Hoşgeldiniz!

market

Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 00:23
Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 1.340.512 izlenme - 2 yıl önce Çalıştığı markette hayatını idame ettiren, akşam saatleri dolayısıyla sayımı yapmadan asla ölmeyi yeğlemeyen bu kasiyer kızımız karşısına çıkan silahlı şahısdan böyle kurtulmaya çalışıyor. Bu uğurda altınıza sıçmadığınız sürece her yol mübahtır gibi görünüyor.
 Markette Çıkan Kavgada Kıçını Açan Kadın ( 18) 01:37
Markette Çıkan Kavgada Kıçını Açan Kadın ( 18) 270.054 izlenme - 4 ay önce Kasiyerle tartışan kadın seviyeyi aşınca diğer müşteri bu durumu kameraya almaya başlamış ve beklemediği bir tepki ile karşılaşmış.
Türbanlı Markette Öpüşüyor 00:59
Türbanlı Markette Öpüşüyor 1.117.127 izlenme - 2 yıl önce TÜRBANLI MARKETTE ÖPÜŞÜYOR TÜRBANLI MARKETTE ÖPÜŞÜYOR TÜRBANLI MARKETTE ÖPÜŞÜYOR TÜRBANLI MARKETTE ÖPÜŞÜYOR TÜRBANLI MARKETTE ÖPÜŞÜYOR
Dünyanın En Komik Hırsızı 00:17
Dünyanın En Komik Hırsızı 1.383.029 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da bir marketi soymaya çalışan hırsızın görüntüleri kameraya böyle yansıdı...
Hırsızları Pişman Eden Kasiyer 02:18
Hırsızları Pişman Eden Kasiyer 5.379 izlenme - 1 hafta önce Markete hırsızlık için giren yabancı uyruklu kadınları pişman eden kasiyeri izliyoruz.Görüntüler İstanbul-Fatih
BİM Elemanına Koli Dayağı 01:37
BİM Elemanına Koli Dayağı 21.025 izlenme - 2 ay önce İstanbul Beyoğlu'nda bir market çalışanın, marketteki karton atıklarını belediyenin anlaşmalı olduğu geri dönüşüm şirketi yerine dışarıya attığı için geri dönüşüm şirketi yetkilisi tarafından darp edildiği iddia edildi. S.D. adlı çalışanın darp raporu alarak şikayetçi olduğu olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Olay, Beyoğlu'nda bulunan bir markette 01 Haziran'da meydana geldi. İddiaya göre, market çalışanı S.D. (33), belediyenin anlaşmalı olduğu geri dönüşüm şirketi tarafından alınması gereken kartonları almaya gelen olmayınca marketin kapısına bıraktı. Kağıt toplayıcılarının kartonları alması üzerine geri dönüşüm firmasının çalışanı Murat K. markete geldi. Murat K. tartıştığı S.D.'ye tehditler savurarak tekme ve yumruklar attı. Diğer market çalışanları ve müşteriler araya girerek kavgayı ayırmaya çalıştı. Bir süre sonra dışarıya çıkan Murat K. tekrar markete gelerek bu sefer telefonda konuşan S.D.'nin kulağını çekti. Güçlükle yatıştırılan Murat K., çalışanların polise ihbarda bulunması üzerine marketten ayrıldı. Polis, bir süre sonra markete gelerek olaya el koydu. Hastaneden darp raporu alan S.D., Murat K.'den şikayetçi oldu. Soruşturma kapsamında polis tarafından incelenen marketin güvenlik kamera görüntülerinde olay anının saniye saniye kameraya yansıdığı ortaya çıktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
A101'de Çikolata Çalan Çocuğa Atılan Dayak 02:21
A101'de Çikolata Çalan Çocuğa Atılan Dayak 20.725 izlenme - 2 ay önce A101'den çikolata çalıp yakalanan çocuk, market çalışanı tarafından dayak yedi. Olayın ses getirmesinin ardından tutuklanan market çalışanı pişman olduğunu belirtmiş.
Market'de Düşen Tereyağını Ayağında Sektirerek Kurtaran Adam 00:42
Market'de Düşen Tereyağını Ayağında Sektirerek Kurtaran Adam 6.213 izlenme - 1 ay önce Gerçekten muhteşem anlardan biri. Hep benimde başıma gelmesini beklediğim, ancak bir keresinde rezilliğimle sonuçlanan durumlardan biri brezilya'da yaşanıyor. Görüntüler herşeyi açıklayan cinsten. İzliyoruz efendim.
Bir Anda Soyunmaya Başladı 02:12
Bir Anda Soyunmaya Başladı 258.982 izlenme - 3 yıl önce 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Rebecca Dagley, üzerine giydiği ceketi çıkararak marketin ortasında iç çamaşırlarıyla kaldı. Arkadaşlarının çektiği videoda soyunduktan sonra bir kutu birayı tek seferde içmeye çalışan genç kız yaptığı açıklamada, ilk önce bunu yapmak istemediğini fakat sonra biraz eğlenmek gerektiğini düşündüğünü dile getirdi.
Pompalıyla Gelen Hırsıza Bakkal Defteriyle Karşılık Vermek 00:52
Pompalıyla Gelen Hırsıza Bakkal Defteriyle Karşılık Vermek 8.278 izlenme - 2 ay önce Denizli'de market sahibi 49 yaşındaki Musa Aycan'ın, işyerini soymaya çalışan pompalı tüfekli kar maskeli soyguncuyu veresiye defteriyle kovaladığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.
Hayrettin'in Kitlenip Kaldığı An ! 03:01
Hayrettin'in Kitlenip Kaldığı An ! 189.153 izlenme - 3 yıl önce Yolda tanımadığınız birisi bir soru sorsa, sonra donup kalsa ne yapardınız ? Hayrettin'in yaptığı bu şakada, donup kalan Hayrettin'e Amerika'lıların tepkilerini izleyebilirsiniz. Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 01:24
Yanmış Tostu Gören Esnafın Gülme Krizine Girmesi 5.055 izlenme - 3 hafta önce Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde esnaflık yapan bir vatandaşa gösterilen yanmış tost esnafı gülme krizine soktu.
Markette Etek Altı Fofoğraf Çeken Yaşlı Adam 00:40
Markette Etek Altı Fofoğraf Çeken Yaşlı Adam 77.047 izlenme - 12 ay önce Markette alışveriş yapan genç bir kızın etek altından fotoğrafını çeken yaşlı sapığın görüntüsü güvenlik kamerası kayıtlarında ortaya çıktı. Kız hiçbir şeyden habersiz alışverişine devam etti.
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 00:55
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 66.077 izlenme - 10 ay önce Çok yoğun çalışmanın yan etkileri olsa gerek, kadın eleman iki el hareketiyle çalışma arkadaşını manyak ediyor.
Markette İlginç Yaratıklar 00:06
Markette İlginç Yaratıklar 170.820 izlenme - 4 yıl önce Markette İlginç Yaratıklar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
A101 Kameralarına Takılan Taciz Görüntüleri 00:53
A101 Kameralarına Takılan Taciz Görüntüleri 33.184 izlenme - 10 ay önce A101'in güvenlik kamerasına takılan bir iğrençliği bir sapkınlığı izleyeceksiniz. Yuh.
Market Arabasıyla Koltuk Taşımak 01:45
Market Arabasıyla Koltuk Taşımak 748 izlenme - 4 gün önce Antalya'da geçtiğimiz günlerde belediyeye ait çöp tenekesiyle öğrenciler tarafından taşınan kanepeye, bu kez market arabasıyla taşınan kanepe rakip çıktı.
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 39.893 izlenme - 1 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 01:17
Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 295.656 izlenme - 4 yıl önce 3. Geleneksel Coca-Cola İçecek Festivali başladı, ünlüler ve birbirinden güzel sürprizler Türkiye turuna çıktı. Market alışverişini eğlenceli hale getiren bu festivale hadi sen de katıl.
Markette Etek Altı Fotoğraf Çeken Yaşlı Adam 00:40
Markette Etek Altı Fotoğraf Çeken Yaşlı Adam 33.832 izlenme - 12 ay önce Markette Etek Altı Fotoğraf Çeken Yaşlı Adam Yaşına başına bakmadan markette gördüğü kadının etek altı fotoğrafını çeken adam
Katar'da süpermarket raflarını Türk ürünleri doldurdu... 01:20
Katar'da süpermarket raflarını Türk ürünleri doldurdu... 4.621 izlenme - 4 hafta önce Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Bahreyn'in terörü finanse ettiği gerekçesiyle Katar'la diplomatik ilişkileri kesip tek kara sınırını kapatma kararının ardından süpermarketlerde boşalan rafların yerini Türkiye ve İran gibi ülkelerden gelen ürünler kısa sürede doldurdu. Halk ilk günlerdeki panik halini atlattı... kaynak euronews
Markete kız müşteri girince coşan dayı 00:19
Markete kız müşteri girince coşan dayı 12.610 izlenme - 2 ay önce küçük bir market işleten esnafın kız müşteri girince yeteneklerini sergilemesini izliyoruz efendim
Süpermarkette Güreşmek 00:06
Süpermarkette Güreşmek 79.795 izlenme - 4 yıl önce Süpermarkette Güreşmek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Depremi Takmayarak Alışveriş Yapan Karı Koca 01:06
Depremi Takmayarak Alışveriş Yapan Karı Koca 4.379 izlenme - 2 ay önce Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde bugün meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki deprem anında yaşananlar bir marketin güvenlik kamerasına yansıyor. Bir çiftin depreme aldırış etmeden alışverişe devam etme anlarını seyrediyoruz.
Meksika'da Markette Yakalanan Kadın Hırsızlar 00:58
Meksika'da Markette Yakalanan Kadın Hırsızlar 12.380 izlenme - 9 ay önce Yakalanmasalarmış marketi komple götürtecekmiş dedirten görüntüleri izleyeceğiz.
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 02:27
Market Siparişini Öyle Biri Getirdi Ki… 25.956 izlenme - 2 yıl önce ETİ Alaska Frigo ile sinema keyfi kapınıza geldi..!
Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi 01:02
Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi 37.289 izlenme - 4 yıl önce Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi 08.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Markette İçki Reyonu Böyle Devrildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Market Kamerasıyla Yapılan İlginç Şaka 02:01
Market Kamerasıyla Yapılan İlginç Şaka 82.801 izlenme - 8 yıl önce ilginç şaka
Markette Yaramazlık Yapan Çocuğun Hazin Sonu 00:34
Markette Yaramazlık Yapan Çocuğun Hazin Sonu 33.735 izlenme - 3 yıl önce Market arabasıyla rahatsız ettiği gencin sabrı tükenince çocuğa bakın ne oldu.Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.Hep birlikte izliyoruz...
Drone'dan Bakkal Çırağı Olursa 02:26
Drone'dan Bakkal Çırağı Olursa 1.534 izlenme - 1 ay önce Aziziye Mahallesi'nde Aziziye Merkez Camii altında bulunan Güvenal Market'in işletmecisi Raşit Genç drone ile sipariş teslimi gerçekleştirmeye başladı.