Hoşgeldiniz!

nur yerlitaş

NURELLANIN HERKESTEN SIR GİBİ SAKLANAN PROJESİ 02:17
NURELLANIN HERKESTEN SIR GİBİ SAKLANAN PROJESİ 542.826 izlenme - 9 yıl önce Nurella'nın sır gibi sakladığı projesi ve hakkında bilinmeyen gerçekleri magazin ekibimiz ortaya çıkardı. Nurella'yı ayağa kaldıran şok edici sırları kaçırmayın!
Nurella İle En Tarz Meyveyi Sen Seç! 00:45
Nurella İle En Tarz Meyveyi Sen Seç! 382.623 izlenme - 9 yıl önce Yedigün'ün yeni meyvesi erik mi, şeftali mi, karadut mu olacak? #NurellaSecemedi hemen meyvenisec.com'a gir, Yedigün'ün yeni meyvesini Nurella ile birlikte sen seç!
Sefa Doğanay'dan Nur Yerlitaş Taklidi 00:14
Sefa Doğanay'dan Nur Yerlitaş Taklidi 23.149 izlenme - 9 yıl önce Başarılı taklitleriyle ünlenen Sefa Doğanay bu kez fenomen yarışma programı bu tarz benimin jüri üyesi Nur Yerlitaş taklidiyle karşımızda. Bu başarılı performansı izliyoruz.
H&M'deki Balmain İzdihamı 02:15
H&M'deki Balmain İzdihamı 10.154 izlenme - 8 yıl önce İçerisinde Nur Yerlitaş ve Fatih Ürek barındıran bi nevi Eminönü'de baklava izdihamının biraz daha elit olanı...
Nur Yerlitaş : Şehitler Mehitler Aman Yeter! 01:31
Nur Yerlitaş : Şehitler Mehitler Aman Yeter! 5.433 izlenme - 6 yıl önce Nur Yerlitaş, dün akşam Neslihan adındaki bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Geceden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Yerlitaş, kullandığı skandal sözlerle tepki topladı. NUR YERLİTAŞ: ŞEHİTLER MEHİTLER AMAN YETER Bir ara Instagram'dan canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, görüntülerde şarkıcı Serkan Kaya'nın eşi Ayşegül Kaya ile konuşuyor. Ayşegül Kaya'nın Nur Yerlitaş'ın kulağına birşeyler söylemesi üzerine ünlü modacı, "Ne yapayım Allah Allah şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullandı.
Yasemin Sakallıoğlu'dan Nur Yerlitaş Taklidi 00:10
Yasemin Sakallıoğlu'dan Nur Yerlitaş Taklidi 4.318 izlenme - 9 yıl önce Son zamanların fenomeni Yasemin Sakallıoğlu ünlü modacı aynı zamanda bu tarz benim yarışmasında jürilik yapan Nur Yerlitaş'ın taklidini yapmış. Keyifli bir taklit olmuş izliyoruz.
Ünlü Modacı Nur Yerlitaş'ın Hayatını Kaybetmesi 00:48
Ünlü Modacı Nur Yerlitaş'ın Hayatını Kaybetmesi 1.609 izlenme - 3 yıl önce Televizyon kanallarında yayınlanan birçok moda programında jüri koltuğunda oturan 'Nurella' lakaplı ünlü modacı Nur Yerlitaş hayatını kaybetti. Videodaki dayı, her şeyi ayrıntılarıyla bizlere aktarıyor arkadaşlar benim fazla açıklama yapmama gerek yok. İzliyoruz efem..
Nurella'nın Canlı Yayında Sigara İçmesi 00:16
Nurella'nın Canlı Yayında Sigara İçmesi 460 izlenme - 8 yıl önce Show tvde yayınlanan bu tarz benim programında juri üyesi nur yerlitaş (nurella) canlı yayında sigara içiyor.Yorumları size bırakıyorum.İzliyoruz.
Bir Ünlü İle Evlenecek Olsanız Bu Kim Olurdu ? 02:02
Bir Ünlü İle Evlenecek Olsanız Bu Kim Olurdu ? 338 izlenme - 8 yıl önce Youtube un Sokak Röportajları kanalı insanlara bu soruyu soruyor cevapların kimisi normal kimisi komik Nur Yerlitaş diyen arkadaş ciddi mi yoksa şaka mı anlamadım
Bu Tarz Benim - Nur Yerlitaş'tan Metallica Performansı 01:36
Bu Tarz Benim - Nur Yerlitaş'tan Metallica Performansı 356 izlenme - 9 yıl önce Bu Tarz Benim'de jüri üyesi Nur Yerlitaş, programın açılışını Metallica'nın Nothing Else Matters şarkısıyla yaptı http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video/145559/Bu_Tarz_Benim_de_Nur_Yerlitas_tan_Metallica_performansi.html
Nur Yerlitaş'a Çarkıfelek'te Yapılan Şaka 15:35
Nur Yerlitaş'a Çarkıfelek'te Yapılan Şaka 322 izlenme - 8 yıl önce 2010 senesinde çarkıfelek programına katılan Nur Yerlitaş'ın Yavuz Seçkin ve ekibi tarafından fena şakalandığını izleyeceksiniz.Telefondaki sesler Fehmi Dalsaldı'ya aittir.
Podyumda Büyük Kavga - Hakan Akkaya Bugün Ne Giysem 10:48
Podyumda Büyük Kavga - Hakan Akkaya Bugün Ne Giysem 320 izlenme - 8 yıl önce SHOW Tv ekranlarında yayınlanan Bugün Ne Giysem programının jüri üyelerinden Modacı Hakan Akkaya ile yarışmacı arasında büyük kavga çıktı. Podyuma çıkan yarışmacıya Nur Yerlitaş, "Dilimiz tutuldu. Bacağını buz dolabı zannettim" dedi. Akkaya da, "Mağzalarda bir sürü incik boncuk herşey vardır ya öyle görünüyorsun" diye konuştu. "Türkiye'de mi" diye soran yarışmacıya, Akkaya, "Dünya'nın her yerinde vardır sen Türkiye'de yaşamıyor musun? Uzayda yaşıyosun" diye cevap verdi. Akkaya, "Sadece Türkiye'ye has bir şey değil, dünyanın her yerinde var. Bu mağazalarda böyle vitrine koyarlar bir sürü şeyi, küçük vitrinlidir onla, ne ürün sattıklarını gösterebilsinler ki, müşteri içeri girsin diye. Öyle duruyorsun sen" deyince yarışmacı sinirlendi ve şok bir cevap verdi: "Siz peki moda dergilerini bu ara karıştırmıyorsunuz galiba ya da kaç aydır Amerika'ya gitmedeniz." Bunun üzerine Yerlitaş sinirli bir tavırla kahkaha attı.
Nur Yerlitaş'ın Yedigün Reklamı 00:52
Nur Yerlitaş'ın Yedigün Reklamı 204 izlenme - 8 yıl önce Sosyal medyada yayınlanan 'caps'lerle Türkiye gündeminde kendisine yer bulan sözümona modacı Nur Yerlitaş, Yedigün'ün reklamında oynadı.
Nurellanın Beyaz Futbol'a Bağlanması 14:09
Nurellanın Beyaz Futbol'a Bağlanması 123 izlenme - 8 yıl önce Evet gençler çok saçma bi durum olduğunun farkındayım.Ülkemizin spor yorumcusu,doktoru,eski hakemi,tv şovmeni ahmet çakar nur yerlitaşın sağlık problemleri olduğunu düşünüyor.Daha sonra ahmet çakarın nur yerlitaşa ''Nur Yerlitaş bir ekran hayvanıdır'' diyerek gerçekten haydaaa dedirtiyor.