Hoşgeldiniz!

muhabbet kuşları

Çipetpet Diye Konuşan Muhabbet Kuşu 00:31
Çipetpet Diye Konuşan Muhabbet Kuşu 233.915 izlenme - 9 yıl önce İşte gerçek çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu
muhabbet kuşlarının çiftleşmesi 01:42
muhabbet kuşlarının çiftleşmesi 73.251 izlenme - 13 yıl önce turgay zorlu'nun antalya'da hobi olarak yetiştirdiği kuşlar
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 00:37
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 86.712 izlenme - 9 yıl önce İnanılmaz bir muhabbet kuşu, şimdiye kadar gördüğünüz en güzel dansı sergiliyor. Attığı öpücük de cabası!
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 00:54
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 21.578 izlenme - 7 yıl önce Kuş beyinli derken bir kez daha düşünmenize sebep olacak türden muhabbet kuşunun yeteneğini izleyeceksiniz.
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 01:43
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 19.401 izlenme - 7 yıl önce Vatandaşımız ölen muhabbet kuşunun eşi ile son vedalaşmasını yaptırmak istemiş, ortaya duygu dolu bu görüntüler çıkmış.
Arabanın Etrafını Saran Meraklı Muhabbet Kuşları 01:06
Arabanın Etrafını Saran Meraklı Muhabbet Kuşları 173 izlenme - 2 ay önce Onları hiç böyle gördünüz mü? Onlarca muhabbet kuşu doğal ortamlarında bir arabanın etrafını meraklı gözlerle sarmış.
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 00:26
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 10.309 izlenme - 6 yıl önce Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 01:19
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 8.552 izlenme - 6 yıl önce Boston'da yaşayan 2 yaşındaki zavallı muhabbet kuşu Rhea, nasıl göründüğünden habersiz, sahibiyle mutlu bir şekilde yaşıyor. Instagram'daki hesabından sonra tüysüz Rhea'nın sevimliliğine bayılan takipçileri, küçük kuşun üşümemesi için ona el örgüsü süveterler bile göndermiş. Üşümesi dışında başka hiçbir sağlık sorunu olmayan minik Rhea, düzenli olarak veterinere de gidiyor. Sahibi, 'O çok sosyal. Kafesi hiç sevmiyor, biz de bu yüzden onu hep dışarı salıyoruz' diyor.
Damızlık Muhabbet Kuşu Hayri Abi 02:31
Damızlık Muhabbet Kuşu Hayri Abi 10.959 izlenme - 7 yıl önce Sherwood ormanının yegane damızlığı bu muhabbet kuşu irisinin öpmediği kalmamış anlaşılan adamlara yavşıyor. Hayır bizimde vardı muhabbet kuşu o da çıkardı kafaya teşinirdi amk demek ki adamlarda saç fantazisi mevcut...
Muhabbet Kuşu Ve Sultan Papağanı 04:15
Muhabbet Kuşu Ve Sultan Papağanı 9.409 izlenme - 7 yıl önce Papağan; Papağangiller (Psittacidae) familyasından, çok renkli tüyleri olan tırmanıcı kuşlara verilen addır. Tropikal bölgelerde (Asya ve Afrika’da az Güney Amerika ve Okyanus’ya da çokça) yaşarlar. Papağanın kıvrık ve kalın gagası, kısa bacakları vardır. Ayaklarında iki önde ikisi arkada olmak üzere dört parmak bulunur. Başlıca özelliği, insan sesini bilerek konuşuyormuşcasına taklit edebilmesidir. Söylediği sözcükler birkaç sözcüğü geçmese de uzun cümleleri şaşırmadan tekrarlayan türleri vardır. Papağanların parlak, göz alıcı, uzun ve güzel tüyleri vardır. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil gibi parlak renkli tüyler kuşu olduğundan çok daha güzel gösterir. Renkleri ve konuşmaları taklit edebilme yeteneklerinden ötürü yüksek fiyatlar karşılığında alıcı bulurlar. Doğal olarak ağaçlarda yaşayan tırmanıcı kuşlardır. Pek iyi uçamazlar. Yuvalarını ağaç kovuklarına kaya yarıklarına yaparlar. Yılda 2-3 yumurta yapan büyüklerin yanı sıra küçük türler daha çok yumurta yaparlar. Üzüm ve benzeri yumuşak meyveler ya da tane tohum gibi yiyecek maddelerini yerler. Sert meyveleri (fındık, ceviz vb) sevmezler. Papağanların 500 den fazla çeşidi vardır. Başlıca türleri: Jakolar, amazonlar, loriler, aralar, kakadular. Amazon papağanı Amerika’da yaşar, yaklaşık 55 cm uzunluğunda, uçamayan bir türdür. Yeni Zelanda koca papağanı en büyük türlerdendir. Tüyleri mavi, kırmızı; kuyruğu mavi sarıdır. Yaklaşık 50 cm’dir. Yeni Zelanda’da yaşar, eti yenir. Papağangiller, (Lat. Psittacidae). Omurgalı hayvanlardan Kuşlar sınıfının, Guguksular takımının, Papağanlar alt takımına giren bir familyadır. Tropikal bölge kuşlarıdır. Dilleri düzdür ve konuşmaları taklit edebilirler. Başlıca türleri: Başkuşpapağanı, serçepapağanı, jako, Amazon papağanı, miğferli kakadu, muhabbet kuşu. Papağanlar, (Lat. Psittaci Psittaciformes). Omurgalı hayvanlardan Kuşlar sınıfının, Guguksular takımının bir alt takımıdır. Tropikal bölge hayvanlarıdır. Ayakları tırmanmaya uygun, canlı renkli ve konuşmaya alıştırılabilen kuşları içerir. Üst gagalarının ucu çengel gibi kıvrıktır. Papağangiller ve Fırçadilligiller olmak üzere iki familyası vardır.
Muhabbet Kuşları 01:20
Muhabbet Kuşları 7.788 izlenme - 10 yıl önce muhabbet kuşları
Yavru Muhabbet Kuşu Besleme 01:06
Yavru Muhabbet Kuşu Besleme 10.510 izlenme - 11 yıl önce anne tarafından beslenemeyen yavruları besleme.
Muhabbet Kusu Eğitimi 01:33
Muhabbet Kusu Eğitimi 9.605 izlenme - 10 yıl önce Muhabbet kusu alıstırılmıs
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 01:13
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 16.548 izlenme - 9 yıl önce Diyarbakır’da İhlas Suresini Eksiksiz Okuyan ‘sofi’ İsimli Muhabbet Kuşu, Görenleri Şaşkına Çeviriyor
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi 02:19
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi 7.168 izlenme - 7 yıl önce keşke kelimeleri taklit edebilme yeteneğin olmasaydı be muhabbet kuşu. eğlence amaçlı doğal yaşamından koparılıp kafese hapsedilen şu kuş türünün yaşamadığı eziyet yoktur şu topraklarda.
Muhabbet Kuşlarının Kur Yapma Ve Çiftleşme Sesleri 01:20:00
Muhabbet Kuşlarının Kur Yapma Ve Çiftleşme Sesleri 2.459 izlenme - 4 yıl önce Muhabbet kuşlarının kur yapma ve çiftleşme sesleri.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
damızlık ve yavru muhabbet kuşları 00:25
damızlık ve yavru muhabbet kuşları 4.732 izlenme - 12 yıl önce selim tlf05345123792
Kediyi Hayattan Bezdiren Muhabbet Kuşu 01:55
Kediyi Hayattan Bezdiren Muhabbet Kuşu 6.971 izlenme - 9 yıl önce Kedi kedi olalı böyle eziyet görmedi
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 01:12
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 3.566 izlenme - 6 yıl önce Muhabbet kuşunun parayla olan komik münasebetini izliyoruz efendim.
Zikir Çeken Muhabbet Kuşu 01:43
Zikir Çeken Muhabbet Kuşu 3.671 izlenme - 8 yıl önce Dinlediğim İlahiden Etkilenen Muhabbet Kuşu Cezve Geldi
Tepeli Muhabbet Kuşları 04:21
Tepeli Muhabbet Kuşları 2.786 izlenme - 9 yıl önce Tepeli Muhabbet Kuşları
Oyuncak Kuşa Yazan Muhabbet Kuşu 00:20
Oyuncak Kuşa Yazan Muhabbet Kuşu 3.963 izlenme - 6 yıl önce Oyuncak Kuşa Yazan Muhabbet Kuşu
Tepeli Muhabbet ( BAYRAM AKYILDIZ ) 0545 323 65 97 02:51
Tepeli Muhabbet ( BAYRAM AKYILDIZ ) 0545 323 65 97 3.667 izlenme - 10 yıl önce Tepeli Muhabbet
Muhabbet Kuşlarının Hamile Oldukları Nasıl Anlaşılır? 04:23
Muhabbet Kuşlarının Hamile Oldukları Nasıl Anlaşılır? 691 izlenme - 4 yıl önce Muhabbet kuşlarının hamile oldukları ve yumurtlayacağı nasıl anlaşılır? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabbet Kuşunun Ötmesini Sağlayacak Dişi Kuş Sesleri 01:01:16
Muhabbet Kuşunun Ötmesini Sağlayacak Dişi Kuş Sesleri 787 izlenme - 4 yıl önce Muhabbet kuşunun ötmesini sağlayacak dişi kuş sesleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dişi Muhabbet Kuşlarının Sesleri Nasıl Olur? 10:15
Dişi Muhabbet Kuşlarının Sesleri Nasıl Olur? 726 izlenme - 4 yıl önce Dişi muhabbet kuşlarının sesleri nasıl olur? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabbet Kuşlarının Çiftleşmesi 02:06
Muhabbet Kuşlarının Çiftleşmesi 895 izlenme - 4 yıl önce Muhabbet kuşlarının çiftleşmesi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabbet Kuşlarının Yuvalığı Nasıl Olmalı Ve Nasıl Yapılır? 07:51
Muhabbet Kuşlarının Yuvalığı Nasıl Olmalı Ve Nasıl Yapılır? 634 izlenme - 4 yıl önce Muhabbet kuşlarının yuvalığı nasıl yapılır ve Muhabbet Kuşu yuvalığında neler olmalı sorularının cevabını öğrenebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabbet Kuşlarından Albino Muhabbet Kuşlarının Farkı 07:27
Muhabbet Kuşlarından Albino Muhabbet Kuşlarının Farkı 511 izlenme - 4 yıl önce Albino muhabbet kuşunun diğer kuşlardan farkı ve yavru muhabbet kuşlarına yem kırmayı öğretme... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Damızlık Muhabbetler 03:04
Damızlık Muhabbetler 1.098 izlenme - 10 yıl önce Damızlık Muhabbetler