Hoşgeldiniz!

Nurselin Evi

Nurselin Evi - Kamber Biber Turşusu Tarifi 05:06
Nurselin Evi - Kamber Biber Turşusu Tarifi 8.936 izlenme - 5 yıl önce Nurselin Evi - Kamber Biber Turşusu Tarifi KAMBER BİBER TURŞUSU 2 kg kamber biber 1 çay bardağı sirke 1 çay bardağı sıvı yağ Yarım çay bardağı şeker Yarım çay bardağı tuz 3 baş sarımsak Yarım demet Maydanoz
Nurselin Evi - Kelek Turşusu Tarifi 02:52
Nurselin Evi - Kelek Turşusu Tarifi 8.453 izlenme - 5 yıl önce Nurselin Evi - Kelek Turşusu Tarifi KELEK TURŞU 2 kg kelek Bir küçük beyaz lahana 2 adet havuç 3 adet kırmızı biber 6 adet sivri biber 1 baş sarımsak Kereviz yaprağı 2 su bardağı su 2 su bardağı sirke 1 yemek kaşığı kaya tuzu 1 yemek kaşığı limon tuzu 1 yemek kaşığı nohut Yarım demet maydanoz
Nurselin Evi - Paça Çorbası Tarifi 09:33
Nurselin Evi - Paça Çorbası Tarifi 3.978 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Paça Çorbası Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Mükremin Tarifi 09:18
Nurselin Evi - Mükremin Tarifi 2.579 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Mükremin Tarifi Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Hedik Tarifi 05:45
Nurselin Evi - Hedik Tarifi 2.618 izlenme - 5 yıl önce Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Mardin'li konuğu Selma Ekin ile Şam Börek, Hedik ve İçli Köfte (Kitel Raha) yapımını gösteriyor.
Nurselin Evi - Tiramisu Tarifi 22:42
Nurselin Evi - Tiramisu Tarifi 2.367 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Tiramisu Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Kelecoş Tarifi   09:45
Nurselin Evi - Kelecoş Tarifi 2.288 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Kelecoş Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Zerde Tarifi 07:58
Nurselin Evi - Zerde Tarifi 2.129 izlenme - 5 yıl önce Nursel Ergin bugünkü konuğu Gaziantep'li Şef Ahmet Ramazan Kaya ile ekşili taraklı ve kuru patlıcan dolması, ezogelin çorbası ve özel günlerde, bayramlarda Antep evlerinde mutlaka yapılan zerde tatlısının yapımını gösteriyor.
Nurselin Evi - Lokmalık İrmik Tatlısı Tarifi 06:24
Nurselin Evi - Lokmalık İrmik Tatlısı Tarifi 2.750 izlenme - 5 yıl önce Nurselin Evi - Lokmalık İrmik Tatlısı Tarifi Nursel Ergin bugünkü Belgin Binici ile “Mantar Soslu Kahveli Bonfile”, “Turşulu Pilav” “Kolay Kumpir” ve “Lokmalık İrmik Tatlısı” yaparak izleyenlere lezzet dolu dakikalar yaşattı.
Nurselin Evi - Paçanga Böreği Tarifi 07:44
Nurselin Evi - Paçanga Böreği Tarifi 1.909 izlenme - 5 yıl önce 3 adet yufka iç harcı için: 4 adet sivri biber 3 adet domates 100 gram pastırma 1 su bardağı rendelenmiş kaşar peyniri Sıvı yağ Tuz sosu için: 1 su bardağı sıvı yağ 1 su bardağı su
Nurselin Evi - Tahinli Çörek Tarifi   14:15
Nurselin Evi - Tahinli Çörek Tarifi 2.219 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Tahinli Çörek Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Tas Kebabı Tarifi 06:39
Nurselin Evi - Tas Kebabı Tarifi 2.217 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Tas Kebabı Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Kuru Patlıcan Dolması Tarifi  15:59
Nurselin Evi - Kuru Patlıcan Dolması Tarifi 1.835 izlenme - 5 yıl önce Nursel Ergin bugünkü konuğu Gaziantep'li Şef Ahmet Ramazan Kaya ile ekşili taraklı ve kuru patlıcan dolması, ezogelin çorbası ve özel günlerde, bayramlarda Antep evlerinde mutlaka yapılan zerde tatlısının yapımını gösteriyor.
Nurselin Evi - Biberli Ekmek Tarifi  11:25
Nurselin Evi - Biberli Ekmek Tarifi 2.183 izlenme - 4 yıl önce Nursel Ergin bugün mutfaktaki konuğu Tubanur Hasta ile biberli ekmek tarifinin yapımını gösteriyor. Malzemeler; Yarım çay bardağı zeytinyağı 1 su bardağı yoğurt 2 su bardağı su 1 Paket Yaş Maya 1 tatlı kaşığı toz şeker Aldığı kadar un
Nurselin Evi - Ezogelin Çorbası Tarifi  10:25
Nurselin Evi - Ezogelin Çorbası Tarifi 1.691 izlenme - 5 yıl önce Nursel Ergin bugünkü konuğu Gaziantep'li Şef Ahmet Ramazan Kaya ile ekşili taraklı ve kuru patlıcan dolması, ezogelin çorbası ve özel günlerde, bayramlarda Antep evlerinde mutlaka yapılan zerde tatlısının yapımını gösteriyor.
Nurselin Evi - Falafel Tarifi 08:32
Nurselin Evi - Falafel Tarifi 1.668 izlenme - 5 yıl önce 2 su bardağı haşlanmış nohut 1 adet kuru soğan 3 diş sarımsak 1 yumurta 1,5 tatlı kaşığı tuz 1 tatlı kaşığı toz kişniş 1 tatlı kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı kekik 1 tatlı kaşığı susam 1 tatlı kaşığı pul biber Aldığı kadar un Sosu için: 1 su bardağı yoğurt 2 yemek kaşığı tahin Birkaç damla limon suyu Tuz
Nurselin Evi - Künefe Tarifi 09:23
Nurselin Evi - Künefe Tarifi 1.646 izlenme - 5 yıl önce 400 gram çiğ kadayıf 250 gram künefelik peynir 250 gram tereyağı Şerbeti için: 3 su bardağı toz şeker 3 su bardağı su Tepsiyi yağlamak için: Sade yağ
Nurselin Evi - Domates Çorbası Tarifi 04:36
Nurselin Evi - Domates Çorbası Tarifi 1.930 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Domates Çorbası Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Profiterol Tarifi 14:33
Nurselin Evi - Profiterol Tarifi 1.828 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Profiterol Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Mastabe Tarifi 09:20
Nurselin Evi - Mastabe Tarifi 1.344 izlenme - 5 yıl önce 1 bağ pazı 750 gram süzme yoğurt Yarım çay bardağı soyulmuş badem 1 yemek kaşığı çörekotu Zeytinyağı Tuz
Nurselin Evi - Cevizli Havuçlu Kek Tarifi 04:42
Nurselin Evi - Cevizli Havuçlu Kek Tarifi 1.596 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Cevizli Havuçlu Kek Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Kıymalı Rulo Patates Tarifi  13:58
Nurselin Evi - Kıymalı Rulo Patates Tarifi 1.574 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Kıymalı Rulo Patates Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Ispanak Dolgulu Çanak Köfte Tarifi 16:38
Nurselin Evi - Ispanak Dolgulu Çanak Köfte Tarifi 1.532 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Ispanak Dolgulu Çanak Köfte Tarifi Be Medya İletişim’in yapımcılığını üstlendiği “Nursel’in Evi” hafta içi her gün saat 12:00’de Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Terbiyeli Sulu Köfte Tarifi 07:09
Nurselin Evi - Terbiyeli Sulu Köfte Tarifi 1.234 izlenme - 5 yıl önce Nursel Ergin mutfakta bugün lahana sarma, tavuklu börek, sulu köfte ve çikolatalı sufle yapımını gösteriyor. Nurselin Evi - Terbiyeli Sulu Köfte Tarifi
Nurselin Evi - Karnabahar Mücveri Tarifi  13:46
Nurselin Evi - Karnabahar Mücveri Tarifi 1.170 izlenme - 5 yıl önce Lezzetin adresi Nursel'in Evi'nde Karnabahar Mücveri tarifi verildi 1 orta boy karnabahar Yarım demet dereotu Yarım demet maydanoz Yarım demet taze soğan 1 su bardağı rendelenmiş kaşar peyniri 2 adet yumurta Pulbiber TuzKara biber Kimyon Aldığı kadar un Haşlamak için; Bir kaç damla limon suyu Tuz
Nurselin Evi - Su Böreği Tarifi 08:11
Nurselin Evi - Su Böreği Tarifi 1.562 izlenme - 5 yıl önce Nurselin Evi - Su Böreği Tarifi Malzemeler: Hamuru için; 5 adet yumurta 1 yemek kaşığı tereyağı Yarım çay bardağı su Tuz Aldığı kadar un İç harcı için; 750 gr beyaz peynir Bir tutam maydanoz Hamurları yağlamak için; 4 yemek kaşığı tereyağı Yumurtalara suyu ve tereyağını ekledikten sonra karıştırırız. Karışınca unu ve tuzu ilave ederek sıkı bir hamur yoğururuz. Bu hamurdan yumurtadan biraz büyük bezeler yaparız.12 tane beze çıkar. Bezelerin üzerini hafif nemli bir tülbentle örter, Yarım saat dinlendiririz. Diğer tarafta rendelemiş olduğumuz peyniri ve ince kıydığımız maydanozu birbiriyle harmanlarız. Başka bir tavaya yağı koyar eritiriz. Yağ ve iç harcı hazır olur. Dinlenmiş olan bezeleri un yardımıyla açarız. 4 tanesini açınca genişçe bir tencerede kaynamakta olan suyun içerisine öncelikle tuz atarız. Tuz olmazsa yufka parçalanır. Sudan çıkmaz. Sonra açtığımız yufkaları iki elimizle tutarak yavaşça suyun içine serer gibi bırakırız. Tahta kaşıkla kenarlardan yufkanın üzerine su atarız ki yufka birbirine yapışmasın. Islanan yufkayı hemen yanımızda bulunan soğuk su dolu kabın içine alırız. Sonra elimizle fazla suyunu sızdırarak yağlamış olduğumuz tepsiye buruşuk bir şekilde yerleştiririz. Soğuk su ılıklaşacağından 3 yufkada bir suyu değiştiririz. Soğuk olmalı. 4. yufkaya da aynı işlemi uyguladıktan sonra arasına peynirli karışımdan yayar, üzerine tereyağını gezdiririz. Her 4 yufkada aynı işlemi yaparız . Tereyağını da bu işlemleri yapmak için göz kararı 3’e böleriz. En üst kısmada 4 yufkayı aynı şekilde serdikten sonra üzerini tereyağıyla yağlarız. Pişerken kabarmaması için pişirmeden önce dilim dilim keseriz. 180 derece fırında yaklaşık 40 dk pişiriniz.
Nurselin Evi - Enginar Dolması Tarifi  12:26
Nurselin Evi - Enginar Dolması Tarifi 1.263 izlenme - 4 yıl önce Nurselin Evi - Enginar Dolması Tarifi Yemek kokusunun eksik olmayacağı Nursel Ergin’in yeni evinde dekorasyondan güzellik sırlarına, ev ve bahçe bakımından uzman konuklara kadar eve ve kadınlara dair her şey ele alınıyor. “Nursel’in Evi”nde her gün Nursel’in Takvimi ile günün yemekleri, ismi, videosu ve fotoğrafı paylaşılıyor.
Nurselin Evi - Çikolatalı Sufle Tarifi 04:17
Nurselin Evi - Çikolatalı Sufle Tarifi 1.015 izlenme - 5 yıl önce Nursel Ergin mutfakta bugün lahana sarma, tavuklu börek, sulu köfte ve çikolatalı sufle yapımını gösteriyor.
Nurselin Evi - Lahana Sarması Tarifi  05:48
Nurselin Evi - Lahana Sarması Tarifi 998 izlenme - 5 yıl önce Nursel Ergin mutfakta bugün lahana sarma, tavuklu börek, sulu köfte ve çikolatalı sufle yapımını gösteriyor. Nurselin Evi - Lahana Sarması Tarifi
Nurselin Evi - Yelpaze Kebabı Tarifi 12:13
Nurselin Evi - Yelpaze Kebabı Tarifi 988 izlenme - 5 yıl önce Lezzetli yemeklerin buluşma noktası Nursel'in Evi'nde Bolu yöresinin geleneksel yemeği Yelpaze Kebabı tarifi verildi 4 adet patlıcan 2 adet soğan 500 gr kıyma 1 tatlı kaşığı biber salçası 1 tatlı kaşığı domates salçası Pulbiber Karabiber Tuz Süslemek için; Domates arliston biber Sosu için; 1 tatlı kaşığı biber salçası 1 tatlı kaşığı domates salçası Sıvıyağ Tuz Su Patlıcanların kabuklarını sadece önden ve arkadan bir kere kesiyoruz, başı kopmayacak sekilde 4 eşit parcaya ayırıyoruz. Tuzlu suda acısı çıkması icin bekletiyoruz. Bu esnada köfte harcını hazırlıyoruz. Rendelenmiş soğanları, kıymayı, salçaları ve baharatları iyice yoğuruyoruz. Patlıcanların suyunu süzüyoruz ve hazırladığımız köfte harcından kestigimiz patlıcanların aralarına eşit miktarda yayıyoruz. … Fırın tepsisine yelpaze kebabları yerleştiriyoruz. Üzerine domates biber dilimleri yerleştiriyoruz Biber salçası, domates salçası, sıvıyağ, tuz ve suyu karıltırarak hazırladığınız sosu tepsinin kenarindan döküyoruz, önceden isinmis firinda önce üzerini alinunyum folyo ile kapatıp 15 dk 190-200 derecede pişirin sonra üzerini açıp üzeri kızarana kadar pişirin. 40 dakika arasi pisiriyoruz… Afiyet olsun.