Hoşgeldiniz!

motor kazası

Kaza Anında Sevgilisini Yakalayan Motorcu 01:23
Kaza Anında Sevgilisini Yakalayan Motorcu 17.569 izlenme - 7 yıl önce Islak zeminde motorun kayması sonuca yere düşen çiftin kurtulma anları
motor kazası [ 18] 02:16
motor kazası [ 18] 27.651 izlenme - 13 yıl önce motor kazası [ 18]
Psikopattan Büyük Psikopat Var 09:01
Psikopattan Büyük Psikopat Var 11.462 izlenme - 5 yıl önce evet beyler el elden üstündür diye boşa dememişler youtube da rasgele gezerken bir motorcu arkadaşın paylaştığı video ya denk geldim sizlerle paylaşmak istedim hayatımızda aynen böyle trafikte kimseyle kavga etmeyin hatta hayatınızda dahi kimseyle kavga etmeyin bazılarının kaybedecek hiçbirşeyi yoktur çünkü...çekim yapan motorcu arkadaşın sayfaları ArslaN 07 MotoVlog ... facebook:motorcunun akibeti ınstagram:arslan07motorcununakibeti
Motorcuyu Sıkıştırmak - Ankara 02:39
Motorcuyu Sıkıştırmak - Ankara 3.578 izlenme - 3 yıl önce Ankara bozkırlarında yüzyıllardır doğal yaşamını sürdürenler, değişen dünya, modern yaşam gibi kavramları hızlıca ayak uydurmamış, adeta gelişime direnmiştir. Bu videoda motorcu yolunda giderken, ki çok ilginç genelde aralardan derelerden giderler ama bu videoda ortada şeridinde gidiyor. Reis yardırarak giriyor ve motorcuyu sıkıştırıyor. Sonrasında olanlar oluyor zevkle büyük bir huşuyla izliyoruz.
Göz Göre Göre Motora Çarpan Servisçi 02:40
Göz Göre Göre Motora Çarpan Servisçi 3.819 izlenme - 4 yıl önce Motorcunun haklı olduğu ender videolardan birini izleyeceğiz. Motorcu abimiz yol hakkı onda olduğu halde arayoldan çıkan servise yol vermiş ancak servisçi motora çarpmış.
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 01:01
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 9.074 izlenme - 6 yıl önce Fren yerine gaza basan 59 yaşındaki şoförün yaşadığı ve yaşattığı panik dolu anları izleyelim efedim . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 00:34
Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 6.780 izlenme - 6 yıl önce Brezilya'da önce parktan çıkan otomobile ardından tıra çarpan motosiklet sürücüsü, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:19
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 6.938 izlenme - 8 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı ama ibret de alınması gerekiyor her iki taraf için de.
Kazada Ninja Gibi Düşen Motosikletli 00:34
Kazada Ninja Gibi Düşen Motosikletli 4.476 izlenme - 8 yıl önce Amerika'da yaşanmış kaza ve de hemen ajanslara böyle konu olmuş. Adamın kazadan sonraki hareketler de bi ilginç. Ninja düşüşü ne oluyosa artık!
Motosiklet Sürücüsünün Havada Taklalar Attı 04:01
Motosiklet Sürücüsünün Havada Taklalar Attı 3.727 izlenme - 7 yıl önce Letonya'da oldukça süratli seyreden motosiklet, yola çıkan otomobile çarptı. Feci kazada motosiklet sürücüsü havada taklalar atarak yere düştü. Motosikletteki diğer kişi de yola savruldu. 2 kişi de yaralanırken, olay yerine ambulans çağrıldı. Sağlık ekipleri ağır yaralı sürücüyü hastaneye kaldırdı. Diğer yaralı ise ayakta tedavi etti.
Taklaya Gelerek Yarışa Başlayan Motosikletci 01:02
Taklaya Gelerek Yarışa Başlayan Motosikletci 3.139 izlenme - 7 yıl önce Motosiklet ile gösteri yapmak isteyen sporcu eleman, aşırı gaz vermesi sonucu taklaya gelerek motosikleti perte çıkardı. Kaza sonrası 7 saniye kadar sürüklenen motorcu abimiz kaza sonrası açıklamalarda bulunmayıda eksik etmedi. İzliyoruz efendim.
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 00:59
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 3.487 izlenme - 8 yıl önce Ölmek için elinden geleni yapmış. Bir dakika içinde art arda beş kaza yapan scooter sürücüsünün dramı, ölmediği ümidiyle. Belkide izlediğimiz bu görüntüler son görüntüleri olabilir..
Ölmeyi Unutan Scooterlı 00:26
Ölmeyi Unutan Scooterlı 2.791 izlenme - 8 yıl önce Bu araç kameraları da olmasa ne izleyeceğiz de mi? Araba aslında çok pis çarpıyor ama motosikletli kardeşimiz sanki bi şey olmamış gibi devam ediyor. Tamam ölmeyi uyuzluğuna dedik de insanda bari bi sendeleme öteleme neyim olur lan. o da yok
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 01:17
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 2.618 izlenme - 8 yıl önce Olay İstanbulda vuku buluyor. Videoda izleyeceğiniz gibi kırmızı doblolu abim tüm yolların kralı olmayı geçip Azrail olmaya girişiyor. İbretle izliyoruz.
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 00:37
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 2.177 izlenme - 8 yıl önce Motoruyla çılgınlar gibi giden beyhude ecnebi gencimiz iki kamyon arasından geçişiyle adeta oyun bitiriyor.
Hollywood Tarzı Motor Kazası 01:00
Hollywood Tarzı Motor Kazası 2.430 izlenme - 8 yıl önce Görüntüler Brezilyadan. Brezilya Bahia, BR-324 karayolunda bir motosikletli Hollywood dublörlörünü aratmayan bir performansla mucizevi bir manevra ile kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kaza trafik kameralarına yansıdı ve yerel polis hala kamyon sürücüsü arıyor. Nazlı Tarhan sendeyiz.
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 02:22
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 1.769 izlenme - 8 yıl önce Amerikada yaşanan bu olayda motorsiklet grubu eğlenirken polis grubu dağıtmaya çalışıyor fakat bu zeki arkadaşımız kendini ön plana atınca olan oluyor.Bu olay bizde yaşanmış olsa tampona kafasını vura vura merkeze götürürlerdi.
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 00:59
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 1.588 izlenme - 7 yıl önce Motor sürmeyi yeni öğrenenlerin bile pek fazla yapmayacağı türden kaza yaşayan elemanlar, acemi havası veriyor. Tabii ki fren mesafeleri bir araba gibi değil ama yolu ve manevra mesafesini düşünüp ona göre hız yapmaları lazım. Biz motorpisiklet kullanmasını da iyi biliriz.
Simon Andrews'in Feci Kazası 00:39
Simon Andrews'in Feci Kazası 857 izlenme - 8 yıl önce Superstock Yarışlarında Kuzey İrlanda'daki yarışlarda Simon Andrews'in geçirdiği kaza. Başını kaldırıma çarpıyor. Halen yoğun bakımda diyen de var öldü diyen de.
Göz Göre Göre Kaza Yapmak 00:44
Göz Göre Göre Kaza Yapmak 1.703 izlenme - 8 yıl önce Çayna'da çekilen görüntülerdeki şahsın adeta bir ölüm makinası gibi dolaşıp sonunda masum bir adamı bulup hayatına kastetmesini izliyoruz.
En Şanssız Gününde Olan Scooterlı 00:23
En Şanssız Gününde Olan Scooterlı 1.683 izlenme - 8 yıl önce Adam mı çocuk mu bilemedim amma harbiden tam bi cenabetlik örneği. Bu kadarı da zor denk gelir hani.
Kazada Kurtarılacaklar; 1-Kız Arkadaş 01:23
Kazada Kurtarılacaklar; 1-Kız Arkadaş 723 izlenme - 7 yıl önce Tayland' da yağmurda motor kayıyor ve çift düşüyor. Adam anında kız arkadaşını kendisine çekerek diğer araçların altında kalmasını önlüyor.
Çarpmayla Birlikte Kendi Etrafında Kırk Dönen Kazazede 00:45
Çarpmayla Birlikte Kendi Etrafında Kırk Dönen Kazazede 839 izlenme - 7 yıl önce Motorla bekleyen abimiz mal gibi gelen arabanın çarpması sonucu çok kötü düşüyor, çarpan adam ise devam ediyor yoluna.
Araba Çarptıktan Sonra İki Ayak Üstüne Düşen Motosikletçi 02:20
Araba Çarptıktan Sonra İki Ayak Üstüne Düşen Motosikletçi 828 izlenme - 7 yıl önce Motosiklet ile yeşil ışık yandıktan sonra karşıya geçmeye çalışan motosiklete kırmızı ışıkta geçen araba çarpıyor ancak motosiklet sürücüsü iki ayak üstüne düşüyor. Şans..
Kısa Süren Pazar Gezisi 01:42
Kısa Süren Pazar Gezisi 472 izlenme - 7 yıl önce Başlığa bile ne yazıcağımı bilemedim. Aslında yüklemesem mi diye uzun süre düşündüm ama dayanamadım. Ortada ilginç bir durum var gülesim geldi, tam gülemedim. Neyse izleyin ister gülün ister ağlayın.
Supersport World Championship'e Hazırlanan Motorcu Kız 00:12
Supersport World Championship'e Hazırlanan Motorcu Kız 605 izlenme - 8 yıl önce Güzel kızımız biraz kazma ama azimli, sanırım ilk defa motora biniyor ve fren nedir bilmiyor. Bu hızla giderse pistlerde görebiliriz. Binişi, tutuşu, atlayışı güzel. kedi canını senin..
Motorsiklete Çarpıp Sürücüsünü Yaralayarak Kaçan Köpek 00:29
Motorsiklete Çarpıp Sürücüsünü Yaralayarak Kaçan Köpek 772 izlenme - 8 yıl önce Bu Videoda olay Çin' de gerçekleşmekte olup karşıdan karşıya hızla geçen köpeğin, scooter süren kadına çarpması ve sürücünün yaralanması, bu olayı görenlerin hiç bir tepki göstermeyip kadına yardım etmemesi ve umursamadan yanından öylece geçip gitmelerini izleyecez.
Korna Çalınan Sarhoş Motorsikletliler 00:46
Korna Çalınan Sarhoş Motorsikletliler 695 izlenme - 7 yıl önce Sarhoş motorsiklet kullanan adama arkadan korna çalınır ve ne mi olur buyrun izleyin.
Doğuştan Şanslı Motorcu 00:37
Doğuştan Şanslı Motorcu 616 izlenme - 8 yıl önce Efendim bu arkadaş doğuştan gusüllü olmalı ki başına gelen kazadan şanslı bir şekilde kurtulmayı başarıyor. Kaza yapınca iki arabanın ortasına düşerek çizik bile almadan kurtulan adamın şansına diyecek pek bir şey yok. Ortaya böyle görüntüler çıkmış. Yorum sizin. İzleyelim..
Çok Hızlı Motosiklet Kazası Yapmak (Yerden Su İçen Adam İçerir) 00:16
Çok Hızlı Motosiklet Kazası Yapmak (Yerden Su İçen Adam İçerir) 271 izlenme - 7 yıl önce Ne idüğü belirsiz motosikletli bir arkadaş kalkış için hazırlıklarını yapıyor. Öyleki 0-3sn'de 100km hıza kavuşacağını düşünürken, bir gaz bir gaz daha yaptıktan sonra az ilerideki vatandaşa da çarpmak suretiyle yere düşüyor. Arka fondaki müzik de ilgi çekici. Bu arada videonun başındaki amcanm öyle bunalmış olmalı ki yerdeki suya aşkla ve şevkle sarılmış olarak görülüyor.