Hoşgeldiniz!

Muhammad Ali

Muhammed Ali'nin İnanılmaz Hızı 05:23
Muhammed Ali'nin İnanılmaz Hızı 10.635 izlenme - 2 yıl önce Muhammed Ali'nin Ardından, kendisini ne büyük bir sporcu olduğuna şahit oluyoruz.
Muhammad Ali - Muhteşem Hız 04:41
Muhammad Ali - Muhteşem Hız 5.187 izlenme - 10 ay önce "Kelebek gibi uçarım, arı gibi sokarım" diyen büyük boksörün sözünün hakkını verdiği görüntüler. Müzik: The XX - intro
Stallone'nin Etkilendiği Maç- Chuck Wepner Vs Muhammed Ali (1975) 03:24
Stallone'nin Etkilendiği Maç- Chuck Wepner Vs Muhammed Ali (1975) 4.433 izlenme - 2 yıl önce Dostlar Creed bugün resmen vizyona girdi.Bende Stallone'nin Rocky nin senaryosunu yazarken esinlendiği iddia edilen maçın son roundunu sizinle paylaşmak istedim.Gerçekten Wepner tarafına bakarsak kendisine en çok 5 round verilen bir boksör dile kolay gelmiş geçmiş en büyük efsaneye 15 round dayanır.Stallone ise tam anlamıyla bire bir etkilendiğini kabul etmese de Wepner ın açtığı dava sonucu maddi açıdan uzlaşmayı seçerek davayı sonlandırmıştır.Son olarak her şey bir yana Rocky hep bizimle yaşayacak ve gelmiş geçmiş en büyük spor filmi olarak sonsuzluğa uzanacaktır.Nostaljiyle kalın...
Muhammad Ali Nakavtları 04:05
Muhammad Ali Nakavtları 4.478 izlenme - 3 yıl önce Efsane Muhammad Ali'nin kardeşi Rahman’ın "Abim çok kötü ölüm döşeğinde umarım acısız bir şekilde ölür" demesinden sonra kızı May May Ali söylenenleri yalanlayarak sağlıklı olduğunu belirtti. Umarım kızı doğru söylüyordur. Sadece boksun değil her konuda efsane olan "tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük boksörü"(The Greatest) Ali'nin maçlarından görüntüleri sizinle paylaşmak istedim. Boksu böyle estetik hale getiren boks yerine adeta dans eden efsane. Gelmez senin gibisi...
Muhammad Ali (reflex) 00:11
Muhammad Ali (reflex) 5.873 izlenme - 4 yıl önce Muhammad Ali (reflex)
Muhammad Ali Vs Rocky Marciano 00:59
Muhammad Ali Vs Rocky Marciano 9.186 izlenme - 9 yıl önce muhammad ali nin rocky marciano ya yenılgısı
Muhammed Ali - Mike Tyson 1989 04:09
Muhammed Ali - Mike Tyson 1989 3.752 izlenme - 2 yıl önce 1989 yılında Arsenio Hall Show da Muhammed Alinin konuk olduğu bölüm.Muhammed Ali'ye sürpriz yapılır ve bir başka efsane boksör Mike Tyson stüdyoya davet edilir. Türkçesini çok aramama rağmen maalesef bulamadım.Ancak iki efsaneyi herkesin yan yana görmesini istedim. Mike Tyson'ın yanındaki adam ise bir diğer efsane boksör Sugar Ray Leonard'dır.
Muhammad Ali vs George Foreman Maçı (1974) 04:40
Muhammad Ali vs George Foreman Maçı (1974) 3.342 izlenme - 2 yıl önce Boks tarihinin en önemli anlarından biri yaşanmak üzeredir. Maç sürpriz bir karar ile Afrika'da düzenlenir ve gelmiş geçmiş en büyük "siyah organizasyonu" olması planlanır. Ortak görüş George Foreman'ın Ali'yi ringde öldüreceğidir. Çünkü Ali yaşlanmıştır. Foreman ise gelmiş geçmiş en güçlü boksördür. Tek yumruğu ile ağırlık torbasını tutan koca bir insanı dahi paspas edebilmiştir. Maç başladığında Foreman 44 maç yapmış 40'ını nakavt ile kazanmış olarak ihtiyar Ali'nin karşısına çıkarken salonda nefesler tutulur. Afrika halkı "öldür onu Ali!" diye kahramanlarını desteklemektedir. Ali dans etmek yerine bütün maç boyunca iplerde bekler ve dayak yer. Salondaki herkes iplerden uzaklaşması ve dans etmesi gerektiğini haykırmaktadır. Ali ise bekler. Dünyanın en sert yumruklarını yer ve "kız gibi vuruyorsun George!" diye bağırır. Gelmiş geçmiş en güçlü boksörden 7 raund dayak yiyen Ali, 8. raundda Foreman'ı yere serer ve ünvanını tekrar kazanır. Tarih yazılmış, dünya sokaklara dökülmüştür!
muhammad ali vs cleveland williams hd 07:59
muhammad ali vs cleveland williams hd 5.250 izlenme - 6 yıl önce
Faithless - Muhammad Ali 04:04
Faithless - Muhammad Ali 5.540 izlenme - 6 yıl önce
Muhammad Ali vs Antonio Inoki (1976) 04:09
Muhammad Ali vs Antonio Inoki (1976) 2.075 izlenme - 3 yıl önce Muhammad Ali hayranı olarak Muhammad Ali hakkında çok şey araştırdım ve bu videoyu sizinle paylaşmak istedim. 26.Haziran. 1976'da Tokyo'da yapılan gösteri maçında İnoki biraz ciddiye almış. Muhammad Ali her zamanki gibi şovuna basın toplantısında başlamıştır. Muhammad Ali'nin kariyerinin zirvesindeyken böyle bir maça çıkması da garip geldi ama yardım için herşeyi yapan bir adam. Buna benzer gösteri maçları daha var "tüm zamanların en iyi ağır siklet boks şampiyonu" izliyoruz.
Muhammad Ali'nin Yakın Mesafeden Refleksi 00:11
Muhammad Ali'nin Yakın Mesafeden Refleksi 1.624 izlenme - 3 yıl önce Muhammad Ali'nin inanılmaz refleksi. Boksu resmen görsel bir şölene dönüştüren efsane insanın yumruklardan kaçışı sizinle... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102435/muhammad-ali-nin-inanilmaz-hizi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/119646/muhammed-ali-mudafaasi
Salif Keita - Tomorrow (Ali Soundtrack) 05:14
Salif Keita - Tomorrow (Ali Soundtrack) 1.444 izlenme - 3 yıl önce Muhammad Ali'nin hayatının bir kısmının anlatıldığı 2001 yılı yapımı 2 oscar adaylığı bulunan Ali filminden kesitlerle bir Salif Keita eseri. Yıllarca sömürülmüş yoksul Afrika halkı için Muhammad Ali bir umudu temsil eder, izleyeceğiniz kesittede bu filmin yapımcıları tarafından gayet açık bir şekilde vurgulanıyor. Şarkının sitede bulunan videosuz formatı aşağıdaki linkte. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25208/ali-theme-tomorrow
Muhammad Ali'nin Ringde Rakipleriyle Maytap Geçtiği Zamanlar 02:30
Muhammad Ali'nin Ringde Rakipleriyle Maytap Geçtiği Zamanlar 1.754 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi sporcu olan Muhammad Alinin ringde rakipleri ile geçtiği maytapı izliyoruz. Efenim Bu Muhammad Ali zaten rakipleriyle girdiği komik diyaloglar ilede tanınan bir boksördür.Buda İşte o komik dalga geçmelerin derlenmiş hali. Gerçi Videoyu yapan arkadaş çok azını koymuş ama olsun. Videonun sonunda olan Fraiserin Alinin ağzına amma konuştun diyip vururmuş gibi yapması özetliyor.Muhammad ali aynı zamanda boksu eğlenceli yapan bir adamdır hareketleri ile ringdeki dansı ile vuramazsın vuramazsın demesi ile şimdi ise ağır siklet izleme zevki 0 boks tekniği 0 olan sadece boyu uzun olduğu için sürekli sol direk sağ direk kombinasyonu falan aşırı sıkıcı klisctho kardeşlere kaldı.
Muhammad Ali vs. Sonny Liston I (25.02.1964) 42:58
Muhammad Ali vs. Sonny Liston I (25.02.1964) 1.091 izlenme - 3 yıl önce Bundan tam 50 yıl önce oynanan Muhammed Ali Sonny Liston maçının ham ve tam halidir, izleyelim.
Muhammad Ali - Gorilla in Manila 09:45
Muhammad Ali - Gorilla in Manila 1.239 izlenme - 3 yıl önce Asrın en büyük sporcusunun eğlenceli ve güzel bir video çalışması. Biz onu imkansızın eline veren kişi olarak biliyoruz kısaca : Muhammad Ali. İzleyelim efem.
Michael Jackson ve Muhammad Ali (1977) 01:16
Michael Jackson ve Muhammad Ali (1977) 907 izlenme - 2 yıl önce Muhammad Ali kariyerinin zirvesindedir Michael Jackson'da daha efsane olmamıştır. Michael 19 yaşındayken "The Jacksons variety show " a katılan Muhammad Ali ve Michael Jackson'un yani 2 efsanenin görüntülerini sizinle paylaşmak istedim. Son zamanlarda eklenen Michael Jackson videolarından sonra sitede ufak bir araştırma yaptım ve bu altın değerindeki videonun sitede olmamasına üzüldüm. The Greatest ve King Of POP hiçbir zaman unutulmıcaksınız.
Muhammad Ali' nin İnanılmaz Hızı 00:41
Muhammad Ali' nin İnanılmaz Hızı 1.002 izlenme - 3 yıl önce Video biraz kalitesiz ve bunun üstüne Ali'nin hızı eklenince anlaması zor oluyor fakat bu büyük boksörün hızını sizinle paylaşmak istedim.
Muhammad Ali vs Laila Ali (Adidas) 01:01
Muhammad Ali vs Laila Ali (Adidas) 1.342 izlenme - 3 yıl önce Adidasın hazırlamış olduğu sanırım 2006 yapımı bu güzel reklamı sizinle paylaşmak istedim.Muhammad Ali'nin maçlarından alınan görüntülerle hoş bir reklam olmuş.Baba ve kızın ringteki dansını izliyoruz.
The Trials of Muhammad Ali Fragman 02:03
The Trials of Muhammad Ali Fragman 1.024 izlenme - 5 yıl önce The Trials of Muhammad Al isimli belgesel filminin resmi fragmanı.
Joe Frazier Anısına 1944-2011 04:23
Joe Frazier Anısına 1944-2011 584 izlenme - 3 yıl önce Eski ağırsiklet dünya boks şampiyonu ve Muhammad Ali'nin en sağlam rakiplerinden Joe Frazier 7 Kasım günü hayata veda etti. Video kolajı youtube'da borgesproduction adında bir kullanıcıya ait sanırsam. Videonun sonunda bi inceden göz yaşlarıma hakim olamadım, sizlerle de paylaşmak istedim sevgili alkışlarlayaşıyorum ahalisi. Mekanı cennet olsun.
Muhammad Ali ve The Beatles Karşılaşması 00:42
Muhammad Ali ve The Beatles Karşılaşması 457 izlenme - 3 yıl önce Muhammad Ali'nin daha Cassius Clay iken 22 yaşında Sony Liston'a meydan okur. Sony Liston dönemin en büyük boksörü sayılır ve Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu'dur.Hatta bu maç için New York Times gazetesi Liston'un bu tecrübesiz genci kolay yeneceğini sandığı için boks yazarlarından hiçbirini yollama gereği duymamıştır.The Beatles şampiyon olan Liston'la görüşmek isterler fakat Liston ''not with them sissies''(nonoşlarla olmaz) diyerek reddetmiştir. Beatles de Ali'nin yanına gitmiştir Ali'yi ilk gördüklerinde sıraya geçip "nolur bizi dövme" diye espiri yapmışlar, karşılığında da Ali "sizinle turneye çıkalım çok para kazanırız" demiştir. Maçın başında bütün bahisler 1’e 7 Sonny Liston’un kazanacağı yönündeyken, Ali maçı kazanır ve hem The Beatles hem de Ali bu günden sonra daha da ünlü olmuştur. Şimdi bu efsanevi buluşmanın kısa görüntüsüyle baş başa bırakıyorum.
Muhammet - Ali Kınık - Yere Batsın 05:17
Muhammet - Ali Kınık - Yere Batsın 260 izlenme - 5 yıl önce Muhamet Serseri
Michael Jordan Vs Muhammad Ali.  Epic Rap Battles Of History Season 3. 02:35
Michael Jordan Vs Muhammad Ali. Epic Rap Battles Of History Season 3. 62 izlenme - 3 yıl önce Michael Jordan Vs Muhammad Ali