Hoşgeldiniz!

necati hoca

Necati Hoca - Adam Gibi Müslüman Olacaksın 02:34
Necati Hoca - Adam Gibi Müslüman Olacaksın 8.716 izlenme - 8 yıl önce Necati Hoca batı müziğinden sonra bu sefer de içki içenlere dair açıklamalar yapmış. Yine çıldırıyor.
Necati Hoca - Tesbihleri Kaldırın Camilerden 07:59
Necati Hoca - Tesbihleri Kaldırın Camilerden 1.806 izlenme - 7 yıl önce Değişik, komik bir hoca. Adnan hoca'dan mütevazi, iskender mihr'den dengeli, yaşar nuri'den daha yerli. ve nihayet tatlı bir hoca...
Necati Hoca - Kurşun Döktürmek 01:41
Necati Hoca - Kurşun Döktürmek 2.351 izlenme - 8 yıl önce Necati Hoca'ya: 'Dinimizde kurşun döktürmek var mıdır?' diye bir soru sorulur ve hoca kendi üslubu ve şivesi ile cevabını verir.
Necati Hoca Ve Batı Müziği 12:42
Necati Hoca Ve Batı Müziği 822 izlenme - 8 yıl önce Cinsel ilişki sorularına kızan Necati hoca şimdi de Kur'an okumak yerine batı müziği dinleyen iki kıza patlıyor.
Necati Hoca'nın Kasımpaşa Anısı 03:19
Necati Hoca'nın Kasımpaşa Anısı 388 izlenme - 8 yıl önce Ramazan sahurlarının vazgeçilmez hocası Necati 1957 de Kasımpaşada yaşadığı bir olayı anlatıyor..
Rizespor’a Dua Eden Necati Hut Hoca  Renk Projesine Katıldı 03:46
Rizespor’a Dua Eden Necati Hut Hoca Renk Projesine Katıldı 210 izlenme - 8 yıl önce Rizespor’un 280 gün sonra kendi evinde galip gelmesi öncesi ettiği galibiyet duası ile gündeme gelen Necati Hut hoca eğitime destek vermek için RENK projesine katıldı.
Rizespor’un Stadında Yatır mı Var - Necati Hoca 02:50
Rizespor’un Stadında Yatır mı Var - Necati Hoca 281 izlenme - 8 yıl önce Rizespor’un 280 gündür kendi sahasında galip gelememesi, stadyumun altında yatır olduğu iddialarına neden olunca, Rize’nin sevilen simalarından Necati Hut hoca devreye girdi.