Hoşgeldiniz!

obez

Paranın Gücü - Amanda Cerny 00:21
Paranın Gücü - Amanda Cerny 30.406 izlenme - 5 ay önce Amanda Cerny ablamız paranın gücünü bizlere bu videoda görsel bir şölen ile tanıtıyor.
Obez Kadın İzleyenleri Şaşırttı 02:24
Obez Kadın İzleyenleri Şaşırttı 92.678 izlenme - 2 yıl önce Yetenek Sizsiniz İngiltere'de yarışan Emma Haslam adlı kadın, jüriye direk dansı yapacağını söylediğinde kimse bu performansı beklemiyordu. Danstan sonra tüm jüri üyelerinden evet oyu alan kadın, daha adından çok söz ettirecek gibi görünüyor.
Şişman Ablalar İçeren Dans Gösterisi 00:52
Şişman Ablalar İçeren Dans Gösterisi 137.217 izlenme - 2 yıl önce Bu iki ablamız büyük bir özgüvenle danslarını sergiliyor. Çifte standartlar sizi, ne kadar da neşeli ve eğlenceli bir dans...
Şişmanlar Twerk Yaparsa 02:45
Şişmanlar Twerk Yaparsa 57.189 izlenme - 2 yıl önce Şişmanlar Twerk Yaparsa Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bu Ne Kilo Böyle 00:19
Bu Ne Kilo Böyle 105.927 izlenme - 7 yıl önce O Halinden Gayet Memnun, Baksanıza Bu Kiloya Rağmen Yinede Çok Mutlu. Balon Patlatmak Hiç Bu Kadar Keyif Vermemiştir..
şişman kadının altında eziliyordu 00:30
şişman kadının altında eziliyordu 63.527 izlenme - 7 yıl önce
şişman 00:07
şişman 90.963 izlenme - 10 yıl önce böylede yenmezki kardesim
Ezik İnsan Eleştirir -  Savaş Cebeci 02:22
Ezik İnsan Eleştirir - Savaş Cebeci 1.852 izlenme - 4 ay önce Geçtiğimiz günlerde sahilde vücut yapma konusunda bilgiler veren savaş hoca bir çok eleştiri ile karşılaşınca basın açıklaması yaptı . izleyelim
Dünyanın En Büyük Poposuna Sahip Kadının Hayatı 03:12
Dünyanın En Büyük Poposuna Sahip Kadının Hayatı 19.818 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük poposuna (götüne) sahip kadının günlük yaşamından görüntüler içermektedir. Giyinmek,spor yapmak,yürümek,araba kullanmak gibi aktiviteleri yaparken zorlandığını anlatmaktadır.
Tiyatro Oyununa Bastonuyla Müdahale Eden Teyze 01:29
Tiyatro Oyununa Bastonuyla Müdahale Eden Teyze 4.224 izlenme - 10 ay önce Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde sahnelenen 'Obez Çocuk' tiyatro oyununu torunları ile birlikte izleyen yaşlı teyzenin, sahnedeki oyunculara bastonla müdahale etmeye çalışması gülümseten görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.
şişmanlardan ankara havası 03:14
şişmanlardan ankara havası 33.126 izlenme - 8 yıl önce emiş yemiş s... nys
şişman show 07:11
şişman show 16.268 izlenme - 6 yıl önce hazırlayan bülent yılmaz
13 Yaşında 122 Kilo 03:43
13 Yaşında 122 Kilo 206 izlenme - 3 hafta önce Ordu’nun Fatsa ilçesinde 13 yaşında 122 kiloya ulaşan epilepsi hastası çocuğun dramı görenlerin yüreğini burkuyor. Sakarya Mahallesi’nde oturan Hatice ve Dursun Ali Tokbaş çiftinin oğlu Alihan, aşırı kilosundan dolayı ancak destek alarak yürüyebiliyor. Doğuştan zihinsel engelli olan ve 2 yaşında geçirdiği havale sonucu epilepsi hastalığına da yakalanan Alihan’ın en büyük hayali arkadaşları ile dışarıda oyun oynamak. Maddi zorluklar nedeniyle çocuğunu tedavi ettiremeyen Tokbaş ailesi, devletten aldığı bakım parasıyla çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Oğlu yüzünden ilçenin birçok mahallesinde oturduklarını ve orada bulunan komşularının oğlunun yüzünden rahatsız olarak şikayetçi oldukları için devamlı adres değiştirdiklerini belirten anne Hatice Tokbaş, “Artık rahat bir nefes almak istiyoruz. Kimse bizleri mahallesinde kabul etmiyor” dedi. Oğlum doğuştan zihinsel engelli olduğunu, 2 yaşında havale geçirdiğini ve epilepsi hastası olduğunu belirten Tokbaş, “Bu zamandan sonra sık sık nöbet geçiriyor. Zeka olarak yaşıtlarına göre çok geride. Büyüdükçe hırçınlıkları ve problemleri büyüyor. Ev ev, mahalle mahalle gezmeye başladık. Çocuğumu çok horladılar. İnsanlar kabullenemedi. Sevgi isteyen ve kimseye zararı olmayan bir çocuk ama sadece zararı bana diyebilirim. Arkadaşları oyun oynamak istemiyor ve aileleri de çocuklarının yanına gelmesini istemiyorlar Alihan’ı. Çocuklarının psikolojisinin bozulduğunu söylüyorlar. Ben çok üzülüyorum. 13 yaşında ve devletimizden bizlere destek vermesini istiyorum. Tedavisini istiyoruz, maddi imkanımız olmadığı için sıkıntılar çekiyoruz. Oğlum için rahat ve sakin bir ortam istiyoruz. Maddi durumumuz yok, eşim rahatsız çok verimli çalışamıyor. Devletimiz, halkımız bizlere yardımcı olsunlar” dedi. Elinden geldiği kadar ailesine bakmaya çalıştığını belirten baba Dursun Ali Tokbaş ise, “Ailem için mücadele ediyorum. Bizlere bu konuda yardımcı olunursa çok sevinirim” diye konuştu.
Dünyanın En Büyük Poposuna Sahip Kadının Hayatı 03:12
Dünyanın En Büyük Poposuna Sahip Kadının Hayatı 6.186 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en büyük poposuna (götüne) sahip kadının günlük yaşamından görüntüler içermektedir. Giyinmek,spor yapmak,yürümek,araba kullanmak gibi aktiviteleri yaparken zorlandığını anlatmaktadır.
40.8 Kg Kedi 00:34
40.8 Kg Kedi 20.738 izlenme - 10 yıl önce Kilosuna rağmen gayet atletik. :)
insan topuu 00:49
insan topuu 18.576 izlenme - 8 yıl önce iki ırı abla ortada sıka bi adam o ona atıyor o ona ne adammı manyak kadınlar kara sizin
Şişman İnsanların Komik Kazaları 04:49
Şişman İnsanların Komik Kazaları 4.758 izlenme - 2 yıl önce Şişman İnsanların Komik Kazaları
dünyanın en şişman kedisi 00:44
dünyanın en şişman kedisi 13.626 izlenme - 10 yıl önce bu kedi tam 60 paund ağırlığında
İmkansız Karaoke - Obezler 02:14
İmkansız Karaoke - Obezler 7.640 izlenme - 4 yıl önce Amerikayı Kasıp Kavuran Killer Karaoke ülkemizde namı değer İmkansız Karaoke'ye yarışmacı olarak katılan katılımcı katıldığına bin pişman oldu.Şarkı sırasında 2 obezin kendisini sıkıştırmasıyla feryad etmeye başlayan kadın e haliyle şarkı da söyleyemedi.İyi Seyirler...
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 00:20
Tombul Manken Podyuma Sığmadı 4.269 izlenme - 3 yıl önce Tombul Mankenin İş Kazasını İzliyoruz
Bu Masaj Kocayı Öldürür! 00:30
Bu Masaj Kocayı Öldürür! 6.872 izlenme - 7 yıl önce bu nasıl bir sevgi böyle..
obez kadın suya atlıyor 00:16
obez kadın suya atlıyor 6.711 izlenme - 7 yıl önce obez kadın suya atlıyor
şişmanlardan tsm konserii 00:49
şişmanlardan tsm konserii 6.947 izlenme - 8 yıl önce bunlar yemiş yemişş neyse
En Şişman 8 İnsan 02:42
En Şişman 8 İnsan 687 izlenme - 10 ay önce Obezite hakkında bilgi; insan vücudunda yağ hücrelerinde depolanan doğal enerji rezervlerinin ciddî risk oluşturacak düzeyde artması ve sonuçta ölüm oranlarının kaçınılmaz olarak yükselmesi ile karakterize bir hastalıktır. Obezite hastalığı sık sık ve yüksek oranlarda kalorili beslenme düzeniyle yaşayan, fiziksel olarak etkinliğin ya da egzersiz yapmanın az olduğu kişilerde görülmektedir. Bunun dışında genetik olarak yatkın olma, hormonal bozukluklar, psikolojik sorunlar ve akabinde kullanılan antibiyotik ilaçlar da obeziteyi tetikleyen sebepler arasındadır. Halk arasında, obezite hastalığının metabolizma hızının düşüklüğüyle ilişkili olduğu yönünde bir kanı olsa da, bu aslında nadir görülen bir sebeptir. Çoğunlukla obezite diğer bir deyişle morbid obezite hastalığından mustarip kişiler vücudunun gerekliliklerini karşılamak için kilosu normal olan kişilerden daha fazla enerji tüketmektedirler. Dolayısıyla obezite hastalığı olan kişilerin bazal metabolizma hızları yükselmiştir. Gelişen teknoloji bireylerin fiziksel olarak bedenlerini kullanma alanını daraltmıştır. Bu da obezite hastalığının artışında yüksek bir etkiye neden olur.
Dünya'nın En Ağır Kadını '765' Kg 05:17
Dünya'nın En Ağır Kadını '765' Kg 1.643 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın En Ağır Kadını '765' Kg Zayıflama Çabaları
İmkansız Karaoke - Obezler 02:14
İmkansız Karaoke - Obezler 1.366 izlenme - 2 yıl önce Amerikayı Kasıp Kavuran Killer Karaoke ülkemizde namı değer İmkansız Karaoke'ye yarışmacı olarak katılan katılımcı katıldığına bin pişman oldu.Şarkı sırasında 2 obezin kendisini sıkıştırmasıyla feryad etmeye başlayan kadın e haliyle şarkı da söyleyemedi.İyi Seyirler...
Hayvanlar Alemi - Obez Hayvanlar Belgeseli 01:44
Hayvanlar Alemi - Obez Hayvanlar Belgeseli 1.899 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlar Alemi - Obez Hayvanlar Belgeseli
Havuzda Tsunami Etkisi Yaratan Atlayış 00:08
Havuzda Tsunami Etkisi Yaratan Atlayış 641 izlenme - 1 yıl önce Havuzda Tsunami Etkisi Yaratan Atlayış Biraz obez arkadaşın atlayışı sonrasında havuzun içinde ufak çaplı bir tsunami etkisi oluyor.
Şişman İnsanların Komik Dansları 05:01
Şişman İnsanların Komik Dansları 906 izlenme - 1 yıl önce Şişman İnsanların Komik Dansları Bu insanlar oldukça kilolu, hele bir de kilolu halleriyle dans etmek isteyince ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor.
obez gitarcıdan şov! 03:19
obez gitarcıdan şov! 2.782 izlenme - 6 yıl önce gitar 3 numara ufak