Hoşgeldiniz!

Marika Fruscio Videoları İzle

Gol Sevincini Abarttı! 00:14
Gol Sevincini Abarttı! 48.054 izlenme - 3 yıl önce İtalyan televizyonlarının ünlü ismi Marika Fruscio Napoli-Roma maçında Jose Callejon\'un golünü yatak odasında tekrarlayarak sevincini paylaştı. Bu sevinç İtalya\'da olay yarattı.
  Marika Fruscio Napoli Galibiyetini Kutladı 00:23
Marika Fruscio Napoli Galibiyetini Kutladı 14.564 izlenme - 3 yıl önce Napoli'nin Juventus'u 2-0 yenmesinden sonra çılgına dönen Napoli taraftarı mutluluklarını doyasıya kutladı. Bu kutlamaların en ilginci ise seksi spiker Marika Fruscio'nın oldu.
Seksi Sunucu Gol Sevincini Abarttı! 00:19
Seksi Sunucu Gol Sevincini Abarttı! 13.549 izlenme - 3 yıl önce İtalyan model Marika Fruscio katıldığı canlı yayında Napoli'nin golünü kutlarken bu kez oldukça abarttı!
Sunucu Marika Fruscio Gol Sevincini Abarttı! 00:10
Sunucu Marika Fruscio Gol Sevincini Abarttı! 10.147 izlenme - 3 yıl önce Fanatik bir Napoli taraftarı olan sunucu Marika Fruscio bu sefer iyice abarttı İtalyan model Marika Fruscio katıldığı canlı yayında Napoli'nin golünü kutlarken bu kez oldukça abarttı!
Seksi model kupa sevincini abarttı! 05:03
Seksi model kupa sevincini abarttı! 8.810 izlenme - 3 yıl önce Fanatik Napoli taraftarı seksi model Marika Fruscio, Napoli'nin kupayı kazanmasının ardından canlı yayında göğüslerini açtı.
Napoli Gol Atınca Coşan Spikerin Memesinin Fırlaması 01:09
Napoli Gol Atınca Coşan Spikerin Memesinin Fırlaması 3.532 izlenme - 1 yıl önce Napoli gol attıkça kendisini sevindirdiği kadar bizleride sevindiren Marika Fruscio ablamızın memeleri hoplama zıplamaya daha fazla dayanamayıp nihayet canlı yayında gün ışığına çıkmış.
En Ateşli Şekilde Als'ye Buzlu Meydan Okuma 00:44
En Ateşli Şekilde Als'ye Buzlu Meydan Okuma 3.303 izlenme - 2 yıl önce napoli'nin attığı gollerden sonra seksi sevinçleri ile dikkatleri çeken italyan model marika fruscio bu kez als hastalarına dikkat çekmek için başlatılan ice bucket challenge yani buzsu su dökme olayına el attı.
Napoli attı, seksi sunucu canlı yayında halay çekti! 03:01
Napoli attı, seksi sunucu canlı yayında halay çekti! 5.423 izlenme - 3 yıl önce İtalya Serie A'da oynanan Napoli-Roma maçında Napoli'nin attığı golün ardından programın seksi sunucusu Marika Fruscio halay çekti.
Napoli'nin golü Marika'yı çıldırttı 01:36
Napoli'nin golü Marika'yı çıldırttı 1.302 izlenme - 1 yıl önce Napoli taraftarı ünlü model Marika Fruscio maçın canlı anlatıldığı kanalda gelen gol ile kendinden geçti.
Gelen 6 Golle Kendinden Geçti! 02:06
Gelen 6 Golle Kendinden Geçti! 1.919 izlenme - 2 yıl önce Ateşli Napoli taraftarı Marika Fruscio Napoli'nin Verona karşısında aldığı 6-2'lik galibiyet ile kendinden geçti.
En 00:41
En "sıcak" Meydan Okuma Marika Fruscio'dan Geldi! 1.524 izlenme - 2 yıl önce Seksi sunucu Marika Fruscio, Ice Bucket Challenge etkinliğine farklı bir boyut kazandırdı...
Napoli'nin Golü Kucağa Oturtturdu! 01:00
Napoli'nin Golü Kucağa Oturtturdu! 1.021 izlenme - 2 yıl önce Ateşli Napoli taraftarı Marika Fruscio Napoli'nin Roma'yı 2-0 yendiği maçı izlediği televizyon programında yine kendinden geçti.
Sunucu Marika  Fruscio Havuza Atlayarak Als'ye Destek Verdi 00:41
Sunucu Marika Fruscio Havuza Atlayarak Als'ye Destek Verdi 867 izlenme - 2 yıl önce Sunucu Marika Fruscio, Ice Bucket Challenge etkinliğine farklı bir boyut kazandırdı... Havuza atlayarak Als hastalığına destejk verdi..
Bu kez hemşire oldu! 00:51
Bu kez hemşire oldu! 421 izlenme - 1 yıl önce İtalyan model Marika Fruscio İtalya Serie A maçlarının canlı anlatıldığı programa hemşire kıyafeti ile katıldı. Tansiyonun yükseldiği anlarda ilk müdahale yine Fruscio'dan geldi.
En Cesur Meydan Okuma! 00:41
En Cesur Meydan Okuma! 732 izlenme - 2 yıl önce Napoli hayranlığı ile bilinin seksi sunucu Marika Fruscio ALS hastalığına farkındalık yaratmak için başından aşağıya su döktü...
İtalyan Model Marika Fruscio'ya Futbol Programında Taciz 01:52
İtalyan Model Marika Fruscio'ya Futbol Programında Taciz 736 izlenme - 3 yıl önce İtalyan model Marika Fruscio, katıldığı canlı yayında konuklardan biriyle dans ederken resmen tacize uğradı.
Takımı golü atınca 01:10
Takımı golü atınca 358 izlenme - 1 yıl önce Fanatik bir Napoli taraftarı olan İtalyan model Marika Fruscio takımının Juventus karşısında attığı gollerin ardından konuk olduğu canlı skor programında yerinde duramadı.
Napoli 4'ledi Marika kendinden geçti 02:05
Napoli 4'ledi Marika kendinden geçti 287 izlenme - 1 yıl önce İtalya Serie A maçlarını canlı yayında izleyicilerine aktaran televizyon programının Napoli taraftarı modeli Marika Fruscio, Milan maçında gelen 4-0'lık galibiyet ile coştu.
Napoli 4'ledi Çılgın Marika Fruscio Kendinden Geçti 01:56
Napoli 4'ledi Çılgın Marika Fruscio Kendinden Geçti 212 izlenme - 1 yıl önce Napoli 4'ledi Çılgın Marika Fruscio Kendinden Geçti
Napoli'nin golü Marika'yı çıldırttı 01:36
Napoli'nin golü Marika'yı çıldırttı 167 izlenme - 1 yıl önce Napoli taraftarı ünlü model Marika Fruscio maçın canlı anlatıldığı kanalda gelen gol ile kendinden geçti.
Napoli 4'ledi, Marika Fruscio kendinden geçti! 03:52
Napoli 4'ledi, Marika Fruscio kendinden geçti! 83 izlenme - 1 yıl önce Napoli hayranlığı ile bilinen seksi model Marika Fruscio, takımının Milan'ı 4-0 mağlup ettiği maçın ardından yine yerinde duramadı.
Takımı golü atıı, o çıldırdı! 01:05
Takımı golü atıı, o çıldırdı! 72 izlenme - 1 yıl önce Fanatik bir Napoli taraftarı olan İtalyan model Marika Fruscio takımının Juventus karşısında attığı gollerin ardından konuk olduğu canlı skor programında yerinde duramadı.
90'da Gelen Gol Spikeri Coşturdu 00:31
90'da Gelen Gol Spikeri Coşturdu 100 izlenme - 2 yıl önce İtalya Serie A'da İnter ve Napoli arasında oynanan maçta Napoli hayranlığı ile bilinen Marika Fruscio 90'da gelen golle çılgına döndü...
Napoli kazandı, Marika Fruscio yerinde duramadı! 03:39
Napoli kazandı, Marika Fruscio yerinde duramadı! 47 izlenme - 1 yıl önce Napoli, İtalya Serie A Ligi'nde Fiorentina'yı 2-1 mağlup ederken fanatik Napoli hayranı Marika Fruscio galibiyetin ardından büyük bir coşku yaşadı.