Hoşgeldiniz!

Megri Megri Videoları

İbrahim Tatlıses & Şiwan Perwer - Megri Megri 03:55
İbrahim Tatlıses & Şiwan Perwer - Megri Megri 73.736 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics): Serê çiyan bi dûman e bavê min Birîn kûr in bê derman e berxê min Gelo çima em hawa ne megrî,megrî Ev çı hal e megrî,megrî Şîn zewal e megrî,megrî De menale megrî,megrî Vê tariyê biçirînin bavê min Van dîrokan bidirînin çavê min Rastiya gelê xwe em dibînin Megrî,megrî,megrî Ev çi hal e megrî,megrî Şîn zewal e megrî,megrî De menale megrî,megrî Megrî Türkçe Çevirisi Dağların başı dumanlıdır babam Yaralar derindir dermansızdır kuzum Acep biz neden bu haldeyiz ağlama ağlama Bu ne haldir ağlama ağlama Bu ne yas ne zevaldir ağlama ağlama Artık inleme ağlama ağlama Bu karanlığı yırtın babam Bu tarihleri baştan örün kuzum Halkımızın gerçekliğini görüyoruz ağlama ağlama ağlama Bu ne haldir ağlama ağlama Bu ne yas ne zevaldir ağlama ağlama Artık inleme ağlama ağlama.
Şivan Perver'in Kanada Macerası 08:31
Şivan Perver'in Kanada Macerası 5.031 izlenme - 2 yıl önce 20 Ağustos 2009 tarihli haberlere göre Şivan Perver ve beraberindeki birkaç kişi Kanada/Toronto'da Hummer jiple konser yolculuğundan iken Kanada Polisi tarafından durdurulup yakanlanmış, ardından yanlış anlaşılma diyerek serbest bırakılmışlar. Sorun polislerle dil konusunda anlaşamamaları imiş. Niye durdurulmuşlar orasını bilmiyorum yoruma açık. Benim dikkatimi çekense Kanada Polisinin işini çok profesyonel yapması.
Küçük Mahsun Megri Megri 04:49
Küçük Mahsun Megri Megri 7.668 izlenme - 3 yıl önce Küçük Mahsun Megri Megri
İbo feat Şivan Perwer - Megri Megri (Hip Hop Versiyon) 01:28
İbo feat Şivan Perwer - Megri Megri (Hip Hop Versiyon) 8.398 izlenme - 4 yıl önce
Megri Megri Remix 00:06
Megri Megri Remix 4.450 izlenme - 2 yıl önce Megri Megri Remix - yeni vine Megri Megri Remix - yeni vine
Megri Megri Hip Hop Versiyonu 01:28
Megri Megri Hip Hop Versiyonu 4.773 izlenme - 4 yıl önce Megri Megri Hip Hop Versiyonu
Megri Megri İbrahim Tatlıses, Şivan Perwer Düet Hip Hop Versiyon 01:28
Megri Megri İbrahim Tatlıses, Şivan Perwer Düet Hip Hop Versiyon 5.971 izlenme - 4 yıl önce Megri Megri İbrahim Tatlıses, Şivan Perwer Düet Hip Hop Versiyon
Kahtalı İbrahim - Megri Megri 04:50
Kahtalı İbrahim - Megri Megri 4.531 izlenme - 5 yıl önce
Uğur Işılak - Megri Megri 03:21
Uğur Işılak - Megri Megri 2.463 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde yaptığı çalıntı seçim müziğiyle gündemde olan ve eser sahibinden canlı yayında sağlam ayar yiyen Uğur Işılak için kısa yol bulunmuş ve aslında yapması gereken düzenleme başkası tarafından yapılmış, iade-i itibari izliyoruz efendim. Videodaki donmalar bilerek çalınan pixellerden dolayıymış.
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkisi 01:57
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkisi 3.159 izlenme - 4 yıl önce Bir Megri Nelere Mal Oldu!
Megri Megri İbrahim Tatlıses 01:28
Megri Megri İbrahim Tatlıses 2.715 izlenme - 3 yıl önce
Bir Şuh-İ Sitemkar 03:25
Bir Şuh-İ Sitemkar 5.036 izlenme - 9 yıl önce tek türkiye bir Şuhi sitemkar klibi
Hakkı Bulut - Megri Megri 03:03
Hakkı Bulut - Megri Megri 1.733 izlenme - 3 yıl önce Hakkı Bulut - Megri Megri
Küçük Mahsun Megri Megri 04:49
Küçük Mahsun Megri Megri 1.856 izlenme - 3 yıl önce Küçük Mahsun Megri Megri
Mem û Zin - Megri Megri (Kına Gecesi) 02:28
Mem û Zin - Megri Megri (Kına Gecesi) 1.146 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Kürt alimi Ahmed-i Hani'nin (Ehmedé Xanî) 17. yüzyılda yazdığı Mem û Zin adlı aşk hikayesinin 1991 yılında sinemaya uyarlanmış hali olan filmin Yönetmenliğini Ümit Elçi yaparken oyuncular arasında Yalçın Dümer, Halil Ergün, Füsun Demirel gibi ünlü oyuncular yer almaktadır. Filmin Hikayesi ise kısaca şöyledir: Kürt kültürünü açısından önemli veriler sunan film, mistik görünümleriyle bilinen Mardin, Midyat, Nusaybin, Hasankeyf ve Cizre'de çekilmiş. Yüzlerce yıl önce Botan'da Zeyniddin Bey adında bir hükümdar vardı ve bu güçlü Botan Beyi'nin iki güzelliği dillere destan kızkardeşi vardı: Zin ve Siti. Hükümdarın kızkardeşleri katıldıkları bir Nevroz şenliğinde, aynı şekilde bu şenliğe katılan iki genç erkeğe aşık oldular. Bu gençler yörede tanınan ve saygı gören iki delikanlıydı: Mem ve Tajdin. Bu gençlerde hükümdarın kızkardeşlerine ilk görüşte aşık olmuşlardı. Önce Tajdin sevgilisi Siti ile evlenebilmek için Bey’den izin ister. Gençleri takdir eden Bey bu evliliği onaylar. Tajdin ve Siti büyük bir törenle evlenirler. Mem ile Zin'in evlenmelerine sıra geldiğinde, Botan hükümdarı Zeyniddin Be y’in veziri şeytan Beko hükümdarı Mem ve Tajdin'e karşı kışkırtır. Vezir, Mem ile Zin'in evlenmeleriyle birlikte gençlerin Bey'in hükümdarlığını çökerterek elinden alacakları konusunda Zeyniddin Bey'i ikna eder. Bu duruma öfkelenen Bey, ölse de Mem ile Zin'in evliliğinin gerçekleşmeyeceği üzerine yemin eder. Mem ile Zin'in aşkı her yerde duyulur. Vezir Beko, şeytani işlerini sürdürür ve genç aşıkların gizlice buluşmalarını takip ettirerek Zeyniddin Bey'e bildirir. Bunun üzerine Bey Mem'i tutuklattırır
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkileri 01:57
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkileri 1.055 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan arkadaşın emeğine sağlık diyerek, muhteşem düetin etkilerini izliyoruz. Ufku iki katına çıkaran bilgi: ''Megri'' kelimesi Kürtçe'de ''ağlama'' anlamına gelmektedir.
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkisi 01:57
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkisi 947 izlenme - 4 yıl önce Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkisi
İbrahim Tatlıses ile Şivan Perwer'den Düet ''Megri Megri'' 03:55
İbrahim Tatlıses ile Şivan Perwer'den Düet ''Megri Megri'' 799 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses ile Şivan Perwer'den Düet 'Megri Megri'
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkisi 01:57
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkisi 753 izlenme - 4 yıl önce Bir Megri Nelere Mal Oldu...
 Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkileri 01:57
Megri Megri Düetinin Bünyeye Etkileri 738 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan arkadaşın emeğine sağlık diyerek, muhteşem düetin etkilerini izliyoruz. Ufku iki katına çıkaran bilgi: ''Megri'' kelimesi Kürtçe'de ''ağlama'' anlamına gelmektedir.
İbrahim Tatlıses ve Şivan Perwer'den İkinci Düet 04:40
İbrahim Tatlıses ve Şivan Perwer'den İkinci Düet 181 izlenme - 2 yıl önce Zaho'da inşaat işine giren Tatlıses, yanına Şivan Perwer'i alıp yaptığı evlerin reklamı dolayısıyla halkla bir araya geldi.
Serin Sesler - Megri Megri Hip Hop Versiyon 01:28
Serin Sesler - Megri Megri Hip Hop Versiyon 247 izlenme - 3 yıl önce Şivan Perver ve İbrahim Talıses'in Diyarbakır'da toplu açılış töreninde beraber söyledikleri parçayı editleyen arkadaşlar gğzel bir iş çıkarmışlar kanımca.