Hoşgeldiniz!

melekler erkek olur

Ebru Gündeş Gönlümün Efendisi 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:25
Ebru Gündeş Gönlümün Efendisi 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 25.704 izlenme - 5 yıl önce 'kıstı minarelerini şehir öbürlendi kuleler hızla anılaşırken zaman bir sokakta bir dilenci boşluğu kadar derlenmemiş bir türkü boşluğu kadar bile muhkem değil diye düşündüm hayattaki mevcudiyetim açtım avuçlarımı gökyüzüne uludum tanrım bana tezahürat et tanrım beni baştan çıkart ihtiyacım var..' met üst (ihtiyaç)
Yasmin Levy Firuze 2012 Hd Klip By Meleklererkekolur 05:02
Yasmin Levy Firuze 2012 Hd Klip By Meleklererkekolur 13.001 izlenme - 5 yıl önce 2012 bitimine yakın yasmin levy, o muhteşem sesiyle, bu defa sezen aksu noktamızdan vuruyor darbesini.. aysel gürel anısına hazırlanacak albümün çıkmasını dört gözle beklerken, uzak diyarlardan böyle bi sürprizle karşılaşmak duygulandırıyor..
GÜLŞEN KARDAN ADAM 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:03
GÜLŞEN KARDAN ADAM 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 11.141 izlenme - 5 yıl önce 'içimde nedenini bilmediğim bir sıkıntı var.. yapmam gereken bir işi, söylemem gereken bir sözü unutmuşum gibi veya tutmam gereken bir yemini.. dışıma taşacağı için korktuğum sesleri yutuyorum.. içimin sıcak kucağında saklıyorum onları.. kanatlarımın altını görmeyenleri aldatmayan dinginliğin hangi fırtınaya açıldığını da.. senin için, çünkü senin olmadığın bir oluşu kavrayamıyorum.. içim almıyor böyle yaşamayı.. yokluğunu içime sindiremiyorum.. içinde benim olmadığım, benim için olmayan varlığını da..' ali alkan inal (şimdi sadece ona bir ad koymam gerek'ten)
Aytekin Ataş Nereye Kadar 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:49
Aytekin Ataş Nereye Kadar 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 9.395 izlenme - 5 yıl önce 'gözümden yaşlar geliyor.. ağlayan kadın mutsuz kadındır, ağlayan erkekse pişman.. iki kişi birbirini düşünüp ağlıyorsa da o gözyaşları ortaktır.. düşen her yaşta, biri senin biri de onun..' tolga aydoğan (yalnızlık mevsimi'nden)
İntizar Kendime 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:35
İntizar Kendime 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 9.610 izlenme - 5 yıl önce "beni öldürürse bu umut öldürür.." gülten akın
Zakkum Gökyüzünde 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:51
Zakkum Gökyüzünde 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 8.174 izlenme - 5 yıl önce burak'ın (www.askbitti.com/) isteği üzerine kliplendi bu şarkı..
Ahmet Enes Cennet Orijinal Klip 2013 Selection Of Meleklererkekolur 03:34
Ahmet Enes Cennet Orijinal Klip 2013 Selection Of Meleklererkekolur 8.854 izlenme - 5 yıl önce meğer ahmet enes'in kendisi de, sesi ve şarkısı kadar güzelmiş..
Burcu Güneş Yasaklı Kitaplar Gibi 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:53
Burcu Güneş Yasaklı Kitaplar Gibi 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 8.327 izlenme - 5 yıl önce '- erkekler aşık olmadıkları bir kadınla nasıl yatabilir? - neden kadınlar yattıkları erkeklere aşık olurlar?' kim gruenenfelder
Aytekin Ataş Seyyah 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:55
Aytekin Ataş Seyyah 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 5.404 izlenme - 5 yıl önce 'biliyorum melis.. böyle bir adam sevilmez zaten, ancak nefret edilir.. ben de senin gibi düşünüyorum.. kendimden nefret ediyorum.. iğreniyorum.. aynaya baktıkça hep bunu düşündüm.. hamileyken seni yüzüstü bırakıp gittiğimi, yıllarca aramadığımı, nereye gitsem bunları da beynimin içinde sürükledim.. sonra seni sevdiğimi, hata yaptığımı, pişman olduğumu hissettim.. seni özledim.. bu sefer de özleyen insan neden terk eder diye kendime sorular sordum.. bir insanın en büyük düşmanının yine kendisi olduğunu anladım.. maalesef öyle melis.. hiç kimse daha büyük bir kötülük veremezdi bana..' tolga aydoğan (yalnızlık mevsimi'nden)
Gülşen Yalanlar Çok Güzel 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:58
Gülşen Yalanlar Çok Güzel 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 7.070 izlenme - 5 yıl önce 'Cehennem kırılanların buluşma yerine denir, dedim..' enis Akın
AYLİN ASLIM HASRET 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:28
AYLİN ASLIM HASRET 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 6.650 izlenme - 5 yıl önce 'tasavvufta hep şey derler: "hasret insanın özünün, kendi diyarına olan çekilişidir.." açıklamasını da şöyle yaparlar: "allah insanı yarattıktan sonra ona kendinden bir parçayı ruh olarak verdi. şimdi ömür içinde durup durup hissettiğiniz özlemlerin hepsi, sebepsiz olanlar bile, sizdeki ruh denilen ilahi parçanın kendi aslına olan hasretinden başka bir şey değildir.." kısaca "özlem" deyip geçiştiremiyorum. özlem çok sığ bir kelime hasret kelimesinin yanında.. hasrette bir kavruluş, bir yanış, kurşun saplanmış kalbin hâlâ kan pompalarken kanayışı, ama bu halde bile üzerine odunlar yükleyip cayır cayır yakılışları, ama yine de kalbin yine aynı şekilde atışı var. aynı şekilde atışı, ama kan fışkırdığı halde sırf kanı kendisi üretiyormuş gibi, kan pompalamaktan vazgeçmeyişi, her daim atışı, her daim yanışı, her daim içine kurşun saplanmışlığın verdiği acı var.. can acısı. hasret. özlemenin verdiği can acısı. kabuğuna çekilişler..' cigerdelen (ekşi sözlük)
Gökhan Tepe Ay Tutulması 2012 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:39
Gökhan Tepe Ay Tutulması 2012 Hd Klip By Meleklererkekolur 6.902 izlenme - 5 yıl önce 'bir erkeğin telefonunuza gönderdiği bir mesajı, ya da elektronik postasını defalarca okumayın, sesli mesajlarını üst üste dinleyip durmayın. söylediklerinin ardında gizli anlamlar bulmak için didinmeyin ya da arkadaşlarınızı arayıp 'aslında ne demek istediğini' sormayın.. o sadece bir mesaj, teşkilât-ı esasîye kanunu değil, üzerinde saatlerce çalışmanız gerekmiyor..' kim Gruenenfelder by Meleklererkekolur
OZAN DOĞULU | MURAT BOZ YAZMIŞSA BOZMAK OLMAZ 2011 KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:21
OZAN DOĞULU | MURAT BOZ YAZMIŞSA BOZMAK OLMAZ 2011 KLİP by MELEKLERerkekOLUR 8.422 izlenme - 7 yıl önce kenan doğulu'nun yakışıklı abisi ozan doğulu murat boz'a emnet etmiş güzel de etmiş..
Mustafa Sandal 2 Tas Çorba 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:55
Mustafa Sandal 2 Tas Çorba 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 6.146 izlenme - 5 yıl önce çocukluğumuzdan beri mustafa sandal'ı çok seven kız kardeşim, 'mommo'daki ayşe oldu, ben de ahmet.. mustafa sandal'ın masal gibi şarkısı 'iki tas çorba'nın yeni versiyonuyla acısıyla tatlısıyla o günlere döndüm..
Candan Erçetin Saçma 2014 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:36
Candan Erçetin Saçma 2014 Hd Klip By Meleklererkekolur 4.027 izlenme - 4 yıl önce 'orta malı, duygusuz ve renksiz 'kendine iyi bak' sözünün, belki de söyleyenin hiç murad etmediği ironik bir anlamı var ki, tam da bu çağın bencil ve tekil yaşamına denk düşüyor.. gizliden gizliye, bir şuuraltı olarak onu seslendiriyor: 'Kendine iyi bak'; çünkü sen yalnızsın ve tek başınasın.. benden sana bir fayda dokunmaz.. sana bir şey olursa benden medet bekleme, elimden bir şey gelmez.. istesem de yardım edemem sana, bakamam.. öyleyse kendi kendine bakmayı, kendine yetmeyi öğren.. gittiğinde, ayrıldığımızda yüreğimin bir yarısı seninle gitmeyecek, düşüncemi sen kaplamayacaksın artık.. ben sende yaşamayacağım, sen bende yaşamayacaksın.. ben kendi maceramı sürdüreceğim, sen kendi dünyanın toprağında yürüyeceksin.. sevinsen de üzülsen de kendin sürükleyeceksin başını.. Kendine iyi bak.. başının çaresine bak! korkuyorum bu yapışkan sözün anlamından.. yalnızlıktan, başımın çaresine bakacak olmaktan korkuyorum.. 'Kendine iyi bak' diye veda eden bir dosta, dönüp tekrar ne söyleyebilir insan? bir gece yarısı yalnızlığında kalkıp onu nasıl arayabilir? "Kendime bakamıyorum; yalnızlık üstüme yıkılıyor.. sana, dostluğuna ihtiyacım var.." nasıl diyebilir? diyemez.. ve diyemiyor işte.. sen orada kendi yalnızlığınla, ben burada kendi yalnızlığımla baş başa.. 'kendi başının çaresine bakma' çağının anahtar sözü, 'kendine iyi bak'.. böyle incitici, acıtan bir anlamı olduğunu kabullenmeyi istemesek de.. bu gerçekliği, sahihliği yitmiş zamanların değer yargılarından birini seslendiriyor.. her ne kadar şeyh galib'in "Hoşça bak zatına.." dizesini hatırlatıyor olsa da onun çağrıştırdığı derin anlamı taşımıyor, ona götürmüyor.. her 'kendine iyi bak'tan sonra, aramızdaki bağ biraz daha gevşiyor, uzaklaşıyoruz birbirimizden.. sıradanlığa, tekdüzeliğe, içtenliksizliğe doğru yol alıyoruz.. işte bu yüzden o şarkıya hak veriyorum: "o son sözü doğru sanıp kanmam inan / iyi niyet değil, gerçek değil, kimden bu dil.. Kendine iyi bak deme, denmez, saçma / kendime bakarım elbet, sen hiç korkma / kendine kalıyor insan eninde sonunda / sen bize iyi bak tanrım, sevdalı kullarına.." ' ali çolak yazının tamamını şuradan okuyabilirsiniz: http://arsiv.zaman.com.tr/2002/08/10/yazarlar/alicolak.htm
Ferman Toprak Gel Barışalım Artık Remix 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:25
Ferman Toprak Gel Barışalım Artık Remix 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 4.373 izlenme - 5 yıl önce remix versiyonuna biraz daha eğlenceli bi klip hazırladım..
AHMET ENES CENNET 2012 KLİP by MELEKLERerkekOLUR 03:30
AHMET ENES CENNET 2012 KLİP by MELEKLERerkekOLUR 4.454 izlenme - 6 yıl önce
Sıla | Gökhan Keser Bazen 2012 Klip By Meleklererkekolur 03:43
Sıla | Gökhan Keser Bazen 2012 Klip By Meleklererkekolur 3.126 izlenme - 6 yıl önce
Aytekin Ataş Tutuklu 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:45
Aytekin Ataş Tutuklu 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 2.780 izlenme - 5 yıl önce 'çok yorgunum.. eve gidip duş almak, sonra da telefonları kapatıp öğlene kadar uyumak istiyorum.. elimdeki günlük ve mektuplar öylece bana bakıyor.. insan, annesinin geçmişte yaşadığı bir aşka hayranlık duyar mı? biraz da öfke.. biraz nefret.. bilmiyorum.. hepsi iç içe geçmiş.. doğruyla yanlışı ayırt edemiyorum.. kimse benim için intihar numaralarına girip kalbimi kazanmaya çalışmadı, öte yandan da burak hiç aldatmadı! bu iyi bir şey mi? hayır, şimdi burak beni aldatmasa da saçma sapan davranıyor.. sanki burak beni aldatmadı diye şükredip delicesine ona tapmalıyım diye aklımdan geçiriyorum.. erkekleri anlamıyorum, anlayamıyorum..' tolga aydoğan (yalnızlık mevsimi'nden)
Günseli Deniz Kalp Ağrısı 2012 Klip By Meleklererkekolur 04:24
Günseli Deniz Kalp Ağrısı 2012 Klip By Meleklererkekolur 3.427 izlenme - 6 yıl önce işte 2012'nin baharına yakışır bi sezen aksu mucizesi!! selm söylüyor bütün ilk aşklara sanki.. 'geçer üzerimden martılar,kanatları sen..bir oğlan kızarır,yanakları sen..pişman gecelerin sabahlarısen..'
Sezen Aksu Ne Haber Aşktan 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:54
Sezen Aksu Ne Haber Aşktan 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 2.694 izlenme - 5 yıl önce sanki şarkı değil bu, bütün aşkları masal yapan bi tekerleme.. 10 yıl geçmiş albüm çıkalı.. etkisi hâlâ aynı bende.. bu yüzden, birkaç masaldan aldığım görüntülerle hazırladım klibimi..
Sezen Aksu Sevgili 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:21
Sezen Aksu Sevgili 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 3.295 izlenme - 5 yıl önce 'bir zamandır herkes birbirini arıyor zaten.. yanlış yerde, yanlış zamanda, eskiden burun kıvırdığımız bir oyunu seyreder gibi..' murathan mungan (başlangıçsızlığın hikâyesi'nden)
TOYGAR IŞIKLI KORKUYORUM 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:29
TOYGAR IŞIKLI KORKUYORUM 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 3.321 izlenme - 5 yıl önce 'etrafımda gördüğüm her şey bana yabancı geliyordu, bana ait olmayan bir dünyanın görüntüleriydi.. hatta tam aksiydi, hemen sonrasında hiç bir iz bırakmadan kayboluyorlardı..' (giovanni arpino, kadın kokusu'ndan)
Candan Erçetin Geri Dönemem 2014 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:37
Candan Erçetin Geri Dönemem 2014 Hd Klip By Meleklererkekolur 2.306 izlenme - 4 yıl önce '-hayır, beni mutlu ettin, dedi. ilk defa nefes aldığımı hissettim.. bundan sonrası daha kolay olacak.. acı da hayatın bir parçası.. kabul etmek, taşımayı bilmek lâzım..' hamdi koç (çıplak ve yalnız'dan)
Demet Sağıroğlu Göçebe 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:38
Demet Sağıroğlu Göçebe 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 2.598 izlenme - 5 yıl önce 'aşk seni kendimden dahi korumayı öğretti bana.. beni, seninle birlikte uzak diyarlara gitmekten alıkoyan şey, ateşle temizlenmiş o aşktır.. aşk, senin özgürce ve erdemli bir şekilde yaşamana imkân vermek için, içimdeki arzuyu öldürüyor..' halil cibran
Baha Farzet 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:49
Baha Farzet 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 2.375 izlenme - 5 yıl önce 'bir adam 'şimdi' derse şaşırmış kalmıştır.. iğneden korkan çocuklar kadar çocuk hakkına razı olamayacak kadar genç insanın insana verdiği acı- işte bu kadar yaşlı söylenir durur: olumsuz bir cevabı nerde görsem tanırım tanırım herkesi ve tanımam kimseyi, böylesi iyidir derler, sahiden iyi; ilk günkü gibi kalan bir allah insan eskiyor, eskimesin mi..' ibrahim tenekeci (tersinden kalkan'dan)
FERMAN TOPRAK GEL BARIŞALIM ARTIK 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 04:13
FERMAN TOPRAK GEL BARIŞALIM ARTIK 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 2.476 izlenme - 5 yıl önce 'ben sana yazıldım, mekânım yok..' gülten akın
Toygar Işıklı Kırılgan 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:20
Toygar Işıklı Kırılgan 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 2.576 izlenme - 5 yıl önce 'âdem'in hikâyesini hatırlayan herkes, her şey kendi başından geçmiş gibi olur.. kendi hikâyesini okur.. ben? benden önce seçilmiş bir yolun yolcusu olarak geldim bu dünyaya ben.. bana sorulmadı.. ama sorulsaydı ben de seçerdim.. açık itiraf işte: yasak meyveyi/unutarak ve hatırlayarak ben de yerdim.. hangimiz balçık bedeni yaratılmışların en üstünü kılacak olan kutsal nefese, özgür iradaye hayır, derdik? hangimiz insan olmanın şerefli bilincine, kansız olaysız bir masumluk halini tercih ederdik? hangimiz bu dünya yolculuğunun onurlu yorgunluğuna, kazasız belâsız cennet yaşamının bilgisizliğini yeğlerdik? bilmenin güvencesini hangimiz neylerdik? bildiğini bilmeyen bilgisini ne yapsın? sen biliyordun ben bilmiyordum, buna kim dayanabilir? demem o ki, dağların taşların taşımaya takat yetiremediği teklifi hangimiz reddederdik? ödülle cezayı hangimiz ayırt edebilirdik? yasak meyveyi hangimiz yemezdik? böyle ağır sınanmasa âdem kendisini nereden bilecekti? geçici yanılgısının sebebi olan şey, onun sahiplenilmesine de neden olan şeydir.. ve böyle bir sahipleniliş için insan olan gözden düşmeyi, sürgün edilmeyi, her şeyi göze alabilir..' nazan bekiroğlu (lâ-sonsuzluk hecesi'nden)
Ahmet Enes Unuturum Diye Yorma Kendini 2012 Klip By Meleklererkekolur 04:12
Ahmet Enes Unuturum Diye Yorma Kendini 2012 Klip By Meleklererkekolur 2.338 izlenme - 6 yıl önce "rüzgar dedi ki güzel şeyler biter; kalbim dedi ki unutmasın yeter." nazan öncel
MÜSLÜM GÜRSES | SEZEN AKSU SABAHAT ABLA 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 03:51
MÜSLÜM GÜRSES | SEZEN AKSU SABAHAT ABLA 2013 HD KLİP by MELEKLERerkekOLUR 2.146 izlenme - 5 yıl önce 'aşk değildi belki, ama her ne idiyse, ikimizin de ihtiyacı vardı buna..' murathan mungan (kibrit çöpleri, kanepe'den)