Hoşgeldiniz!

motorlu testere

stihl ms 250 benzinli ağaç kesim motoru 01:00
stihl ms 250 benzinli ağaç kesim motoru 60.829 izlenme - 11 yıl önce stihl ms 250 motorlu testere hirdavatplaza.com da
Husqvarna Motorlu Testere Kurulumu 01:57
Husqvarna Motorlu Testere Kurulumu 17.005 izlenme - 8 yıl önce 58 Yıllık Tecrübemizle Akyol Ticaret Güvencesiyle Sattığımız Ürünlerimiz Orjinal Kutusunda, Garantisi Doldurulmuş Ve Faturası Kesilmiş Bir Şekilde Müşterilerimize Teslim Edilmektedir. akyolbahce.com.tr
Husqvarna Motorlu Testere Nasıl Çalıştırılır 01:57
Husqvarna Motorlu Testere Nasıl Çalıştırılır 14.785 izlenme - 8 yıl önce 58 Yıllık Tecrübemizle Akyol Ticaret Güvencesiyle Sattığımız Ürünlerimiz Orjinal Kutusunda, Garantisi Doldurulmuş Ve Faturası Kesilmiş Bir Şekilde Müşterilerimize Teslim Edilmektedir. akyolbahce.com.tr
stihl ms 180 benzinli ağaç kesim motoru 00:50
stihl ms 180 benzinli ağaç kesim motoru 19.443 izlenme - 11 yıl önce stihl ms 180 benzinli ağaç kesim motoru hafif sınıf motorlu testere hirdavatplaza.com da
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 03:45
2012 Stihl Motorlu Testere Olimpiyatları 3.546 izlenme - 6 yıl önce Merhabalar, ilgimi çeken ve rahatlatıcı bulduğum bir videoyu sizinle paylaşmak istedim, videoda 2012 yılında gerçekleştirilen "Mid-Atlantic Pro Qualifier: Hot Saw" adlı yarışmanın bir bölümünü izleyeceksiniz.Bu yarışmada toplam 6 kategori bulunmakta; ilk olarak yarışmacıların kendi yapımları olan çoğunluka arazi motorları, kar motorları, ve tekne/bot motorlarından yararlanarak yaptıkları "Hot Saw" adı verilen el yapımı motorlu testereleriyle hakem tarafından kütüğe çizilmiş çizgiye kadar en kısa sürede en çok dilimi kesmesi bekleniyor. 2. bölümde yarışmacının uzun tek taraflı el testeresiyle 19inç çapındaki çam ağacından bir dilimi kesmesi hedefleniyor, yarışmacı keserken bir yardımcı da el testeresinin kütükle temas eden yerine sprey ile yağ püskürterek daha rahat bir kesim yapmasını sağlıyor. 3. bölümde dikey duran ve çapı 12-14inç arasında değişen çam kütüğünü 2 yarışmacı en kısa sürede balta ile ortadan ikiye ayırmaya çalışıyor, ilk ayıran kazanıyor. 4. bölümde yarışmacılar standart MS 660 STIHL Magnum® motorlu testere kullanıyor ve yarışma başlangıcına kadar elleri testerede değil de kütükte bekliyor, hakem silahını ateşlediğinde ise testerelerini çalıştırıp yine belirlenen çizgiye kadar en kısa sürede kesmeye çalışıyorlar. 5. bölümde yarışmacılar üstünde durdukları 12-14inç çapında çam kütüklerini ellerinde baltalar ile en kısa sürede ortadan ayırmaya çalışıyorlar. 6. ve son bölümde ise yaklaşık 2.80metre uzunluğunda bir ağaç kütüğünde basamak koymak için oyuklar açıp, oyuklara 15cm uzunluğunda basamaklar yerleştiriyor ve tepesine ulaşıyor, tepeye ulaştıktan sonra ise balta ile aşağı doğru kesmeye başlıyorlar. Ayrıca konuyu araştırırken motorlu testere koleksiyoncularının olduğunu bile gördüm: http://www.chainsawcollectors.se/phpbb3/index.php
Motorlu Testereyle Sağdıçları Tıraş Eden Sünnet Babası 04:39
Motorlu Testereyle Sağdıçları Tıraş Eden Sünnet Babası 1.128 izlenme - 4 yıl önce Bursa’da sünnet çocuğunun babası sağdıçlarını eşeğin üstünde motorlu testereyle tıraş etmiş. Eşeğin üstünde meydana giren sünnet babası, tek sıra halinde yüzleri köpüklenmiş sağdıçlarını motorlu testereyle tıraş etmiş.
oleo mac 947 05:07
oleo mac 947 2.831 izlenme - 11 yıl önce oleo mac 947 en uygun fiyatla www.hirdavatplaza.com da
Ağaç Kesen Adamın Adrenalin Dolu Anları 00:35
Ağaç Kesen Adamın Adrenalin Dolu Anları 243 izlenme - 2 yıl önce Çok yüksek ağaçların kesiminden sorumlu olan bu adam işinin riski ve zorluğu ile oldukça zor bir işi başarıyor.
Aşırı Derecede İnandırıcı Motorlu Testere Reklamı 01:42
Aşırı Derecede İnandırıcı Motorlu Testere Reklamı 1.132 izlenme - 7 yıl önce Türkiye'de şimdiye kadar çekilmiş en başarılı reklamlardan birini izleyeceksiniz. Bu reklamı izleyip de arabasının bagajında düzenli olarak motorlu testere bulundurmayacak insan nerdeyse yok gibi.
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 01:50
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 746 izlenme - 7 yıl önce Meşhur olma vaadiyle kandırılan dayımızın, tomruğu motorlu testere ile(elektrikli testere de olabilir, ne bileyim motor muyum ben) eppek gibi dilim dilim kesmesi. Bu dilim ve ara gaz performansından sonra kahvehanenin en popi insanı olduğu söyleniyor. Ben söyleniyorun yalancısıyım.
Motorlu Testereyle Bira Açan Sayko Dayı 00:32
Motorlu Testereyle Bira Açan Sayko Dayı 680 izlenme - 8 yıl önce Bugüne kadar birayı dişiyle açanı gördük, eliyle açanı gördük, çakmakla açanı gördük hatta götüyle açanı bile görsem bu kadar çüşşş demiyecektim de o ne dayı napıyon yahu dedim görünce. Testere bu dayının dötünü yesin diyorum ve de sizleri sayko dayıyla başbaşa bırakıyorum zira kendisi bu yaptığını bir de çok normal karşılamakta tavır ve mimikleriyle.
Motorlu Testereyi Pantalonun İçine Sokmaya Çalışan Hırsız 00:59
Motorlu Testereyi Pantalonun İçine Sokmaya Çalışan Hırsız 306 izlenme - 7 yıl önce 28 yaşındaki amerikalı motorlu testereyi pantolnunun içine sokarak çalmaya karar verir.mağaza çalışanı hırsızı çıkarken testereyi fark eder ve kovalamaya başlar.testereyle koşamayacağını anlayan adam testereyi atar ve bisikletiyle kaçar.yarım saat sonra testereyi bulmak için hırsız geri gelir ama onun yerine orda bekleyen polisi bulur.