Hoşgeldiniz!

Naim Süleymanoğlu Videoları İzle

Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 02:42
Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 251.373 izlenme - 3 yıl önce Zıt İkizler'den Nuri, dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu, nam-ı diğer Cep Herkülü ile karşılaşır. Güçlü haltercinin güçlü sesinden etkilenen Nuri, ona albüm çıkarmak ister. Bakalım bu sefer ikizleri nasıl bir macera bekliyor?
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 17:22
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 4.542 izlenme - 2 yıl önce Naim Süleymanoğlu'nun Türkiye adına katıldığı ikinci organizasyon olan olimpiyat oyunlarında (ilki Avrupa Halter Şampiyonası) yaptığı kaldırışların derlendiği bir video. Naim Seul'de yaptığı bu kaldırışlar neticesinde, toplamda 6 dünya, 9 olimpiyat rekoru kırarak altın madalyayı kazanan sporcu oluyor ve gelecek yıllarda efsanesi haline dönüşeceği spora genç yaşında (20) yeni bir heyecan getiriyor. Not: Videoyu youtube'a yükleyen SERKOPRODUCTION'a teşekkürler.
Naim Süleymanoğlu Tüm Rekor ve Şampiyonlukları 01:49
Naim Süleymanoğlu Tüm Rekor ve Şampiyonlukları 1.941 izlenme - 2 yıl önce Naim Süleymanoğlu Türk sporunun efsanevi ismi. Namı değer Cep Herkülü. Tüm otoritelere göre tüm zamanların en iyi haltercisi… 1967 yılında Mestanlı, Bulgaristan’da doğdu. 15 yaşında Brezilya'da düzenlenen Dünya Gençler Halter Şampiyonası'nda iki altın madalya alarak ilk dünya şampiyonluğunu yaşadı. On altı yaşında rekor kırarak yine şampiyon olduğunda en genç dünya rekortmeni ünvanını aldı ve silkme kategorisinde vücut ağırlığının üç katını kaldıran ikinci halterci olarak tarihe geçti. 1984 Los Angeles Olimpiyatları'na Bulgaristan'ın da Sovyet'lerle boykota katılması nedeniyle katılamadı. Bu dönemde Bulgar Hükümeti'nin Türk isimlerini yasaklaması nedeniyle adı Naum Shalamanov olarak biliniyordu. Bulgaristan'daki bu baskılardan kurtulmak ve Türkiye adına müsabakalara katılmak için 1986'da Melbourne'de düzenlenen Dünya Halter Şampiyonası'nda Türkiye Büyükelçiliği'ne sığınarak Türkiye'ye iltica etti. Türkiye Vatandaşı olduktan sonra 1988 yılında Seul olimpiyatlarında 9 dünya 6 Olimpiyat rekoru kırarak büyük bir zafer kazanmıştır. O yılında Time dergisine kapak oldu. 1988 Seul, 1992 Barcelona ve 1996 Atlanta Olimpiyatları olmak üzere üç kez olimpiyat şampiyonu oldu. Bu benzersiz kariyeri boyunca 7 Kez dünya, 6 kez Avrupa Şampiyonluğu kazandı ve tam 46 dünya rekoru kırdı.
Naim Süleymanoğlu (1988) 21:01
Naim Süleymanoğlu (1988) 697 izlenme - 2 yıl önce 1988 Seul Olimpiyatları'na Türkiye adına katılabilmesi için Türk hükümetince Bulgaristan'a 1 milyon dolar ödenerek gerekli izin alındı. Bu olimpiyatlarda Süleymanoğlu 60 kg koparmada sırasıyla 145 kg, 150.5 kg, 152.5 kg, silkmede 175 kg, 188,5 kg, 190 kg, toplamda da 320 kg, 339 kg, 342.5 kg kaldırarak 6 dünya 9 olimpiyat rekoru kırarak muhteşem bir zafer elde etti ve böylece Türkiye'ye olimpiyatlar tarihinde güreş dışında ilk altın madalya kazandıran sporcu oldu.
Cep Herkülü vs. Bahtsız Bedevi 03:49
Cep Herkülü vs. Bahtsız Bedevi 901 izlenme - 2 yıl önce Tek şanssızlığı Naim Süleymanoğlu ile aynı dönemde halter sporu ile uğraşmak olan bahtsız halterci Leonidis'in 190 kilo altında kalışı. Naim Süleymanoğlu gibi bir rakibi olmasa muhtemelen bir halter efsanesi olacaktı ancak tarih onu Naim'i geçemeyen olarak kaydetti. Bahtsızlık budur işte. Sevinç gösterisi esnasında sevinç yumağını ıska geçip arkaya uçan hoca da keşke uzun atlama branşında yarışsaymış. Ne heyecanlar yaşamışız be.
Naim Süleymanoğlu - 2000 Sidney Olimpiyatları (Pocket Hercules) 03:10
Naim Süleymanoğlu - 2000 Sidney Olimpiyatları (Pocket Hercules) 695 izlenme - 2 yıl önce Naim Süleymanoğlu, bundan önce katıldığı son üç olimpiyatta rekor üstüne rekor kırarak rakipleriyle adeta dalga geçerek şampiyon olmuş ve olimpiyat tarihine geçmiştir. 2000 Sidney Olimpiyatlarına gelindiğinde artık 33 yaşındadır ve hafif birde sakatlığı bulunmaktadır. Naim, katıldığı son olimpiyatta sıfır çeker ve kariyerini 3 Olimpiyat Altın madalyası, 7 Dünya Şampiyonluğu, 6 Avrupa Şampiyonluğu vede tam 46 kez dünya rekoru kırarak noktalar.
1996 Atlanta Olimpiyatlarında Destansı Kapışma 15:04
1996 Atlanta Olimpiyatlarında Destansı Kapışma 975 izlenme - 2 yıl önce 96 Atlanta Olimpiyatlarında tarihe geçmiş, başarılı yunan sporcu Valerios Leonidis' in önce podyuma çıkıp rekorlar kırdığı, ardından çıkan Naim' in de onun rekorlarını alt üst ettiği unutulmaz mücadele. Tekrar hatırlamaya ne dersiniz ?
Efsane Naim Süleymanoğlu 02:40
Efsane Naim Süleymanoğlu 434 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılında Uluslararası Halter Basın Komisyonu tarafından “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilen Dünya Şampiyonu Naim Süleymanoğlu'nu birde böyle izleyin.
Naim Süleymanoğlu Kıvanç Tatlıtuğ İlker Ayrık Akbank Reklamı 02:40
Naim Süleymanoğlu Kıvanç Tatlıtuğ İlker Ayrık Akbank Reklamı 709 izlenme - 3 yıl önce Naim Süleymanoğlu akbank reklamında oynadı. Naim Süleymanoğlu Akbank reklamı Kıvanç Tatkıtuğ ve İlker Ayrık ile birlikte. Naim Süleymanoğlu akbank reklamıyla...
Naim Süleymanoğlu: Evlenmedim Ama 4 Çocuğum Var 01:28
Naim Süleymanoğlu: Evlenmedim Ama 4 Çocuğum Var 580 izlenme - 3 yıl önce Milli halterci Naim Süleymanoğlu, "Evlenmedim ama itiraf edeyim, benim soyadımı taşıyan 4 çocuğum var. 3'ü Türkiye'de, 1'i yurt dışında yaşıyor." dedi.
Barış Manço  - Naim Süleymanoğlu Röportajı 07:39
Barış Manço - Naim Süleymanoğlu Röportajı 294 izlenme - 2 yıl önce Rahmetle ve saygıyla andığımız barış abimizin 1988 olimpiyatlarında 190 kg kaldırıp şampiyon olan cep herkülümüz naim süleymanoğlu ile yaptığı söyleşiyi izleyeceğiz, gazeteler cep herkülünün kartondan maketini bile vermişti o dönem...
Kilometre Taşları - Naim Süleymanoğlu 05:08
Kilometre Taşları - Naim Süleymanoğlu 408 izlenme - 2 yıl önce 3 olimpiyat, 7 dünya, 6 avrupa şampiyonu olmuş kariyelinde 46 dünya rekoru kırmış gelmiş geçmiş en büyük sporculardan birisi filmlere örnek olmuş bir hayat hikayesine sahip gelmiş geçmiş en büyük sporculardan biri olan Naim Süleymanoğlu nun kısa hayat hikayesi.
Sezen Aksu Show 1993 (Sezen'den Giydirmeler) 05:52
Sezen Aksu Show 1993 (Sezen'den Giydirmeler) 182 izlenme - 2 yıl önce Sezen Aksu'nun kısa süren Tv macerası olan Sezen Aksu Show'dan bir skeç. Ablam kimine şakayla karışık kimine doğrudan giydiriyor. Tabi Rtük falan da yok o zamanlar. Yıldız Tilbe de orda bu arada. Onun yanındaki ise Bkm Mutfak makyözü Suzan Kardeş. Diğerleri?
Naim Süleymanoğlu'nun Kilolu Hali Görenleri Şaşırttı 00:44
Naim Süleymanoğlu'nun Kilolu Hali Görenleri Şaşırttı 12 izlenme - 2 ay önce Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi haltercisi olarak gösterilen ve 60 kiloda yarışan Naim Süleymanoğlu, kilolu haliyle sevenlerini üzdü.
Naim Süleymanoğlu'nun Rekorları 28 Yıldır Kırılmadı 03:10
Naim Süleymanoğlu'nun Rekorları 28 Yıldır Kırılmadı 29 izlenme - 9 ay önce Naim Süleymanoğlu, bundan 28 yıl önce Seul Olimpiyatları'nda yarışarak 6 dünya 9 olimpiyat rekoru kırdı. Süleymanoğlu'nun rekorları hala kırılamadı.
Sinan Şamil Sam İçin Gözyaşı Döktü 03:41
Sinan Şamil Sam İçin Gözyaşı Döktü 53 izlenme - 2 yıl önce Şampiyon Türk sporcular, karaciğer yetmezliği nedeniyle tedavi gören eski dünya kıtalararası ağır sıklet boks şampiyonu Sinan Şamil Sam için bir araya geldi. Toplantıda Naim Süleymanoğlu ve spiker Bilgehan Demir gözyaşlarını tutamadı.
Efsane Naim Süleymanoğlu 02:40
Efsane Naim Süleymanoğlu 34 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılında Uluslararası Halter Basın Komisyonu tarafından “Dünyanın En İyi Sporcusu” seçilen Dünya Şampiyonu Naim Süleymanoğlu'nu birde böyle izleyin.
Naim Süleymanoğlu: MİT'çi Akrabam Gülen'i Tokatladı 05:16
Naim Süleymanoğlu: MİT'çi Akrabam Gülen'i Tokatladı 13 izlenme - 10 ay önce Eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, "MİT'çi akrabam Gülen'e sorguda bir kaç tokat vurmuş. Akrabam olduğunu öğrenince FETÖ hakkımda olumsuz haberler yaptırmaya başladı" dedi.
Naim Süleymanoğlu: Gülen Cemaati Yüzünden Federasyona Giremedim 01:49
Naim Süleymanoğlu: Gülen Cemaati Yüzünden Federasyona Giremedim 6 izlenme - 10 ay önce Ünlü halterci Naim Süleymanoğlu yaptığı açıklama, "Gülen Cemaati yüzünden Uluslararası Halter Federasyonu'na giremedim, delegelerin hepsinin masraflarını karşılamış." dedi.
Olimpiyat Şampiyonu Eski Milli Halterci Süleymanoğlu 01:38
Olimpiyat Şampiyonu Eski Milli Halterci Süleymanoğlu 6 izlenme - 9 ay önce Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, bir ay sonra Türkiye Halter Federasyonunun genel kurulunun yapılacağını anımsatarak, "İnşallah düzgün bir yönetim oluşur ve Türk halteri düze çıkar." dedi.