Hoşgeldiniz!

obez

Paranın Gücü - Amanda Cerny 00:21
Paranın Gücü - Amanda Cerny 75.165 izlenme - 6 yıl önce Amanda Cerny ablamız paranın gücünü bizlere bu videoda görsel bir şölen ile tanıtıyor.
Şişmanlardan Ankara Havası 03:14
Şişmanlardan Ankara Havası 34.707 izlenme - 14 yıl önce emiş yemiş s... nys
dünyanın en şişman kedisi 00:44
dünyanın en şişman kedisi 13.665 izlenme - 16 yıl önce bu kedi tam 60 paund ağırlığında
Tolstoy mu Dostoyevski mi Tartışmasının Sonu 00:13
Tolstoy mu Dostoyevski mi Tartışmasının Sonu 2.507 izlenme - 3 yıl önce Klasik Rus edebiyatının dönemdaş iki dev ismi Tolstoy ve Dostoyevski, 19. yüzyıldan beri birbirleriyle kıyaslanmaktan kurtulamadı. Son olarak Amerikanyanın Bltimore semtinde ‘Tolstoy mu Dostoyevski mi?' sorusu üzerine alevlenen tartışma kavga ile son buldu.
Gürbüz Amerikan Karılarının Tribün Kavgası 02:06
Gürbüz Amerikan Karılarının Tribün Kavgası 2.566 izlenme - 3 yıl önce Efendim Amerika da bir spor karşılaşmasında tribündeki obez ablalar bir nedenden dolayı hırlaşmışlar. Sonuçta bu fiziksel şiddete kadar varmış ve işin kötüsü gelen polislere de saldırmaya çalışmışlar. Hep birlikte bu acı tabloyu izliyoruz.
Yanlış Beslenen Obez Rakun 00:21
Yanlış Beslenen Obez Rakun 1.012 izlenme - 2 yıl önce Niyet iyi olsa da, anlık görüntü komik olsa da, hayvanı yanlış beslemek de ona eziyettir.
Tiyatro Oyununa Bastonuyla Müdahale Eden Teyze 01:29
Tiyatro Oyununa Bastonuyla Müdahale Eden Teyze 4.320 izlenme - 6 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde sahnelenen 'Obez Çocuk' tiyatro oyununu torunları ile birlikte izleyen yaşlı teyzenin, sahnedeki oyunculara bastonla müdahale etmeye çalışması gülümseten görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.
Aşırı Obez Maymun Marul Keyfi 02:04
Aşırı Obez Maymun Marul Keyfi 3.047 izlenme - 4 yıl önce Aşırı kilolu obez maymunun marul yerken alınan görüntüleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 00:20
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 6.237 izlenme - 9 yıl önce Tombul Mankenin İş Kazasını İzliyoruz
İmkansız Karaoke - Obezler 02:14
İmkansız Karaoke - Obezler 7.942 izlenme - 9 yıl önce Amerikayı Kasıp Kavuran Killer Karaoke ülkemizde namı değer İmkansız Karaoke'ye yarışmacı olarak katılan katılımcı katıldığına bin pişman oldu.Şarkı sırasında 2 obezin kendisini sıkıştırmasıyla feryad etmeye başlayan kadın e haliyle şarkı da söyleyemedi.İyi Seyirler...
Obez Olduğu İçin Zayıflama Kampına Alınan Maymun Görenleri Şaşırtıyor 02:12
Obez Olduğu İçin Zayıflama Kampına Alınan Maymun Görenleri Şaşırtıyor 4.327 izlenme - 5 yıl önce Tayland’da obez bir maymun, cinslerinin normal kilosundan iki kat daha fazla ağırlıkta olunca şişmanlama kampına gönderilse de yeme alışkanlığından vazgeçebilmiş gibi gözükmüyor.
Şişman İnsanların Komik Kazaları 04:49
Şişman İnsanların Komik Kazaları 5.648 izlenme - 8 yıl önce Şişman İnsanların Komik Kazaları
Şişman İnsanların Komik Dansları 05:01
Şişman İnsanların Komik Dansları 2.939 izlenme - 7 yıl önce Şişman İnsanların Komik Dansları Bu insanlar oldukça kilolu, hele bir de kilolu halleriyle dans etmek isteyince ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor.
Ezik İnsan Eleştirir -  Savaş Cebeci 02:22
Ezik İnsan Eleştirir - Savaş Cebeci 2.321 izlenme - 6 yıl önce Geçtiğimiz günlerde sahilde vücut yapma konusunda bilgiler veren savaş hoca bir çok eleştiri ile karşılaşınca basın açıklaması yaptı . izleyelim
Lucifer Tv 10 00:44
Lucifer Tv 10 4.238 izlenme - 14 yıl önce eritecek valla söz verdi!
Skeç Obez 02:37
Skeç Obez 1.987 izlenme - 12 yıl önce obez skeç
Şişman Kızla Parkta Eğlenmek 00:13
Şişman Kızla Parkta Eğlenmek 2.133 izlenme - 7 yıl önce Şişman kız arkadaşıyla parkta eğlenirken denge faktörünü unutuyor. NASAnın açıkladığı son bilgilere göre elemanın Satürnde bi uydunun yörüngesine oturduğu tespit edilmiş.
Saklandığını Sanan Obez Kedi 00:14
Saklandığını Sanan Obez Kedi 578 izlenme - 3 yıl önce Meraklı ve yaramaz kedilerden biri yerdeki kameraya ilerlerken saklanarak bu işi gerçekleştirmiş. Ancak kedi obez olduğunu unutmuş olacak ki görünmediğini sanmış.
Şişman İnsanların Komik Kazaları 05:00
Şişman İnsanların Komik Kazaları 1.379 izlenme - 8 yıl önce Şişman İnsanların Komik Kazaları
Tuvalet Restorant - Yerken Sıçmak 00:47
Tuvalet Restorant - Yerken Sıçmak 2.016 izlenme - 7 yıl önce Los Angeles ta bir işletmeci inanılmaz bir fikir bulduğunu düşünerek bu restoranı açmış sanırım, beynine tükürdüğümün adamları nufusunun yarısından çoğu obez olmuşken onunla mücadele etmek yerine hala sikimsonik işlerle uğraşıyor, allah ıslah etsin diyelim, bu arada bu ibneler yerken sıçıyor ama hala afrikada bebeler açlıktan ölüyor ya insanın küfredesi geliyor
Şişman Direk Dansçısı 02:24
Şişman Direk Dansçısı 1.937 izlenme - 7 yıl önce İngiltere'nin (Britanya) yetenek sizsiniz programında kilolu olan bu bağyan kilolarına rağmen direk dansındaki performansı ile herkesi şaşırtmayı başarmış. Bazen hiçbir şey göründüğü gibi değildir demek düşmüş bize de.
Obez Doktor Mehmet Öz 01:49
Obez Doktor Mehmet Öz 921 izlenme - 7 yıl önce Ünlü Doktor Mehmet Öz, televizyon şovu için 200 kiloluk bir kişinin rolüne büründü. Makyajla tanınmaz hale gelen Öz, çevresindekilerin şaşkın bakışları arasında sokakta dolaştı. Dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz obezite hastalarını daha iyi anlamak için obez kılığına girdi.
Obez Kardeşlerin Beyin Yakan Videosu 00:54
Obez Kardeşlerin Beyin Yakan Videosu 383 izlenme - 4 yıl önce video
Kendini Sevdiren Obez Japon Balığı 00:58
Kendini Sevdiren Obez Japon Balığı 702 izlenme - 7 yıl önce Aşırı kilolarından muzdarip şişman japon balığı, bir köpek gibi kendini sevdiriyor efendim. Normalde bize balıkların hissi yoktur,acıyı hissetmez filan derlerdi o zaman bu balık okşanmaktan nasıl keyif alıyor diye sorarlar adama. Balık mutlaka değişik bir türdür ama benim için şişman Japon Balığıdır. Einsteinlara duyrulur. İyi seyirler.
Spor Arabadan Törenle İnen Şişman Kadın 00:31
Spor Arabadan Törenle İnen Şişman Kadın 730 izlenme - 7 yıl önce Benzin istasyonuna son model spor arabasıyla gelen şişman kadın. Benzin aldıktan sonra para ödemek için arabadan inmek istedi ama hiç de kolay olmadı.
Obez Dansı Mix  Gebedi Müzik 02:52
Obez Dansı Mix Gebedi Müzik 1.227 izlenme - 9 yıl önce Obez Dansı Mix Gebedi Müzik
Harlem Shake - Şişman Versiyon (Meme İçerir) 00:34
Harlem Shake - Şişman Versiyon (Meme İçerir) 822 izlenme - 7 yıl önce Benim gibi asosyal takılan bi gencin yaptığı harlem shake dansı. Yağların her cm karesinin çılgınca dans ettiği bi video.
Brezilya'nın Bilinmeyen Yüzü 04:00
Brezilya'nın Bilinmeyen Yüzü 572 izlenme - 7 yıl önce Brelizya'da sadece yavrular yok tabi böyle etine dolgun ablalarımız da mevcut. Fazla izlenme durumunda baş dönmesi, kusma, ishal gibi semptomlar gözlenebilir. He bir de http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/67350/brezilyada-sabah-programi-olmak
Spor Arabadan İnmeye Çalışan Kadın 00:31
Spor Arabadan İnmeye Çalışan Kadın 706 izlenme - 7 yıl önce Teyzeyi oraya nasıl sokmuşlar orası bir muallak, çıkışını hep birlikte izliyoruz. Kadın indikten sonra araba bir oh çekiyor...
Bengisu - Dünyanın Öteki Ucuna - Özgüven Patlaması İçerir 04:08
Bengisu - Dünyanın Öteki Ucuna - Özgüven Patlaması İçerir 556 izlenme - 7 yıl önce Klipteki çok şişman kız olsaydım acaba bu kadar özgüvenim olabilir mi diye düşündüm bir an.. Hele de egolarım benden daha güzel ve zayıf kızları video klibimde oynatmaya izin verir miydi? Sesi de peh hoş. Ancak şarkı pek iyi değil. Kendisini kutluyorum yine de böyle özgüven olmalı... Dünyanın Öteki Ucuna - 2014 DOĞAN MÜZİK YAPIM