Hoşgeldiniz!

necati hoca

Necati Hoca - Adam Gibi Müslüman Olacaksın 02:34
Necati Hoca - Adam Gibi Müslüman Olacaksın 4.581 izlenme - 3 yıl önce Necati Hoca batı müziğinden sonra bu sefer de içki içenlere dair açıklamalar yapmış. Yine çıldırıyor.
Necati Hoca - Tesbihleri Kaldırın Camilerden 07:59
Necati Hoca - Tesbihleri Kaldırın Camilerden 863 izlenme - 1 yıl önce Değişik, komik bir hoca. Adnan hoca'dan mütevazi, iskender mihr'den dengeli, yaşar nuri'den daha yerli. ve nihayet tatlı bir hoca...
Necati Hoca - Kurşun Döktürmek 01:41
Necati Hoca - Kurşun Döktürmek 1.232 izlenme - 3 yıl önce Necati Hoca'ya: 'Dinimizde kurşun döktürmek var mıdır?' diye bir soru sorulur ve hoca kendi üslubu ve şivesi ile cevabını verir.
Necati Hoca'yı Utandıran Soru ''İftardan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir mi?'' 03:00
Necati Hoca'yı Utandıran Soru ''İftardan Sonra Cinsel İlişkiye Girilir mi?'' 1.177 izlenme - 4 yıl önce Karadenizli Necati Hoca'yı utandıran soru ve cevabı
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 02:14
Hamile Kadın Sokağa Çıkmasın Diyenlere Cevap - Necati Hoca 1.389 izlenme - 4 yıl önce Ömer Tuğrul İnançer'in Hamile Kadınlar Sokakta Gezemez Sözü Necati Hoca'dan Tepki Aldı. Necati Hoca " Bir Şey Diyorsun Ne Diyorsun Böyle Bir Şeyi Nerde Duydu...
Necati Hoca Sahurda  Türkü Okudu 00:53
Necati Hoca Sahurda Türkü Okudu 577 izlenme - 5 yıl önce NECATİ HOCA SAHURDA EZAN YERİNE TÜRKÜ OKUDU..
Necati Hoca Makam Mı Değişti 00:40
Necati Hoca Makam Mı Değişti 483 izlenme - 5 yıl önce necati hoca sahurda türkü söyledi
Necati Hoca Ve Batı Müziği 12:42
Necati Hoca Ve Batı Müziği 464 izlenme - 2 yıl önce Cinsel ilişki sorularına kızan Necati hoca şimdi de Kur'an okumak yerine batı müziği dinleyen iki kıza patlıyor.
Necati Hoca'nın Kasımpaşa Anısı 03:19
Necati Hoca'nın Kasımpaşa Anısı 229 izlenme - 3 yıl önce Ramazan sahurlarının vazgeçilmez hocası Necati 1957 de Kasımpaşada yaşadığı bir olayı anlatıyor..
Hocaya Sorulan Komik USB Cevşen Sorusu 00:46
Hocaya Sorulan Komik USB Cevşen Sorusu 184 izlenme - 2 yıl önce Hocaya Sorulan Komik USB Cevşen Sorusu Çay TV 'de dini yayın yapan Necati Hutoğlu hocamıza sorulan garip soru izleyenleri güldürdü.
Rizespor’a Dua Eden Necati Hut Hoca  Renk Projesine Katıldı 03:46
Rizespor’a Dua Eden Necati Hut Hoca Renk Projesine Katıldı 106 izlenme - 2 yıl önce Rizespor’un 280 gün sonra kendi evinde galip gelmesi öncesi ettiği galibiyet duası ile gündeme gelen Necati Hut hoca eğitime destek vermek için RENK projesine katıldı.
Rizespor’un Stadında Yatır mı Var - Necati Hoca 02:50
Rizespor’un Stadında Yatır mı Var - Necati Hoca 141 izlenme - 2 yıl önce Rizespor’un 280 gündür kendi sahasında galip gelememesi, stadyumun altında yatır olduğu iddialarına neden olunca, Rize’nin sevilen simalarından Necati Hut hoca devreye girdi.