Hoşgeldiniz!

Müzik Aleti

Darbuka ile Gitarın Kapışması 03:00
Darbuka ile Gitarın Kapışması 3.585 izlenme - 3 yıl önce Kendi dallarında usta olan iki müzisyen bir programda buluşmuş. Ortaya müthiş bir kapışma çıkmış.
Testere ile Müzik Yapan Amca 00:21
Testere ile Müzik Yapan Amca 823 izlenme - 1 yıl önce Bu amca görenleri şaşkına çeviren bir enstrümanla müzik yapıyor. Testere ile müzik yapan amca farklı bir yeteneğe imza atmış.
Dünyanın En İlginç Müzik Aleti - Theremin (Teremin) 03:05
Dünyanın En İlginç Müzik Aleti - Theremin (Teremin) 4.808 izlenme - 7 yıl önce Efenim Vikipedi’nin söylediğine göre Theremin isimli bu icat, dünyanın ilk elektronik ve çalarken temas gerektirmeyen müzik aleti imiş. Genellikle korku filmlerinden aşina olduğumuz bir ses çıkarıyor.
Org Çalmaya Yeni Bir Soluk Getiren Abi 02:12
Org Çalmaya Yeni Bir Soluk Getiren Abi 3.166 izlenme - 6 yıl önce Piyanist Ozan ve Beethoven'a meydan okuyan, kendine has çılgın dans figürleriyle org çalmaya yeni bir soluk getiren abi...
Garip Müzik Aletiyle Garip Cover Yapan Adam 00:54
Garip Müzik Aletiyle Garip Cover Yapan Adam 1.720 izlenme - 4 yıl önce Hem alet hem çalışma garip. Kötü mü? değil. İyi mi? ehhh
Aynı Anda İki Trompet Çalmak 00:32
Aynı Anda İki Trompet Çalmak 258 izlenme - 10 ay önce Müzisyen adam trompet konusundaki yeteneğini arsa çıkarmış ve iki trompeti aynı anda çalmış.
Eline Geçen Her Şeyi Müzik Aleti Yapan Çinli 01:03
Eline Geçen Her Şeyi Müzik Aleti Yapan Çinli 1.493 izlenme - 4 yıl önce Müzik aletleri dendiğinde aklınıza gelen her şeyi unutun. Bu Çinli adam eline geçirdiği ne varsa müzik aleti yapmış.
Daktilo ile Klasik Müzik Ziyafeti 02:26
Daktilo ile Klasik Müzik Ziyafeti 740 izlenme - 3 yıl önce Klasik Müzik konserinde alışılmışın dışında bir müzik aleti kullanılmış. Bir müzisyen orkestraya daktiloyla eşlik etmiş.
İki Kişinin Bir Yan Flüt Çalması 02:10
İki Kişinin Bir Yan Flüt Çalması 787 izlenme - 4 yıl önce Bir radyo yayınına katılan müzisyenler neden olmayıp diyip bir ilki denemişler. Bir yan flütü ikisi çalmış.
Sokakta Görüp Adını Bilmediğimiz Müzik Aleti : Santur 02:17
Sokakta Görüp Adını Bilmediğimiz Müzik Aleti : Santur 829 izlenme - 8 yıl önce Efendim kulaklarımızda hoş bir seda bırakan çoğumuzun gördüğü ama ismini bilmediği Türkiye'de pek yaygın olmayan müzik aletini dinleyeceğiz.
Ruh Sağlığını Bozan Enstrüman Glass Armonica 01:31
Ruh Sağlığını Bozan Enstrüman Glass Armonica 998 izlenme - 7 yıl önce 18. yy'da benjamin franklin aracılığı ile müzik dünyasına giriş yapan, fakat çıkardığı, algı sorununa sebep olan, ses dalgaları sonucu insanlığın ruh sağlığını tehdit ettiği düşünülen, pek bir camsı yapı, korkuların efendisi, yasaklanan enstrümandır. Bunun yanında çıkan sesin özelliği ise 1000 ve 4000 hertz aralığında olması insan beyninin 4000 heartz'in altındaki sesleri algılıyamadığından beyin ambale oluyor ve bu da duyma problemlerine yol açıyormuş. Hayırlı Dinlemeler...
Balalaykayı Ağlatan Adam 03:56
Balalaykayı Ağlatan Adam 614 izlenme - 7 yıl önce Rus müzik aleti olan, gitarın atalarından kabul edilen, üç telli bir zımbırtı bu balalayka dediğimiz şey. Rus abimiz bunu çok güzel bir şekilde icra etmiş. Bendeniz de sizleri bu video ile buluşturmaktan büyük mutluluk duyarım. Beyler, çok uzatmak istemiyorum bu açıklama şeysini. Zaten sitede en fazla '' video '' kategorisinde yayınlanır, anasayfaya uğramaz bile... çok kişi de dinlemez ama banane olum bütün bunlardan? di mi lan?
Saksafonun Depodaki Muhteşem Yankısı 02:38
Saksafonun Depodaki Muhteşem Yankısı 191 izlenme - 7 yıl önce Derek Brown'un boş bir depoda saksafon ile sergilediği muhteşem gösteri, banyoda sesimizin neden daha güzel geldiğini bizlere bir kez daha gösterdi.