bu küçük sorunlarımıza çözüm bulmak çok kolay. Her halimizle güzel olsak da bu küçük tüyolar günlük hayatımızda bizi mutlu edebilir...
Sarısiyah 00:38
Sarısiyah 141 izlenme - 6 yıl önce
Beach Club Makyajı 02:02
Beach Club Makyajı 103 izlenme - 5 yıl önce Güzellik ve Bir Ece MigrosTV'de! Güzellik-bakım ve makyaj konusunda püf noktaları, etkili öneriler ve harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin!
Gece Makyajı Nasıl Yapılır? 03:04
Gece Makyajı Nasıl Yapılır? 58 izlenme - 3 yıl önce Makyaj yapmak artık birçok kadının vazgeçilmez alışkanlıklarından biri. Her ne kadar cildimize zarar veriyor olsak da daha güzel görünme tutkumuzdan vazgeçemiyoruz. Herkesin kendinde eksik bulduğu ya da beğenmediği yanlar vardır. Aslında birçok makyaj hilesiyle bu küçük sorunlarımıza çözüm bulmak çok kolay. Her halimizle güzel olsak da bu küçük tüyolar günlük hayatımızda bizi mutlu edebilir...
Beyaz Go?z Kalemi Nasıl Çekilir? 01:03
Beyaz Go?z Kalemi Nasıl Çekilir? 23 izlenme - 5 yıl önce Güzellik ve Bir Ece MigrosTV'de! Güzellik-bakım ve makyaj konusunda püf noktaları, etkili öneriler ve harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin!