Hoşgeldiniz!

masumiyet

Innocence of Memories - Hatıraların Masumiyeti (Masumiyet Müzesi) Türkçe Altyazılı Fragman 01:59
Innocence of Memories - Hatıraların Masumiyeti (Masumiyet Müzesi) Türkçe Altyazılı Fragman 62.905 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı İngiltere yapımı belgesel filmin fragmanı. Filmde Orhan Pamuk'un Masumiyet Müzesi'nden esinlenerek bir yolculuğa çıkıyoruz.
Vermicem Bana Da Vereceksin 01:32
Vermicem Bana Da Vereceksin 26.528 izlenme - 3 yıl önce Vermicem Bana Da Vereceksin ( Erdem Gülkanat)
Vermicem Vermicem Diyen Kız Ve Haluk Bilginer 00:31
Vermicem Vermicem Diyen Kız Ve Haluk Bilginer 16.041 izlenme - 3 yıl önce Vermicem Vermicem Diyen Kız Vs Haluk Bilginer "vermicem Vermicem benim Değil Mi Vermiycem kuruyup Gitse De Vermiycem inat Değil Mi Vermiycem ıhh Ihh Vermiycem"
haluk bilginer - masumiyet 07:10
haluk bilginer - masumiyet 12.937 izlenme - 6 yıl önce
Masumiyetin İntiharı Fragmanı (1999) 02:29
Masumiyetin İntiharı Fragmanı (1999) 14.396 izlenme - 5 yıl önce Masumiyetin İntiharı -The Virgin Suicides: Bir grup çocuk, komşuları olan 5 kızla dostlukları sayesinde hem kendi cinselliklerini, hem de kadınlığın gizemlerini keşfederler. Yapım yılı 1999
Masumiyet - Haluk Bilginer'in Efsane Tiradı 08:34
Masumiyet - Haluk Bilginer'in Efsane Tiradı 8.519 izlenme - 4 yıl önce Zeki Demirkubuz'un yönettiği Masumiyet filminde Haluk Bİlginer'den muhteşem bir sahne
Zeki Demirkubuz'dan Aşk Tarifi - Kader (Küfür içerir) 02:30
Zeki Demirkubuz'dan Aşk Tarifi - Kader (Küfür içerir) 3.147 izlenme - 2 yıl önce Zeki Demirkubuz'un Kader filminin aski en guzel, en rezil, en caresiz ve en guclu anlatan sahnesi. Film Haluk Bilginer ve Derya Alabora'li Masumiyet'in golgesinde kalsa da cok guzel. Bekir'in tiradi: "Birden durup dururken icim ciz etti. Bir baktim gene ayni karin agrisi. Oyle ozlemisim ki seni. Donerken bir meyhane gordum, bir iceri girdigimi hatirliyorum bir de rakiya yumuldugumu. Arkasindan en az 4 cigaralik. Sonra bi gozumu actim karsidan karli daglar geciyor. Bir daha actim basimda bir cocuk 'Kalk abi' diyor, 'Kars'a geldik'. Otobusten indim yurumeye basladim. Dedim allahim neredeyim ben, burasi neresi? Sonra guc bela burayi buldum. Kapinin onunde durup dusundum. Dedim 'Bekir, bu kapi ahret kapisi, bu kopru sirat koprusu, bu sefer de gecersen bir daha geri donemezsin', 'iyi dusun' dedim, dusundum, dusunuyorum, ama olmadi, donemedim. Sonra 'bak oglum' dedim kendi kendime, 'yolu yok, cekeceksin. isyan etmenin faydasi yok, kaderin boyle. Yol belli, eg basini, usul usul yuru simdi'."
Masumiyet filminden küfür tiradları ( +18 ) 03:10
Masumiyet filminden küfür tiradları ( +18 ) 1.721 izlenme - 2 yıl önce Bekir (Haluk Bilginer) sarhoş şekilde geldiği otele destursuz girer ana avrat. Hiç ayıplanmaz hatta kollarda taşınır asıl hedefine doğru. Bekir'in aşkı Uğur ise Bekir'i tanımaktadır ve laflarını hazırlamıştır. Filmin ismi dışında hiç bir sahnesinde masumiyet yoktur. İzlediginiz bu sahne serinin ilki olan Kader filminde Erkan Can in otelin lobisinde televizyondan seyrettigi ve sadece sesinin geldiigi sahnedir.
İntizam - Masumiyet / Dore Beat Productions 04:37
İntizam - Masumiyet / Dore Beat Productions 3.855 izlenme - 5 yıl önce Hayatın İpleri Bende Kalır... bana Bu Hayattan Geriye Söyle Ne Kalır... bi Bakarsın Elde Ne Var Yok Gitmiş Habersiz... kader Değil Bu içimdeki Masumiyet Beni Benden Alır Göremem... dünyaları Verselerde Boş Sen Yokken Gülemem...
Tacizcisini Linç Ettiren Kadın 01:38
Tacizcisini Linç Ettiren Kadın 2.069 izlenme - 3 yıl önce Otobüste bir taciz olayı yaşanmış veya yanlış anlaşılma olmuş. Ankara vatandaşı da dayının biletini kesmiş. yorum sizlerin.
ınnocence 01:11
ınnocence 2.297 izlenme - 6 yıl önce altı yaşındaki ıris ormanın içinde bir yerdeki gözlerden ırak bir okula getirilir.
Zeki Demirkubuz ve Kapılar 07:44
Zeki Demirkubuz ve Kapılar 868 izlenme - 2 yıl önce Zeki Demirkubuz'un filmlerinde kapıların yansıttığı anlamlar üzerine yapılmış bir çalışma. Not: Video youtube maaaji adlı bir üyeye aittir. Aralık yazmasının nedeni ise kapı aralığından gelmektedir.
Masumiyet - Yusuf & Uğur 04:50
Masumiyet - Yusuf & Uğur 1.257 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının yüz akı yönetmenlerinden Zeki Demirkubuz'un Masumiyet filminden bir bölüm. Yusuf ve Uğur'un tiradı. Adı dışında hiçbir masumiyeti olmayan bu fllmden, dikkat çeken bir bölüm. Filmle ilgili diğer içerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6388/masumiyet-filminden-kufur-tiradlari-18 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/21123/masumiyet-haluk-bilginer-oyunculuk
the age of ınnocence 02:28
the age of ınnocence 2.690 izlenme - 6 yıl önce sosyetenin gözbebeği newland archer daniel day-lewis may welland winona ryder ile nişanlıdır. ancak mayin kuzeni kontes olenska michelle pfeiffer'yla tanışınca bütün hayatı değişiyor. kocasından ayrılan bir kadın olarak 19. yüzyıl new york'unda dışlanan bu kadını newland önce savunmaya başlıyor ancak daha sonra ikisi de birbirine aşık oluyorlar.
Bana da Vereceksin! - Masumiyet 03:35
Bana da Vereceksin! - Masumiyet 580 izlenme - 2 yıl önce Merhabalar efendim, yazan yöneten Zeki Demirkubuzun akıllardan hiç çıkmayan Masumiyet filminin en can alıcı sahnelerinden birisini sizlerle paylaşmak durumunda kalıyorum.
O Bağırdıkça Ben Kara Murat - Kader 03:29
O Bağırdıkça Ben Kara Murat - Kader 761 izlenme - 2 yıl önce Quentin Tarantino diyaloglarını aratmayan Zeki Demirkubuz filmlerindeki diyaloglar güzel Türkçe'mizin nadide şekli argoyla birleşince tadından yenmez hal alıyor. 2006 yapımı Kader filminden bir sahne... Filmi tavsiye etmeme gerek bile yok. Yine Zeki Demizkubuz'un Masumiyet filmini görmeden izlemeyin ama.
Innocence Fragmanı 02:32
Innocence Fragmanı 1.899 izlenme - 4 yıl önce Innocence 2014 film fragmanı
Zeki Demirkubuz'u Kovamayan Teyze 01:09
Zeki Demirkubuz'u Kovamayan Teyze 1.274 izlenme - 3 yıl önce Zeki Demirkubuz'un başrolünü oynadığı "Bekleme Odası" filminde, Z.D. ve kızgın yaşlı teyze arasında gelişen komik diyalog.
Aşk- I Memnu Dizi Müzikleri-Masumiyet 00:35
Aşk- I Memnu Dizi Müzikleri-Masumiyet 2.051 izlenme - 6 yıl önce aşk- ı memnu dizi müzikleri-masumiyet
Şevval Sam & Birkan Gezer' Düeti 02:53
Şevval Sam & Birkan Gezer' Düeti 1.572 izlenme - 7 yıl önce ses kalitesi iyi ayarlanmamışda'olsa yinede duygusal ve güzel ;
Masumiyet - Haluk Bilginer & Oyunculuk 07:09
Masumiyet - Haluk Bilginer & Oyunculuk 446 izlenme - 2 yıl önce "Bir oyunculuk nasıl olmalı?" sorusunun cevaplarından biridir aslında bu sahne. O kadar içtendir ki gerçek sanırsınız içinde barındırdığı her unsuru. İzleyince ne demek istediğimi anlayacaksınız...
 Tacizcisini Linç Ettiren Kadın 01:38
Tacizcisini Linç Ettiren Kadın 705 izlenme - 3 yıl önce Otobüste bir taciz olayı yaşanmış veya yanlış anlaşılma olmuş. Ankara vatandaşı da dayının biletini kesmiş. yorum sizlerin.
Masumiyet innocence(Trailer) 02:07
Masumiyet innocence(Trailer) 607 izlenme - 5 yıl önce
Masumiyet Soundtrack 02:00
Masumiyet Soundtrack 347 izlenme - 2 yıl önce Doksan yedi yılı yapımı bir Zeki Demirkubuz filmi olan Masumiyet'in efsanevi soundtrackı
Ramazan Güzeldir - Dilenci Tankut'un Masumiyet Tiradı (Murat Cemcir) 03:50
Ramazan Güzeldir - Dilenci Tankut'un Masumiyet Tiradı (Murat Cemcir) 360 izlenme - 3 yıl önce Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak AKSAK ile İşler Güçler'in senarist ve yönetmeni olan Selçuk AYDEMİR'in yazıp yönettiği, 2009'da TRT 'de Ramazan Ayında yayınlanan Ramazan Güzeldir dizisinden bi kesit... Dilenci Tankut rolüyle yardıran Murat CEMCİR'in Masumiyet' filminde Haluk BİLGİNER'in müthiş tiradına selam çakmasını izleyeceğiz. İyi seyirler..
Angel Of Hope Omar Akram 01:59
Angel Of Hope Omar Akram 954 izlenme - 8 yıl önce :)
Bir Parça Ekmeği 5 Kişi Paylaşmak 00:55
Bir Parça Ekmeği 5 Kişi Paylaşmak 346 izlenme - 2 yıl önce Aslında bu kısma yazılacak çok şey var ama en iyisi herkesi vicdanı ile başbaşa bırakmak. Herkes ufaktan tatlı talı eski günlerine dönebilir.
Taner Sins - Troll 01:03
Taner Sins - Troll 317 izlenme - 2 yıl önce Taner tolga tarlacının malum görüntüleri internete düşünce(!), bir arkadaşta böyle bir video yapmış. güldürdü.
masumiyet - haluk bilginer'in efsane tiradi 08:33
masumiyet - haluk bilginer'in efsane tiradi 472 izlenme - 6 yıl önce
Ressamın Gözü - Çocuklar, Kadınlar ve Masumiyet 04:00
Ressamın Gözü - Çocuklar, Kadınlar ve Masumiyet 258 izlenme - 2 yıl önce Kısa belgesellerin bu bölümünde, resim sanatı boyunca çocukar, kadınlar ve onların üzerinden işlenen masumiyet konusunu göreceğiz.