Hoşgeldiniz!

masaj yapmak

Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 00:44
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 42.346 izlenme - 7 yıl önce Yine mi Adana dediğinizi duyar gibiyim. ADANA'da gazeteye verdikleri eleman ilanı ile işe aldıkları 17 yaşındaki Y.İ.'ye masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 2'si kadın 3 kişi yakalandı. İş başvurusuna gelip, "Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" dedikleri belirtilen salon işletmecileri adliyeye sevk edildi. (DHA)
Mutlu Sonla Bitmeyen Masaj Salonu 02:31
Mutlu Sonla Bitmeyen Masaj Salonu 7.574 izlenme - 2 yıl önce Bir masaj salonu düşünün sizi güzel, seksi bir kadın karşılıyor. Sizi masaj için hazırlayıp yüzüstü yatırıyor. Eller masaj yağı ile yağlanıp masaj başlıyor. Fakat o da ne?
Az Daha Yukarıyı Kaşı Diyen Leopar 02:13
Az Daha Yukarıyı Kaşı Diyen Leopar 1.062 izlenme - 8 yıl önce Bu Rus kardeşimiz, kafeste ve benim halen uyuşturucu ilaç etkisinde olduğunu düşündüğüm leoparı seviyor aslına masaj yapıyor gibi. Leopar pençesiyle, kendisini seven eli yönlendiriyor. Arkadaş bir ara hayvanı öpüyor. (Diyarbakır'da olsa esprisi yapmayın, bayatladı)
Gavura Vurur Gibi Vurarak Masaj Yapmak  00:42
Gavura Vurur Gibi Vurarak Masaj Yapmak 578 izlenme - 5 yıl önce Daha önce çılgın migren tedavilerinde izlediğimiz manzaraya benzer bir manzara, bu kez berber koltuğunda karşımıza çıkıyor.
Öcalan Bile Olsa Kalp Masajı Yaparım - MHP Vekili 02:56
Öcalan Bile Olsa Kalp Masajı Yaparım - MHP Vekili 191 izlenme - 7 yıl önce MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, katıldığı bir sosyal sorumluluk projesinde "Öcalan'a bile kalp masajı yaparım" diyerek etrafındakileri şaşırttı.