Hoşgeldiniz!

meriç erkan

Meriç Erkan'ın Son Hali 00:42
Meriç Erkan'ın Son Hali 9.465 izlenme - 1 yıl önce Oyuncu Ahu Tuğba'nın eski sevgilisi olan ve katıldığı televizyon programlarıyla ünlenen Meriç Erkan, hayatını ve adını değiştirdi.
Meriç Erkan Efsanesinin Dansıyla Geri Dönmesi 00:57
Meriç Erkan Efsanesinin Dansıyla Geri Dönmesi 13.355 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanlar Ahu Tuğba için ölüp biten canlı yayınlarda farklı atraksiyonlar yapan Meriç Erkan yıllar sonra yeniden karşımıza çıktı.
Meriç Erkan - Stir me Up Dansına Geçişi 00:20
Meriç Erkan - Stir me Up Dansına Geçişi 20.105 izlenme - 7 yıl önce Ahu Tuba telefondaki şahıs ile tartıştıktan sonra Meriç'in saçma sapan dansına girişini izliyoruz.
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 07:06
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 16.920 izlenme - 8 yıl önce Zamanında korcan karar şok adlı proğramında hem ironi olsun hem de komiklik olsun diye yalan bile sayılamayacak absürd ve hayal gücü yüksek haberleri ciddiye alanlar çıktı da kimse inanmamıştı, kim bilirdi ki bu kadar basit ve niteliksiz bir tiyatralın milyonlar tarafından gerçek görüleceği hatta milyonların onunla yatıp kalkacağı ağlayıp üzüleceğini (Meriç total de 2.6 milyon dolar kaldırmış bu şamatadan! ahu ne kadardır bilen yok) hatta öyle ki yıllar sonra Meriç her yerde düzmece demesine rağmen kimseyi inandıramadığını güle güle anlatmaktaydı. İzleyelim, ibret alalım, dumur olalım geçmişimizi mu kıtasına iteliyelim.
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 01:27
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 5.197 izlenme - 8 yıl önce Bir adet Meriç Erkan ve şu kesitten tanıdığımız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/233515/emrah-ile-memeye-doymak-mutlu-son hatunun bulunduğu kedi uykusu filminden bir sahne.Abimiz öldürmekle öldürmemek arasında gidip gelir.Eğer uslu bir alkışlarla yaşıyorum üyesi iseniz içerikte ki memeyi görebilirsiniz.
Meriç Erkan Şakaları 08:08
Meriç Erkan Şakaları 4.180 izlenme - 8 yıl önce Ahu Tuğba ve Meriç Erkan aşkının konu alındığı programda meriçin yaptığı şakalar.
Meriç Erkan Reloaded 03:23
Meriç Erkan Reloaded 2.268 izlenme - 8 yıl önce Tarih 24 Mayıs 2011 Bir zamanlar dansıyla fenomen haline gelen Meriç Erkan yeni imajıyla ve yeni figürleriyle ekranlara geri döndü, saçlarını sarıya boyatan ve danslarına yeni figürler ekleyen Meriç Erkan sonlara doğru apaçi dansı da yaparak unutulmazlar arasında daha da sağlam şekilde yerini alıyor...
Ülker Çikolata Reklamı - Bozkır Gıda (1996) 00:30
Ülker Çikolata Reklamı - Bozkır Gıda (1996) 1.479 izlenme - 4 yıl önce Meriç Erkan'ın oynadığı nostaljik ülker reklamını izleyeceksiniz.
Meriç Erkan - Rudebox 01:05
Meriç Erkan - Rudebox 2.245 izlenme - 8 yıl önce Ahu Tuğba'nın büyük aşkı Meriç Erkan'ın Robbie Williams'a ait olan "Rudebox" şarkısı eşliğindeki yer yer hiphop, yer yer çiftetelli esintileri taşıyan deneysel dans çalışmasını izleyelim, buyrun.
Ahu Tuğba Ve Meriç Erkan Aşkı - Şahan Gökbakar 11:26
Ahu Tuğba Ve Meriç Erkan Aşkı - Şahan Gökbakar 1.944 izlenme - 8 yıl önce Bir dönem ekranların mükemmel ötesi programı sabah mızmızlarının Şahan yorumu. milletçe tek derdimizin Ahu Tuğba'nın aşk hayatı olduğu dönemlerde yapılmış başarılı bir şahan çalışması izleyeceğiz.
Külkedisi Meriç Erkan'ı Kurtarıyor 10:02
Külkedisi Meriç Erkan'ı Kurtarıyor 1.752 izlenme - 7 yıl önce Hain Vezir Osman Cavcı tarafından verilen zehirli elmayı ısıran Prens Yunus komaya girer ve en sonunda Külkedisi Prens Yunus'u öperek komadan uyandırır.
Meriç Erkan Boks Öğretiyor 06:26
Meriç Erkan Boks Öğretiyor 1.717 izlenme - 8 yıl önce "Bak çok ağır konuşurum. 10 ton!" gibi espirilerin sahibi güzel bir oyunculukla "çılgın aşık" rolünü oynayan Meriç Erkan, programda Ahu Tuğba boks öğrenirken onu kıskanıyor ve "Bruce Lee benim öğrencim" diyerek hocaya dalıyor. "Ahu - Ahu - Ahu" şeklinde şınav çekiyor, çılgın atıyor.
Meriç Erkan - Robocop 01:39
Meriç Erkan - Robocop 1.692 izlenme - 8 yıl önce meriç erkan ve onun unutulmaz robocop taklidi. Harbiden unutulacak gibi değil ! Keşke o kapanış jeneriği tüm ulusal kanalların sonsuza kadar kapanışını müjdeleseydi bize.Evet gülüyor, eğleniyor dalgamıza bakıyoruz site ahalisi olarak ama bu ülkenin çoğu gayet ciddi izliyor lan bu programları aslında düşününce resmen korku filmi gibi bir durum.
Meriç Erkan'ın İtirafları 13:46
Meriç Erkan'ın İtirafları 1.111 izlenme - 6 yıl önce Sabah programlarının unutulmaz isimlerinden Meriç Erkan'ın televizyon dünyasının Reality Showlarıyla halkın nasıl kandırıldığı ile ilgili itirafları.
Kum Adam Meriç 07:00
Kum Adam Meriç 518 izlenme - 8 yıl önce -sen 1.92'sin, 105 kilosun hiç bir yere gizlenemezsin. -@*$!^#*@}! Bu diyalogdan sonra türk televizyonlarının gördüğü en büyük trollerden biri olan Meriç erkan sevgilisi ahu'ya bir sürpriz yapmaya karar verir. Kendini kuma gömer ve gölgede güneşlenen ahu tuğba'nın korkup kaçmasına sebep olur. İyi seyirler efenim..
Meriç Erkan ile Alişan Arasındaki Kuş Muhabbeti 03:17
Meriç Erkan ile Alişan Arasındaki Kuş Muhabbeti 471 izlenme - 8 yıl önce Meriç Erkan ile Alişan arasında kuş muhabbeti Meriç Erkan'dan Alişan'a benim kuşum bu senin kuşun bu Meriç Erkan Alişan'ı havalandırdı Her Şey Dahil'in bugünkü konuğu Meriç Erkan program sırasında Alişan'ı havaya kaldırarak döndürdü