Hoşgeldiniz!

neriman köksal

Sekerpare Fragman - Sener Sen - Ilyas Salman - Yaprak Özdemiroglu 03:21
Sekerpare Fragman - Sener Sen - Ilyas Salman - Yaprak Özdemiroglu 15.439 izlenme - 5 yıl önce Karakol amiri Ziver Bey ile çalışan ve ona çok saygı duyan Cumali genelevde çalışan Şekerpare'ye aşık olur. Ancak Şekerpare'ye Ziver Bey'de ilgi duymaktadır. Şekerpare'nin de Cumali'den hoşlandığını anlayan Ziver genelev üzerindeki kontrolü arttırmaya çalışır. Hatta işleri evi kapatmaya kadar götürür. Ancak içlerine Cumali'yi de alan Letafet Hanım ve kızları Ziver'e hiç ummadığı bir oyun oynayacaktır
Orgazmsal İşkence 00:56
Orgazmsal İşkence 5.030 izlenme - 3 yıl önce Neriman Köksal a hükümdar kardeşi tarafından işkence yapılmaktadır.Ama dublajda filme oturtulan sesler insan kulağına çok daha farklı gelmektedir.Sanki İşkence değilde Rocco ile oynaşma durumu söz konusu gibidir.Özellikle cücenin bile iç geçirmesi ,1955 yapımı bir filmden günümüz sinemasında gelinen nokta açısından, tezat bir durum oluşturmaktadır.
Neriman Köksal - Bir Yudum İnsan 01:18
Neriman Köksal - Bir Yudum İnsan 3.634 izlenme - 3 yıl önce Neriman Köksal'ın konuk olduğu Bir Yudum İnsan programından kısa bir kesit arkadaşlar. Neriman Köksal Kimdir? Neriman Köksal 1928 yılında İstanbul`da dünyaya geldi. Türk sinemasının ilk ve en uzun süreli vamp kadını olarak kabul edilmektedir. Gerçek adı Hatice Kökçü`dür. Farsca yiğit, cesur anlamina gelen Neriman ismini sahne adı olarak kullanmıştır. 1950'li yıllarda Fosforlu Cevriye isimli filmde elde ettiği başarı nedeniyle Fosforlu lakabıyla da anılır. https://tr.wikipedia.org/wiki/Neriman_Köksal
Şekerpare - Karakola Bir Hıyar Geldi 01:54
Şekerpare - Karakola Bir Hıyar Geldi 2.382 izlenme - 3 yıl önce 1983 yılında Atıf Yılmaz'ın yönettiği, başyapıtlarımızdan Şekerpare'nin harikulade repliklerinden biri olan ''Karakola bir hıyar geldi''... İlyas Salman, Şener Şen, Şevket Altuğ, Neriman Köksal, Yaprak Özdemiroğlu ve Ayten Erman gibi eşsiz oyuncuların bulunduğu filmin yapımcılığını Ertem Eğilmez üstlenmiştir.
En Güzel Bacaklar Kimde? 00:51
En Güzel Bacaklar Kimde? 2.480 izlenme - 3 yıl önce Oldukça çapkın olan gazeteci Murat her bulduğu bayanla samimi olmaktadır. Kıskanç parsların beyin yediği vahşi bir ortamdır. Masa da bulunan 3 hanım kızımızda Murat'tan nasibini alacaktır. Masa altına çakmak atma numarasını kullanan kahramanımız bayanlarımızın hangisinin en güzel bacaklı olduğuna karar vermeye çalışmaktadır. Soldan sağa Selda Alkor, Neriman Köksal, Suzan Avcı. Film; Yakut gözlü kedi, 1966
Öztürk Serengil Pompalarken 02:26
Öztürk Serengil Pompalarken 1.107 izlenme - 3 yıl önce Öztürk Serengil bayılan yengesine önce masaj sonra da suni tenefüs yapmaya başlar.Bunu gören vahi öz ise tepkisini dile getirir,tabii ki de kendi üslubuyla....karım beni aldatırsa,filminden bir sahne izleyeceksiniz.
Şeftalim Çamurlandı 00:19
Şeftalim Çamurlandı 448 izlenme - 3 yıl önce Türkçe'nin çok esnek bir dil olması belki de Türklerin bu kadar zeki olmasının temelidir. Şeftalisi çamurlanan Neriman Köksal'ın yaşadıkları her genç kıza ders olacak niteliktedir. İşte dilimiz bu kadar esnektir, yeter ki niyetimiz kötü olmasın.
Yeşilçamın En Psikopat Kadını - Fosforlu Cevriye (1959) 01:21
Yeşilçamın En Psikopat Kadını - Fosforlu Cevriye (1959) 663 izlenme - 3 yıl önce Erkek tipli kabadayı bir kadının öyküsü olan fosforlu cevriye filminden bir kesit. Künye; Fosforlu Cevriye Yönetmen ve Senaryo; Aydın Arakon Başrol; Neriman Köksal
Kadifeden Kesesi - Radife Erten (Neriman Köksal) 01:47
Kadifeden Kesesi - Radife Erten (Neriman Köksal) 635 izlenme - 3 yıl önce Videoda Türk musikisinin değerli bestekarlarından Radife Erten Kadifeden Kesesi'ni seslendirirken bugün ölümünün 14.yılı olan Yeşilçamın değerli oyuncularından Neriman Köksal'ın dans ile eşlik etmesini izleyeceğiz.
Cahit Berkay - Güneşten de Sıcak Film Müziği 02:34
Cahit Berkay - Güneşten de Sıcak Film Müziği 929 izlenme - 3 yıl önce Çekilen filmi izleten değil yaşatan, insana insan olduğunu bu dünyadan gelip geçeceğini hatırlatan, kalplerin üstlerini kaplayan taşlığı kaldıran bir müzik desem sanırım abartmış olmam. Cahit Berkay, Melih Kibar, Bora Ayanoğlu, Metin Bükey gibi isimlerde birer Şener Şen, Kemal Sunal, Hülya Koçyiğit kadar önemlidir Türk sinemasında. Yabancı besteciler 50 sene önceki çöplerine bile sahip çıkarken bizim yeşilçam film müziklerini besteleyenler neden sahip çıkmazlar bu kaliteli yapıtlarına onuda anlamak mümkün değil. Filmde müziğin ilk kullanıldığı sahne ile filmin sonundaki sahneyi birleştirdim. Denizden cesedi çıkarılan kızın katilini merak edenler gemide üst taraflara bakarlarsa orda görebilirler.
Bizim Mahalle - Jenerik (1993) 01:15
Bizim Mahalle - Jenerik (1993) 1.204 izlenme - 3 yıl önce Ekranın en sevilen ve en uzun süren dizilerindendi. Dizi 1993 ve 2002 Arası 510 bölüm yayınlandı. Kimi zaman dönemin renkli simaları da diziye konuk oyuncu oldu.
Evdekiler - Jenerik  (Star Tv - 1995) 02:26
Evdekiler - Jenerik (Star Tv - 1995) 996 izlenme - 3 yıl önce Evdekiler, aile fertlerinin günlük yaşamlarini izleyiciye aktaran bir komedi dizisidir. Baba, anne, evin oglu ve kayinvalidenin yanisira yardimcilari, şoförleri ve komşulari ile birlikte aile, her hafta komik olaylarla izleyicinin evine konuk olmaktadir. (30 Bölüm)
İlyas Salman Bereketi 01:14
İlyas Salman Bereketi 273 izlenme - 3 yıl önce Hani bazen olur ya, İsmet bune Kısmet'in terso durumları ya da gittiğin yeri kurutuyorsun manası da çıkabilir. İlyas Salman'ın her zaman ki hali işte...
Beykozspor'a Ayar Verip Takım Kaptanına Özür Dileten Bülent Ersoy 03:01
Beykozspor'a Ayar Verip Takım Kaptanına Özür Dileten Bülent Ersoy 181 izlenme - 3 yıl önce Beykozspor'un şampiyonluk kutlaması sırasında sporcunun nasıl olması gerektiği hakkında kısa bir demeçle Beykoz takımına gerekli ayarı veren Bülent hanım ve Takım kaptanı arasında yaşanan elektriklenmenin ilk kıvılcımı.