Hoşgeldiniz!

Müge Anlı

Saffet Soykal'ın Konuk Olduğu Müge Anlı Programı 09:04
Saffet Soykal'ın Konuk Olduğu Müge Anlı Programı 1.765 izlenme - 4 yıl önce Rahmetli usta gazeteci ve haberci Saffet Soykal'ın videolarını izlerken denk geldiğim bir video.Diğer katılanlar ne kadar gereksiz olsada Saffet abimiz gene enerjisi ile kahkaha attırıyor.İzlemek isteyen olursa tube'da part2si mevcut ve daha eğlenceli.
Ahmet Çakar: Müge Anlı kaybolan Aykut Kocaman'ı Bulsun 14:32
Ahmet Çakar: Müge Anlı kaybolan Aykut Kocaman'ı Bulsun 2.076 izlenme - 5 yıl önce Eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar Beyaz TV'deki Derin Futbol programında Müge Anlı'ya çağrıda bulunarak, "Müge Anlı'dan rica ediyorum Aykut Kocaman'ı bulsun. Adı Aykut soyadı Kocaman yakışıklı bir oğlum kayboldu bulamıyorum." dedi.
7 Yıldır Görmediği Annesine Uçan Tekme Atmak 00:48
7 Yıldır Görmediği Annesine Uçan Tekme Atmak 3.094 izlenme - 8 yıl önce Lübnan'da 7 yıldır annesiyle görüşmeyen gencin çıkarıldığı canlı yayında hafızalardan silinmeyecek anlar yaşandı. Stüdyoda bir süre tartıştığı annesine tekme atan genç, program ekibi tarafından güçlükle sakinleştirildi. Oğlunun bu hareketi karşısında neye uğradığını şaşıran kadın ise, ortalığı birbirine kattı.
Yasin Aydın - Müge Anlı 03:19
Yasin Aydın - Müge Anlı 838 izlenme - 3 yıl önce Yasin Aydın - Müge Anlı Şarkı Sözleri: Derdimin dermanı olup sen beni sarar mısın Yana yana ararım kız sende arar mısın Dünya malı bir yana sen bir yana sevdiğim Bunu diyem olmadı yarim sen olur musun Bir gün görürsen beni gözü yaş eli kanlı Başkasında suç arama sensin inan tek zanlı Kaybolan duygularım büsbütün umutlarım Bunları da bulabilir mi bana Müge Anlı ?
Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Ayfer 00:22
Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Ayfer 3.225 izlenme - 7 yıl önce Müge Anlı'yı çıkartın. Çıkarttınız mı? Yerine Esra Ceyhan'ı koyun. Feruzan teyze'yi çıkartın. Çıktı. Yerine Uçan Adam Sabri'yi koyun. Aha da aynısı. Farkları; uçarken Ellahhh yerine Ayförrr demesi ve tetikleyici kelimenin burada "halepte yetmiş arşın" yerine "alo" olması.
Heyecandan Takma Dişlerini Evde Unutan Teyze - Müge Anlı ile Tatlı Sert 01:38
Heyecandan Takma Dişlerini Evde Unutan Teyze - Müge Anlı ile Tatlı Sert 917 izlenme - 3 yıl önce Cinayetleri çözmesi ve kayıpları bulması ile nam salan Müge Anlı, bu kez yayına çıkacağı için heyecandan takma dişlerini evde unutan teyze ile gündem olmuş.
Vicdan - Al Dedi & Git Dedi 00:58
Vicdan - Al Dedi & Git Dedi 2.872 izlenme - 7 yıl önce Bu seneki Grammy Ödülleri' nde Türkiye'yi en iyi cover rap dalında temsil edecek olan "Al dedi - Git dedi" adlı parçasıyla Vicdan ft. Ahmed Keskin. Yıllardır eurovision'u kazanamıyoruz, tek umudumuz sensin Vicdan.
Şahmaral ve Ümmüye Canlı Yayın Kavgası! 02:48
Şahmaral ve Ümmüye Canlı Yayın Kavgası! 2.916 izlenme - 8 yıl önce Şahmaral , o yıllarda paylaşılamayan erkek Hüsnü Şenlendirici ile bir şeyler yaşadığını ve Deniz Seki’yi kendisiyle aldattığı iddiasında.Ümmüye, Kibariye’nin eşine özelliklikle kilo aldırarak askere gitmesini önlemeye çalıştığını savunuyor ve 2007 yılında aniden canlı yayında kapışıyorlar.Saffet Soykal da bonus.Müge Anlı ve Pakize Suda ise tarafları ayırmaya çalışıyor...
Dedi Teyze 01:26
Dedi Teyze 1.531 izlenme - 8 yıl önce Ve sabırsızlıkla beklenen, Al dedi-git dedi filminin devamı olan The Teyze 2 bugün gösterime giriyor. Filmin ilk serisi olan al dedi-git dedi nin haftalarca kapalı gişe oynamasından sonra yapımcı şirket arayı fazla soğutmadan The Teyze 2 yi seyircisiyle buluşturuyor. Eleştirmenlerden tam not alan filmin bu yıla damga vurması bekleniyor. Amerika ile aynı aynı anda Alkışlarlayaşıyorum farkıyla. İyi seyirler.
Müge Anlı - Aşırı Ciddi Dans Etmek 01:00
Müge Anlı - Aşırı Ciddi Dans Etmek 1.568 izlenme - 7 yıl önce Müge Anlı'nın 14 Şubat kapsamında neşe ile yaptığı dansı izleyeceğiz. Kadına şiddete hayır, demek için yoksa siz hala dans etmediniz mi?
Suskunluğu Bile Kahkahalara Sebep Olan Kemal Sunal 00:58
Suskunluğu Bile Kahkahalara Sebep Olan Kemal Sunal 1.103 izlenme - 7 yıl önce Müge Anlı’nın 2000de yönetmenliğini yaptığı Kemal Sunal belgeselini bütün severlerinin izlemesi gerektiğini düşünüyorum.İşte o belgeselden kısa bir kesit. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/95952/kemal-sunal-belgeseli-2
Kemal Sunal Belgeseli 2 30:01
Kemal Sunal Belgeseli 2 688 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal'ın vefatından sonra yapılan belgeseldir, bir çok röportajı bulunuyor, çok uzunca laflar etmek gereksiz, çünkü o susarak bile güldürebilen tek oyuncu....