Hoşgeldiniz!

mucit

Murat 131'den Tır Yapan Servis Şoförü 04:56
Murat 131'den Tır Yapan Servis Şoförü 17.924 izlenme - 2 yıl önce Van'ın tuşba ilçesinde yaşayan İsmail Mescioğlu, Murat 131 marka otomobili hurda malzemeler kullanarak 6 metrelik tıra dönüştürdü. İlçeye bağlı Abdurrahman Gazi Mahallesi'nde oturan ve servis şoförlüğü yapan Mescioğlu'nun kendi imkanlarıyla evinin bahçesinde yaptığı mini tır, vatandaşların ilgi odağı oldu.
Türk Mucit 00:51
Türk Mucit 17.974 izlenme - 4 yıl önce
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 01:02
Obama'nın Beyaz Saray'a Davet Ettiği Mucit Çocuk 3.759 izlenme - 5 ay önce Amerika Birleşik Devletlerindeki çocukların deneyleri ülkemizde olduğu gibi sadece babanneler tarafından engellenmekle kalmıyor; okul ve polis teşkilatı tarafından da engelleniyor. Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Teksas Eyaleti'nde lise öğrencisi Ahmet Muhammed'in yaptığı saat ülke gündemine oturdu. Saatin bomba sanılması üzerine gözaltına alınan ve üç gün okuldan uzaklaştırma cezası alan Sudan asıllı Müslüman Muhammed, polis sorgusunun ardından serbest bırakıldı.
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 04:28
3'lü Füze Atan Kıskaçlı Türk İşi Patriot 3.530 izlenme - 5 ay önce Giresunlu boyacı gencin icat ettiği füze, atarı gören düşman ülkeler inanıyorum ki bu silahtan sonra tüm silahlı kuvvetlerini en kısa sürede tasfiye edecektir.
Takiyüddin'in Gözlemevi - Arabalı Vapurun İcadı 05:14
Takiyüddin'in Gözlemevi - Arabalı Vapurun İcadı 867 izlenme - 1 ay önce Arabalı vapurun bir Türk icadı olduğunu biliyor muydunuz? Efendim ben Takiyüddin, evren bilimci ve matematikçiyim. Tarihin derinliklerinden çıkıp geldim! Size bilmediğiniz, duymadığınız tarihi anlatacağım!
Dünyayı Sarsacak Su Isıtma Cihazı - Kettle Değil Ketıl! 06:18
Dünyayı Sarsacak Su Isıtma Cihazı - Kettle Değil Ketıl! 3.227 izlenme - 6 ay önce Dadaş mucit Ebubekir Taşbaşı Kettle değil ama Ketıl tasarladığını Dolu Dolu Anadolu programından duyurdu.Ayrıca Mucidimizin Konuşma Şekli Şahanın "Beynini Aldıran Adam" Skecine Çok Benziyor https://www.youtube.com/watch?v=w-iROyW8Tbo
Buzdolabından Otomobil Yapmak 01:51
Buzdolabından Otomobil Yapmak 14.977 izlenme - 3 yıl önce Buzdolabından Otomobil Yapmak - Sivaslı Mucit
cem yılmaz türk mucit yarışmasında 02:15
cem yılmaz türk mucit yarışmasında 27.764 izlenme - 7 yıl önce cem yılmaz, türk mucit yarışmasında herkesi eğlendirdi
Oflu Mucidden Yarım Araba 01:21
Oflu Mucidden Yarım Araba 3.118 izlenme - 11 ay önce Oflu Mucidden Yarım Araba Oflu kaportacı abimiz elindeki imkanların el verdiği kadar kendine bir araç yapmış.
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 00:56
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 1.995 izlenme - 5 ay önce Yapılan ilk denemede emeği geçen herkesi biçmeyen pervaneyi alkışlıyorum.
Kendini Yıkayan Otomobil 00:44
Kendini Yıkayan Otomobil 5.235 izlenme - 1 yıl önce Kastamonu Taşköprü Alatarla İlköğretim Okulu Teknoloji ve Tasarım şenliğinde görüntülenen genç arkadaşımız süper bir buluş yapmış. Tamam yapılması imkansız gibi ama olsa çok kullanışlı olurdu.
Yildiz Magnet Motor - Bedava Elektirik 01:36
Yildiz Magnet Motor - Bedava Elektirik 9.791 izlenme - 3 yıl önce Some Early Footage From The Documentary Film Being Made About The Yildiz Magnet Motor. This Clip Was Filmed İn Muammer Yildiz's Livingroom İn Izmir Turkey On...
Türk Mucit Niko 03:14
Türk Mucit Niko 3.309 izlenme - 1 yıl önce Kendisini daha sonradan araştırmacı profesör ilan eden Niko'yu sevdiğimiz çalışması. Tamamen bir kaos ortamı hakim, niko okuduğu okul dahil söylediği hiçbir şeyden emin değil. "Niye olmaz siz söyleyin" antitezine diyecek yok ama...
Türk İcadı Süper Kazı Makinesi 01:37
Türk İcadı Süper Kazı Makinesi 1.494 izlenme - 5 ay önce İstenirse oluyor 3, 4 Makinenin yaptığı işi bu makine yapıyor, hem de daha hızlı. Turgutlulu usta Salih Gülsir makineyi geliştirmek için 1,5 yıl üstünde çalıştı. Ortaya bu makine çıktı.
Sivaslı Mucitin Mükemmel Buluşu 03:30
Sivaslı Mucitin Mükemmel Buluşu 712 izlenme - 5 ay önce İlkokul üçüncü sınıftan sonra eğitimine devam etmeyen Yusuf Zafer, geliştirdiği kalorifer sistemi ile yılda 110 TL’ye hem ısınıyor, hem de evinin elektrik ve sıcak su ihtiyacını karşılıyor. Mucit Yusuf, girişimcilerden destek bekliyor. Helal olsun Sivaslı abimize.
Selfie ve Instagram'ın Mucidi Olarak Mirkelam (2007) 04:05
Selfie ve Instagram'ın Mucidi Olarak Mirkelam (2007) 1.013 izlenme - 3 ay önce Mirkelam'ın kariyerindeki 5. albümü olan Mutlu Olmak İstiyorum'un; Asuman Pansuman'dan sonraki ikinci klibi bu şarkıyaydı: ''Bir Fotoğraf Çekinebilir Miyiz?'' Aslında yıllardır varolan fakat tam manâsıyla, 2014 yılında günlük hayata kazandırılan ''selfie (özçekim)'' kavramının, 2007 yılında bu klipte, hem de ''selfie çubuğu' ile kullanıldığını görüyoruz. 2010 yılında kurulan Instagram'da da kullanılan ama yine aslında yıllardır varolan ''Polaroid çerçeveli fotoğraf'' mantığının, burada da güzelce kompoze edildiğine şahitlik edebiliriz...
sahan türk mucit 08:43
sahan türk mucit 11.551 izlenme - 8 yıl önce diger sahan bölümleri tr.sevenload adresinde yüklü
Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 00:45
Hasan Kum - Verkaç Şanzıman (Türk Mucit Yarışması) 1.293 izlenme - 9 ay önce Yeni internet fenomeni Hasan Kum dayımızın icatları yeni değil efenim. 2007 yılında Türk Mucit yarışmasında boy gösteren Hasan dayı yarışmada birinciliği son anda kaybetmiş. Verkaç şanzıman icadıyla da gönüllere taht kurmuş ve büyük ilgi toplamıştır. İzliyoruz...
Türk Mucit Yarışması Finalisti Seyyar Merdiven 01:45
Türk Mucit Yarışması Finalisti Seyyar Merdiven 2.381 izlenme - 1 yıl önce İlk gördüğümde çok beğendiğim bu muciti sizle paylaşmak istedim. yaptığı icat gerçekten yüksek yerlere çıkmak için mükemmel. 2007 senesinden önce görenleriniz var mı bilmiyorum ama ben ilk kez gördüm. Saygılarımla efenim.
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk 07:43
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk 2.229 izlenme - 2 yıl önce Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk
Çamaşır Makinesi Motorundan Elektrikli Araba 03:53
Çamaşır Makinesi Motorundan Elektrikli Araba 2.153 izlenme - 1 yıl önce Çamaşır Makinesi motorundan da araba yapılır mı demeyin. Türk mucih üşenmemiş ve eski çamaşır makinesinin motorunu arabasına takmayı başarmış. Buyrun izleyin.
Bedava Elektirik Tamamen Gerçek 08:06
Bedava Elektirik Tamamen Gerçek 7.384 izlenme - 3 yıl önce Bedava Elektirik Tamamen Gerçek
Türk Mucit Sedat Özkan 01:00
Türk Mucit Sedat Özkan 3.412 izlenme - 3 yıl önce Türk Mucit Sedat Özkan
Einstein'a Bile Kafa Tutan Türk Mucit 06:38
Einstein'a Bile Kafa Tutan Türk Mucit 302 izlenme - 3 ay önce 5 saniyede 5000 km. mesafe kat edilebileceğini iddia eden Türk mucit, sosyal medyayı salladı. Amatör olarak çekilen görüntülerde kendisini mucit olarak tanımlayan adamın söyledikleri ve hareketleri herkesi şaşırtıyor. Fikirleri ile Einstein'a bile kafa tutan adam, bilime resmen meydan okuyor. Kendisinin yaptığını söylediği bir icadıyla 5 saniyede 5000 km. mesafe kat edilebileceğini söyleyen Türk mucit izleyenleri oldukça şaşırtıyor. Özel efektlerin de bulunduğu ilginç video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor
Pipetle Müzik Aleti Nasıl Yapılır? - Deli Mucit Ayhan 02:50
Pipetle Müzik Aleti Nasıl Yapılır? - Deli Mucit Ayhan 1.374 izlenme - 1 yıl önce Pipetle müzik aleti nasıl yapılır veya pipet ile nasıl ses efektleri çıkarılır diye sizlere ilginç ve öğretici videolar sunan Deli Mucit Ayhan.
Türk Mucitten Görünmez Kumaş 05:00
Türk Mucitten Görünmez Kumaş 1.683 izlenme - 2 yıl önce Türk Mucitten Görünmez Kumaş
Rusya Sokaklarında Akılalmaz Bir Araç 02:56
Rusya Sokaklarında Akılalmaz Bir Araç 3.318 izlenme - 3 yıl önce Trafiğe çıkanlar şaşkına döndü.Rusya'da trafiğe çıkan 3 tekerlekli pervaneli bir araç herkesin dikkatini çekti.Garip araçla yarışan bir Rus, hızını 120 km çıkarmasına rağmen bu garip araca yetişemedi.İşte o ilginç araç..
karadenizli navigasyon yaparsa 02:27
karadenizli navigasyon yaparsa 4.016 izlenme - 5 yıl önce karadenizli navigasyon yaparsa.
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizli 07:43
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizli 488 izlenme - 5 ay önce İlk defa Pamukkale Tv' nin ortaya çıkardığı ve kimliğini açıklamak istemeyen bir vatandaşımız, yaklaşık 5kw değerinde elektrik üreten ve hiçbir kaynak tüketmeyen bir makine icat etmiş. Evindeki tüm elektrikli eşyalarıda bu makine vasıtası ile çalıştırıyormuş.
Turgay BAŞYAYLA 04:26
Turgay BAŞYAYLA 3.248 izlenme - 4 yıl önce