Hoşgeldiniz!

masaj yapmak

Gelin Adayının Bekarlığa Veda Masajı 02:15
Gelin Adayının Bekarlığa Veda Masajı 65.553 izlenme - 1 yıl önce Biz erkeklerin hep mutlu sonla biten masaj hayalleri vardır. Peki ya kadınların? İşte gelin adayının mutlu sonla sonlanan bekarlığa veda masajı.
Ayakları İle Masaj Yapan Adam 05:49
Ayakları İle Masaj Yapan Adam 44.368 izlenme - 1 yıl önce Popo ve basen bölgesine ayaklarıyla fazla baskı uygulayarak masaj yapan terapist. Bizim elle yapamayacaklarımızı adam eliyle yapıyor.
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 00:44
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 41.099 izlenme - 3 yıl önce Yine mi Adana dediğinizi duyar gibiyim. ADANA'da gazeteye verdikleri eleman ilanı ile işe aldıkları 17 yaşındaki Y.İ.'ye masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 2'si kadın 3 kişi yakalandı. İş başvurusuna gelip, "Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" dedikleri belirtilen salon işletmecileri adliyeye sevk edildi. (DHA)
Habersizce Masaj Yapmak! 03:37
Habersizce Masaj Yapmak! 2.075 izlenme - 5 yıl önce Habersizce Masaj Yapmak!
Gavura Vurur Gibi Vurarak Masaj Yapmak  00:42
Gavura Vurur Gibi Vurarak Masaj Yapmak 388 izlenme - 10 ay önce Daha önce çılgın migren tedavilerinde izlediğimiz manzaraya benzer bir manzara, bu kez berber koltuğunda karşımıza çıkıyor.
Az Daha Yukarıyı Kaşı Diyen Leopar 02:13
Az Daha Yukarıyı Kaşı Diyen Leopar 834 izlenme - 3 yıl önce Bu Rus kardeşimiz, kafeste ve benim halen uyuşturucu ilaç etkisinde olduğunu düşündüğüm leoparı seviyor aslına masaj yapıyor gibi. Leopar pençesiyle, kendisini seven eli yönlendiriyor. Arkadaş bir ara hayvanı öpüyor. (Diyarbakır'da olsa esprisi yapmayın, bayatladı)
Sadece İki Dakika Bastırın ! 02:41
Sadece İki Dakika Bastırın ! 922 izlenme - 2 yıl önce Sadece İki Dakika Bastırın , bu özel masaj taktiği sizi rahatlatacak.masaj nasıl yapılır yada masaj yapma teknikleri bu video da sizlere anlattım.İyi Seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap Sahte Arap Uygulamasını İndir https://goo.gl/p3HjPX SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Ayak başparmağı ve ikinci parmağın arasında bulunan noktaya sadece 2 dakika bastırmak mucizevi etki yaratıyor. Çin kültürünün vazgeçilmezi olan bu yöntem sayesinde hastalıklar iyileşiyor. Uzmanlar bu noktadaki kasların uyarılmasıyla kramp, baş-bacak ağrısı, stres ve yüksek tansiyonun düşürülebildiğini belirtiyor. Depresyonun da bu noktalara uygulanacak basınç sayesinde geçeceğini iddia ediliyor. Bilim adamları aynı zamanda karaciğer hastalıkları, sindirim sorunları ve göz problemlerinde de işe yaradığını ifade ediyor. Masajın en önemli unsuru, ritmdir. Ritmik hareketler tüm vücuda gevşeme dalgaları gönderir. Masaj haz vermelidir; yaptığınız herhangi bir şey acı veriyorsa, masaj yaptığınız kişiden bunu söylemesini isteyin. Uyguladığınız basıncı çok hafiften çok güçlüye kadar değiştirin. Kemikli bölgeler üzerinde basınç hafif, büyük kaslar üzerinde ise daha sert olmalıdır. Derin basınçlar uygulamaktan korkmayın; sert bir dokunuş rahatlatıcı olabilir. Masaj sırasında asla kuvvet kullanmanız gerekmez, basınç uygulamak için yalnızca vücudunuzun ağırlığını kullanın. Fazla konuşmadan işinize konsantre olun Hareketlerinize konsantre olun ve fazla konuşmayın. Her ikiniz de dikkatinizi çeşitli duyular üzerinde toplarsanız, masajınız daha etkili olur.
Öcalan Bile Olsa Kalp Masajı Yaparım - MHP Vekili 02:56
Öcalan Bile Olsa Kalp Masajı Yaparım - MHP Vekili 118 izlenme - 3 yıl önce MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, katıldığı bir sosyal sorumluluk projesinde "Öcalan'a bile kalp masajı yaparım" diyerek etrafındakileri şaşırttı.