Hoşgeldiniz!

meriç erkan

Meriç Erkan - Stir me Up Dansına Geçişi 00:20
Meriç Erkan - Stir me Up Dansına Geçişi 9.346 izlenme - 2 yıl önce Ahu Tuba telefondaki şahıs ile tartıştıktan sonra Meriç'in saçma sapan dansına girişini izliyoruz.
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 07:06
Ahu Tuğba ve Meriç Erkan Aşkı 11.258 izlenme - 3 yıl önce Zamanında korcan karar şok adlı proğramında hem ironi olsun hem de komiklik olsun diye yalan bile sayılamayacak absürd ve hayal gücü yüksek haberleri ciddiye alanlar çıktı da kimse inanmamıştı, kim bilirdi ki bu kadar basit ve niteliksiz bir tiyatralın milyonlar tarafından gerçek görüleceği hatta milyonların onunla yatıp kalkacağı ağlayıp üzüleceğini (Meriç total de 2.6 milyon dolar kaldırmış bu şamatadan! ahu ne kadardır bilen yok) hatta öyle ki yıllar sonra Meriç her yerde düzmece demesine rağmen kimseyi inandıramadığını güle güle anlatmaktaydı. İzleyelim, ibret alalım, dumur olalım geçmişimizi mu kıtasına iteliyelim.
Meriç Erkan Şakaları 08:08
Meriç Erkan Şakaları 3.367 izlenme - 2 yıl önce Ahu Tuğba ve Meriç Erkan aşkının konu alındığı programda meriçin yaptığı şakalar.
Külkedisi Meriç Erkan'ı Kurtarıyor 10:02
Külkedisi Meriç Erkan'ı Kurtarıyor 1.634 izlenme - 1 yıl önce Hain Vezir Osman Cavcı tarafından verilen zehirli elmayı ısıran Prens Yunus komaya girer ve en sonunda Külkedisi Prens Yunus'u öperek komadan uyandırır.
Meriç Erkan Apaçi Dansıyla Geri Döndü 03:23
Meriç Erkan Apaçi Dansıyla Geri Döndü 5.529 izlenme - 7 yıl önce meriç erkan apaçi dansıyla geri döndü
Meriç Erkan Reloaded 03:23
Meriç Erkan Reloaded 1.744 izlenme - 3 yıl önce Tarih 24 Mayıs 2011 Bir zamanlar dansıyla fenomen haline gelen Meriç Erkan yeni imajıyla ve yeni figürleriyle ekranlara geri döndü, saçlarını sarıya boyatan ve danslarına yeni figürler ekleyen Meriç Erkan sonlara doğru apaçi dansı da yaparak unutulmazlar arasında daha da sağlam şekilde yerini alıyor...
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 01:27
Aldatan Eşi Öldürmeye Kıyamamak 1.681 izlenme - 3 yıl önce Bir adet Meriç Erkan ve şu kesitten tanıdığımız http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/233515/emrah-ile-memeye-doymak-mutlu-son hatunun bulunduğu kedi uykusu filminden bir sahne.Abimiz öldürmekle öldürmemek arasında gidip gelir.Eğer uslu bir alkışlarla yaşıyorum üyesi iseniz içerikte ki memeyi görebilirsiniz.
Ahu Tuğba Ve Meriç Erkan Aşkı - Şahan Gökbakar 11:26
Ahu Tuğba Ve Meriç Erkan Aşkı - Şahan Gökbakar 1.338 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem ekranların mükemmel ötesi programı sabah mızmızlarının Şahan yorumu. milletçe tek derdimizin Ahu Tuğba'nın aşk hayatı olduğu dönemlerde yapılmış başarılı bir şahan çalışması izleyeceğiz.
Meriç Erkan Boks Öğretiyor 06:26
Meriç Erkan Boks Öğretiyor 1.238 izlenme - 3 yıl önce "Bak çok ağır konuşurum. 10 ton!" gibi espirilerin sahibi güzel bir oyunculukla "çılgın aşık" rolünü oynayan Meriç Erkan, programda Ahu Tuğba boks öğrenirken onu kıskanıyor ve "Bruce Lee benim öğrencim" diyerek hocaya dalıyor. "Ahu - Ahu - Ahu" şeklinde şınav çekiyor, çılgın atıyor.
Meriç Erkan - Rudebox 01:05
Meriç Erkan - Rudebox 1.029 izlenme - 2 yıl önce Ahu Tuğba'nın büyük aşkı Meriç Erkan'ın Robbie Williams'a ait olan "Rudebox" şarkısı eşliğindeki yer yer hiphop, yer yer çiftetelli esintileri taşıyan deneysel dans çalışmasını izleyelim, buyrun.
Meriç Erkan - Robocop 01:39
Meriç Erkan - Robocop 1.334 izlenme - 3 yıl önce meriç erkan ve onun unutulmaz robocop taklidi. Harbiden unutulacak gibi değil ! Keşke o kapanış jeneriği tüm ulusal kanalların sonsuza kadar kapanışını müjdeleseydi bize.Evet gülüyor, eğleniyor dalgamıza bakıyoruz site ahalisi olarak ama bu ülkenin çoğu gayet ciddi izliyor lan bu programları aslında düşününce resmen korku filmi gibi bir durum.
Meriç Erkan'ın İtirafları 13:46
Meriç Erkan'ın İtirafları 569 izlenme - 11 ay önce Sabah programlarının unutulmaz isimlerinden Meriç Erkan'ın televizyon dünyasının Reality Showlarıyla halkın nasıl kandırıldığı ile ilgili itirafları.
meriç erkan - dans gösterisi 01:05
meriç erkan - dans gösterisi 1.684 izlenme - 8 yıl önce meriç erkan show mütişh adam meriç erkan ve dans göstersi
Her Şey Dahil'de Meriç Erkan şov! 02:17
Her Şey Dahil'de Meriç Erkan şov! 657 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Dahil'in bugünkü konuğu Meriç Erkan program sırasında Alişan'ı havaya kaldırarak şakalaşması izleyicilere hoş anlar yaşattı. Ardından çalınan müzikle beraber Alişan ve Meriç Erkan canlı yayında dans etti
Kum Adam Meriç 07:00
Kum Adam Meriç 424 izlenme - 3 yıl önce -sen 1.92'sin, 105 kilosun hiç bir yere gizlenemezsin. -@*$!^#*@}! Bu diyalogdan sonra türk televizyonlarının gördüğü en büyük trollerden biri olan Meriç erkan sevgilisi ahu'ya bir sürpriz yapmaya karar verir. Kendini kuma gömer ve gölgede güneşlenen ahu tuğba'nın korkup kaçmasına sebep olur. İyi seyirler efenim..
Meriç Erkan ile Alişan Arasındaki Kuş Muhabbeti 03:17
Meriç Erkan ile Alişan Arasındaki Kuş Muhabbeti 276 izlenme - 3 yıl önce Meriç Erkan ile Alişan arasında kuş muhabbeti Meriç Erkan'dan Alişan'a benim kuşum bu senin kuşun bu Meriç Erkan Alişan'ı havalandırdı Her Şey Dahil'in bugünkü konuğu Meriç Erkan program sırasında Alişan'ı havaya kaldırarak döndürdü
Genclerin Tv Ye Yorumu... 01:05
Genclerin Tv Ye Yorumu... 845 izlenme - 9 yıl önce genclerin tv'ye yorumu...
meriç erkan kanaltürk 2. sayfa 02:24
meriç erkan kanaltürk 2. sayfa 195 izlenme - 6 yıl önce meriç erkan kanaltürk 2. sayfa