Hoşgeldiniz!

manikür

Öpücük Tırnak Deseni 01:00
Öpücük Tırnak Deseni 394.022 izlenme - 3 yıl önce Maybelline ile tırnaklarınıza 4 adımda mükemmel öpücükler kondurun!
Sahte Kahkül Yapımı : 03:40
Sahte Kahkül Yapımı : "Kendi Saçınızı Kesmeden Farklı Modeller" | Sebi Bebi 180 izlenme - 16 saat önce Saçlarınızı kesmeden kahkül size yakışıyor mu denemek veya arada sırada değişiklik yapıp farklı model kullanmak isteyenler için sahte kahkül yapımı gösterdim. Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebi@gmail.com ?Bu video Panasonic Lumix GH4 Kamera Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Aspherical Lens ile çekilmiştir. ?Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. ?Bu video sponsorlu değildir.
Yazın İşinize Yarayacak 8 İpucu | Sebi Bebi 05:03
Yazın İşinize Yarayacak 8 İpucu | Sebi Bebi 685 izlenme - 4 hafta önce Yazın işinize yarayabilecek 8 ipucu ile sizlerleyim. Videoda en sonda verdiğim maskede yumurtanın tamamı değil sarısını kullanın. Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebi@gmail.com ?Bu video Panasonic Lumix GH4 Kamera Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Aspherical Lens ile çekilmiştir. ?Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. ?Bu videoda ürün yerleştirme bulunmaktadır (Arko Nem) Firma tarafından gönderilen ürünleri test ettikten sonra gerçekten beğenirsem kanalımda yer veriyorum. Tüm öneriler tarafımdan dürüst olarak hazırlanmıştır. Prensplerimi aşağıdan okuyabilirsiniz. http://www.sebibebi.com/p/pr-ve-blog-gorusleri-hakknda.html
Kolay french manikür 02:12
Kolay french manikür 7.795 izlenme - 2 yıl önce LilaKutu tüyosu... French yaparken zorlanıyorsanız, bir sünger yardımcı olabilir.
1600 TL'lik Fırçaları 50 TL'ye Alabilirsiniz 07:30
1600 TL'lik Fırçaları 50 TL'ye Alabilirsiniz "Çakması Gerçeği Gibi"| Sebile Ölmez 1.180 izlenme - 2 ay önce 1600 TL'lik Fırçaları 50 TL'ye Alabilirsiniz "Çakması Gerçeği Gibi"| Sebile Ölmez.
Aynı Anda Makyaj Challenge | Neutrogena CC Krem Yarışma Talihlisi 09:39
Aynı Anda Makyaj Challenge | Neutrogena CC Krem Yarışma Talihlisi 564 izlenme - 1 ay önce Begüm Keçeci benim takipçim ve aynı zamanda bir youtuber. Neutrogena yarışmasında seçildi ve kanalıma konuk oldu. Aynı anda birbirimize makyaj yapmaya çalıştık. Begüm'ün kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC8U81NzqtCWYJADiaqlJ9Ug Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebi@gmail.com ?Bu video Panasonic Lumix GH4 Kamera Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Aspherical Lens ile çekilmiştir. ?Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir.
Zigzaglı Tırnak Deseni 01:10
Zigzaglı Tırnak Deseni 9.781 izlenme - 3 yıl önce Maybelline İle Mükemmel Spring Rose Nail-art
DIY: TOZ OJE 03:28
DIY: TOZ OJE "Aynalı Oje Nasıl Yapılır" | Sebi Bebi 525 izlenme - 1 ay önce Uzun bir aradan sonra aynalı bir manikürle karşınızdayım. Nail dust ya da nail powder genelde kalıcı manikür ya da kalıcı sahte tırnak yapımında kullanılsa da gördüğüm ürünün adı da nail powder olarak geçiyor. Çok popüler olur mu bilmem ama kendim evde çok benzerini yapabildim. Umarım seversiniz. LÜTFEN KUTUYU GENİŞLETİN Videoda kullandığım ürünler: Flormar CC Oje Bazı M.A.C Pigment "Platinum" Seche Vite Parlatıcı Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebi@gmail.com ?Bu video Panasonic Lumix GH4 Kamera Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Aspherical Lens ile çekilmiştir. ?Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. ?Bu video sponsorlu değildir.
Kolay French 08:34
Kolay French 11.975 izlenme - 6 yıl önce 1 dakikada french manikür tek kullanımlık degildir.uygulaması çook kolaydır ürün patentlidir bayilikler verilir. irtpieknakugulu@hotmail.com /// 0538 793 84 63 tunalıhilmi cad.kuğulu işhanı b/ blok no135 kat 1 çankaya /ankara
Saç Küpesi ve 6 Farklı Saç Modeli 08:02
Saç Küpesi ve 6 Farklı Saç Modeli "Hair Piercing,Hair Ring" | Sebi Bebi 674 izlenme - 2 ay önce
Makyajda Büyük İcat: İnce Çorap | 07:20
Makyajda Büyük İcat: İnce Çorap | "beauty Blender Vs Çorap" | Makyaj 1.305 izlenme - 4 ay önce Beauty Blender' da neymiş detirtecek bir makyaj uygulama tekniği. Hem nem dengesini kusursuz ayarlayan hem de fondöteni içine çekmeyen ona rağmen fondöteni ince ve mükemmel uygulamanızı sağlayan bu büyük icadın adı: "ince çorap"
Soyulan Kalıcı Ruj Yapımı ve Kore'den Pudra Ruj | Sebile Ölmez 07:33
Soyulan Kalıcı Ruj Yapımı ve Kore'den Pudra Ruj | Sebile Ölmez 642 izlenme - 2 ay önce
Gözenek Kapanır Mı, Akne İzi, Sıvılce, Komedon, Antı-Agıng... - Sebibebi, 15:52
Gözenek Kapanır Mı, Akne İzi, Sıvılce, Komedon, Antı-Agıng... - Sebibebi, 896 izlenme - 3 ay önce GÖZENEK KAPANIR MI, AKNE İZİ, SIVILCE, KOMEDON, ANTI-AGING...
Renkli Simli KAŞ Modasını Denedik | Sebi Bebi | Güzeliz Biz 08:09
Renkli Simli KAŞ Modasını Denedik | Sebi Bebi | Güzeliz Biz 274 izlenme - 4 hafta önce Güzliz Biz Kanalı'ndaki Dudak Sanatı Videsunun Lİnki: https://www.youtube.com/watch?v=RF8ueTE3V0s Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebi@gmail.com ?Bu video Panasonic Lumix GH4 Kamera Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Aspherical Lens ile çekilmiştir. ?Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. ?Bu video sponsorlu değildir.
Leopar Snapchat Filtresi | Sebile Ölmez 11:24
Leopar Snapchat Filtresi | Sebile Ölmez 670 izlenme - 3 ay önce
Nail Art - Asimetrik Tırnaklar 01:20
Nail Art - Asimetrik Tırnaklar 2.872 izlenme - 2 yıl önce Kırmızı, beyaz, mat gri ve siyah ince uçlu oje yeterli bu modeli yaratmak için. Tırnaklarda moda yaratmak için www.izlesene.com/nailart kanalını takip edin.
Rainbow GÖKKUŞAĞI ve MOZAİK Aydınlatıcı Nasıl Yapılır?  | Sebile Ölmez 11:30
Rainbow GÖKKUŞAĞI ve MOZAİK Aydınlatıcı Nasıl Yapılır? | Sebile Ölmez 895 izlenme - 4 ay önce
30 Dakikada Mükemmel Tırnaklar ! 07:43
30 Dakikada Mükemmel Tırnaklar ! 411 izlenme - 3 ay önce Hızlı Tırnak Uzatma yöntemlerinden belki de en çabuk olanı bu videoda ! ABONE OL butonuna basarak ücretsiz abone olabilirsiniz :) Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz . DETAYLAR AŞAĞIDA. Kullandığım Ürünler ; Tırnak Stickerı : http://goo.gl/wjWHKv UV Işını : http://goo.gl/pJcwCU UV Gel : http://goo.gl/05g9A9 Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil Twitter : http://www.twitter.com/mervesssevil Instagram : http://www.instagram.com/mervessevil İzlesene : http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Brandalis : http://brandalis.com/author/merve-sevil/ Younow : https://www.younow.com/merveesevil Pr & İletişim : mervesevil.pr@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir. Adobe Premiere PRO CC ile editlenmiştir. Disclaimer: Bu video sponsorlu değildir.
İrem Helvacıoğlu'yla RUJ RULETİ | NYX Intense Butter Gloss | Sebile Ölmez 12:07
İrem Helvacıoğlu'yla RUJ RULETİ | NYX Intense Butter Gloss | Sebile Ölmez 773 izlenme - 3 ay önce
Sevgililer Günü Manikürü 02:19
Sevgililer Günü Manikürü 2.828 izlenme - 3 yıl önce Bugün size sevgililer günü için kalp desenli manikürümü sunuyorum. Bazen gelişigüzel yaptığımız şeyler çok güzel görünür. Bu manikür zaten kusursuz bir çzim istemediğinden hepinizin elinde çok tatlı duracak eminim. Kusursuz bir kalp yapmak isterseniz aşağıdaki videoda bant tekniği ile kalp yapımını göstermiştim. Onu izlemeyi unutmayın.
Büyük Yaz Alışverişi | Zara, Nike, Koton, Trendyol  | Sebi Bebi 12:23
Büyük Yaz Alışverişi | Zara, Nike, Koton, Trendyol | Sebi Bebi 654 izlenme - 3 ay önce Yaz kıyafet alışverişim sizlerle. Bu videoda umarım tarzınıza uygun kıyafetler bulabilirsiniz. Videoda Trendyol ürünlerinin fiyatlarını söyleyememiştim. Aşağıda bulabilirsiniz.
Elma Yanaklar İçin İki Renkli Allık Tekniği 06:48
Elma Yanaklar İçin İki Renkli Allık Tekniği "pop Of Color" | Sebile Ölmez | Makyaj Ve Güzellik 548 izlenme - 2 ay önce Elma Yanaklar İçin İki Renkli Allık Tekniği "Pop Of Color"
Evde Manikur Yapımı - Tirnak Bakımı 05:25
Evde Manikur Yapımı - Tirnak Bakımı 4.953 izlenme - 3 yıl önce Manikür Ve Tırnak Bakımı Hakkında Ayrıntılı Bilgiler
 Sebi Bebi | Mezuniyet Makyajı 08:34
Sebi Bebi | Mezuniyet Makyajı "Drugstore Ürünleriyle" 636 izlenme - 3 ay önce Bu videoda sizlere daha uygun fiyatlı ve kolay bulunabilir ürünlerle makyaj yapmaya çalıştım. Gratis ve Watsons mağazalarında satılan bu ürünlerin yerine evinizde bulunan herhangi bir malzemeyle de benzer bir makyaj yapabilirsiniz.
Kore Aburcuburlarını Denedik - İrem Helvacıoğlu- Sebi Bebi 13:17
Kore Aburcuburlarını Denedik - İrem Helvacıoğlu- Sebi Bebi 514 izlenme - 3 ay önce
Harley Quinn Makyajı | Harley Quinn Suicide Squad Make-up  | Sebi Bebi 13:52
Harley Quinn Makyajı | Harley Quinn Suicide Squad Make-up | Sebi Bebi 125 izlenme - 2 hafta önce Dün vizyona giren Suicide Squad Filminden Harley Quinn Makyajını denedim. Saçlarımı saç tebeşiri ile boyadım (master Pastel) Lens: Solotica Hidrocor Topaz Çengelli İğne Küpeler: H&M sezon Mavi Oje: Nails Inc Baker Street Hızlı abonelik için tıklayınız: http://goo.gl/kXfGWo Blogumu ziyaret için : http://www.sebibebi.com Aşağıdaki linklerden beni takip edebilirsiniz. Facebook: http://www.facebook.com/sebibebiresmi Blog: www.sebibebi.com instagram: @sebibebi Twitter: @sebibebicom snapchat: @sebibebicom kullanıcı adı: Sebi Bebi Periscope: sebibebi İş İçin İletişim: prsebibebi@gmail.com ?Bu video Panasonic Lumix GH4 Kamera Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2.8 Aspherical Lens ile çekilmiştir. ?Adobe Premiere Pro ile editlenmiştir. ?Bu video sponsorlu değildir.
İrem Helvacıoğlu'yla Nyx Soft Creme Matte Ruj Ruleti 09:29
İrem Helvacıoğlu'yla Nyx Soft Creme Matte Ruj Ruleti 394 izlenme - 2 ay önce
Saç Concealerı Nasıl Yapılır Beyaz Saçlar | Sebi Bebi | Makyaj Ve Güzellik 09:26
Saç Concealerı Nasıl Yapılır Beyaz Saçlar | Sebi Bebi | Makyaj Ve Güzellik 503 izlenme - 3 ay önce Saç Concealerı Nasıl Yapılır Beyaz Saçlar | Sebi Bebi
Dıy: Euro 2016 Türkiye Batik T-Shirt Yapımı | Sebile Ölmez 04:49
Dıy: Euro 2016 Türkiye Batik T-Shirt Yapımı | Sebile Ölmez 405 izlenme - 2 ay önce
Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri 04:33
Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri 2.438 izlenme - 2 yıl önce Tırnaklarınız yavaş uzuyorsa ya da uzamaya fırsat vermeden hemen kırılıyorsa eğer bir takım kurallara dikkat ederek ve gerekli bakımları yaparak tırnak uzamasını hızlandırabilirsiniz. Bu videomuzda Guzelleselim.com’a en çok gelen sorulardan biri olan hızlı tırnak uzatma yollarına değindik. Hazır hızlı tırnak uzatma yollarına değinmişken daha önce hazırladığımız Hızlı Saç Uzatma Yolları videomuzu da izleyerek saçlarınız yavaş uzuyorsa eğer hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz. Hızlı tırnak uzatma yolları nelerdir? Doğru Törpüleyin Tırnakların hızlı uzamasını etkileyen faktörlerin başında törpüleme şekli gelir. Örneğin tırnakları kare şeklinde törpülemek çabuk kırılmasına ve uzamamasına neden olabilir. Tırnaklarınızı yuvarlak törpülerseniz eğer daha az kırılır ve daha çabuk uzar. Diğer yandan belli aralıklarla tırnakları törpülemek aynı saç kırıklarının alınıp saç uzamasını hızlandırdığı gibi tırnakların daha hızlı uzamasını sağlar. Tırnaklarınızı törpülerken kenarlardan ortaya doğru aynı yöne törpünüzü hareket ettirmelisiniz. Manikür sırasında tırnak etlerinizi geri itmek tırnakların daha hızlı uzamasını sağlayan bir diğer etmendir. Tırnaklarınızı Havalandırın Tırnaklara devamlı oje sürülmesi tırnakların hava almasını engeller ve zamanla sarartarak cansızlaştırır ve yavaş uzamasını sağlar. Haftanın bir iki günü tırnaklara oje sürülmemesi ve böylece tırnakların hava alması sağlanmalıdır. Sağlıklı bir tırnak daha hızlı uzayacaktır. Aseton Kullanımını Azaltın Devamlı oje sürülmesi ve bu ojelerin asetonla çıkartılması tırnakları kurutarak zarar verir ve kat kat soyulup kırılmasına neden olur. Bu yüzden aseton kullanımı en aza indirilmeli ve aseton kullanımından sonra tırnaklar bol su ile yıkanmalı ve ardından nemlendirici sürülerek tırnaklar nemlendirilmelidir. Kırılma ve soyulma potansiyeli olan tırnaklarda aseton ve alkol olmayan oje çıkarıcılar tercih edilmelidir. Tırnaklarınızı Koruyun Gün içinde yapılan ev işleri, ofis işleri gibi tırnakların darbelere maruz kaldığı işler tırnakların daha uzamadan kırılmasına neden olur. Özellikle ev işleri sırasında eldiven kullanımı tırnakların aldığı darbeleri azaltacak, temizlik sırasında aşırı suya maruz kalması nedeniyle yumuşayıp kırılma riskini azaltacaktır. Ellerinizi Aşırı Yıkamayın Özellikle obsesif kişilik bozukluğunun bir belirtisi olan gereksiz yere tekrar tekrar ve uzun uzun el yıkamak tırnaklara zarar verir, kurutarak kırılmasına neden olur ve uzamasını yavaşlatır. Gereksiz yere ellerin yıkanmaması gerekir. Düzenli ve Dengeli Beslenin Metabolizmanın normal seyrinde işlemesi ve hücre yenilenmesinin sağlanması için gerekli vitamin, mineral ve yağların alınması gerekir. Özellikle yanlış diyet yapan kişilerde görülen besin yetersizliği nedeniyle tırnakların uzaması yavaşlayabilir. Biotin tırnak üretiminin yapı taşıdır. Biotin içeren yiyecekler olan kepekli tahıllar, fındık, buğday tohumu, deniz ürünleri, süt ve süt ürünleri, yumurta sarısı, soya fasülyesi gibi gıdalar tüketilmelidir. Bolca Su İçin Günde en az iki litre su içmek tırnağınızın hızlı uzamasını sağlayacak diğer bir etmendir. Tırnaklarınızı Nemlendirin Gün içerisinde temizleyici ürünlerle devamlı yıkanan eller nedeniyle tırnaklar nemini kaybeder ve azalan esnekliği yüzünden çok çabuk kırılır. Her gün en az bir kere nemlendirici ile ellerinizi nemlendirmeniz, ellerinizin ve tırnaklarınızın kaybettiği nemi geri kazandırır ve kırılmasını azaltır. Tırnaklarınızı Güçlendirin İnce ve çabuk kırılan tırnaklara sahipseniz eğer bu sorun için üretilen tırnak besleyici cilaları kullanabilirsiniz. Ayrıca tırnakları besleyen ve uzatan doğal yağlardan olan zeytinyağı ve badem yağı ile kürler yapabilirsiniz. Diğer yandan C vitamini içeren limon ve portakal kabuğu ile tırnaklarınıza masaj yapmanız ve bir miktar bekletmeniz tırnaklarınızı güçlendirecektir. Bu saydığımız faktörler tırnaklarınızın hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlayacaktır. Sağlıklı tırnaklar için bu kriterlere dikkat edin.