Hoşgeldiniz!

nineler

Alkolik Ninelerin Eğlenceli Halleri 01:17
Alkolik Ninelerin Eğlenceli Halleri 4.621 izlenme - 1 yıl önce Torunla alkol muhabbeti yapan ninelerin o anlarını izlerken acayip keyif alacaksınız. Nineler alkolden vazgeçecek gibi değil...
Yaş 70 İş Bitmemiş Dedirten Çinli Yaşlı İnsanlar 01:39
Yaş 70 İş Bitmemiş Dedirten Çinli Yaşlı İnsanlar 10.188 izlenme - 7 yıl önce Çin'de yaşlı insanların zinde kalabilmek için yaptığı çalışmalar görenleri hayrete düşürüyor. Zinde kalabilmek için her gün spor yapan, spor merkezlerine ve parklara akın eden dede ve nineler, izleyenleri güldürürken düşündürüyor. Yaş 70 İş Bitmemiş dedirten bu yaşlı insanların azimlerini tebrik etmemek ayıp olurdu herhalde. İyi seyirler.
Gençleri Çatlatan Çinli Model Nineler 00:41
Gençleri Çatlatan Çinli Model Nineler 1.626 izlenme - 3 yıl önce Emekli olduktan sonra modellik kariyerine başlayan bu Çinli nineler, genç insanların kendilerine baktıktan sonra yaşlılıktan korkmamaya başladıklarını söylüyor.
Japonya’nın balıkçı dalgıç nineleri 01:20
Japonya’nın balıkçı dalgıç nineleri 844 izlenme - 4 yıl önce Japonya’nın balıkçı dalgıç nineleri, denizin derinliklerinden kabuklu deniz ürünlerini çıkartırken, kendilerini izleyenleri hayrete düşürüyor.…
Hayatlarında İlk Kez Ot İçen Nineler 06:00
Hayatlarında İlk Kez Ot İçen Nineler 1.179 izlenme - 8 yıl önce Paula, Dorothea ve Deirdre adındaki üç nine, hayatlarında ilk kez marijuana kullandı ve hayatlarının son çeyreğinde fenomen oldu. Bong ve vaoprizatör ile Urfa'nın etrafındaki dumanlı dağlara doğru uçan nineler, kah anlamsızca kıkırdadı kah abur cubura abandı, yetmez diyerek oyunlar oynadı. Torunlarının videoyu izlemediğini umuyor, görüntüleri sonuna kadar izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
Eurovision 2012 - Rus Nineler 03:12
Eurovision 2012 - Rus Nineler 804 izlenme - 7 yıl önce 7 Mart akşamı Rusya, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılacak olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması için temsilcisini belirledi. Ulusal Final düzenleyen, ve ulusal finalde Eurovision 2008 birincisi Dima Bilan'ın da yarıştığı Rusya'da, 6 nineden oluşan "Buranovskiye Babushki" adlı grup, "Party For Everybody" adlı Udmurtça | İngilizce karşımı şarkı ile Rusya'yı temsil hakkı kazandılar. Rusya'nın Udmurtya Özerk Cumhuriyeti'nden olan, giydikleri halk kıyafetleri ile ilgi gören bu sevimli ninelerimiz, sempatiklikleri ile 1 gün içinde tüm Avrupa favori listelerinde ilk 3'te yer aldılar. Eurovision bahis sitelerindeki sıralamalara ise doğrudan 2. olarak girdiler. Ninelerimizi bir de siz dinleyin Türk halkı. Yarışma gecesi oy göndereceğiniz ülke belli olsun.