Hoşgeldiniz!

müziksiz

Yetim Kız - Müziksiz İlahiler 04:23
Yetim Kız - Müziksiz İlahiler 574.192 izlenme - 4 yıl önce Yetim Kız - Müziksiz İlahiler
Süleyman Hilmi Tunahan - Müziksiz İlahiler 03:02
Süleyman Hilmi Tunahan - Müziksiz İlahiler 122.202 izlenme - 4 yıl önce Süleyman Hilmi Tunahan - Müziksiz İlahiler
Ali Ercan - Duy Babam Duy İlahisi 06:05
Ali Ercan - Duy Babam Duy İlahisi 108.182 izlenme - 5 yıl önce Duy Babam Ali Ercan Ve Torunu Müziksiz İlahi Duy Baba Bıraktığın malları taksim ettik, Sen mezarda huzur ile yat babam, yat babam, yat babam, yat, Biz üç kardeş mal için kavga ettik, Hayırsız malın yüzünden duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Zannetme çocukların rahat ettiler, Dövüş, kavga mahkemeye gittiler, duy babam, duy babam, duy, Sormak ister ise malını ne ettiler ? Bir kısmını da kumara verdik duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Çalıştın hep gece gündüz demedin, Sırtına bir takım elbise giymedin ah babam, ah babam, ah babam, ah, Doyasıya yemek bile yemedin, O dünyada yemek varsa ye babam, ye babam, ye babam, ye. *** Mal yerine dinimizi öğretseydin, Sen de mezarında rahat ederdin, duy babam, duy babam, duy babam, duy, Kendine ettiğin gibi bize de ettin, Malından hiç hayır görmedim duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Evlatlarına bıraktın sen malını, Komşuların taşıdılar salını duy babam, duy babam, duy babam, duy, Dahası var bir görseydin halini, Cenazenide eller kıldı duy babam, duy babam, duy babam, duy. Büyük oğlunu sorma çok hüneri var, Her gün kafa çeker, hem kumar oynar duy babam, duy babam, duy babam, duy, Zararından neresinden dönersen kar, O dünyada malın var ye babam, ye babam, ye babam, ye. *** Oğlun akıllı olsa neylerdi malı ? Oğlun deli ne yapacak ki malı, duy babam, duy babam, duy babam, duy, Kumarhane yaptik senin sarayı, Çatısında da baykuşlar ötüyor, duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Kızını sorarsan o da çok iyi, Pek güzel öğrendi dansı yüzmeyi, duy babam, duy babam, duy babam, duy, Çokda sever pantolonlu gezmeyi, Ailemizin yüz karası duy babam, duy babam, duy babam, duy. *** Dahası var, bir de sosyete gülü, Bataklıklar sahnesinin bülbülü duy babam,duy babam, duy babam, duy, Batıya da kaptırmıştır kendini, O dünyada haya varsa yolla babam, yolla babam, yolla babam, oy. *** Oğlunu dövmeyen özünü döver, Kızını dövmeyen dizini döver, ah babam, ah babam, ah babam, ah, Neticeyi bana sorarsan eğer, Kendine ettin, bize de ettin babam, sen babam, sen babam, sen babam, sen, Doğru sözler babama yalan gelirdi, NETİCede ömrüde sona erdi ah babam, ah babam, ah babam, ah.
Mustafa Alagöz Menzilde Düğün Nişan Full Albüm 44:28
Mustafa Alagöz Menzilde Düğün Nişan Full Albüm 27.064 izlenme - 2 yıl önce
Müziksiz İlahiler Anne 04:10
Müziksiz İlahiler Anne 58.503 izlenme - 4 yıl önce Müziksiz İlahiler Anne
Gazze 2014 [ Müziksiz İlahi ] 07:12
Gazze 2014 [ Müziksiz İlahi ] 24.775 izlenme - 3 yıl önce En güzel ilahiler dinleyebileceğiniz kanal... Sizler için seçmiş olduğumuz ilahi müziklerini kanalımızda yayınlıyoruz.
Jennifer Lopez'in Ain't Your Mama Klibi Müziksiz Olsaydı 01:30
Jennifer Lopez'in Ain't Your Mama Klibi Müziksiz Olsaydı 12.925 izlenme - 1 yıl önce House of Halo ekibinden yine mükemmel bir video daha! Jennifer Lopez'in olay yaratan son şarkısı Ain't Your Mama'nın klibi müziksiz olsaydı nasıl olurdu? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Beyonce'nin 7/11 Klibini Bir De Müziksiz Dinleyin! 01:04
Beyonce'nin 7/11 Klibini Bir De Müziksiz Dinleyin! 13.260 izlenme - 2 yıl önce Beyonce'nin samimi ve amatör klibi 7/11'den müzik çıkarılarak üzerine dublaj yapıldı. Ünlü şarkıcının eğlenerek çektiği klibinde müzik sesi yerine normal sesler olursa nasıl oluyormuş, hep birlikte izleyelim.
Yetim Kız - Müziksiz İlahiler 04:23
Yetim Kız - Müziksiz İlahiler 28.324 izlenme - 3 yıl önce Yetim Kız - Müziksiz İlahiler
İbrahim Demir - Mükemmel Full İlahi Albüm 50:25
İbrahim Demir - Mükemmel Full İlahi Albüm 8.486 izlenme - 9 ay önce
Medinenin Yollarında - Müziksiz İlahiler 03:19
Medinenin Yollarında - Müziksiz İlahiler 37.390 izlenme - 4 yıl önce Medinenin Yollarında - Müziksiz İlahiler
Resulun hasreti Müziksiz ilahi 03:24
Resulun hasreti Müziksiz ilahi 30.990 izlenme - 5 yıl önce
Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 03:13
Seni Görmeyen Gözü Neyleyim 31.539 izlenme - 4 yıl önce Seni görmeyen gözleri neyleyim (müziksiz iLahi)
Ali Ercan - Duy Babam 08:40
Ali Ercan - Duy Babam 17.310 izlenme - 3 yıl önce Ali Ercan Ve Torunu Duy Babam Müziksiz İlahi,
Madonna - 'bitch I'm Madonna' Müziksiz Klibi! 01:37
Madonna - 'bitch I'm Madonna' Müziksiz Klibi! 10.589 izlenme - 2 yıl önce Madonna'nın Nicki Minaj ile birlikte seslendirdikleri 'Bitch I'm Madonna' klibinden müzik sesleri çıkarıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın Ayı Güneşi - Müziksiz İlahiler 02:42
Dünyanın Ayı Güneşi - Müziksiz İlahiler 30.600 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın Ayı Güneşi - Müziksiz İlahiler
annem ilahisi 05:23
annem ilahisi 29.533 izlenme - 7 yıl önce canım anneciğim.
Güzel 2 İlahi Semerkant TV 08:42
Güzel 2 İlahi Semerkant TV 9.878 izlenme - 2 yıl önce
Müziksiz Gangnam Style Klibi 03:51
Müziksiz Gangnam Style Klibi 23.419 izlenme - 5 yıl önce Gangnam Style, Koreli müzisyen PSY 'nin 2012 yapımı şarkısı. Komik, ritmik ve PSY'nin alışılmadık dans figürlerinden dolayı çok büyük ilgi gördü. En çok paylaşılan şarkı olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.
Duy Babam 06:08
Duy Babam 20.622 izlenme - 4 yıl önce Duy Babam
Kursum Aklıma Gelınce - Müziksiz İlahiler 03:10
Kursum Aklıma Gelınce - Müziksiz İlahiler 24.934 izlenme - 4 yıl önce Kursum Aklıma Gelınce - Müziksiz İlahiler
Müziksiz İlahiler Dünya Fanidir 06:27
Müziksiz İlahiler Dünya Fanidir 25.731 izlenme - 7 yıl önce müziksiz ilahiler dünya fanidir
Tuncer Yolal - Gazze 2014 Müziksiz İlahi 07:10
Tuncer Yolal - Gazze 2014 Müziksiz İlahi 11.910 izlenme - 3 yıl önce Tuncer Yolal'dan Gazze İçin 2014 Müziksiz İlahi. kudurmuş Zalim Köpekler Gazzede Ürüyorlar kana Susamış Bak İtler Müğmin Eti Yiyorlar gazzeye Güneş Doğacak Kış Bitecek Yaz Olacak gazze O Zalimlere Mezar Olacak dayan Ey Nazlı Aksa Çatma Mağrur Kaşını ey Şehit Şehri Gazze Eyme Dik Tut Başını gazzeye Güneş Doğacak Kış Bitecek Yaz Olacak gazze O Zalimlere Mezar Olacak bebeklere Kundakta Mavzerler Sıkılıyor dünya Sessiz Kalıyor Hiçbirşey Yapılmıyor hiçbirşey Yapmayanlar Nasıl Öleceksiniz sanmayın Mahşer Günü Sizler Güleceksiniz sadece Kınayanlar Hiç Kolay Ölmeyecek o Adı Müslümanlar Birgün Hesap Verecek gazzeye Güneş Doğacak Kış Bitecek Yaz Olacak gazze O Zalimlere Gazze O Kafirlere Mezar Olacak direniş Bitmez Mutlak Zafer Bizim Olacak intifada Filistin İntifada Kalacak gazzeye Güneş Doğacaaak Kış Bitecek Yaz Olacaaak gazze O Zalimlereeee Mezar Olacaaaak ey Kahhar Olan Rabbim İsminin Hürmetine gazzeyi Mezar Eyle Zalime Zulmetine gazzeye Güneş Doğacak Kış Bitecek Yaz Olacak gazze O Zalimlere Mezar Olacak direniş Bitmez Mutlak Zafer Bizim Olacak intifada Filistin İntifada Kalacak ey Kahhar Olan Rabbim İsminin Hürmetine gazzeyi Mezar Eyle Zalime Zulmetine gazzeyi Mezar Eyle Zulmetine
mehmet erarabacı _ hakkın helal eyle annem ilahi 03:43
mehmet erarabacı _ hakkın helal eyle annem ilahi 36.015 izlenme - 7 yıl önce annem ilahisi video klipyıllarca cefa çektirdimbir gün olsun of demedinyaz demedin kış demedinhakkın helal eyle annem
Müziksiz Mükemmel İlahiler - 5 Parça 2016 -İlahi 16:48
Müziksiz Mükemmel İlahiler - 5 Parça 2016 -İlahi 4.646 izlenme - 1 yıl önce Müziksiz Mükemmel İlahiler 5 Parça 2016
Çok Güzel İlahi Abdulbakiye ks MaşaAllah 02:44
Çok Güzel İlahi Abdulbakiye ks MaşaAllah 5.496 izlenme - 2 yıl önce
Ay dogdu üzerimize ilahisi
Ay dogdu üzerimize ilahisi 10.669 izlenme - 5 yıl önce
Yürü Yalan Dünya - Müziksiz İlahiler 04:30
Yürü Yalan Dünya - Müziksiz İlahiler 14.335 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Bey
Dinlemekten Bıkmıyacağınız Güzel Bir İlahi 00:49
Dinlemekten Bıkmıyacağınız Güzel Bir İlahi 2.705 izlenme - 9 ay önce
Oy Gülüm Oy Gündüzüm (Müziksiz İlahi) 03:41
Oy Gülüm Oy Gündüzüm (Müziksiz İlahi) 7.059 izlenme - 3 yıl önce Oy Gülüm Oy Gündüzüm [Müziksiz İlahi] Ya Resul bugün bayram, Sensiz bayram olmuyor gel, Şu gönlüm sana hayran, Sensiz bayram olmuyor gel. Oy gülüm, oy gündüzüm, Oy gecem, oy yıldızım, Sensiz ben çok yalnızım, Sensiz bayram olmuyor gel. Sen yoktun ya her bayram, Ben garip, ben gariban, Biçare kaldım aman, Sensiz bayram olmuyor gel. Oy gülüm, oy gündüzüm, Oy gecem, oy yıldızım, Sensiz ben çok yalnızım, Sensiz bayram olmuyor gel.