Hoşgeldiniz!

Metroda

Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgası (Küfür İçerir) 08:14
Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgası (Küfür İçerir) 21.095 izlenme - 7 yıl önce Efendim Kadıköy'de Berkin Elvan eyleminde olaylar sebebiyle millet metroya biniyor. Eylemciler sanıyorum metroda da eylemlerini devam ettirdikleri sırasında üç-beş kişi metrodakilere "Burası Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak lan! Ne oluyo lan delikanlı mı oldunuz? Kaç liralık adamsınız amk?" gibi metro eşkiyalı yapıyor. Şimdi napsak, ne desek bilmiyorum. Sonrasında metrodaki insanların tepkisini videoda görebilirsiniz.
Kendi Pisliğini Kendin Temizleyeceksin 01:56
Kendi Pisliğini Kendin Temizleyeceksin 5.789 izlenme - 3 yıl önce UYARI...Mideniz sağlamsa videoyu izleyin. Trenden inen vatandaş erkek yada bayan her kimse epey bir sıkışmış olacak'ki mabadının ucuna kadar gelmiş olacak'ki trenden indikten iki adım sonra yere koyu verir. Bu olayı gören metro görevlisi'de yerdeki pisliği eliyle şahsa temizletir.
Metroda Twerk Savaşları 00:59
Metroda Twerk Savaşları 8.390 izlenme - 4 yıl önce Şarkıya klip çekiyormuş gibi metroyu coşturan hanım kızlarımızı izliyoruz.Karşılaştırmak gibi olmasın ama bizim metrolarda da anca ''iki vah vah, bir tüh tüh'' .
Sosyal Mesafeli Kadın Kavgası 00:15
Sosyal Mesafeli Kadın Kavgası 3.282 izlenme - 1 yıl önce Olay Çin'de yaşanmış. Kadınlar arasında genellikle saç saça kavga yaşanır fakat bu sefer virüsün etkisiyle maskeler takılmış sosyal mesafeye uyulmuş ama kavga sırasında frikik kaçınılmaz olmuş.
Yüzüne Tükürdüğü Adamın Yüzünü Dağıtması 00:42
Yüzüne Tükürdüğü Adamın Yüzünü Dağıtması 5.214 izlenme - 2 yıl önce Aralarında nasıl bir tartışma geçti bilinmez fakat trene binen iri adama tüküren bu adam biraz kaşınmış gibi duruyor.
Metroda Uyuyakalan Gencin Hazin Sonu 00:32
Metroda Uyuyakalan Gencin Hazin Sonu 6.388 izlenme - 7 yıl önce Nerde olduğunu bilemediğim bu olayda, gencimiz sabah işe giderken, ya da işten gece gelirken diye tahmin ettiğim olayda, sağlam kayaya çarpıyor
Kadını Yol Boyu Taciz Eden Adam 00:44
Kadını Yol Boyu Taciz Eden Adam 2.354 izlenme - 5 yıl önce Sapık kameraya yakalandı. Görüntüler Çin'den .Çin'deki bir metroda kadının arkasına yanaşan bir sapık, kadını tacize başladı. İlginçtir kadın kızmadığı gibi bir tepki de vermedi.
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Sahtekar Başbakan 00:43
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Sahtekar Başbakan 3.215 izlenme - 7 yıl önce Eylemci "Sahtekar Başbakan" sloganını atarken arkadan bir abi fena şekilde geçiriyor. Bence milleti rahatsız etmeye hakkı yok.
Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgasının Devamı 01:43
Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgasının Devamı 3.277 izlenme - 7 yıl önce Metrodaki eşkiyaların pataklanmasından sonra polisin gelerek ikisini gözaltına alıp götürdüğü anlara gidiyoruz.
İzmir Metro'sunda Küfürler Havada Uçtu 01:51
İzmir Metro'sunda Küfürler Havada Uçtu 1.459 izlenme - 3 yıl önce İzmir Metro'sunda küfürler havada uçtu. İki vatandaşın birbiriyle yaptığı tartışmada küfürler havada uçtu tartışma genç adamın id dası yaşlı adamın başka bir yolcu bayanın ayağına vurduğunu görmesi üzerine çıktığı söylendi.
Metro ve Metrobüslerde Camlı Dönem! 03:17
Metro ve Metrobüslerde Camlı Dönem! 2.735 izlenme - 5 yıl önce Önce görme engelli bir genç sonra da 41 yaşındaki kadın... Bir hafta içinde İstanbul metrosunda iki intihar vakası yaşandı. İki olayın ardından yolcular aynı soruyu dillendirmeye başladı! Bir önlem alınamaz mı? İşte metro ve metrobüslerde başlayan ve başlatılması istenen “camlı” güvenlik panelleri.
Metroda Horlayan Kadın 00:41
Metroda Horlayan Kadın 1.405 izlenme - 11 yıl önce
Metroda Umarsızca Topuk Derisi Yiyen Hanım Abla 00:32
Metroda Umarsızca Topuk Derisi Yiyen Hanım Abla 1.186 izlenme - 6 yıl önce Metroda kitap okurken çerez niyetine topuk derisini afiyetle miğdeye indiren iğrenç hanım teyzemizi izliyoruz efenim.
Metroda Gitar Çalan Gence Tepki Göstermek 02:06
Metroda Gitar Çalan Gence Tepki Göstermek 881 izlenme - 7 yıl önce Yenimahalle'den İvedik'e doğru yol almakta olan metroda müzik yapan gence ordaki oturan amcalardan biri tepki göstermiş, duyarlı duyarsız hevesli hevessiz karşı karşıya gelmiş.
Metroda Soma Tartışması 01:46
Metroda Soma Tartışması 676 izlenme - 7 yıl önce Soma'da yaşanan olaylarla ilgili metroda bir tartışma olmuş. Abi ne diyeceğimi bilemiyorum. Söz sizde.
Gizli Bir Güç Tarafından Raylara İtilen Kadın 00:59
Gizli Bir Güç Tarafından Raylara İtilen Kadın 747 izlenme - 7 yıl önce İspanya'da metro istasyonunda raylara düşen bir kadını, polis memuru raylara atlayıp kurtarmıştı. Görüntülerdeki ilginç detay izleyenleri hayrete düşürdü. Görüntülerde kadının gizli bir güç tarafından raylara itildiği iddialarını başlatan kareler var.
Kramer'ın Koltuk Kapma Mücadelesi - Seinfeld 00:54
Kramer'ın Koltuk Kapma Mücadelesi - Seinfeld 317 izlenme - 7 yıl önce Seinfeld dizisinin renkli yüzü Kramer bindiği metroda yer kapma mücadelesini izliyoruz değerli site sakinleri.
Evsiz Rapperın Metroda Yaptığı Mükemmel Freestyle (Türkçe Altyazılı) 03:41
Evsiz Rapperın Metroda Yaptığı Mükemmel Freestyle (Türkçe Altyazılı) 529 izlenme - 6 yıl önce Bir ara sosyal medyada 'evsiz adamdan mükemmel freestlye' adı altında epeyce paylaşan videoyu çevireyim dedim. Evsiz mi tam emin değilim ama geçimini sağlamak için metrolarda ve sokaklarda müziğini icra eden pek çok sokak sanatçısından biri o da. Abimizin adı SoLoW RedLine, kendisini aşağıda verdiğim linkten takip edip destekleyebilirsiniz ve ayrıca albümünü de alabilirsiniz. Sitenin Türkiye'ye kargo seçeneği de var, ben herhangi bir problem yaşamadım. https://www.facebook.com/SolowRedline http://shop.wickedentertainment.net/S... 1*: Kullandığı mahlas SoLoW RedLine, orada ise SoLoW Excedrin olmalı diyor adım, Excredin ise baş ağrısında kullanılan bir ilaç. Üstteki barla alakası bu.
Metroda Kucakta Dudak Dudağa Öpüşülsün mü? 02:55
Metroda Kucakta Dudak Dudağa Öpüşülsün mü? 387 izlenme - 7 yıl önce Didem Arslan’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında Gezi Parkı referandurumu tartışıldı. Tartışmanın ilerleyen bölümünde ise sunucu Arslan'ın sinirleri iyice gerildi. Fikri Akyüz'ün "Eylemcilerden bazıları metroda, kucakta dudak dudağa öpüşmenin meşru olmasının önünü açacak maddenin referandumda yer almasını isteyecektir" demesi üzerine, Didem Arslan, "Konuyu öyle bir yere getirdiniz ki" diyerek tepkisini dile getirdi. Gerginliği ise hareketlerinden net bir şekilde anlaşıldı. (AA)
Bumk Caz Korusu - Metroda Caz 01:53
Bumk Caz Korusu - Metroda Caz 350 izlenme - 7 yıl önce Bu şarkı hani vardır ya türkiyedeki tüm müzik türlerinin gelişmesini isteyen bunu heryerde söyleyen ve caza türkiyede yeterli önem verilmediğini söyleyen adama ve hertelden müziği seven site alkışlarlayaşıyorum.com'a gelsin ozaman.