Hoşgeldiniz!

mısır unu

Öldüren Geleneksel Japon Yemeği- Mochi 02:42
Öldüren Geleneksel Japon Yemeği- Mochi 8.174 izlenme - 2 yıl önce Pirinç unu ve şeker karıştırılarak yapılan geleneksek japon yemeği mochi, yapışkan hamur yapısından dolayı minik kardeşlerimizin kursağından geçerken takılıp onları nefessiz bırakıyormuş. Daha geçen yıl 128 japon boğulma tehlikesi geçirmiş 9'u ölmüş. Rip. Şimdi bu tadından öldüren lezzetli yemeğin hipnotize edici şekilde ustasından yapılışını izleyelim.
Kahveli Kakaolu Mısır Unlu Kek Tarifi 01:35
Kahveli Kakaolu Mısır Unlu Kek Tarifi 5.916 izlenme - 3 yıl önce Kek sevenlere şahane bir alternatif MigrosTV‘den! Kahve, kakao ve mısır onu bir kalıpta buluşuyor ve ortaya tam bir lezzet harikası çıkıyor. 5 çayınızın yanına yakışır nefis ve pratik kek tarifimiz için MigrosTV’ye bekleriz! http://www.migrostv.com/kahveli-kakaolu-misir-unlu-kek-tarifi/ Pratik öneriler, kolay yemek tarifleri, güzellik ve bakım fikirleri, pek çok konuda uzman görüşleri için; migrostv.migros.com.tr/
Ejder Sakalı Tatlısı - Pişmaniye Yapımı 04:02
Ejder Sakalı Tatlısı - Pişmaniye Yapımı 1.590 izlenme - 2 yıl önce Kore'nin başkenti Seul'de iki hafta bekletilmiş bal küpü ve mısır unundan yapılan Pişmanşyeye Ejder Sakalı Tatlısı diyorlarmış ya da biz Ejder Sakalı Tatlısına Pişmaniye demekteyiz.
Karadeniz’den Canan Karatay'a Unlu Balık Tepkisi 02:28
Karadeniz’den Canan Karatay'a Unlu Balık Tepkisi 48 izlenme - 1 ay önce Balıkesir’de bir konferansta balığı unlayarak kızartmanın kanserojen etki yaptığını söyleyen Prof. Dr Canan Karatay’a balık diyarı Karadeniz’den tepki geldi.
Gerizekalılar İçin Hamsi Tava Tarifi 00:47
Gerizekalılar İçin Hamsi Tava Tarifi 492 izlenme - 3 yıl önce "İyi Günler" karşılamasıyla başlayan öğretici videomuz, işaret parmağıyla; Balığı, unu ve yağı göstererek devam ediyor.Filmin finali ise adeta izleyenleri ters köşeye yatırıyor
Nursel'in Evinde Ramazan - Mısır Unu Helvası Tarifi 08:01
Nursel'in Evinde Ramazan - Mısır Unu Helvası Tarifi 29 izlenme - 3 ay önce Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.