Hoşgeldiniz!

melih gökçek

Cemaatten Oy Alabilmek için Ağlayan Melih Gökçek 09:53
Cemaatten Oy Alabilmek için Ağlayan Melih Gökçek 16.581 izlenme - 7 yıl önce 20 yıldır ankarayı yöneten i.melih gökçek 2014 yerel seçimlerinde koltuğu mansur yavaşa kaptırmamak için kanal a da sergilediği oscarlık oyunculuğu izliyoruz
Başkent'in Göbeğinde Otoparkçılar Tarafından Katledilen Esnaf 01:06
Başkent'in Göbeğinde Otoparkçılar Tarafından Katledilen Esnaf 7.969 izlenme - 8 yıl önce Melih Gökçek'e bağlı olarak silahlı ve sopalı otoparkçılık yapan mafyalar, Ankara kendilerine karşı eylem yapan esnaflara Ankara'nın göbeğinde ateş açtı. Olayda bir esnaf kafasından vurularak feci şekilde can verdi. Ayrıca olay yerine ambulanstan önce TOMA'nın gelmesi şaşırtmadı. 3 kuruş para için neredeyse Ankara'nın en ücra sokakları bile bu ne olduğu belirsiz tipleri eline silah vererek otorparkçılık yaptıran İ.Melih'e karşı Ankara halkının artık gerçekten çok ciddi bir cevap vermesi gerekiyor. Aynı eylemler yarın başka semtlerde de olacak.
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 01:18
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Dev Hizmet 7.539 izlenme - 7 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi başganı İ.Melih Başgandan muhteşem bir hizmet daha arkadaşlar. ankaral bir kardeşimiz hizmeti videoya çekmiş. kendi tabiriyle " hizmeti almış". iyi seyirler. Teşekkürler Melih Başgan.
Fatih Tezcan`ın Rasim Ozan Kütahyalı Açıklaması 04:13
Fatih Tezcan`ın Rasim Ozan Kütahyalı Açıklaması 7.226 izlenme - 7 yıl önce Fatih Tezcan'in yaptıği periscope yayınında ROK konusunda osman ve melih gökcek`i uyararak bu ROK un beyaz tv ye cikmasini engellemerini istediği bölümü izleyeceksiniz. Rasim ozan kütahyalı'nın alkolik ve uyuşturucu olmasının teki olması aslında zerre kadar kadar sikimde değil, maksat fitne ateşine odun taşımak, yesin birbirini totoroşlar.
Melih Gökçek - Kemal Kılıçdaroğlu Düellosu 09:50
Melih Gökçek - Kemal Kılıçdaroğlu Düellosu 8.148 izlenme - 7 yıl önce Yıl 2008. 2009 yerel seçimleri öncesi yine en merak edilen şey Ankara yerel seçim sonuçlarıdır. Kemal Kılıçdaroğlu Melih Gökçek'in Ankara'daki doğalgaz sayaçları üzerinden vurgun yaptığını iddia eder ve bunu belgelerle ispatlayacağını söyler. Melih Gökçek ise elbette her zamanki gibi masumdur. Karşılıklı olarak anlaşıp canlı yayında Uğur Dündar moderatörlüğünde düello yapmayı kabul ederler ve olaylar gelişir.
Beyaz Tv Sahibi Osman Gökçek Sokağa Çıkın 01:02
Beyaz Tv Sahibi Osman Gökçek Sokağa Çıkın 4.314 izlenme - 7 yıl önce beyaz tv yayın sahibi osman gökçek cuma günü saat 8 gibi başlayan ilk başlarda jetlerin geçtigi o anlar ve daha sonra bir gece yarısı aniden ilk açıklama yapan kişilerden biri olan osman gökçek milli birlik çagrısını izliyouz
Melih Gökçek'in 1998'de De Fıskiyeden Bahsetmesi 01:47
Melih Gökçek'in 1998'de De Fıskiyeden Bahsetmesi 4.477 izlenme - 6 yıl önce Melih Gökçek, 1998 yılında Fazilet Partisi'ne geçmeye karar vermiş. İmza töreninde sahneye çağırılmadan önce Melih Gökçek'in, Ankara'yı yaptırdığı fıskiyelerle ferahlattığından bahsedilmiş. Yani her dönem seçim vaadi olarak fıskiyelerle yürümüş. Bravo Melih Başgan, kolay değil öyle her dönem fıskiye ile kandırmak. Herkes yapamaz.
Alparslan Türkeş'in 55 Yıl Önce Cezayir'e Silah Göndermesi 02:40
Alparslan Türkeş'in 55 Yıl Önce Cezayir'e Silah Göndermesi 4.847 izlenme - 8 yıl önce Melih Gökçek'in 3 haziran 2015 akşamı tgrt tv'de, şok video olarak yayınlattığı kayıt efendim. Adam mit tırlarındaki silahları aklatmak için böyle bir yola başvurmuş. Ülkücülerin ne diyeceği ayrıcana bir merak konusu.
Osman Gökçek - Mimar Sinan'ın Kafatası Mezarında Değil Çıkarmışlar 03:36
Osman Gökçek - Mimar Sinan'ın Kafatası Mezarında Değil Çıkarmışlar 3.328 izlenme - 8 yıl önce Osman Gökçek sözde CHP döneminde Mimar Sinan'ın naaşına yapılan zulmü belgeleri ile anlatmış. Böyle pirim yapmaya çalışan insanlara uyuz oluyorum lütfen sizde bu anlatımlara itibar etmeyin gülüp geçin.buyurun izleyelim.
Ankara Bulvarı: Piyes Temsili İçin Halka Zulmetmek 01:38
Ankara Bulvarı: Piyes Temsili İçin Halka Zulmetmek 2.958 izlenme - 8 yıl önce Senaryo, kurgu, oyunculuklar muhteşem. Sayın Gökçek sadece bu piyesi oynayabilmek için Ankaralılara zulmetmiştir. 3-C'den Melih arkadaşımızı sergilediği performanstan ötürü tebrik ediyoruz.
Kemal Kılıçdaroğlu vs Melih Gökçek 09:52
Kemal Kılıçdaroğlu vs Melih Gökçek 3.196 izlenme - 7 yıl önce Uğur Dündar yönetiminde Melih Gökçek Kemal Kılıçdaroğlu düellosunu izleyeceğiz şinci. eskiden iyi veya kötü siyasiler tartışabiliyormuş kamuoyu karşısında şimdi ne hesap veren var ne hesap sorun.
Ankara'da Gerçekleştirilen Çöp Konteyneri Olimpiyatları 00:13
Ankara'da Gerçekleştirilen Çöp Konteyneri Olimpiyatları 2.410 izlenme - 5 yıl önce Her yıl Ankara'da gerçekleştirilen Çöp konteyner olimpiyatları heyecanı önceki yılları aratmadan son hız devam ediyor. Bu olimpiyatların yapılmasında emeği geçen Ankara belediyesine teşekkürü borç biliriz.
İsmail Türüt - Melih Gökçek Şarkısı 04:23
İsmail Türüt - Melih Gökçek Şarkısı 2.369 izlenme - 8 yıl önce Sevgili İsmail Türüt'ün 2009 yerel seçimlerinde yazdığı, söylediği ve klibini hazırladığı herkese cevap veren bu şarkıyı sizlerle paylaşıyorum. Dinleyelim, paylaşalım, RT edelim.
Aslanları Köpek Gibi Sevmek - Melih Gökçek 00:51
Aslanları Köpek Gibi Sevmek - Melih Gökçek 2.134 izlenme - 9 yıl önce Amerika ziyaretinde hayvanat bahçesini ziyaret eden Melih Gökçek, burada aslanlarla şakalaştı. Bu anlarını kaydettiren Gökçek, videoyu Twitter hesabı aracılığıyla takipçileriyle paylaştı. Aslanları adeta bir köpek gibi seven ve muck muck diye seslenen Melih Gökçek bu anları video paylaşım sitelerinede taşıdı.
Binali Yıldırım: Aşkımız Keçiören Metrosu Gibi Olsun Diyen Gençler Yeni Slogan Bulsunlar 01:29
Binali Yıldırım: Aşkımız Keçiören Metrosu Gibi Olsun Diyen Gençler Yeni Slogan Bulsunlar 2.377 izlenme - 7 yıl önce Keçiören metrosunun test sürüşü töreninde konuşan Başbakan Yıldırım "'Sevgilim, aşkımız hiç bitmesin Keçirören metrosu gibi olsun' diyorlardı. Şimdi bu gençler başka bir slogan bulsunlar." dedi. Keçiören metrosunun test sürüşü töreninde konuşan Başbakan Yıldırım "'Sevgilim, aşkımız hiç bitmesin Keçirören metrosu gibi olsun' diyorlardı. Şimdi bu gençler başka bir slogan bulsunlar." dedi.
Nihat Doğan Melih Gökçek Canlı Yayında Kavga Etti 08:26
Nihat Doğan Melih Gökçek Canlı Yayında Kavga Etti 2.231 izlenme - 10 yıl önce Helal Olsun Nihat Doğan Habertürk Tv, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek İle Türkücü Nihat Doğan'ın Tartışmasına Sahne Oldu. Nihat Doğan'ı Prova...
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 44:14
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 2.617 izlenme - 9 yıl önce Dönemin Hürriyet gazetesi yazarı Emin Çölaşan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek'in, yıllardır gazete köşelerinden sürdürdükleri polemiğin yeni bir ayağı olarak, 29 Mart 2007'de TGRT Haber'de, Murat Odabaş ve Nuri Elibol'un sunuculuğunu üstlendiği "Ankara'nın Gündemi" adlı programda karşılaşmaları, döneminde çokça konuşulmuş ve izlenmiş bir olay olmuştu. Video paylaşım sitelerinin yeni yeni yaygınlaştığı bir dönemde yapıldığı ve aradan geçen 6 yılda internet üzerinde sıkılaşan sansür ve telif hakkı nedenlerinden dolayı, bu programın tam kaydı şu anda internet üzerinde bulunmamaktadır. Bu sebepten çeşitli platformlarda bölük pörçük paylaşılmış parçalardan bir derleme yapmaya çalıştım, bir nevi geniş özet olarak da düşünülebilir. Böyle bir karşılaşmadan gelecek kuşakların da bilgisinin olmasını ve politika/basın sahnemizdeki ünlülerimizi buna göre yargılamalarını ümit ediyorum. Not: Tartışmacılar hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, küfür ve hakaret etmek çok ayıptır, ayıptan ötesi dava nedenidir. Yorumlarınızda bunu dikkate alırsanız sevinirim. Sevgiler.
Melih Gökçek Dostluk Maçında (1995) 00:49
Melih Gökçek Dostluk Maçında (1995) 1.631 izlenme - 8 yıl önce 1995 yılına ait,Ankara'nın Belediye Başkanı görevinde olan sevgili Melih Gökçek'in dostluk maçında yer aldığı nostaljik haberdir. İyi nostaljiler.
Kadir İnanır - Ankara Tasviri 01:19
Kadir İnanır - Ankara Tasviri 2.033 izlenme - 8 yıl önce Beybeyaz bir sabaha uyandığım Ankara'da, içimde eskisine benzer bir sevgi uyandı. Ankara'ya karşı bu sabah. Sahiden Ankara böyle değildi dedim, Gençlik Parkı'na piknik yapmaya gider, Çubuk Barajı'na kaçar, yürüyerek ta Altınpark'a giderdik, hafta sonları Ulus'ta daha sonraları Kızılay'da gezerdik... Sonra ne olduysa bilmiyorum ben de dahil herkes kaçmak ister oldu burdan. Şimdilerde kimse Ankara'yı sevmiyor. Ama bir zamanlar Ankara tam da Kadir İnanır'ın anlattığı gibiydi.
Şanışer & Alef High - Guerrilla Warfare II #direngezi 05:39
Şanışer & Alef High - Guerrilla Warfare II #direngezi 2.647 izlenme - 8 yıl önce Şanışer ve Alef High klip serilerinin 4'üncüsü olan ''Guerrilla Warfare II'' adlı çalışmayla tekrar karşınızda. İkili sanatlarını yapmaya direnerek, tepki göstererek devam ediyor. Ben şahsen başarılı ve"dolu" buldum. Başarılarının devamını dilerim.
Cem Yılmaz - Fışkiyeyi Kim Kırdı ? 00:07
Cem Yılmaz - Fışkiyeyi Kim Kırdı ? 1.347 izlenme - 9 yıl önce Efendim yıllar önce Cem Yılmaz'ında aynı dertten muzdarip olduğunu görüyoruz. Melih Gökçek'in fışkiyesini kim kırdı ?
Gençlik Parkı - Ankara (1974) 00:50
Gençlik Parkı - Ankara (1974) 1.141 izlenme - 7 yıl önce Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz filminden Gençlik Parkı'nın muazzam görüntüleri.izliyoruz
Türkiye Atom Bombası Da Üretecek - Melih Gökçek 01:43
Türkiye Atom Bombası Da Üretecek - Melih Gökçek 1.579 izlenme - 9 yıl önce Atom bombası özellikle II.Dünya Savaşı'nda uzak doğu cephesinde büyük kitlelerin toplu halde yok edilmesiyle tanındı. Tüm kimyasal ve radyoaktif silahlar gibi Atom bombası da üretilmesi kullanılması tamamiyle insanlık suçu olan bir yok edicidir. Melih Gökçek Ülke TV de katıldığı programda AKP iktidarında tüm alanlarda yaşanan ilerlemeyi , ne denli büyük bir dünya devleti olduğumuzu (!) anlatırken atom bombasına da methiyeler düzüyor, öve öve bitiremediği bu insanlık ve doğa düşmanı katliam silahının bir gün Türkiye tarafından mutlaka üretileceğini söylüyor. Böyle bir insanlık suçu niteliğindeki silahı övenlerin bugün Türkiye'yi idare ediyor olması karşısında da sadece kendimizi yiyip bitirmekle yetinebiliyoruz sevgili dostlar.
Neon Gökçek Melihgelion 01:08
Neon Gökçek Melihgelion 1.942 izlenme - 8 yıl önce “Zalim Meleğin Bitirme Projesi!” olarak bilinen Evangelion ile halk arasında “Nerede Okudun” olarak da bilinen Melih Gökçek, ikinci impact sonrasında dünyayı kurtarmaya çalışan bir grup gencin, yerlerini büyük oyuna bıraktığı acayip bir videoda birleşmiş! Evangelion sevenler ağlayacak, Gökçek sevmeyenler bayılacak, Attack on Titan izleyip de Evangelion nedir bilmeyenler belki cahilliklerinden bir nebze sıyrılacaklar. Son olarak da, RESPECT THE ROBOT!
Hell Yeah Çeken Troll Mehterancı 00:07
Hell Yeah Çeken Troll Mehterancı 1.386 izlenme - 9 yıl önce Trompet çalmakta olduğum -videoda rahatça seçilebiliyorum- Eskişehir Kültür Derneği Mehteran Ekibi, beyaz tv'de yayımlanan 08.07.2014 tarihli Erkan Tan'la Ramazan programına davetli olarak katıldı. Buradan mehterana ilahi çaldıran zihniyete de küfürlerimi iletiyorum...
Melih Gökçek'i Seviniz (Açmayın Balonlar) 03:30
Melih Gökçek'i Seviniz (Açmayın Balonlar) 1.311 izlenme - 9 yıl önce O gün Ankara için sıradan bir gündü. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Akay Kavşağı dibindeki basın merkezinde basın toplantısı düzenlemekte, adeta şıpır şıpır terlediği düellonun acısını çıkartmaktaydı. Toplantı uzadıkça formunu yakalyan Gökçek, önce toplantıyı izleyen muhabirlerle "parti medyası, baronlar" diyerek atışmaya başlayacak, akabinde getirdiği balonları bin atlı akınlardaki şen çocuklar gibi mütebessim bir ifadeyle patlatacak ve "benim tarzım bu arkadaşlar, iyi akşamlar" diyerek final yapacaktı. Arkadaş Zekai Özger yaşasaydı beni ne kadar döverdi bilmiyorum, fakat şuna eminim ki bu kadar kendine has bir polemikçinin cazibesine kapılmamamız mümkün değildir. Bir gün biz de Melih Gökçek'i seveceğiz.
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Ağlaması 01:43
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Ağlaması 923 izlenme - 9 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, TRT Haber'de konuk olduğu "Neler Oluyor" programında, Allah'tan başka kimseden korkmadıklarını söylerken ağladı. Hırsından ağladığını söyleyen Melih Gökçek "Bize Allah'tan başka kimsenin gücü yetmez" dedi. Benim de aklıma Şah İsmail'in olayı geldi. Şah İsmail bir savaşta yaralandıktan sonra insan olduğunu hatırlamış ya işte bunların kibri de o hesap. İnsanüstü olduklarını sanıyorlar. Sağlam bir sarsıntı olmadan yıkılmayacak bu kibirleri...
Savaş Ay'ın Dinar Depremi Sonrası Depremzedelerle Röportajı (1995) 06:38
Savaş Ay'ın Dinar Depremi Sonrası Depremzedelerle Röportajı (1995) 1.751 izlenme - 8 yıl önce 1995 yılında Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde 6,1 büyüklüğünde yaşanan depremin ardından organizasyon konusunda adeta kusursuz hamlelerin yer aldığı, halkın birine giydirip diğerini yücelttiği, valinin çapraz ateşe tutulduğu ve sondaki komplike dayı. Acının ve çaresizliğin yaratmış olduğu dışavurum oldukça hararetli.
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 01:06
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 1.552 izlenme - 9 yıl önce TRT Haber de Sosyal Medya programına katılan Melih Gökçek bir kez ziyaret ettiği Ekşi Sözlük hakkında konuştu...Kendisine hakaret eden Ekşi Sözlük yazarlarının da özelliklerinden bahsetti...
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 00:22
Bülent Arınç'ın Açıklama Sonrası Nevşin Mengü Şok Olması 1.384 izlenme - 8 yıl önce Bülent Arınç, Melih Gökçek'in istifa çağrıları üzerine açıklama yaptı. Arınç'ın açıklaması sonrası Nevşin Mengü şaşkınlığını gizleyemedi.