Hoşgeldiniz!

Milli Marş Videoları

Volkan Konak - İzmir Marşı 02:42
Volkan Konak - İzmir Marşı 20.515 izlenme - 7 ay önce İzmir Marşı’nın Sözleri: İzmir’in dağlarında çiçekler açar Altın güneş orda sırmalar saçar Bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa Adın yazılacak mücevher taşa İzmir’in dağlarına bomba koydular Türk’ün sancağını öne koydular Şanlı zaferlerle düşmanı boğdular Kader böyle imiş ey garip ana Kanım feda olsun güzel vatana İzmir’in dağlarında oturdum kaldım Şehit olanları deftere yazdım Öksüz yavruları bağrıma bastım Kader böyle imiş ey garip ana Kanım feda olsun güzel vatana Peygamber kucağı şehitler yeri Çalındı borular haydi ileri Bozuldu çadırlar kalmayın geri Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa Adın yazılacak mücevher taşa Türk oğluyum ben ölmek isterim Toprak diken olsa yatağım yerim Allah’ından utansın dönenler geri Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa Adın yazılacak mücevher taşa İzmir Marşı’nın bestelenmiş iki kıtası İzmir’in dağlarında çiçekler açar Altın güneş orda sırmalar saçar Bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa Adın yazılacak mücevher taşa İzmir’in dağlarında oturdum kaldım Şehit olanları deftere yazdım Öksüz yavruları bağrıma bastım Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa Adın yazılacak mücevher taşa Volkan Konak'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "İzmir Marşı" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd'de.
İstiklal Marşı 01:04
İstiklal Marşı 75.656 izlenme - 3 yıl önce TRT haber televizyonunda İstiklal Marşı yayını. Sözleri: Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak, Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim Milletimin yıldızıdır, parlayacak, O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım çehreni ey nazlı hilâl, Kahraman ırkıma bir gül, ne bu şiddet, bu celâl ? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helâl, Hakkıdır, hakka tapan milletimin istiklâl.
Diyarbakır 2016 Nevruz'da Kürt Milli Marşı Okundu! 00:53
Diyarbakır 2016 Nevruz'da Kürt Milli Marşı Okundu! 5.735 izlenme - 1 yıl önce "Ey Rakip" marşı, halen Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Yönetimi'nin resmi marşı olarak, tüm resmi kurum ve kuruluşlar ile okullarda, belirli günlerde okunuyor. Kürt siyasi partileri ve örgütlerince düzenlenen toplantı, gösteri, yürüyüş, miting, vb. etkinliklerde de icra ediliyor. Türkiye kökenli tüm Kürtçü örgütler de bu marşı benimsiyor. Terör örgütü PKK'ya ait Roj TV (daha önce Med TV ve Medya TV)'nin açılış ve kapanışında, PKK'nın kamplarında, ayrıca örgütün kongre, toplantı, şölen ve konserlerinde de "Ey Rakip" marşı okunuyor.
Milli Marşı Söylemeyen Mesut Almanları Kızdırdı 01:58
Milli Marşı Söylemeyen Mesut Almanları Kızdırdı 6.066 izlenme - 11 ay önce Milli marşı söylemeyen Mesut Almanları kızdırdı Alman medyası, EURO 2016'da Almanya'nın milli marşını söylemeyen Mesut Özil'i eleştirdi.
Milli Marşı Duyunca Sırığı Bırakıp Hazır Ola Geçen Sporcu  00:35
Milli Marşı Duyunca Sırığı Bırakıp Hazır Ola Geçen Sporcu 4.078 izlenme - 9 ay önce Duyarlı olmak bu olsa gerek,görüntüler yenimi eskimi bilmiyom görüntüde göze çarpan sporcu sırığı tam fırlatacakken marşı duyuyo hazır ola geçiyo izliyoruz
Milli Marş Sırasında Taciz Etmek! 00:34
Milli Marş Sırasında Taciz Etmek! 4.190 izlenme - 1 yıl önce Avustralyalı kriket sporcusu Usman Khawaja milli marş sırasında takım arkadaşına yaptığı hareket ile olay yarattı.
Gangnam Style Şarkısının Milli Marş Olması 00:34
Gangnam Style Şarkısının Milli Marş Olması 4.321 izlenme - 1 yıl önce Olay, Danimarka'da Dünya Bayan Hentbol Şampiyonasında gerçekleşiyor. Porto Riko ile Norveç arasında düzenlenen karşılaşma öncesi ülkelerin milli marşı okunacakken, milli marş yerine hoparlörlerden gangam style şarkısı yükseliyor. Milli marş beklerken birden gangam style duyan oyuncuların yüz ifadesi, şaşkınlıkları derin bir ahhhhh çektiriyor
Afganistan Demokratik Cumhuriyeti Milli Marşı 02:00
Afganistan Demokratik Cumhuriyeti Milli Marşı 987 izlenme - 5 ay önce Afganistan Demokratik Cumhuriyeti, 1978 ile 1992 yılları arasında Afganistan'ın resmi adı. Sovyetler Birliği ile hem ekonomik hem de ideolojik olarak yakın ilişkileri olan Afganistan Demokratik Cumhuriyeti, dünya üzerinde yalnızca 8 ülke tarafından tanınmıştı.
İngiltere Milli Marşı British Anthem Tr Altyazı 02:12
İngiltere Milli Marşı British Anthem Tr Altyazı 21.615 izlenme - 6 yıl önce Büyük Britanya milli marşı, God Save the Queen. Sözleri (Lyrics): God save our gracious Queen! Long live our noble Queen! God save The Queen! Send her victorious, Happy and glorious, Long to reign over us: God save The Queen! O Lord our God arise, Scatter her enemies, And make them fall: Confound their politics, Frustrate their knavish tricks, On Thee our hopes we fix: God save us all. Thy choicest gifts in store, On her be pleased to pour; Long may she reign: May she defend our laws, And ever give us cause, To sing with heart and voice, God save The Queen!
Ünlü Sanatçı Milli Marşı Karıştırdı 01:04
Ünlü Sanatçı Milli Marşı Karıştırdı 2.969 izlenme - 1 yıl önce İngiliz pop müzik sanatçısı Karen Harding, FA Kupası finali öncesinde seslendireceği milli marşın başını kaçırınca ortaya bu görüntüler çıktı.
Endonezyalı Kardeşimizden, İstiklal Marşı 01:19
Endonezyalı Kardeşimizden, İstiklal Marşı 1.364 izlenme - 11 ay önce EURO 2016'da belki Turkiye futbol olarak yoklari oynasa bile, kanla yazilan Istiklal Marsi'miz izleyenlerce cok begenildi. Bir Endonezyali kardesimizde ciyak sesi ama kuvvetli yuregiyle maci izlerken, Milli Marsimizi seslendirmis. Ozellikle o be-nim kismini, biz bile O BEEE derken arkadasin O Bee-nim demesi takdire sayan geldi :) Saygilar.
Amerika Milli Marşı Star Splanged Banner Türkçe 01:30
Amerika Milli Marşı Star Splanged Banner Türkçe 10.337 izlenme - 6 yıl önce amerikan milli marşının türkçe alt yazılısı kendim yaptım..
Fransa Milli Marşı - La Marseillaise 05:20
Fransa Milli Marşı - La Marseillaise 2.993 izlenme - 2 yıl önce Söz & Müzik: Claude Joseph Rouget de Lisle Fransız ulusal marşı sözleri (Lyrics): Allons enfants de la patrie, Le jour de gloire est arrive? Contre nous de la tyrannie L'etendard sanglant est leve? Entendez vous dans les campagnes, Mugir ces f?roces soldats? Ils viennent jusque dans nos bras Egorger nos fils, nos compagnes! Nakarat Aux armes, citoyens! Formez vos bataillons! Marchons! Marchons! Qu'un sang impur Abreuve nos sillons! Amour sacr? de la patrie, Conduis, soutiens nos bras vengeurs! Libert?, Libert? cherie, Combats avec tes defenseurs! Sous nos drapeaux, que la victoire Accoure ? tes males accents! Que tes ennemis expirants Voient ton triomphe et notre gloire! Nakarat Nous entrerons dans la carri?re Quand nos ain?s n'y seront plus; Nous y trouverons leur poussi?re Et la trace de leurs vertus. Bien moins jaloux de leur survivre Que de partager leur cercueil, Nous aurons le sublime orgueil De les venger ou de les suivre! Nakarat
Hep Seninleyiz Türkiye'm (Fatih'in Aslanlarına) 05:35
Hep Seninleyiz Türkiye'm (Fatih'in Aslanlarına) 5.329 izlenme - 9 yıl önce ooooo hep senİnleyİz türkİye'm...
Avustralya Milli Marşı  Türkçe Alt Yazılı 01:11
Avustralya Milli Marşı Türkçe Alt Yazılı 4.832 izlenme - 6 yıl önce Avustralya ulusal marşı, Advance Australia Fair. Sözleri (Lyrics): Australians all let us rejoice, For we are young and free; We've golden soil and wealth for toil; Our home is girt by sea; Our land abounds in nature's gifts Of beauty rich and rare; In history's page, let every stage Advance Australia Fair. In joyful strains then let us sing, Advance Australia Fair.
Milli Marş Böyle Okunur 01:09
Milli Marş Böyle Okunur 3.604 izlenme - 8 yıl önce süperler
Nazi Almanyası Milli Marşı - Horst Wessel Lied 03:23
Nazi Almanyası Milli Marşı - Horst Wessel Lied 1.709 izlenme - 2 yıl önce SA 4. Alay 5. Bölük komutanı SA-Sturmführer ve marşın yazarı olan Horst Wessel,14 Ocak 1930'da sevgilisi Erna Jänicke'nin evinde Almanya Komünist Partisi'nin muharebe birimi olan Rotfrontkämpferbund'un üyelerinden Albrecht Höhler tarafından vuruldu ve 23 Mart 1930'da öldü. Joseph Goebbels Horst Wessel'i şehit olarak kullanmayı düşündü. Daha önce Wessel tarafından yazılan ve 1929 Ağustos'ta Der Angriff gazetesinde yayımlanan "Die Fahne hoch" adlı şiir 1 Mart 1930 tarihli Völkischer Beobachter gazetesinde yayımlandı.Bu şiire melodi eklenerek parti üyeleri tarafından okunmaya başlandı ve Wessel'in cenaze töreninde SA üyeleri tarafından okundu.Cenaze töreninden sonra Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi'nin marşı oldu. Adolf Hitler'in iktidara geçişinden sonra,tıpkı Faşist İtalyası'nın Giovinezza şarkısı gibi Nazi Almanyası'nın de facto milli marşı olarak okundu. İngiltere'de Oswald Ernald Mosley'nin kurduğu Britanya Faşistler Birliği'nin parti marşı olarak İngilizce şiiriyle okundu. İspanya'da Falanj Partisi tarafından İspanyolca şiiriyle okundu. Nazi Almanyası'nın yenilgisinden sonra 1945'te Müttefik Kontrol Konseyi tarafından yasaklandı.Almanya'da Ceza Kanunu 86. maddesi a fıkrası ile bu şarkının açık yerde okunmasını yasaklandı ve bu yasaklanma günümüzde de yürürlüktedir. Bu marşın İngilizce şiiri, Skrewdriver'in vokalisti Ian Stuart tarafından bestelenip yorumlanan Hail the New Dawn adlı şarkı için de kullanıldı.
Eskişehir Çiftetelli 05:04
Eskişehir Çiftetelli 701 izlenme - 1 yıl önce Eskişehir Çiftetellisi "Eskişehir Milli Marşı" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Grup Yorum - Enternasyonal Marşı (Türkçe) 03:42
Grup Yorum - Enternasyonal Marşı (Türkçe) 853 izlenme - 2 yıl önce Sovyetler Birliğinin 1922'den 1944'e kadar ulusal marş olarak kullandığı Enternasyonal Marşı'nın Grup Yorum tarafından Türkçeleştirilmiş halini dinleyeceğiz. İyi dinlemeler!
Kanada Milli Marşı - O Canada 01:32
Kanada Milli Marşı - O Canada 963 izlenme - 2 yıl önce Kanada devletinin ulusal marşı O Canada. Milli marşın sözleri (Lyrics): O Canada! Our home and native land! True patriot love in all thy sons command. With glowing hearts we see thee rise, The True North strong and free! From far and wide, O Canada, we stand on guard for thee. God keep our land glorious and free! O Canada, we stand on guard for thee. O Canada, we stand on guard for thee.
Ermenistan Maçı Öncesi Milli Marşımız 01:00
Ermenistan Maçı Öncesi Milli Marşımız 2.393 izlenme - 8 yıl önce işte budurr..... milli marşımıza can feda
İtalya Milli Marşı - Inno Di Mameli 04:00
İtalya Milli Marşı - Inno Di Mameli 983 izlenme - 3 yıl önce Il Canto degli Italiani (Italyanlar'in Sarkisi) adiyla da bilinen Italya ulusal marsi. Sarki halk arasinda Inno di Mameli (Mameli'nin sarkisi adiyla bilinir, Fratelli d'Italia adiyla da anilir. Italyanca sozlu video. Italyan milli marsinin sozleri (Lyrics): Fratelli d'Italia, l'Italia s'è desta, dell'elmo di Scipio s'è cinta la testa. Dov'è la Vittoria? Le porga la chioma, ché schiava di Roma Iddio la creò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò! Sì! Noi fummo da secoli calpesti, derisi, perché non siam popolo, perché siam divisi. Raccolgaci un'unica bandiera, una speme: di fonderci insieme già l'ora suonò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò! Sì! Uniamoci, amiamoci, l'unione e l'amore rivelano ai popoli le vie del Signore. Giuriamo far libero il suolo natio: uniti, per Dio, chi vincer ci può? Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò! Sì! Dall'Alpi a Sicilia dovunque è Legnano, ogn'uom di Ferruccio ha il core, ha la mano, i bimbi d'Italia si chiaman Balilla, il suon d'ogni squilla i Vespri suonò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò! Sì! Son giunchi che piegano le spade vendute: già l'Aquila d'Austria le penne ha perdute. Il sangue d'Italia, il sangue Polacco, bevé, col cosacco, ma il cor le bruciò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò. Stringiamci a coorte, siam pronti alla morte. Siam pronti alla morte, l'Italia chiamò! Sì!
Türkiye Cumhuriyeti Milli Marşı Böyle Okunur 01:09
Türkiye Cumhuriyeti Milli Marşı Böyle Okunur 1.215 izlenme - 4 yıl önce Bir De Bunu İzleyin Arkadaşlar Türk Sözünü Duyunca Korkan Fransız
Bosna Marşı 03:03
Bosna Marşı 1.065 izlenme - 3 yıl önce Bosna Milli Marşı
Jana Gana Mana - Hindistan Milli Marşı 04:20
Jana Gana Mana - Hindistan Milli Marşı 583 izlenme - 2 yıl önce Jana Gana Mana, Hindistan'ın milli marşı olup, ülkenin nüfusu itibariyle en çok kişiye hitap eden 2. milli marştır. (Birincisi tabii ki Çin). Hindistan'ın bağımsız olduğu yıl olan 1950 yılında kabul edilen marş, o günden beri çeşitli versiyonlar halinde kullanılmaktadır (Hızlı versiyon, yavaş versiyon gibi). Fakat Hindistan, Dünya'da milli marşını en az bilen ülkedir. Araştırmalara göre Hindistan nüfusunun p'inden fazlası milli marşlarını ezbere bilmiyor. Bunun için de Hindistan hükümetleri milli marşlarını tanıtmak ve öğretmek için sık sık tanıtım filmleri çekiyorlar. Bu tanıtım filmi de onlardan birisi. Hindistan'ın bağımsızlığının 50. yıl dönümü olan 2000 yılında hazırlanan bu tanıtım filminde Hindistan'ın en ünlü sanatçıları Jana Gana Mana'yı seslendirmişler. Girişte güzel bir enstrümental başlangıç var; 2:06'dan sonra ise sanatçıların söylediği sözlü kısım başlıyor.
Milli Marşı Kaçırınca Rezil Oldu 01:04
Milli Marşı Kaçırınca Rezil Oldu 315 izlenme - 1 yıl önce İngiliz pop müzik sanatçısı Karen Harding, FA Kupası finali öncesinde seslendireceği milli marşın başını kaçırınca ortaya bu görüntüler çıktı.
Türkiye Marşı 02:09
Türkiye Marşı 1.590 izlenme - 8 yıl önce mustafadan süper marş
Milli Marşı Söylerken Detone Olan Adam 00:23
Milli Marşı Söylerken Detone Olan Adam 81 izlenme - 3 ay önce Milli Marşı Söylerken Detone Olan Adam Maç öncesi Milli marşlarını söyleyen solist sesinin detone olması sonucu taraftarların tepkisi...
Gürcistan Milli Marşı - Tavisupleba 01:40
Gürcistan Milli Marşı - Tavisupleba 514 izlenme - 2 yıl önce Tavisupleba,Gürcistan'ın mevcut ulusal marşıdır.Türkçe"Özgürlük"anlamına gelen marş,2004 yılında yeni bayrak ve arma ile birlikte kabul edilmiştir.Gürcü besteci Zakaria Paliashvili tarafından Gürcü operası Abesalom da Eteri ("Abesalom ve Eteri") için yazılan şarkı,Ioseb Kechakmadze tarafından ulusal marş için uyarladı.Sözlerini David Magradze yazdı. Şarkı Sözleri: Chemi khat'ia samshoblo, Sakhat'e mteli kveq'ana, Ganatebuli mta-bari, Ts'ilnaq'aria Ghmerttana. Tavisupleba dghes chveni, Momavals umghers didebas, Tsisk'ris varsk'vlavi amodis, Amodis da or zghvas shua brts'q'indeba, Da dideba tavisuplebas, Tavisuplebas dideba!
Robben - İstiklal Marşı Tüylerimi Diken Diken Etti, Ben de Okumak İstedim 00:14
Robben - İstiklal Marşı Tüylerimi Diken Diken Etti, Ben de Okumak İstedim 460 izlenme - 2 yıl önce Maç sonrası Hollanda devlet kanalına açıklamalarda bulunan Arjen Robben'dan istiklal marşı itirafı: Bunu her zaman yaşayamazsınız. Milli marş tüylerimi diken diken etti. Ben de onlarla beraber söylemek istedim. Not: Altyazı tamamen gerçektir. Troll falan değildir.