Hoşgeldiniz!

Nostaljik Dizi Videoları İzle

Bizimkiler - Nimet Hanım vs Tahta Kafa Raşit 02:35
Bizimkiler - Nimet Hanım vs Tahta Kafa Raşit 874 izlenme - 3 hafta önce Efsane dizi Bizimkiler'in enteresan karakterlerinden Nimet Hanım ve Tahta Kafa olarak anılan Raşit Bey'in tartışmalarını izliyoruz.
Böyle mi Olacaktı Dizisi (1. Bölüm - 1997) 43:15
Böyle mi Olacaktı Dizisi (1. Bölüm - 1997) 10.477 izlenme - 1 yıl önce Birbirine sevgi ile bağlı üç okul arkadaşı; Pelin, Gül ve Ayşe. Yaşamın dikenli yollarında düşe kalka birbirlerine destek olmaya çalışan bu üç arkadaşın hikayesi. Her biri kendisine farklı bir yaşam doğrultusu çizmiş olan bu üç arkadaşın fırtınalı yaşamlarının anlatıldığı Böyle mi Olacaktı? ihtiras, nefret ve dostluğun içiçe geçtiği bir hikayeyi, aslında hayatın ta kendisini anlatıyor.. 1997'den 2003'e kadar yayında kalan Böyle mi Olcaktı, altı yıl içerisinde birçok oyuncu değişikliği ile ekrana geldi.
Muhteşem İkili ( Larry ve Balki Kuzenler ) 01:09
Muhteşem İkili ( Larry ve Balki Kuzenler ) 1.708 izlenme - 2 yıl önce Bu diziyi hatırlamayan var mı? Kuzen Larry ve Kuzen Balki. Biri köylü ve komik, diğeri şehirli ve ciddi..
Süt Kardeşler Dizisi (1.Bölüm) (1998 - TGRT) 48:36
Süt Kardeşler Dizisi (1.Bölüm) (1998 - TGRT) 840 izlenme - 1 yıl önce 1998 yılında TGRT ekranlarında yayınlanan ve başrolünde Ahmet Uğurlu'nun yer aldığı nostaljik dizimizi siz site sakinlerinin ve nostalji seven tüm dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
TRT Dizileri Bölüm 2 (Dublajlarıyla) 07:14
TRT Dizileri Bölüm 2 (Dublajlarıyla) 463 izlenme - 1 yıl önce Herhalde tek bir videoya sığdıramadıkları için 2 bölüm halinde yayınlanan nostalji maceramızın 2 .bölümü...(şimdi düşündüm de tüm bunlar iyi hoş da bir Tatlı Cadı bir Dallas yayınlanmaz mı be kardeşim...) ilk bölüm de burada: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54172/trt-dizileri-bolum-1dublajlariyla
Tamer Karadağlı - Ferhunde Hanımlar Haberi (27.04.2003) 04:10
Tamer Karadağlı - Ferhunde Hanımlar Haberi (27.04.2003) 847 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar Duymasın'da yarattığı Taşfırın tiplemesiyle bütün ilgileri üzerinde toplayan Tamer Karadağlı'nın daha önce rol aldığı Ferhunde Hanımlar dizisindeki Selçuk rolü ele alınıyor. (Pazar Keyfi)
Çiçek Taksi (1995) - 5. Bölüm 43:38
Çiçek Taksi (1995) - 5. Bölüm 504 izlenme - 1 yıl önce 90'lı yılların unutulmaz ve bir o kadar kaliteli dizilerinden çiçek taksi'nin 1995 sezonununa ait 5.bölümünü siz site sakinlerinin beğenisine sunmaktan onur ve hatta gurur duyuyorum. İyi seyirler, iyi keyifler nostaljik sever arkadaşlar.
Altın Kızlar Yayın TRT Anonsu 01:09
Altın Kızlar Yayın TRT Anonsu 599 izlenme - 2 yıl önce Altın kızlar Dorothy, Rose, Blanche ve Sophia yeniden aramızda... '80'li yılların vazgeçilmez televizyon klasiklerinden "Altın Kızlar", aynı evi paylaşan dört yaşlı fakat dinamik kadının eğlenceli yaşamlarını anlatıyor... Hepsi de dul ya da boşanmış olan sevimli kahramanlarımızdan Blanche, sürekli değişen sevgilileriyle erkeklere olan düşkünlüğünü her bölümde ispatlarken, taşralı Rose saflığı ve hikayeleriyle güldürüyor. Aklıselim Dorothy ise güçlü kişiliğiyle evde mantığın sesi. Dizinin bir başka neşe kaynağı ise komik görünüşü ve hazır cevaplığıyla Dorothy'nin annesi Sophia. 57 kez Emmy'ye aday olan dizi, 10 Emmy ve 3 Altın Küre ödülünün de sahibi... Altın Kızlar, ununu elemiş eleğini asmış, emekliliğin tadını çıkarmak isteyen pek çok Amerikalı gibi emekliler cenneti Miami’ye yerleşmiş olan ve aynı evi paylaşan orta yaşı oldukça gerilerde bırakmış dört kadının hikayesini anlatıyor. Hepsi farklı karakterde olan dört arkadaşın ortak noktası, hayata sıkı sıkıya bağlı olmaları ve hayattan zevk almayı bilmeleri.. ARŞİV İÇİN;SALİH ALTINDEMİR KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜRLER
Küçük Onur - Feryadım Var - Acı Günlerim Dizisi Sözlü Jenerik Müziği 03:50
Küçük Onur - Feryadım Var - Acı Günlerim Dizisi Sözlü Jenerik Müziği 376 izlenme - 2 yıl önce Harika Çocuk Onur'un müthiş bir kadroyla çektiği unutulmaz dizisi Acı Günler'in jenerik müziğinin, Onur'un 1998'de yayınlanan 2. albümü İlk defa / Babam albümünde yer alan sözlü versiyonu. Acı Günlerim sezon bilgileri 1. sezon: Acı Günler 1-11 bölümler (11 bölüm Star TV) Mart 1997 - Haziran 1997 2. sezon: Acı Günlerim 12-51 bölümler (40 bölüm Kanal D) Eylül 1997 - Haziran 1997 Yapım: Yağmur Ajans Yönetmen: Osman Yağmurdereli Oyuncular: Onur Sarıkaya, Neslihan Acar, Levent İnanır, Merih Fırat, Efkan Efekan, Sibel Gökçe, Yaprak Meral, Cenk Sözeri, İlhan Daner, Sibel Yörükoğlu, Ali İhsan Bozdemir
Perihan Abla 05:34
Perihan Abla 448 izlenme - 2 yıl önce Çocukuğumuzun unutulmaz dizilerinden Perihan Abla. Özlemişiz.
Nostaljik Dizi: Bir İstanbul Masalı 08:06
Nostaljik Dizi: Bir İstanbul Masalı 485 izlenme - 2 yıl önce Nostaljik Dizi: Bir İstanbul Masalı Tüm Videoları Yüksek Ses Ve Görüntü Kalitesinde İzlemek İçin İzlesene.com'da!
Bir İstanbul Masalı - Jenerik 01:21
Bir İstanbul Masalı - Jenerik 180 izlenme - 1 yıl önce Başrollerinde Mehmet Aslantuğ,Ozan Güven ve Ahu Türkpençe'nin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler de dikkat çekiciydi ; Çetin Tekindor,Arsen Gürzap,Altan Erkekli,Vahide Perçin,Yasemin Çonka,İsmail Hacıoğlu... Şahsen çok sevdiğim bir diziydi,iyi seyirler...
Sıdıka Jenerik 01:19
Sıdıka Jenerik 418 izlenme - 2 yıl önce Efenim,Sıdıka, Apartman yengesi, Samim Saka ve ninjası ile tanıdığımız ve vazgeçilmezlerimizden olan dizinin başlangıcı karşılarınızda. İzleyelim ve duygulanalım.
Aile Bağları - Hırsız  (1. Bölüm) 07:32
Aile Bağları - Hırsız (1. Bölüm) 261 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanların efsane Ali Kaptan'ı, eşi Sevim, büyük kızı Yosun ve içgüveysi Naci, bir baltaya sap olamamış büyük oğul Tayfun, çapkın kazanova müzisyen Bora ve sevimli arabulucu küçük kızı Köpük'ün rol aldığı, 1998 yılında hayatımıza girmiş olan, uzun aramalarım sonucu yalnızca bu videosuna ulaşılabildiğim eğlenceli bir dizi. Ali Kaptan'ın "Otur Naci!" deyişi, yeri göğü inletir, Sevim'in evhamı, annelerimizle özdeşleşirdi. Türkmeneli Tv ve alkislarlayasiyorum.com katkılarıyla, Aile Bağları..
Zülküf ile Zarife - Film Müziği 00:46
Zülküf ile Zarife - Film Müziği 302 izlenme - 2 yıl önce 2000 ylında atv ekranlarında yayınlanan Zülküf ile Zarife isimli filmin müziğini nostaljik bir içerik olması nedeni ile paylaşmak istedim. Dizinin başrollerinde Volkan Severcan ve Esin Moralıoğlu oynuyordu. Müzik: Bora Ebeoğlu (ARIA)
Sıdıka Bayram Günü 14:52
Sıdıka Bayram Günü 345 izlenme - 2 yıl önce Nostalji kuşağımıza Sıdıka ile tam gaz devam ediyoruz... Efendim, bayram günüdür. Saka ailesili , Şon Li Hocalılı (Selim Naşit), Baturalp Hoca(Feridun Koç) ve Deli Zehralılı (Serra Yılmaz) bir bayram günüdür bu hem de... 39.Yaşamsal noktalardan kurban derisinin kime verileceğine, Fransız kiracılardan Şon Li hocanın uzatmalısı Goncagül teyzeye kadar neleeer neler ... Hadi bakalım keyifli ve bir o kadar kaliteli bir 14 dakika... (Aslında içerik ismiyle bağımlı olarak bayrama paylaşmam lazımdı ama dayanamadım)
Nostaljik Dizi: Süper Baba 11:27
Nostaljik Dizi: Süper Baba 339 izlenme - 2 yıl önce Süper Baba 1993-1997 Yılları Arasında Atv'de Yayınlanmış Yerli Dizi. Başrollerde Şevket Altuğ, Sümer Tilmaç, Jülide Kural, Şevval Sam Ve Bennu Yıldırımlar'ın...
Bir Dilim Aşk - Jenerik (2004 Kanal D) 01:32
Bir Dilim Aşk - Jenerik (2004 Kanal D) 307 izlenme - 2 yıl önce 2004 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Berna Laçin, Mustafa Uğurlu, Esra Akkaya, Hakan Gerçek'in rol aldığı tatlımı tatlı, huzurlumu huzurlu dizinin güzel müziği eşliğindeki jeneriğini tüm site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Sıdıka Samim'le Duygusal Ayar 03:56
Sıdıka Samim'le Duygusal Ayar 312 izlenme - 2 yıl önce Samim'in bikaç kızla birlikte olmasına kızan Sıdıka'nın, Samim'e verdiği ayar ve Samim'in akla ziyan cevabı.. Not: İsmiyle müsemma bi insan olduğum için bunu da elbet ben yüklemeliydim efenim. Saygılar. Sıdıka Saka.
Sıdıka - Titanlı Ziya Enişteli Ninjalı Özel Bölüm 07:35
Sıdıka - Titanlı Ziya Enişteli Ninjalı Özel Bölüm 304 izlenme - 2 yıl önce Sıdıka dizisinde Titan saadet zincirinin tiye alındığı, Ziya enişteli özel bölüm. Ninja (Baturalp Dinçdarı) da promosyonu. İzleyelim, duygulanalım.
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 00:24
Kaygısızlar - Fragman (1996 - Kanal 6) 258 izlenme - 2 yıl önce Sırasıyla Kanal D,Star Tv,Kanal 6,Kanal D ve son olarak yine Star Tv'de yayınlanan Kaygısızlar'ın Kanal 6'da yayınlanan son bölümünün fragmanı sizlerle. Şubatta ara verip eylülde Kanal D'de ekranlara dönmüştü stüdyo bölümleriyle. O bölümler eski tadı vermemişti maalesef. Nostaljik değeri fazlası ile olduğundan ve benim için Türk televizyon tarihinin 1 numaralı dizisi olması nedeniyle siz sevgili site sakinleri ile nostalji seven arkadaşlarla paylaşma gereği duydum. İyi seyirler.
Firar - 1. Bölüm (TGRT - 1993) 34:36
Firar - 1. Bölüm (TGRT - 1993) 149 izlenme - 1 yıl önce 1993 yılında TGRT ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Erdo Vatan, Engin İnal, Nevin Aypar, Sait Genay'ın rol aldığı nostaljik diziyi tüm site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Nasreddin Hoca 1.Bölüm (TGRT 1993 Ramazan Dizisi) 13:09
Nasreddin Hoca 1.Bölüm (TGRT 1993 Ramazan Dizisi) 215 izlenme - 2 yıl önce 1993 yılında TGRT ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Münir Özkul'un oynadığı nostaljik dizimizden bir kesiti siz sevgili site sakinlerinin ve nostalji seven tüm dostların beğensine sunarım efendim. İyi seyirler.
Hülya Avşar - Ah Bir Zengin Olsam Jenerik (1999) 02:03
Hülya Avşar - Ah Bir Zengin Olsam Jenerik (1999) 184 izlenme - 2 yıl önce Tgrt'nin nostaljik dizilerinden biri daha. Hülya avşarın belki de en iyi çalışmalarından biri diye düşünüyorum. Oyuncu kadrosu oldukça iyi. Jenerikteki şarkının sözleri ahanda şöyle: Yaşadım o küçük kulübede Acıyı yokluğu kederi tattım Gönlümü açtım sevgilere Gün oldu aşıma gözyaşı kattım Düşümde gördüm parlak bir yıldız Uyandım baktım köşklerim olmuş Her yanım yalan dolmuş İstemem para pul eksik olsun Sevgisiz zenginlik yoksullukmuş Benim gönlüm zengin olsun İstemem tacı tahtı sizin olsun Sevgisiz zevginlik yoksullukmuş Benim gönlüm zengin olsun Söz - Müzik: Bora Ebeoğlu, Cengiz Onural (ARIA) 1999, TGRT
Kaygısızlar - rüya 03:13
Kaygısızlar - rüya 164 izlenme - 2 yıl önce Eleman'ın Burcu kabusu.
Sıdıka Oynatalım Hocam 02:50
Sıdıka Oynatalım Hocam 181 izlenme - 2 yıl önce Gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri olan Sıdıka'da Zekeriya Saka ve Samim'in maç kritiği, üzerine gelişen kavgalar, forma giyen köpek vs.
Sıdıka - O'nun Babası Amatör Sarhoştur 02:51
Sıdıka - O'nun Babası Amatör Sarhoştur 170 izlenme - 2 yıl önce Televizyonlarda sıradan bir Türk ailesini görmek istediğimizde, akla gelen ilk diziydi bir zamanlar Sıdıka ya da benim için öyleydi, bilemiyorum. Zekeriya, Safiye,Samim ve Sıdıka'dan oluşan bu çekirdek ailenin maceraları gayet bizdendi, en azından ''Zekeriya mutfak!'' tarzında kavga eden bir anne-baba olmadığı ortadaydı. Hadi bu içerk de aile sırrı olarak kalsın.
Sıdıka - Sıdıka'nın Doğum Günü 11:27
Sıdıka - Sıdıka'nın Doğum Günü 208 izlenme - 2 yıl önce Sıdıka'nın doğum günüdür. Sinemaya gitmek için annesinden zorla izin alır. Doğum günü hediyesi olarak da birbirinden güzel hediyeler alır. Sıdıka'nın dayak yemediği nadir günlerden biri, margarin reklamı aileleri mutlulugunda geçer. Nostaljiniz bol olsun efenim..
Sıdıka - Zekeriya'nın Demokratikleşme Çabaları 08:25
Sıdıka - Zekeriya'nın Demokratikleşme Çabaları 129 izlenme - 2 yıl önce Sıdıka'nın hayat üniversitesinin zorluklarından dem vurması üzerine Safiye'nin önerisiyle Zekeriya demokratik olmaya çalışır. Aksi halde, Sıdıka manyaklaşmanın dozunu arttırıp kaçar maçar diye düşünürler. Artık Zekeriya o kadar demokrattır ki Sıdıka bağıra bağıra şarkı bile söyler. Hatta o kadar ki, Zekeriya Orhan Veli'nin ağzından konuşmaya başlar. "Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin?" Not: Gerçekten de güzel okuyor şiiri arkadaş has tiyatrocu olmak bu olsa gerek...
Sıdıka - Kuntin Lokantası 12:51
Sıdıka - Kuntin Lokantası 103 izlenme - 2 yıl önce Atilla ATALAY`ın unutulmaz baş yapıtı , Türk dizi tarihinin minçheng taşısı Sıdıka`dan aynı baş yapıtlık değerindeki kesitlerden biri. Safiye eşsiz yemeklerini ticarete (bir tanıdık aracılığıyla) dökmeye hazırlanır... Entellektüeyşın gençlerin takıldığı bir menkanda artık fast-food`un değil Safiye`nin iktidarı söz konusudur. İşler bir süre daha böyle güzel giderken devamını da içerikten izleyin artık . Lafı fazla uzatmadan gelsin içeriğimiz...