Hoşgeldiniz!

Nonoş Videoları İzle

Ben Sabunum Köpürten Yok mu? (+18) 02:08
Ben Sabunum Köpürten Yok mu? (+18) 4.077 izlenme - 1 yıl önce Bahar Erdeniz'in kendini sapıklar arasından kurtardığı bu kesitimiz, sinemamızın geçtiği yollar konusunda bize belgesel niteliğinde katkı sağlayacaktır. Ben sabunum köpürten yok mu, içime şeytan girdi çıkaran yok mu ve burnunu karıştırarak aşk yapma hap yap diyerek marjinal ortamlara akıyoruz. Özellikle içerik etiketlerinden son 3 tanesi çok ayıptır. Kesinlikle okumayınız.
Tribünde Kucak Dansı Yapan Fenerbahçeliler 00:27
Tribünde Kucak Dansı Yapan Fenerbahçeliler 4.493 izlenme - 2 yıl önce Bu Fenerbahçeliler neden böyle hiç anlamam.Sen tut içine bir gece klübü striptizcisi kaçmışcasına tribündeki arkadaşına kucak dansı yap! Hayır yaşları da 35-40 var ha, öyle ufak çocuklar da değiller. Gerçi kulüplerinden ne hayır gördük de taraftarından hayır bekliyoruz. Aziz Yıldırım'ın başkanlık yaptığı bir kulüpten de fazlası beklenemezdi. ''omo onol oysol do golotosoroy'o sokso kolop dodo'' diye cevap veren Fenerliler olacaktır. Açıklamaya gerek yok, Ünal Aysal gibi bir adamın ne demek istediğini anlıcağınızı hiç sanmam. Neyse Volkan çok iyi kaleci, Aziz Yıldırım büyük başkan. Ancak bu dilden anlarsınız!
kocakafalar-kavak yelleri-nonoş 01:43
kocakafalar-kavak yelleri-nonoş 4.813 izlenme - 8 yıl önce
Batmanlı Nonoş Darbukacı 01:21
Batmanlı Nonoş Darbukacı 1.562 izlenme - 7 yıl önce batmanlı nonoş
emekli odacı mustafa yaşlı kurt 01:47
emekli odacı mustafa yaşlı kurt 3.362 izlenme - 9 yıl önce emekli odacı mustafa yaşlı kurt
Recep Bülbülses Döktürüyor 01:38
Recep Bülbülses Döktürüyor 230 izlenme - 1 yıl önce "Seher Vakti" filminden en iyi yardırıcı oyuncu Oscar'ına aday gösterilebilecek bir performans... O bir fenomen: "Recep Bülbülses"... Rakı içişine gurban...
nonoş hakem 00:38
nonoş hakem 490 izlenme - 7 yıl önce
Canlı Yayında 'nonoş' Gafı! 01:44
Canlı Yayında 'nonoş' Gafı! 218 izlenme - 4 yıl önce Habertürk TV'de Basın kulübü programını sunan Zafer Arapkirli'nin Mehmet Ali Birand'la ilgili 'Nonoş' gafı programa damga vurdu. Habertürk TV ekranlarında yayınlanan Basın Kulübü programına moderatör Arapkirli’nin gafı damgasını vurdu. Gündemdeki konuların yorumlandığı Basın Kulübü Zafer Arapkirli moderatörlüğünde gerçekleştirilirken programa gazeteciler Yavuz Semerci, Nihal Bengisu Karaca, Kadri Gürsel, Salih Tuna, Amberin Zaman ve Mine Kırıkkanat katılıyor. Stüdyoyu kahkahaya boğdu Medya temsilcilerinin 28 Şubat komisyonuna ifade vermesinin konuşulduğu programda moderatör Arapgirli’nin ‘Tonton, nonoş’ ifadeleri stüdyoyu kahkahaya boğdu. Salih Tuna'nın 'Ben Birand'ın açıklamalarını çok samimi buldum' sözleri üzerine Arapkirli'nin 'Sevimli derken? Tonton, nonoş' şeklindeki sözleri herkesi şaşırttı.
Gaffur Latif 01:47
Gaffur Latif 272 izlenme - 9 yıl önce gaffur - latoş - nonoŞ latif
Serdarın Dev Orkestrası 02:40
Serdarın Dev Orkestrası 140 izlenme - 6 yıl önce piç yunoyi sikeyim
Basın Kulübü'nde Birand İçin Nonoş Muhabbeti 01:00
Basın Kulübü'nde Birand İçin Nonoş Muhabbeti 97 izlenme - 4 yıl önce Medya temsilcilerinin 28 Şubat komisyonuna ifade vermesinin konuşulduğu programda moderatör Arapgirli'nin "Tonton, nonoş" ifadeleri stüdyoyu kahkahaya boğdu ve devamında tartışmanın fitilini ateşledi.