Hoşgeldiniz!

ne çıkarsa bahtına

Ne Çıkarsa Bahtına - Amu Bu Kadar (Küfür İçerir) 01:00
Ne Çıkarsa Bahtına - Amu Bu Kadar (Küfür İçerir) 1.814 izlenme - 9 ay önce Evet, yine Flash Tv'den, Flash Tv'de Esra Erol çakması sahte sarışın bayanın sunduğu evlilik programından ibretlik bir video.. Aslında bu küfürleri Yalçın abinin programından duymaya alışmış bünyelere başka programlarda bu tip küfürleri duymak sarsıcı gelebilir amma lakinki öyle değildir... Flash Tv bu, ne zaman nerde neyle karşılaşacağınız belli olmaz, türkü programlarına zenci rapçiler gelip halay da çekebilir, ana haber bültenlerinde kamera ekibi aralarında uzun eşek de oynayabilir.. Eyyorlamam bu kadar, hadi hayırlı işler..
İzdivaç Programında Dedemin Kuşu Hikayesi 01:39
İzdivaç Programında Dedemin Kuşu Hikayesi 78 izlenme - 1 hafta önce Flash Tv'de yayınlanan "Ne Çıkarsa Bahtına" programına amca öyle bir hikaye anlattı ki stüdyodaki herkesi bir anda gülme tuttu.
ne çıkarsa bahtına - esra ceyda ersoy kardeşler 01:39
ne çıkarsa bahtına - esra ceyda ersoy kardeşler 5.488 izlenme - 5 yıl önce esra ceyda ersoy kardeşlerin flash tv deki sabah programları hafta ici her sabah 11.45 te.
Mustafa, Flash TV'ye Transfer Oldu 17:13
Mustafa, Flash TV'ye Transfer Oldu 916 izlenme - 9 ay önce Seda Sayan tarafından Evleneceksen Gel'den diskalifiye edilen Mustafa, Flash TV'de yayınlanan Ne Çıkarsa Bahtına programına transfer oldu.
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 01:00
Sizin Yaptığınız Resmen Pezevenklik (Ne Çıkarsa Bahtına) 905 izlenme - 9 ay önce Bir bayana talip olduğunu söyleyerek yayına bağlanan amca, programın amacıyla ilgili çarpıcı bir tespit yapıyor. Olaydan sonra ''Biz duymadık ne söyledi?!'' diyen seyirci teyze de takdire şayan..
Konuya Sucuklu Yumurta - İzdivaç (Flash Tv) 01:02
Konuya Sucuklu Yumurta - İzdivaç (Flash Tv) 473 izlenme - 9 ay önce Gün geçmesin ki bir evlilik programında bir gariplik olmasın, Flash tv deki ismiyle beni benden alan programı " Ne çıkarsa bahtına" da damat adayının konuya sucuklu yumurta katmasını izleyelim...
İzdivaç Elleşme 03:00
İzdivaç Elleşme 1.524 izlenme - 3 yıl önce
Flash TV'deki Evlilik Programında Hunharca Kopan Adam 01:00
Flash TV'deki Evlilik Programında Hunharca Kopan Adam 586 izlenme - 1 yıl önce 9 Nisan tarihli Flash TV'deki Ne Çıkarsa Bahtına adlı programda Animals adlı şarkıya deli kopan amcamız.
İzdivaç Programında Küfür Şoku! 00:59
İzdivaç Programında Küfür Şoku! 927 izlenme - 3 yıl önce "Ne Çıkarsa Bahtına" programına telefonla bağlanan kişi, ettiği küfürle herkesi şoke etti.
Ne Çıkarsa Bahtına 14:59
Ne Çıkarsa Bahtına 1.247 izlenme - 3 yıl önce Sinem Yıldız ile Ne Çıkarsa Bahtına
Ne Çıkarsa Bahtına - Tekrar 14:59
Ne Çıkarsa Bahtına - Tekrar 1.116 izlenme - 3 yıl önce Flash TV'nin evlendirme programı Ne Çıkarsa Bahtına'dan bir kesit...
Orhan Gencebay - Ne Çıkarsa Bahtına 04:49
Orhan Gencebay - Ne Çıkarsa Bahtına 1.114 izlenme - 4 yıl önce
Tehdit Etmedim, Gelirsem Seni Öldürürüm Dedim 01:13
Tehdit Etmedim, Gelirsem Seni Öldürürüm Dedim 210 izlenme - 12 ay önce Olay açık ve net. Adam tehdit etmemiş, seni öldürürüm demiş, başka da bir şey dememiş. Yoksa tehdit etme dediğimiz şey "bak seni tehdit ediyorum, çok kötü tehdit ederim eğer böyle yaparsan" gibi şeylerle olur. Yoksa keserim, öldürüm falan bunlar tehdit değil. Ayrıca videonun başındaki "haa" sesi allah belamı versin ki havalı korna. Adam sorusunu sormuş elde kornayla bekliyo. Haa.
İzdivaçtaki Damat Adayı Şaşırttı! Her Türlü Olur... 01:30
İzdivaçtaki Damat Adayı Şaşırttı! Her Türlü Olur... 329 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'nin İzdivaç Programında Damat Adayından İlginç Gelin Adayı Tarifi...
Orhan Gencebay - Ne Çıkarsa Bahtına 04:49
Orhan Gencebay - Ne Çıkarsa Bahtına 44 izlenme - 6 ay önce Herkes kusur arıyor Beğenmiyor kimseyi Görmez kendi gözündeki merteği Seni olduğun gibi Görüşte sevmişim Kısmetim ol diye dualar etmişim Seni seviyorum Seni istiyorum Beni böyle kabul et Sev diyorum Ne çıkarsa bahtına Razı ol şansına Kısmetine düşeni Çıkart gönül tahtına İnşallah sen düşersin Benim kara bahtıma Senin gibi biri çıkmadı henüz karşıma Arayan bulur derler Belayı da mevlayı Benim yarim olsan yakarım dünyayı Seni seviyorum Seni istiyorum Sende beni anla hoş gör diyorum
Flash TV'de Hunharca Kopan Adam 01:00
Flash TV'de Hunharca Kopan Adam 225 izlenme - 2 yıl önce Ne Çıkarsa Bahtına adlı izdivaç programda hunharca kopan adam
Armağan Arslan  Flash Tv Ne Çıkarsa Bahtına 2012 05:15
Armağan Arslan Flash Tv Ne Çıkarsa Bahtına 2012 96 izlenme - 2 yıl önce Armağan Arslan
Armağan Arslan Tosun Flash Tv Ne Çıkarsa Bahtına 2012 04:04
Armağan Arslan Tosun Flash Tv Ne Çıkarsa Bahtına 2012 95 izlenme - 2 yıl önce ARmağan Arslan
Orhan Gencebay - Ne Çıkarsa Bahtına 04:47
Orhan Gencebay - Ne Çıkarsa Bahtına 191 izlenme - 3 yıl önce Orhan Gencebay - Ne Çıkarsa Bahtına