Hoşgeldiniz!

market

Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 00:23
Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 1.344.553 izlenme - 8 yıl önce Çalıştığı markette hayatını idame ettiren, akşam saatleri dolayısıyla sayımı yapmadan asla ölmeyi yeğlemeyen bu kasiyer kızımız karşısına çıkan silahlı şahısdan böyle kurtulmaya çalışıyor. Bu uğurda altınıza sıçmadığınız sürece her yol mübahtır gibi görünüyor.
Dünyanın En Komik Hırsızı 00:17
Dünyanın En Komik Hırsızı 1.387.824 izlenme - 10 yıl önce Amerika'da bir marketi soymaya çalışan hırsızın görüntüleri kameraya böyle yansıdı...
Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 01:17
Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 296.373 izlenme - 10 yıl önce 3. Geleneksel Coca-Cola İçecek Festivali başladı, ünlüler ve birbirinden güzel sürprizler Türkiye turuna çıktı. Market alışverişini eğlenceli hale getiren bu festivale hadi sen de katıl.
A101 Kameralarına Takılan Taciz Görüntüleri 00:53
A101 Kameralarına Takılan Taciz Görüntüleri 51.789 izlenme - 7 yıl önce A101'in güvenlik kamerasına takılan bir iğrençliği bir sapkınlığı izleyeceksiniz. Yuh.
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 00:55
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 69.626 izlenme - 7 yıl önce Çok yoğun çalışmanın yan etkileri olsa gerek, kadın eleman iki el hareketiyle çalışma arkadaşını manyak ediyor.
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 41.540 izlenme - 7 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
Markette Etek Altı Fotoğraf Çeken Yaşlı Adam 00:40
Markette Etek Altı Fotoğraf Çeken Yaşlı Adam 37.721 izlenme - 7 yıl önce Markette Etek Altı Fotoğraf Çeken Yaşlı Adam Yaşına başına bakmadan markette gördüğü kadının etek altı fotoğrafını çeken adam
Şampuanı Kafaya Dikip İçen Adam 00:22
Şampuanı Kafaya Dikip İçen Adam 37.633 izlenme - 5 yıl önce A101 markette gerçekleşen ilginç olayı izleyeceğiz.
Markette Arkadaşının Eteğini Çıkartan Kız 00:08
Markette Arkadaşının Eteğini Çıkartan Kız 27.232 izlenme - 5 yıl önce Fermuarını çekerek arkadaşını götü açık bırakan zalım arkadaşın şakasını hep birlikte izliyoruz efendim...
Poşet Paralı Olunca El Arabasıyla Markete Giren Vatandaş 00:59
Poşet Paralı Olunca El Arabasıyla Markete Giren Vatandaş 27.801 izlenme - 5 yıl önce Elazığ'da yaşayan bir vatandaş, poşet parası ödememek için el arabasıyla markete girerek alışverişini yapmış.
Markette Farenin Kuru Pasta Keyfi 00:35
Markette Farenin Kuru Pasta Keyfi 4.155 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da bir zincir marketin pastane reyonuna giren fare, kurabiyeleri yerken böyle görüntülenmiş. Dev market zincirinin pastane reyonunda fare kuru pastaların tadına bakmış.
A101'e Motosikleti ile Giren Eleman 01:18
A101'e Motosikleti ile Giren Eleman 16.332 izlenme - 6 yıl önce Motosikletli eleman şaşkın bakışlar altında bir anda A101'e motosikleti ile girmiş. Hatta markettekilere burası park yeri değil mi diye sormuş.
A101 Soyulurken Alışverişe Devam Etmek 02:10
A101 Soyulurken Alışverişe Devam Etmek 23.755 izlenme - 6 yıl önce İSTANBUL’da silahlı market gaspı yapan 3 kişi,polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Soygun anında bir müşterinin eli silahlı soygunculara aldırış etmeden kasadaki işlemlerini sürdürmeye çalışması dikkat çekti. Sultangazi ve Gaziosmanpaşa ilçelerinde meydana gelen silahlı market gaspı üzerine polis tarafından başlatılan soruşturmada polis soyguncuların kullandığı otomobilin plakasını belirledi.19 Kasım 2017 tarihinde tespit edilen beyaz renkli aracın Gaziosmanpaşa, Mevlana Mahallesinde bir marketin önüne geldiğinin tespit edilmesi üzerine operasyon için düğmeye basıldı. Hemen market önüne giden Gasp Büro Amirliğine bağlı ekipler, soygun yaptıktan sonra hızla içerden çıkan şüphelilerle adeta burun buruna geldi. Polisleri görünce ellerindeki 17 bin 500 lira olan poşeti atan şüpheliler kaçmaya çalışırken, açılan uyarı ateşinin ardından gözaltına alındı. Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheliler Ahmet B.(22) ile Habib Ç.(25)’nin ifadesi doğrultusunda soygunlar sırasında onlara yardım eden Özgür E.(20)’de gözaltına alındı. Şüphelilerin 29 Ağustos 2017 tarihinde Sultangazi ilçesinde, 5 Kasım 2017 tarihinde yine Sultangazi ilçesinde meydana gelen iki soygun olayının da failleri olduğu tespit edildi.5 Kasım’da meydana gelen soygun sırasında güvenlik kamerasına ilginç bir görüntü de yansıdı. Marketteki bir müşterinin eli silahlı soygunculara aldırış etmeden kasadaki işlemlerini sürdürmeye çalışması dikkat çekti. Poliste işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.
Meksika'da Markette Yakalanan Kadın Hırsızlar 00:58
Meksika'da Markette Yakalanan Kadın Hırsızlar 13.594 izlenme - 7 yıl önce Yakalanmasalarmış marketi komple götürtecekmiş dedirten görüntüleri izleyeceğiz.
Dekolteli Acemi Hırsız 00:45
Dekolteli Acemi Hırsız 16.395 izlenme - 5 yıl önce Fransa'da bulunan bir markette ufak çaplı hırsızlık yapmaya çalışan dekolteli acemi hırsızın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Pendik’te Markette Çaldığı Kaşarları Pantolonun İçine Sakladı 00:30
Pendik’te Markette Çaldığı Kaşarları Pantolonun İçine Sakladı 2.212 izlenme - 11 ay önce Pendik’te markete gelen bir kişi gözüne kestirdiği 2 adet 1 kiloluk kaşar peyniri pantolonun içerisine sokarak marketten çıktı. Hırsızlık anları marketin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Olay geçtiğimiz günlerde Pendik’te Kavakpınar Mahallesi’nde bulunan bir markette meydana geldi. İddiaya göre markete gelen erkek şahıs, buzdolabındaki 1 kilogramlık 2 adet kaşar peyniri gözüne kestirdi. Etrafı kontrol ettikten sonra kaşar peynirleri saniyeler içerisinde pantolonuna sokan şahıs hiçbir şey olmamış gibi marketten hızla uzaklaştı. Hırsızlık anları marketin güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken buzdolabındaki kaşar peynirlerinin olmadığını fark eden market çalışanları, olayı güvenlik kamerasını izledikten sonra anladı. Polis, markette kısa süre içerisinde kaşar peynirleri pantolonuna sokarak çalan kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.
Önce Market Sırasını Sonra Canını Almaya Çalışan Adam 01:47
Önce Market Sırasını Sonra Canını Almaya Çalışan Adam 8.881 izlenme - 5 yıl önce Kayseri'de marketten aldığı yumurtaları iade etmek için geri gelen müşteriye kasiyer biraz bekleyin kasada müşteri var onun ürünlerini geçeyim sizinle ilgileneceğim diyor. Adam sinirlenip önce benimle ilgileneceksin diyor. Sıradaki diğer müşteri tepki gösterince birbirlerine girmişler. Babaya 11 yıl 8 ay, oğluna ise yaşı ufak olduğu için 7 yıl 9 ay 10 gün hapis cezası verildi.
Markette Sırtına Dokunan Kişiye Kafa Atan Adam 00:28
Markette Sırtına Dokunan Kişiye Kafa Atan Adam 10.245 izlenme - 5 yıl önce Marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde reyondaki ürünlere bakan adam önünden bir başka kişi geçerken sırtına dokunmuş. Durumdan hoşlanmayan adam bir anda diğer kişiye kafa atmış ve genç adamın burnunun kırılmasına neden olmuş.
Tavuk Hırsızı Kadın 00:13
Tavuk Hırsızı Kadın 12.141 izlenme - 5 yıl önce Bir markette ambalajlı bir tavuğu kasa önünde pantolonundan çıkaran kadın kameraya böyle yansımış. Şarap almış para var, ekmek almış para var ama tavuk alınca para yok efendim.
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 10:06
Market Land Para Level Ve Banknot Hilesi 23.895 izlenme - 10 yıl önce Arkadşlar Her Tür Den Oyunun Hilesini Öğrenmek İsterseniz Mesala Car Town -drogan City - Cafe Land - Bizm Çifli Komşu Çiflik Barn Budy ... Ve Daha Bir Çok Oyunu Hilesi yapan Ve Sunan:hacker Kadir
Alınganlık Yapıp Bim'i Dağıtan Müşteri 01:56
Alınganlık Yapıp Bim'i Dağıtan Müşteri 6.388 izlenme - 5 yıl önce Kasiyerin sorusuna alınan müşteri marketi dağıtmış.
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 00:10
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 9.045 izlenme - 5 yıl önce Marketten küçük şaşal su almak isteyen kız kardeşimiz buzdolabından 1 adet küçük su çekmek istemiş. Ancak yaşanan aksilikler silsilesi komple buzdolabının kardeşimize gelmesi ile sonuçlanmış. Yaşanan maddi zararı hesabı kuvvetli olan cui kardeşimiz kar zarar hesaplaması ile belirleyecektir.
Pompalıyla Gelen Hırsıza Bakkal Defteriyle Karşılık Vermek 00:52
Pompalıyla Gelen Hırsıza Bakkal Defteriyle Karşılık Vermek 8.506 izlenme - 6 yıl önce Denizli'de market sahibi 49 yaşındaki Musa Aycan'ın, işyerini soymaya çalışan pompalı tüfekli kar maskeli soyguncuyu veresiye defteriyle kovaladığı anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.
Uykuya Dalan Market Çalışanı Telefonunu Çaldırdı 01:00
Uykuya Dalan Market Çalışanı Telefonunu Çaldırdı 1.231 izlenme - 10 ay önce Sabaha kadar açık olan markette çalışan kadın uykuya yenik düşünce markete müşteri gibi gelen kadına telefonunu kaptırmış.
İngiltere'de Maliyeciye Giydiren Türk  (Money is Money) 00:47
İngiltere'de Maliyeciye Giydiren Türk (Money is Money) 11.847 izlenme - 8 yıl önce Bir Türk kardeşimizin İngiletere'de işlettiği marketine maliyeci gelmiş ve her halde bizim namuslu, mert, dürüst esnafımıza sadece Türk olduğu için takmış ve cezalar yığdırma amacında olmuş ancak bizim vatandaşımız kendiniz ezdirmemiş ve maliyeciye ağzının payını vermiştir. Videoyu izlerken bir kez daha gurur duydum.
BİM'de Yaşanan Cuma Günü İzdihamı 01:32
BİM'de Yaşanan Cuma Günü İzdihamı 8.581 izlenme - 6 yıl önce Garibanın dost marketi BİM her hafta yeni ürünlerini cuma günü satışa çıkartıyor. Yine bir cuma günü mağazanın açılışı ile beraber ürünleri uygun fiyata alabilmek için yaşanan izdiham videomuz da. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...