Hoşgeldiniz!

mucit

Uçan Mobilet Yapmaya Çalışan Adam 02:07
Uçan Mobilet Yapmaya Çalışan Adam 3.524 izlenme - 5 yıl önce Gurbetçi bir vatandaş yememiş içmemiş para biriktirip uçan motrosiklet yapmaya harcamış. Sonuç bu beğenecek misiniz bakalım.
Türk İcadı Süper Kazı Makinesi 01:37
Türk İcadı Süper Kazı Makinesi 7.974 izlenme - 8 yıl önce İstenirse oluyor 3, 4 Makinenin yaptığı işi bu makine yapıyor, hem de daha hızlı. Turgutlulu usta Salih Gülsir makineyi geliştirmek için 1,5 yıl üstünde çalıştı. Ortaya bu makine çıktı.
Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 00:45
Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 4.476 izlenme - 9 yıl önce Yeni internet fenomeni Hasan Kum dayımızın icatları yeni değil efenim. 2007 yılında Türk Mucit yarışmasında boy gösteren Hasan dayı yarışmada birinciliği son anda kaybetmiş. Verkaç şanzıman icadıyla da gönüllere taht kurmuş ve büyük ilgi toplamıştır. İzliyoruz...
Oflu Mucidden Yarım Araba 01:21
Oflu Mucidden Yarım Araba 4.717 izlenme - 9 yıl önce Oflu Mucidden Yarım Araba Oflu kaportacı abimiz elindeki imkanların el verdiği kadar kendine bir araç yapmış.
Türk Mucit Sedat Özkan 01:00
Türk Mucit Sedat Özkan 3.664 izlenme - 11 yıl önce Türk Mucit Sedat Özkan
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizli 07:43
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizli 3.633 izlenme - 8 yıl önce İlk defa Pamukkale Tv' nin ortaya çıkardığı ve kimliğini açıklamak istemeyen bir vatandaşımız, yaklaşık 5kw değerinde elektrik üreten ve hiçbir kaynak tüketmeyen bir makine icat etmiş. Evindeki tüm elektrikli eşyalarıda bu makine vasıtası ile çalıştırıyormuş.
Robot Yardımıyla Bin Kat Ruj Süren Kadın 03:54
Robot Yardımıyla Bin Kat Ruj Süren Kadın 3.536 izlenme - 7 yıl önce İsveçli mucit Simone Giertz (Robotların Kraliçesi), İnternetin popüler akımı 100 katman düellolarına kendi icadı olan robot ile meydan okudu.
Hasan Kum' un Tasarladığı Rüzgar Türbini 01:11
Hasan Kum' un Tasarladığı Rüzgar Türbini 2.628 izlenme - 9 yıl önce Yetkililer tarafından bir an önce keşfedilmesi gereken bir mucittir Hasan Kum. Hayatın farklı alanlarında kullanılmak üzere bir çok icadı mevcuttur. Hasan Kum bu icadıyla rüzgar enerjisini farklı bir tasarımla elektrik enerjisine dönüştürmüştür.
Sakaryalı Mucit İn Buluşu 10:18
Sakaryalı Mucit İn Buluşu 5.033 izlenme - 14 yıl önce İnsanların ısınmak için ölmesi veya evlerinin yanması gerekmiyor artık
Asla Pes Etmeyenler Kulübü - Kum Mucit 02:32
Asla Pes Etmeyenler Kulübü - Kum Mucit 1.399 izlenme - 6 yıl önce Düzce halkı ona "Kum Mucit" diyor. Kendi geliştirdiği atölyesinde birçok icata imza atan Hasan Kum'un ilham verici hikayesini izlemek ister misin? Sen de "asla pes etmediğin" hikayeni bizimle paylaş, hem Pharmaton hedefine giden yolda sana destek olsun, hem de diğer insanların senden ilham almasını sağla. #aslapesetmeyenler
Ford Arabadan Kıyma Makinesi Yapma (Türk Usulü Mucit) 00:37
Ford Arabadan Kıyma Makinesi Yapma (Türk Usulü Mucit) 1.271 izlenme - 9 yıl önce Daha önce arabasını vinç yapan ,arabasının egzosuyla mangal yakan arkadaşlarımızla karşılaştık çok'da şaşırdık yok artık bile dedik.Bu sefer karşılaştığımız icat tam anlamıyla dudak uçuklatıcak cinsten.Abimiz manuel kıyma makinası ile et çekiyor yani etleri kıyma haline getiriyor. Yalnız tuhaf olan abimiz Türk usulü öyle bir icat yapmış ki makinayı manuel olmaktan çıkartmış.Kendisine bravo diyor alkışlarla yaşatıyoruz.
p Mazot Tasarrufu Sağlayan Turp - Yılmaz Kafalıoğlu 03:52
p Mazot Tasarrufu Sağlayan Turp - Yılmaz Kafalıoğlu 1.737 izlenme - 8 yıl önce İnovatif, yaratıcı, mükemmel. TURP Holding CEO'su Yılmaz Kafalıoğlundan harika bir sunum!
Türk Mucitin büşük Başarısı 00:49
Türk Mucitin büşük Başarısı 910 izlenme - 11 yıl önce Türk Mucitin büşük Başarısı
hava kirliliği 04:37
hava kirliliği 1.431 izlenme - 14 yıl önce hava kirliliği
Gizli Tutulmuş 10 Keşif 02:41
Gizli Tutulmuş 10 Keşif 855 izlenme - 9 yıl önce Gerçek mi, değil mi? Kimileri bu videodaki 10 keşfin yapıldığını ama sonuçlarından korkulduğu için gizlendiğini düşünüyor.Çoğunun komplo teorisi olma ihtimali yüksek olsa da her teori değerlidir. İzleyelim. Müzik: Valley of Tranquillity - Chris Egan & Trystan Francis
Olly - Mucit Olly 05:00
Olly - Mucit Olly 992 izlenme - 8 yıl önce Olly - Mucit Olly Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Odunla Çalışan Araba 06:38
Odunla Çalışan Araba 1.680 izlenme - 7 yıl önce Petrol tükendiğinde otomobil kullanamayacağız diye üzülmeyin.. Bir abimiz bunun alternatifini bulmuş..
Mucit Hasan Kum'un Fındık Toplama Makinesi 02:17
Mucit Hasan Kum'un Fındık Toplama Makinesi 1.117 izlenme - 9 yıl önce Yine Hasan dayı yine bir icat diyorum efenim. Fındık toplamak uzun uğraş ve iş arkadaşlar. Hasan amcamız bunu düşünmüş ve bir makine geliştirmiş. Eline emeğine sağlık diyor videoya geçiyoruz. Bu adamı teknoloji bakanı yapmaları şart.
Patates Hızlı ve Kolay Nasıl Soyulur? - Deli Mucit Ayhan 01:56
Patates Hızlı ve Kolay Nasıl Soyulur? - Deli Mucit Ayhan 679 izlenme - 9 yıl önce Patates hızlı ve kolay nasıl soyulur veya patates nasıl soyulur diye sizlere ilginç ve öğretici videolar sunan Deli Mucit Ayhan.
Türk İnsanının Müthiş Zekası 00:30
Türk İnsanının Müthiş Zekası 1.072 izlenme - 9 yıl önce Görüntüyü izler izlemez aklıma daha önceki mucitler geldi,birazdan alt kısımda liklerinide vericem.Fakat bu durum beni diğerlerinden kat ve kat daha fazla dumura uğrattı.Birincisi orada en az 300 bilemedin 500 kilo kum var.Bir teneke 10 kilo kum alsa 50 sefer yapar.Bu durumda bir servis ortalama 10 dakika sürse buda toplam 500 dakika yapar ki buda yaklaşık 9 saate eşittir.Yani netice itibarı ile bu inşaat bitmez.Bu arada ; Arkadaşım benzinin litresi olmuş 4 lira haberin yok galiba. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/15224/renaultdan-vinc-yapmaca-karadeniz-usulu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27769/
Mucit Hasan Kum'un Arı Kanat Uçak Çalışması 01:52
Mucit Hasan Kum'un Arı Kanat Uçak Çalışması 918 izlenme - 10 yıl önce Hasan amca icadıyla havacılık sektörüne yeni bir boyut getirmeye çalışmış. tutmaz hasan amca biz onu dışardan almasak olmaz yani içimiz rahat etmez. İlla o vergilerimiz buralara harcanacak.
Paralel Park Artık Çok Kolay... 00:30
Paralel Park Artık Çok Kolay... 553 izlenme - 9 yıl önce İranlı mucit Mohsen Farahani, paralel park etmeyi kolaylaştıracak bir buluşa imza attı. Farahani, sistemin bir iki yıl içinde seri üretime geçmesini hedeflediğini ve lastik üreticilerinin projesine destek olduğunu belirtti. Öte yandan buluşun, küresel lastik pazarını -25 büyütmesi bekleniyor.
Bisiklet Yardımıyla Asansör Yapmak 00:55
Bisiklet Yardımıyla Asansör Yapmak 447 izlenme - 9 yıl önce Arkadaşımız ağaç evine tırmanmaktan sıkılmış olsa gerek kendine böyle bir sistem yapmış. Videoyu izleyince sevdiğim bir söz geldi aklıma ''ihtiyaçlar icatların anasıdır''
Karadenizli Mucitten Laz Baltası! 00:54
Karadenizli Mucitten Laz Baltası! 367 izlenme - 7 yıl önce Karadenizli bir vatandaş yaptığı balta ile sosyal medyanın gündemine oturdu. İki ağızlı başlığı bulunan balta ile odunları parçalama işini kolaylaştıran mucit, yaptığı gösteriyle dünyaya meydan okudu.
Nikola Tesla'nın Heyecen Verişi İnişi ve Çıkışı - Marco Tempest 06:01
Nikola Tesla'nın Heyecen Verişi İnişi ve Çıkışı - Marco Tempest 231 izlenme - 8 yıl önce Efendim,Marco Tempest isimli Techno-illusionist olarak adlandırılan arkadaş Mart 2012 tarihli,"yaşamış en yüce inek" adlı gösterisinde,Nicola Teslanın alternatif akımından tutunda şimdi kullandığımız bir çok teknolojik sistemim temelini oluşturan birtakım buluşlarını tanagra tiyatrosu adı verilen,optik yansımalardan yararlanılarak oluşturulan,sanatsal bulduğum oyunu sergiliyor.Tesla'yı en azından tanıtmak adına son derece başarılı bir çalışma denilebilir.Takdir sizin arkadaşlar,umarım beğenirsiniz.
Parkinson Hastaları İçin Muhteşem Kaşık 01:49
Parkinson Hastaları İçin Muhteşem Kaşık 366 izlenme - 9 yıl önce Parkinson hastaların işkenceye dönüşen yemek saatlerini epeyce kolaylaştıran bir icat..
Varlığından Haberdar Olmadığımız İcatlar 11:40
Varlığından Haberdar Olmadığımız İcatlar 417 izlenme - 8 yıl önce Başlıkta da belirtildiği gibi varlığından haberdar olmadığımız icatlardan bir kaç tanesi. Kimisi için bu nasıl benim aklıma gelmez, kimisi içinse bu ne biçim icat diyeceğiniz enterasan icatlar.
Mucit Abdurrahman! 01:07
Mucit Abdurrahman! 276 izlenme - 9 yıl önce Yurdum insanı zekidir, akıllıdır gel gelelim zekayı doğru kullanmak gerektir. Bu vatandaşımız bir mucittir fakat icat edilecek bişi kalmadığını düşünmüş olsa gerek çevresindeki alet edevatla ne yapabilirm diye bakınmış ve damacanadan bişi yapmış kendince. Huzurunuzda kendisi tebrik ediyor çalışmalarının devamının gelmemesini umuyorum.
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 02:30
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 361 izlenme - 8 yıl önce Ardeşen'li Cavit Bayraktar abimizin icadı. cavit bayraktar'ın ağzından anlatan kadın spikerin vurguları icaddan güzel olmuş. gelişim tv, ardeşen, rize, lazlar hepsini çok seviyorum. ayıları vurmadan önce bi kere daha düşünün ve cavit bayraktar marka bir ayı savar edinin diyerek susuyorum.
Aşkın İcadı - Invention of Love (2010) 09:44
Aşkın İcadı - Invention of Love (2010) 201 izlenme - 9 yıl önce Bir mucidin, bir kadının kendisini sevebilmesi için verdiği mucitçe çaba, kadın tarafından karşılık bulabilecek mi? Yapım : Rusya / 2010 Senaryo-Yönetmen : Andrey Shushkovrn