Hoşgeldiniz!

namaz kılmak

Namaz Kılarken Secdede Vefat Eden Adam 00:52
Namaz Kılarken Secdede Vefat Eden Adam 1.962 izlenme - 10 ay önce İş yerinde namaz kıldığı sırada secdeye giden adam, vefat etti. O anlar güvenlik kamerası tarafından kayıt altına aldı.
Denizde Namaz Kılmak 01:00
Denizde Namaz Kılmak 2.066 izlenme - 3 yıl önce Serinlemek için ailesiyle denize giden amca , ezan okununca namazını kazaya bırakmadan kılmak istemiş. Ancak amca namaz kılmak için denizi tercih etmiş.
Kordon'da Namaz İzmirlileri Kızdırdı 00:28
Kordon'da Namaz İzmirlileri Kızdırdı 3.789 izlenme - 4 yıl önce İzmir Kordon'da bir grubun cemaat halinde namaz kılması, orada oturan İzmirliyi kızdırarak 'seçim öncesi gösteri' tepkisine neden oldu.
Liverpool'lu Mane Cami Tuvaleti Temizledi 00:51
Liverpool'lu Mane Cami Tuvaleti Temizledi 2.513 izlenme - 4 yıl önce Liverpool'un Senegalli yıldızı Sadio Mane, ligde oynanan Leicester City maçını oynadıktan sonra cami tuvaletinin temizlenmesine yardım etti.
Cemaatle İmamın Koronavirüs Kavgası 01:32
Cemaatle İmamın Koronavirüs Kavgası 1.701 izlenme - 2 yıl önce Diyanet İşleri Başkanlığı, koronavirüs tehlikesi nedeniyle 'namazınızı evde kılın' uyarısını yapmış, camilerde önlem alınmıştı. Uyarılara ve kurallara rağmen, bugün Sakarya'nın Akyazı ilçesinde bulunan Gazi Süleyman Paşa Cami'nde olay çıktı. Öğle vakti camiye gelen cemaat ile imam arasında, saf tutarak namaz kılma tartışması yaşandı.
Namaz Kılmaya Yardımcı Krem 05:00
Namaz Kılmaya Yardımcı Krem 4.187 izlenme - 8 yıl önce "Ayakta namaz kılamıyor musunuz? Oturarak kılınca az sevap mı kazandığınızı düşünüyorsunuz? O zaman Namaz Kremi tam sizin için. 5 vakit, Cuma, Teravih, Cenaze ve Kaza namazlarında geçerli bu muhteşem kremle artık rekat rekat namaz kılacak, bana mısınız demeyeceksiniz?" Bana böyle açıklama yazdıranlar utansın.Söylenecek söz yok.
Namaz Çizgi Film (Çocuklar İçin) 06:10
Namaz Çizgi Film (Çocuklar İçin) 3.014 izlenme - 7 yıl önce NAMAZ ÇİZGİ FİLM (Çocuklar İçin) 1 - Yaratan Rabbinin adıyla oku! 2 - O, insanı bir alekadan (embriyodan) yarattı. 3 - Oku! Rabbin sonsuz kerem sahibidir. 4 - O Rab ki kalemle yazmayı öğretti. 5 - İnsana bilmediği şeyleri öğretti. 6 - Hayır! Doğrusu (kâfir) insan azgınlık eder. 7 - Kendisinin muhtaç olmadığını zannettiği için. 8 - Muhakkak ki dönüş mutlaka Rabbinedir. 9 - 10 - Namaz kıldığı zaman, bir kulu engelleyeni gördün mü? 11 - Gördün mü (ne dersin?), ya o (kul) doğru yolda olur, 12 - Veya kötülüklerden sakınmayı emrederse? 13 - Gördün mü, ya bu (adam, hakkı) yalanlar, yüzçevirirse, 14 - O adam, Allah'ın kendini gördüğünü hiç bilmiyor mu? 15 - 16 - Hayır, hayır! Eğer o, bu davranışından vazgeçmezse, and olsun ki biz, onu perçeminden, o günahkâr ve yalancı perçeminden tutup cehenneme sürükleriz. 17 - O zaman o taraftarlarını yardıma çağırsın. 18 - Biz de Zebanileri çağıracağız.
Namaz Benzeri İbadetleri Olan Yahudiler! 08:58
Namaz Benzeri İbadetleri Olan Yahudiler! 3.404 izlenme - 7 yıl önce Samiriler bir yahudi mezhebi.Diğer yahudiler tarafından dışlanmış bir topluluk.Sayıları 700 civarında olan samiriler Gerizm dağını kutsal sayıp Hamursuz bayramını orda kutluyorlar.Samirilerin Tevrat'ı, Yahudilerin Tanah'ından farklıdır ve aralarında 6bin fark olduğu söyleniyor.Samirilerin ibadet şekilleri Müslümanlarınkine çok benzer. Müslümanlar gibi abdest alıp, Aramice diliyle ibadet ederler. İbadet yerleri, Müslümanların mescidi gibidir. Yahudilerin Sinagogları gibi içeride masa veya sıra bulunmaz. İbadetlerinde rüku ve secde vardır. İslam'daki namaza benzer şekilde namaz kılarlar.
bu imamın arkasında kim namaz kılmak istemez ki 03:42
bu imamın arkasında kim namaz kılmak istemez ki 3.927 izlenme - 11 yıl önce bu imamın arkasında kim namaz kılmak istemez ki ...www.facebook.com/metmanis
Hüseyin Üzmez'in Cenaze Namazı - Müslüm Gündüz ve Müritleri 01:12
Hüseyin Üzmez'in Cenaze Namazı - Müslüm Gündüz ve Müritleri 1.597 izlenme - 8 yıl önce 83 yaşındaki yazar Hüseyin Üzmez için Karşıyaka Mezarlığı Camii'nde ikindi namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenazeye Aczimendilerin lideri Müslüm Gündüz ile müritleri de katıldı. İmam tarafından cenaze namazı kılındıktan sonra Aczimendiler, Üzmez için tekrar cenaze namazı kıldı.
Metrobüste Namaz Kılan Adam 00:59
Metrobüste Namaz Kılan Adam 380 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da metrobüse binen adam bir anda namaz kılmaya başlamış. Adamın işi şov mudur yoksa ciddi mi bilinmez ama başka bir yolcu tarafından o anları kameraya alınmış.
Küçük Bi Mümin Latifesi 00:08
Küçük Bi Mümin Latifesi 165 izlenme - 3 yıl önce Namaz kılan arkadaşına pandik atan arabı izleyeceğiz.
Uzayda Namaz Kılmak 01:11
Uzayda Namaz Kılmak 524 izlenme - 8 yıl önce Malezyalı astronot uçuş sırasında kaçırdığı ikindi namazının kazasını kılıyor. Allah kabul etsin.
Namaz Kılmamak İçin 3 Sebep 04:14
Namaz Kılmamak İçin 3 Sebep 662 izlenme - 7 yıl önce Çay House'dan arkadaşlar namazın önemiyle ilgili güzel bir video hazırlamışlar. Bursa'da İslami,felsefi ve bilimsel sorulara cevaplar aradığımız Risale-i Nur derslerine sizleri de bekliyoruz İletişim: https://www.facebook.com/housecay
Caminin Kubbesinde Namaz Kılan Adam 00:59
Caminin Kubbesinde Namaz Kılan Adam 256 izlenme - 7 yıl önce İstanbul Bahçelieler'de bir işçi, tamirat yaptığı kubbenin üzerinde namaz kıldı.
IŞİD Yanlılarının Kurban Bayramında Tekrar Bir Araya Gelmesi 03:57
IŞİD Yanlılarının Kurban Bayramında Tekrar Bir Araya Gelmesi 356 izlenme - 8 yıl önce Ramazan Bayramı'nda Ömerli'de toplu namaz kılan grup, Kurban bayramında da biraraya geldi. Buluşmaya ilişkin görüntüler, ramazan bayramındaki buluşmanın yayınlandığı internet sitesinde paylaşıldı. İzliyoruz efendim... İçimize kadar girmiş kendi cemaatlerini bile oluşturmuşlar.
Uludağ'da Kar Üstünde Namaz Kılmak 03:54
Uludağ'da Kar Üstünde Namaz Kılmak 314 izlenme - 7 yıl önce Bursa'nın mühim kayak merkezi Uludağ'da yarıyıl tatili, hafta sonu ile birleşince çok büyük bir yoğunluk oldu. Kayak pistine sadece Türkler değil, fazlasıyla yabancı da akın etti. Mısırlı turist kafilesinin, öğle vakti kayak pistinin üzerinde namaz için saf tutması göze çarptı.