Hoşgeldiniz!

market

Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 00:23
Yaşlı Kadını Koruma Kalkanı Olarak Kullanan Pragmatik Kasiyer 1.344.021 izlenme - 4 yıl önce Çalıştığı markette hayatını idame ettiren, akşam saatleri dolayısıyla sayımı yapmadan asla ölmeyi yeğlemeyen bu kasiyer kızımız karşısına çıkan silahlı şahısdan böyle kurtulmaya çalışıyor. Bu uğurda altınıza sıçmadığınız sürece her yol mübahtır gibi görünüyor.
Poşet Paralı Olunca El Arabasıyla Markete Giren Vatandaş 00:59
Poşet Paralı Olunca El Arabasıyla Markete Giren Vatandaş 24.209 izlenme - 2 hafta önce Elazığ'da yaşayan bir vatandaş, poşet parası ödememek için el arabasıyla markete girerek alışverişini yapmış.
Dünyanın En Komik Hırsızı 00:17
Dünyanın En Komik Hırsızı 1.386.786 izlenme - 6 yıl önce Amerika'da bir marketi soymaya çalışan hırsızın görüntüleri kameraya böyle yansıdı...
Şampuanı Kafaya Dikip İçen Adam 00:22
Şampuanı Kafaya Dikip İçen Adam 36.015 izlenme - 3 ay önce A101 markette gerçekleşen ilginç olayı izleyeceğiz.
Pazarda 10 Kuruşa Poşet Satan Seyyar Satıcı 02:58
Pazarda 10 Kuruşa Poşet Satan Seyyar Satıcı 2.717 izlenme - 2 hafta önce Düzce'de yaşayan Murat Öztürk isimli bir vatandaş büyük marketlerde poşetlerin 25 kuruştan satılmasına tepki göstermek için pazarda 10 kuruşa poşet satmış.
Arı ve Böceklerin Önemini Anlatan Farkındalık Çalışması 01:20
Arı ve Böceklerin Önemini Anlatan Farkındalık Çalışması 2.139 izlenme - 1 hafta önce Almanya'da bulunan Penny adlı bir süpermarket zinciri, arı ve böceklerin azalması durumunda gıda kıtlığının oluşacağını anlatmak için farkındalık yaratan bir çalışmaya imza atmış.
Poşet Parası Vermemek İçin Markete Eşekle Giren Vatandaş 01:18
Poşet Parası Vermemek İçin Markete Eşekle Giren Vatandaş 2.507 izlenme - 2 hafta önce Niğde'de yaşayan bir vatandaş 25 kuruş poşet parasını protesto etmek için eşekle markete girip alışveriş yapmış efendim.
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 00:10
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 8.988 izlenme - 1 ay önce Marketten küçük şaşal su almak isteyen kız kardeşimiz buzdolabından 1 adet küçük su çekmek istemiş. Ancak yaşanan aksilikler silsilesi komple buzdolabının kardeşimize gelmesi ile sonuçlanmış. Yaşanan maddi zararı hesabı kuvvetli olan cui kardeşimiz kar zarar hesaplaması ile belirleyecektir.
Marketlerde Poşet 25 Kuruşa Satılacak 01:43
Marketlerde Poşet 25 Kuruşa Satılacak 12.785 izlenme - 2 ay önce Doğada tamamen çözülmesi yüzlerce yılı geçen poşetler marketlerde artık 25 kuruşa satılacak. Uygulama 1 Ocak 2019'dan itibaren yürürlüğe girecek.
Self-Servis Otomatik Market - Japonya 00:40
Self-Servis Otomatik Market - Japonya 2.290 izlenme - 1 hafta önce Reyondan istediğiniz ürünü alıp kendi sepetinizde okutuyorsunuz. Böylece kasa başında fiyat sürprizleri yaşamıyorsunuz ayrıca aldığınız ürün fiyatları otomatik olarak sepetinizde de toplanmış oluyor. Kuruşu kuruşuna cebinizde ki para kadar alışveriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca kasa da hazneye bıraktığınız ürünler otomatik olarak poşetleniyor siz sadece kredi kartınızı geçiyorsunuz.
Poşete Para Vermemek İçin Montu Poşet Yapmak 00:29
Poşete Para Vermemek İçin Montu Poşet Yapmak 4.264 izlenme - 3 hafta önce Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir kişi, marketten aldığı ürünleri poşete para vermemek için montunun içine koydu.
Poşetler Para Olunca Heybeyle Markete Gelen Yörük Dayı 00:57
Poşetler Para Olunca Heybeyle Markete Gelen Yörük Dayı 2.121 izlenme - 2 hafta önce Yörük bir dayımız poşete para vermemek için markete heybesiyle gelip alış verişini yapmış. Marketin poşeti varsa Yörüğün heybesi var efendim.
Markette Sırtına Dokunan Kişiye Kafa Atan Adam 00:28
Markette Sırtına Dokunan Kişiye Kafa Atan Adam 9.968 izlenme - 3 ay önce Marketin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde reyondaki ürünlere bakan adam önünden bir başka kişi geçerken sırtına dokunmuş. Durumdan hoşlanmayan adam bir anda diğer kişiye kafa atmış ve genç adamın burnunun kırılmasına neden olmuş.
Pitbull Saldırısına Uğrayan Genç, Esnaf Tarafından Kurtarıldı 02:28
Pitbull Saldırısına Uğrayan Genç, Esnaf Tarafından Kurtarıldı 4.296 izlenme - 1 ay önce İstanbul Silivri'de arkadaşlarıyla mahalle arasında gezinen 16 yaşındaki gence pitbull cinsi köpek saldırıda bulundu. Can haliyle kaçarak markete sığınan genci takip eden pitbull, market içerisinde gence saldırmaya devam etti. market sahibi ve etrafta bulunan esnaf sayesinde yaralı olarak kurtarılan genç hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı
Markette Arkadaşının Eteğini Çıkartan Kız 00:08
Markette Arkadaşının Eteğini Çıkartan Kız 26.786 izlenme - 10 ay önce Fermuarını çekerek arkadaşını götü açık bırakan zalım arkadaşın şakasını hep birlikte izliyoruz efendim...
Aldığı Yumruk Darbesiyle Baygınlık Geçiren Adam 00:53
Aldığı Yumruk Darbesiyle Baygınlık Geçiren Adam 6.185 izlenme - 2 ay önce Rusya''da bulunan bir alış veriş merkezinde, kasiyer bölümünde olacaklardan habersiz bekleyen adam, kafası güzel başka bir adamın yüzüne attığı yumrukla kısa süreli baygınlık geçirmiş. Aldığı yumruk darbesiyle ağzı ve burnu dağılan adam güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 01:17
Ünlüler Seni Kasada Bekliyor 295.919 izlenme - 6 yıl önce 3. Geleneksel Coca-Cola İçecek Festivali başladı, ünlüler ve birbirinden güzel sürprizler Türkiye turuna çıktı. Market alışverişini eğlenceli hale getiren bu festivale hadi sen de katıl.
Tavuk Hırsızı Kadın 00:13
Tavuk Hırsızı Kadın 11.943 izlenme - 5 ay önce Bir markette ambalajlı bir tavuğu kasa önünde pantolonundan çıkaran kadın kameraya böyle yansımış. Şarap almış para var, ekmek almış para var ama tavuk alınca para yok efendim.
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 00:55
BİM'de Kafayı Yedirten El Bezi 68.149 izlenme - 2 yıl önce Çok yoğun çalışmanın yan etkileri olsa gerek, kadın eleman iki el hareketiyle çalışma arkadaşını manyak ediyor.
A101 Kameralarına Takılan Taciz Görüntüleri 00:53
A101 Kameralarına Takılan Taciz Görüntüleri 44.303 izlenme - 2 yıl önce A101'in güvenlik kamerasına takılan bir iğrençliği bir sapkınlığı izleyeceksiniz. Yuh.
Dekolteli Acemi Hırsız 00:45
Dekolteli Acemi Hırsız 15.381 izlenme - 8 ay önce Fransa'da bulunan bir markette ufak çaplı hırsızlık yapmaya çalışan dekolteli acemi hırsızın güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Market Fiyatları 1 Yılda Ne Kadar Arttı 05:18
Market Fiyatları 1 Yılda Ne Kadar Arttı 5.957 izlenme - 4 ay önce Youtube kanalı market fiyatlarındaki artışı geçen yılla karşılaştırıyor arkadaşlar, yorum sizin..
Anlamsızca Marketleri Trollemek 12:00
Anlamsızca Marketleri Trollemek 2.242 izlenme - 2 ay önce Görüntüde yüzüne kurukafayı andıran bir maske takarak marketlere girip trolleyen bu eleman güldürdü.Sonundaki dayı bıçaklıyodu ha
Sahte Silahlı Soyguncuları Vuran Güvenlik Görevlisi 01:26
Sahte Silahlı Soyguncuları Vuran Güvenlik Görevlisi 5.018 izlenme - 3 ay önce Markete girip adama sahte silah tutarak kasiyerin arkasına atlayan hırsızlar güvenlik görevlisinin içeri girerken vurmaya başlıyor. Daha sonra kontrole almış olmasına rağmen tekrar sıkıyor.
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 01:56
A101'de Bir Cuma Günü Klasiği 41.114 izlenme - 3 yıl önce Teyzeler ve amcalar büyük bir dikkatle açılışı bekliyor ve marketin açıldığı o an her şey kopuyor. Sanki darbe olmuş havasınca görüntülerimiz sizlerle.
Markette Hırsızlık Yapan Adamın Kameraya Yakalanması 00:23
Markette Hırsızlık Yapan Adamın Kameraya Yakalanması 4.171 izlenme - 3 ay önce Markette alış veriş yapan kadınlara musallat olan hırsız bakın nasıl bir teknikle kadınların cüzdanlarını çalışıyormuş efendim.
BİM Elemanına Koli Dayağı 01:37
BİM Elemanına Koli Dayağı 24.646 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Beyoğlu'nda bir market çalışanın, marketteki karton atıklarını belediyenin anlaşmalı olduğu geri dönüşüm şirketi yerine dışarıya attığı için geri dönüşüm şirketi yetkilisi tarafından darp edildiği iddia edildi. S.D. adlı çalışanın darp raporu alarak şikayetçi olduğu olayın güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Olay, Beyoğlu'nda bulunan bir markette 01 Haziran'da meydana geldi. İddiaya göre, market çalışanı S.D. (33), belediyenin anlaşmalı olduğu geri dönüşüm şirketi tarafından alınması gereken kartonları almaya gelen olmayınca marketin kapısına bıraktı. Kağıt toplayıcılarının kartonları alması üzerine geri dönüşüm firmasının çalışanı Murat K. markete geldi. Murat K. tartıştığı S.D.'ye tehditler savurarak tekme ve yumruklar attı. Diğer market çalışanları ve müşteriler araya girerek kavgayı ayırmaya çalıştı. Bir süre sonra dışarıya çıkan Murat K. tekrar markete gelerek bu sefer telefonda konuşan S.D.'nin kulağını çekti. Güçlükle yatıştırılan Murat K., çalışanların polise ihbarda bulunması üzerine marketten ayrıldı. Polis, bir süre sonra markete gelerek olaya el koydu. Hastaneden darp raporu alan S.D., Murat K.'den şikayetçi oldu. Soruşturma kapsamında polis tarafından incelenen marketin güvenlik kamera görüntülerinde olay anının saniye saniye kameraya yansıdığı ortaya çıktı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Önce Market Sırasını Sonra Canını Almaya Çalışan Adam 01:47
Önce Market Sırasını Sonra Canını Almaya Çalışan Adam 8.168 izlenme - 9 ay önce Kayseri'de marketten aldığı yumurtaları iade etmek için geri gelen müşteriye kasiyer biraz bekleyin kasada müşteri var onun ürünlerini geçeyim sizinle ilgileneceğim diyor. Adam sinirlenip önce benimle ilgileneceksin diyor. Sıradaki diğer müşteri tepki gösterince birbirlerine girmişler. Babaya 11 yıl 8 ay, oğluna ise yaşı ufak olduğu için 7 yıl 9 ay 10 gün hapis cezası verildi.
A101'e Motosikleti ile Giren Eleman 01:18
A101'e Motosikleti ile Giren Eleman 16.203 izlenme - 1 yıl önce Motosikletli eleman şaşkın bakışlar altında bir anda A101'e motosikleti ile girmiş. Hatta markettekilere burası park yeri değil mi diye sormuş.