Hoşgeldiniz!

nano kaplama

Sulu Kaplama Nasıl Yapılır 05:12
Sulu Kaplama Nasıl Yapılır 135.275 izlenme - 4 yıl önce Sulu Kaplama Nasıl Yapılır http://www.sulukaplama.com Kaplama sistemi satın almadan önce izlemeniz gereken bir video. Sulu Kaplama yapmak işte bu kadar basit. Videoyu izleyin .ve ne kadar basit olduğunu görün.
nano teknoloji nedir? 07:15
nano teknoloji nedir? 20.765 izlenme - 8 yıl önce nano teknoloji nedir, nerelerde kullanılır, günlük hayatımızda ki faydaları nelerdir?
Karbon Kaplama 02:15
Karbon Kaplama 7.645 izlenme - 4 yıl önce Karbon Kaplama nasıl yapılır? Kaplama ile ilgili bilgileri sitemizden alabilir ve online olarak malzeme siparişi verebilirsiniz. http://www.sulukaplama.com/karbon-kaplama/
iddia ediyorum evinizde sizde yapabilirsiniz? 01:15
iddia ediyorum evinizde sizde yapabilirsiniz? 6.540 izlenme - 8 yıl önce nano teknoloji bilim mi sihir mi?
Sulu Kaplama Kazanı 01:37
Sulu Kaplama Kazanı 4.148 izlenme - 4 yıl önce Sulu Kaplama Kazanı Http://www.sulukaplama.com/sulu-kaplama-kazani/
Almanya'da Sokağa İşeyen İnsanlara Karşı Alınan İlginç Yöntem 00:53
Almanya'da Sokağa İşeyen İnsanlara Karşı Alınan İlginç Yöntem 151 izlenme - 2 ay önce Almanlar, geceleri sokaklara ve duvarlara işeyenlerin idrarını geri gönderen duvar boyası sayesinde, şehirde oluşan kirliliğe çözüm bulmuş efendim.
nano kaplama ve koruma uygulamaları 03:55
nano kaplama ve koruma uygulamaları 2.446 izlenme - 7 yıl önce nano teknoloji kaplama ve koruma uygulamaları ile ilgili türkiye’de hizmet veren en yetkili kuruluşların başında gelen nanobaz uygulama videosu. geniş bilgi ve danışma için www.nanobaz.com sitesinden faydalanabilirsiniz
Elektrikli Cihazları Su İçerisinde Çalıştırmak 01:20
Elektrikli Cihazları Su İçerisinde Çalıştırmak 848 izlenme - 3 yıl önce Söz konusu sprey elektrikli cihazların iç aksamına uygulandığında elektriği suya iletmiyor, dolayısı ile su içerisinde elektrikli cihazlar su içerisinde yalıtıma ihtiyaç duymadan çalışabiliyor.
nano teknoloji cam seramik uyguluması 00:29
nano teknoloji cam seramik uyguluması 1.248 izlenme - 7 yıl önce cam-seramik nasıl fayda sağlar? yüzeyde ince su ve yağ itici özellikli katman oluşturur. kirin kirecin ve yabancı maddelerin tutunmasını engeller. suyun daha çok boncuklaşmasını sağlar. anti bakteriyel etkiye sahiptir. deniz suyu ve tuzlu su dirençliliği vardır asit yağmurlara karşı dayanıklıdır. uv-stabildir. silikonsuzdur balmumu içeriği yoktur ve yağsızdır. uygulama yapılan objelerde uzun ömür sağlar. elde edilen sonuç
nano teknoloji nedir? 07:15
nano teknoloji nedir? 1.678 izlenme - 8 yıl önce nano nedir, nanoteknoloji nedir, günlük hayatımızda nano teknolojiden nasıl yararlanabiliriz?
bekbars nano teknoloji tv reklamı 00:10
bekbars nano teknoloji tv reklamı 1.565 izlenme - 8 yıl önce bekbars, alman patentli nano teknoloji ürünlerini insanların kullanımına sundu. ürünler uygulandığı yüzeylere; kolay temizlik, geç kirlenme, çizilmeye karşı direnç, matlaşmayı önleme, korozyon önleme, parmak izi önleme vb. özellikler kazandırıyor.