Hoşgeldiniz!

muharrem ince

Muharrem İnce'nin İnce Görmesi 00:27
Muharrem İnce'nin İnce Görmesi 10.876 izlenme - 7 yıl önce Muharrem İnce'ye laf sokmaya çalışan Burhan Kuzu'nun ani bir kontra ile nakavt oluşunu izliyoruz.
chp yalova mİlletvekİlİ muharrem İnce'nİn tbm 11:54
chp yalova mİlletvekİlİ muharrem İnce'nİn tbm 17.159 izlenme - 14 yıl önce chp yalova mİlletvekİlİ muharrem İnce_nİn tbmm konuŞmasi... helal olsun sana milletvekilim...
Beyaz Tv 'nin Saçma Sapan Limon Haberi 03:08
Beyaz Tv 'nin Saçma Sapan Limon Haberi 7.535 izlenme - 8 yıl önce Ana haber bülteninde kendine 2. sırada yer bulan bu güzide eseri sizinle paylaşmak istedim. Ardından gelen haber Meral Akşener mhp'nin başına geçip başbakan olabilir mi?
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 01:27
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 7.648 izlenme - 8 yıl önce CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, işletme sahibine rağmen propaganda yapmaya çalışınca arbede çıktı. Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi. Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü. Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde kafeden ayrıldı.
Muharrem İnce - Ünlü Meclis Konuşması (2009) 10:59
Muharrem İnce - Ünlü Meclis Konuşması (2009) 3.038 izlenme - 9 yıl önce Muharrem İnce nin kitleler tarafından tanınmasını sağlayan 2009 yılı bütçe konuşması.Bu konuşma üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen, Meclis tarihinin en sert muhalefet eleştirilerinden biri olarak kabul edilmektedir... İlgili İçerikler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/124988/emine-ulker-tarhan-gezi-parki-olaylari-konusmasi
Davutoğlu Terör Örgütü (DTÖ) Geliyor 01:37
Davutoğlu Terör Örgütü (DTÖ) Geliyor 2.905 izlenme - 7 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu arasında olduğu iddia edilen krizle ilgili CHP Milletvekili Muharrem İnce de açıklamada bulunarak Ergenekon ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "FETÖ" adını verdiği cemaatten sonra, Davutoğlu'na da DTÖ (Davutoğlu Terör Örgütü) suçlaması yapılabileceği imasında bulundu. İnce, Erdoğan'ın Çözüm süreci ve Suriye politikasıyla ilgili hataların faturasını da Davutoğlu'na keseceğini iddia ederek Davutoğlu'na dikkatli olması çağrısında bulundu.
Eaooww Eaaooww Diye İntihar Eden Muharrem İnce Hayranı Nevşehirli Dayı 00:38
Eaooww Eaaooww Diye İntihar Eden Muharrem İnce Hayranı Nevşehirli Dayı 1.849 izlenme - 5 yıl önce Daha Önce Meral Akşenere'e bulaşık yıkaması ve Muharrem İnce'ye Tavukları gütmesi yönünde tavsiyelerini izlediğimiz Nevşehirli Dayı'nın intihar videosunu ibretle izliyoruz efendim. (Siyasi içerik yoktur, bir insanlık dramının gözler önüne serilmesidir.)
Cigo Oynayan Muharrem İnce 04:25
Cigo Oynayan Muharrem İnce 1.580 izlenme - 9 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Bursa'da katıldığı bir Muhacir düğünde Selanikli'lerin meşhur oyunu cigoş oynayarak stres attı. Yeni başkanımız on numara insan maşallah.
Muharrem İnce Meclis Konuşması - 2 Ocak 2014 10:23
Muharrem İnce Meclis Konuşması - 2 Ocak 2014 1.035 izlenme - 9 yıl önce Chp Yalova Milletvekili Muharrem İnce yine bol dokundurmalı, laf vurmalı bir konuşma yapmış, düşünülmesi gereken birçok konuya değinmiş gerçekten.
Muharrem İnce - Şehidin Mezhebini Sorgulamak İnsanlık Dışıdır 03:08
Muharrem İnce - Şehidin Mezhebini Sorgulamak İnsanlık Dışıdır 1.189 izlenme - 8 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Yalova milletvekili Muharrem İnce ve Yalova büyükşehir belediyesi başkanı Vefa Salman'ın beraber çektiği bir video arkadaşlar.Kardeşi ölen yarbay için alevi denilmişti ve bunu diyenleri ve bunun gibi gündemde olan birçok şeyi eleştiriyor Muharrem İnce.İyi seyirler.
Muharrem İnce - Çiftetellili Kutlama 00:46
Muharrem İnce - Çiftetellili Kutlama 749 izlenme - 9 yıl önce Yalova'da resmi olmayan sonuçlara göre Cumhuriyet Halk Partisi'nden 6 oy farkla Yalova belediye başkanı seçilen Vefa Salman, zaferini CHP grup başkan vekili Muharrem İnce ile çiftetelli oynayarak kutladı.
Halk Arenası Osman Pamukoğlu & Muharrem İnce 02:34:16
Halk Arenası Osman Pamukoğlu & Muharrem İnce 711 izlenme - 8 yıl önce HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu ve CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce HALK ARENASI programına konuk oldu.
Osman Pamukoğlu'dan Muharrem İnce'ye Ayar 2 01:09
Osman Pamukoğlu'dan Muharrem İnce'ye Ayar 2 573 izlenme - 8 yıl önce Askeri personelle milletvekilinin imkanlarını bir tutan Muharrem İnce, Osman Pamukoğlu tarafından susturuluyor. Öte yandan orduevlerindeki fiyatlar yüzünden, böyle Osman Pamukoğlu'nu eleştirmeye kalkması, muhalefetin en dişli ismi adına tam bir çaresizlik örneği.
Valiyi Uyaran Muharrem İnce 04:31
Valiyi Uyaran Muharrem İnce 471 izlenme - 8 yıl önce Muharrem İnce'nin, geçtiğimiz hafta Yalova valisinin kendi sınıfının önünde Halil öğretmeni azarlaması ve bir süre sonra öğretmenimizin hayatını kaybetmesiyle ilgili konuşması.
Muharrem İnce Bütçe Konuşması | 20 Aralık 2013 10:26
Muharrem İnce Bütçe Konuşması | 20 Aralık 2013 504 izlenme - 8 yıl önce CHP Grup Başkan Vekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce yine döktürüyor kürsüde. Bütçe görüşmelerinin son gününde AK Parti sıralarını yine çıldırtıyor efendim izliyoruz.
Muharrem İnce - 2003 Yılı Meclis Konuşması 09:30
Muharrem İnce - 2003 Yılı Meclis Konuşması 517 izlenme - 8 yıl önce tarih 7 ekim 2003 akp hükümeti iktidara geleli daha 1 yıl olmamış chp nin yalova milletvekili saçında beyaz olmayan Muharrem İnce meclis kürsüsünden konuşmasını yapıyor. İzlerken insan içinden 'Uan bi memlekette muhabbet hep aynı mı olur' demeden kendisini alamıyor izliyoruz efendim.
Muharrem İnce'den AKP'lileri Susturan İmam Hatip Sorusu 00:51
Muharrem İnce'den AKP'lileri Susturan İmam Hatip Sorusu 524 izlenme - 9 yıl önce Yalova miletvekilimiz AKP milletvekillerine soru sormuş. Bakalım AKP milletvekillerinin cevapla(ya)madığı soruyu, kaç tane site üyemiz cevaplayacak.
Muharrem İnce - Yolsuzluk Soruları 10:24
Muharrem İnce - Yolsuzluk Soruları 389 izlenme - 8 yıl önce 9 Aralık 2013 TBMM Bütçe görüşmelerinde söz alan Muharrem İnce yine kendi üslubuyla tarihi ayarlar vermiş. İzliyoruz ve de alkışlıyoruz. Partisi önemli değil böyle 100 tane vekil olsa şu mecliste eminim ülkemiz çok daha başka bir yer olacaktır...
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 11:35
Muharrem İnce ve Barış Atay'dan Ayar Üstüne Ayar 389 izlenme - 8 yıl önce Halk Tv Halk Arenası Programında Uğur Dündar'ın konukları Muharrem İnce ve Barış Atay hem düşündürüyor hemde güldürüyor işte o komik anlar.
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 01:08
Başbakanı Maho Ağa'ya Benzetmek - Muharrem İnce 357 izlenme - 9 yıl önce yürek yemiş vekillerimizden olan sayın muharrem ince bu kısacık konuşmasında yine kendine has üslubu ile başbakana karşı eleştirisini dile getirmiş. bu arada muharrem incenin haberinin bile olmadığı bir çatı adayı belirlemesi de kemal beyin ayıbıdır.
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 247 izlenme - 9 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Uğur Dündar'dan Muharrem Hanım Gafı 01:08
Uğur Dündar'dan Muharrem Hanım Gafı 229 izlenme - 8 yıl önce Halk TV'de yayınlanan Halk Arenası programında Uğur Dündar söze girerken CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'ye "Muharrem Hanım" deyince izleyiciler ve Uğur Dündar gülme krizine girdi.
Her Köşeye Sandık Koysak Yüzde 95 İle Seçilirim - Muharrem İnce 01:34
Her Köşeye Sandık Koysak Yüzde 95 İle Seçilirim - Muharrem İnce 214 izlenme - 9 yıl önce CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Kurultay öncesi yaptığı açıklamalarında beni sokağa sorsanız yüzde 95 ben seçilirim demiş. Ayrıca düğün salonunda yapılan kurultayı eleştiren İnce, işte bu yüzden beni seçin diyerek delegelere açık mektup yollamış.
Muharrem İnce'nin Berkin Elvan Şiiri 02:05
Muharrem İnce'nin Berkin Elvan Şiiri 201 izlenme - 9 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Muharrem İnce seçim çalışmaları için Edirne'ye geldi.Gezi Parkı eylemleri sırasında gaz fişeğiyle yaralanan ve 268 gün yoğum bakımda tedavi gördükten sonra hayatını kaybeden 14 yaşındaki Berkin Elvan'a yazdığı şiiri okudu.
Muharrem İnce'den Mecliste Bayrak Yorumu (10.06.2014) 05:33
Muharrem İnce'den Mecliste Bayrak Yorumu (10.06.2014) 200 izlenme - 9 yıl önce Muharrem İnce'nin 10 Haziran 2014 tarihli meclis konuşması. Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım. Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver. Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün Kızıllığında ısındık; Dağlardan çöllere düştüğümüz gün Gölgene sığındık. Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; Barışın güvercini, savaşın kartalı Yüksek yerlerde açan çiçeğim. Senin altında doğdum. Senin altında öleceğim. Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim: Yer yüzünde yer beğen! Nereye dikilmek istersen, Söyle, seni oraya dikeyim!
Ülkemizdeki Atama Tiyatrosu - Muharrem İnce 09:53
Ülkemizdeki Atama Tiyatrosu - Muharrem İnce 178 izlenme - 8 yıl önce Muharrem İnce 11 Şubat 2014 tarihli meclis konuşmasında ülkedeki atamaları öyle bir anlatmış ki (kaldı ki bu hazırlıksız ve ayaküstü yazılıp listelenenler) oynanan tiyatroyu gözler önüne sermiş. Tiyatro da değil adeta çadır sirkine dönmüş ortam. Yürek yemiş vekillerimizden olan Muharrem İnce'ye teşekkürü borç bilirim. dipnot: chp'li filan değilim Türkçüyüm...
Muharrem İnce'nin AK Parti'yi Eleştirmek İsterken Övmesi 00:23
Muharrem İnce'nin AK Parti'yi Eleştirmek İsterken Övmesi 177 izlenme - 8 yıl önce "Yüzde 44 oy almış bir parti. Türkiye'de silip süpürmüş" Muharrem İnce AK Parti'yi eleştirmek isterken övgüleri art arda sıraladı.
Muharrem İnce'nin İstifa Edip Genel Başkanlığa Aday Olması 06:50
Muharrem İnce'nin İstifa Edip Genel Başkanlığa Aday Olması 123 izlenme - 8 yıl önce CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partideki grup başkanvekilliği görevinden istifa ederek, genel başkanlık için adaylığını açıkladı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklenen İnce, "Partiye demokrasi getireceğim diyen Kılıçdaroğlu gitti, her şeyi tek başıma yapacağım diyen yapı geldi" ifadelerini kullandı. Bakalım yeni CHP'nin yeni aktörleri kim olacak efendim.. İzleyelim..
Yalovada Ağaç Kesimi - Muharrem İnce'nin Yanıtı 06:51
Yalovada Ağaç Kesimi - Muharrem İnce'nin Yanıtı 94 izlenme - 8 yıl önce Yalova'da bir kavşak yapımı için ağaçlar kesildi. Kanal d haber bunu özel haber yapıp muharrem inceyi canlı yayına bağladı. Bir şekilde cevap verdi sonuçta, kimilerine olumlu kimilerine olumsuz gelebilir ama bir cevap bir görüş koydu ortaya başkada söze gerek yok anlayan anlar ne demek istedğimi!
Muharrem İnce'nin 14 Soruyla Yardırması 10:34
Muharrem İnce'nin 14 Soruyla Yardırması 124 izlenme - 9 yıl önce Arkada 3-4 dingilden bi paralel devlet paralel devlet yorumu yaptığını duydum bende bi soru soruyorum ''paralel devlet yerel seçimde nerdeydi? ''