Hoşgeldiniz!

Oğlum Bak Git

Şahin K - Kızım Git Fragmanı 01:12
Şahin K - Kızım Git Fragmanı 400.322 izlenme - 10 yıl önce Dayak yiyen çocuğun ablası, çöpçüden kardeşinin intikamını almaya gelir ve çöpçü adam birden Şahin K olur.
Oğlum Bak Git Fragnan (19 Ekim 2012) 01:06
Oğlum Bak Git Fragnan (19 Ekim 2012) 229.436 izlenme - 10 yıl önce Oğlum Bak Git fenomeni bu sefer sinema filmi oluyor. 19 Ekim 2012 tarihinde vizyona girecek olan Oğlum Bak Git filminin fragmanı karşınızda.
Oğlum Bak Git Film Fragmanı 01:49
Oğlum Bak Git Film Fragmanı 65.861 izlenme - 10 yıl önce Oğlum Bak Git Film Fragmanı
Oğlum Bak Git 00:51
Oğlum Bak Git 35.432 izlenme - 10 yıl önce Türkiye'nin en fenomen olaylarından Oğlum Bak Git videosunun orjinal hali. İşte karşınızda!
Oğlum Bak Git Videosuyla Fenomen Olan Eleman 6 Yıl Sonra Konuştu 01:33
Oğlum Bak Git Videosuyla Fenomen Olan Eleman 6 Yıl Sonra Konuştu 22.174 izlenme - 4 yıl önce Sosyal medya üzerinde tıklanma rekorları kıran "Oğlum bak git" videosunda temizlik işçisi ile arasında geçen ilginç olayla fenomen olan Yasin Karaaslan, 6 yıl sonra o anları İHA'ya anlattı.
Oğlum Bak Git ))) 01:06
Oğlum Bak Git ))) 9.512 izlenme - 10 yıl önce oğlum bak git :)))
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon 06:44
Oğlum Bak Git Sırbistan Versiyon 11.690 izlenme - 6 yıl önce Evet arkadaşlar izlerken gözlerimden yaş geldi, sizde de aynı etkiyi yaratması dileğimle. Videodaki savaşçıların eğitim aldığı hocalarını taktim etmek isterim : https://www.youtube.com/watch?v=zRkF4sNeZp8
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 13.686 izlenme - 9 yıl önce Kaşınan Ergenin Sonu
Bas Git Bak! 01:26
Bas Git Bak! 6.401 izlenme - 4 yıl önce 5 Yıl önce oğlum bak git olayı hafızalardan halen çıkmazken, benzeri bir olay Edirne'nin Keşan ilçesinde 2 temizlik işçisi bir gurup genç arasında yaşandı
Oğlum Bak Git 2 - Oğulun İntikamı 02:14
Oğlum Bak Git 2 - Oğulun İntikamı 16.604 izlenme - 10 yıl önce Oğlum Bak Git 2 - Oğulun İntikamı
Oğlum Bak Git! 00:51
Oğlum Bak Git! 11.999 izlenme - 7 yıl önce Sınırların zorlandığı,limitlerin alt üst edildiği bir an.Efenim olay tahminimce şöyle gerçekleşir:Çöpçü abimiz bu genç ergenin kardeşini itikler bişey yapar.Ergen arkadaşda belindeki kemere güvenir ancak çöpçü boş değildir.... Buradan tüm çöpçü abilerimizi alkıslarlayaşatıyoruz efenim.
Sürünmenin Kitabını Yazan Sırnaşık Velet (Oğlum Bak Git Amerika Versiyon) 01:53
Sürünmenin Kitabını Yazan Sırnaşık Velet (Oğlum Bak Git Amerika Versiyon) 6.017 izlenme - 4 yıl önce Sürüne sürüne sonunda dayağı yiyen veledin memnun eden dayak yemesi. Bu nasıl cümle oldu lan nefer gibi. ona mı benziyorum ne!!!
Amerikan Versiyonu Oğlum Bak Git 00:42
Amerikan Versiyonu Oğlum Bak Git 2.274 izlenme - 3 yıl önce Sakin insanlara bulaşılmaması gerektiğini biz Türk halkı olarak bazı videoları fenomen ederek öğrettiğimizi sanıyorduk?
'Oğlum Bak Git' Videosundaki Çocukla Röportaj 03:19
'Oğlum Bak Git' Videosundaki Çocukla Röportaj 3.674 izlenme - 7 yıl önce Kocaeli Gölcük'te çekilen 'Oğlum bak git' isimli video'nun 13 yaşındaki kahramanı, gölcük belediyesinde çalışan kekeme temizlik işçisi selçuk ile efsane oluşlarını anlatıyor.
Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgasının Devamı 01:43
Kadıköy Metrosu'nda Karşıt Görüşlülerin Kavgasının Devamı 3.282 izlenme - 7 yıl önce Metrodaki eşkiyaların pataklanmasından sonra polisin gelerek ikisini gözaltına alıp götürdüğü anlara gidiyoruz.
Akıllı Çöp Kamyonu 00:48
Akıllı Çöp Kamyonu 2.245 izlenme - 7 yıl önce Araştırdığım kadarıyla şimdilik Avustralya ve Amerika'da kullanılan bu yeni kamyonlar çöpcü abilerimizi işinden edecek gibi görünüyor.
Yavuz Bingöl - Oğlum Bak Git 00:18
Yavuz Bingöl - Oğlum Bak Git 1.947 izlenme - 7 yıl önce Yavuz Bingöl'den gerçekçi oğlum bak git yorumunu izleyeceğiz. Alkışlarla Yaşıyorum 'Oğlum Bak Git' demeden yaşayamayanların sitesi...
Dilan Rende - Oğlum Bak Git 03:02
Dilan Rende - Oğlum Bak Git 986 izlenme - 5 yıl önce Dilan Rende'nin, Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Oğlum Bak Git" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Dilan Rende Düzenleme: Ödül Erdoğan Yönetmen: Süleyman Yüksel "Oğlum Bak Git" şarkı sözleri ile Kızlarla buluştuk bugün Dönüşümüz yok Geceyi gündüz ettik ama Faydası da yok Seni gördüm, sana kandım Etrafında kız çok Gözleri parlıyor ama Bunun ötesi yok Beni beğeniyormuş (aman, aman, aman) Seviyormuş (dile, dile kolay) Ne yapsam her şey olay Oğlum bak git Aşkımdan ah ne yandım Çok abarttın, sana mı kaldım? Tersim pis, sen ne sandın? Oğlum bak git
Oğlum Bak Git Corona Versiyonu 00:30
Oğlum Bak Git Corona Versiyonu 280 izlenme - 1 yıl önce Yıllar önce internette tıklanma rekorları kıran Oğlum bak git videosunda bir temizlik işçisinin üstüne yürüyen genç fenomen olmuştu. Yıl 2021 oldu ve yeni bir oğlum bak git versiyonu karşımızda...
Özkan Can - Oğlum Bak Git Şarkısı 03:22
Özkan Can - Oğlum Bak Git Şarkısı 796 izlenme - 7 yıl önce Son günlerin fenomen sözü "Oğlum Bak Git" sonunda şarkı da oldu! Sözleri ve müziği Adanalı müzik adamı Özkan Can tarafından yazılan "Oğlum Bak Git" şarkısı çok kişinin duygularına tercüman olacağa benziyor.
Türkiye'de Ergen Kavgasına Yeni Bir Açı Getirmek 00:42
Türkiye'de Ergen Kavgasına Yeni Bir Açı Getirmek 1.098 izlenme - 8 yıl önce Bir genç kız, kendisine sataşan bir başka kızı saçlarından tutup diziyle suratına vurarak dövdü. Genç kızı araya giren arkadaşları kurtarırken, yaşanan bu ilginç olay, bir çöpçünün kendisine sataşan çocuğu dövdüğü, 'oğlum bak git' videosunu hatırlattı
Sleeping Dogs - Oğlum Bak Git! 00:44
Sleeping Dogs - Oğlum Bak Git! 1.057 izlenme - 7 yıl önce Sleeping Dogs adlı oyunda yapılan bir Oğlum bak git parodisi daha. Oyun yeni çıktığı için bileni çok yok ama izlemeye değer.
Romantik Erhan - Oğlum Bak Git Roman Havası 03:52
Romantik Erhan - Oğlum Bak Git Roman Havası 1.323 izlenme - 8 yıl önce Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex www.damarex.com bir düşün bunu bir düşü tutup çok kişi gelir ama bir çoğu ucuz yani hayat bu zorlar nefesi sende yaşayamazsın açmadan efesi x2 herkesin ihtiyacı şu günlerde para ki sende biliyosun yokkluğu yara git anlat mezun hıyar sat baktımda insanda kalmadı insaf hadi sigara iç çünkü stres yaptın zamlardan dolayı kaçak yaktın kusura bakma tekel bu ayıp oldu durdum geleceğimde kayboldum gece sokakta yürü herkes tinerci boş vaad verip adam biner jip sizden daha kalite adam ömerçip ısıtmıyo bizi rusyadan gelen enerji desem hocam eğitimde istemiyoz taklit hocanın bana diyeceği oğlum bak git nakit sıkıntısı her bireyde bide evlen Allahtan bu ülküde evlenemiyo geyler bir düşün bunu bir düşü tutup çok kişi gelir ama bir çoğu ucuz yani hayat bu zorlar nefesi sende yaşayamazsın açmadan efesi
Oğlum Bak Git - Temizlik İşçisi Röportajı 03:09
Oğlum Bak Git - Temizlik İşçisi Röportajı 1.087 izlenme - 7 yıl önce ' Oğlum Bak Git ' git videosu ile ünlü olan, Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde yaşayan, temizlik görevlisi abimiz Selçuk Kahraman'ın DHA'ya verdiği röportajı izleyelim. İlgili video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76561/oglum-bak-git!
Ali Yaprak - Oğlum Bak Git Şarkısı 03:20
Ali Yaprak - Oğlum Bak Git Şarkısı 635 izlenme - 7 yıl önce Oğlum Bak Git ile ilgili taklitler,remix ve vb. şeyleri izledik..ama böylesi ilk kez.oyun havası oğlum bak git sizlerle... İyi dinlemeler. Başka bir versiyonu; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80038/ozkan-can-oglum-bak-git-sarkisi
'oğlum Bak Git' Çin Versiyon 01:11
'oğlum Bak Git' Çin Versiyon 550 izlenme - 7 yıl önce Artık herkesin bildiği, duyduğu "oğlum bak git" vakası da Çin'e kadar sıçramış. Bizimkinin dublajı da fena olmamış hani videoya. Çöpçüler bu gidişle dünyayı ele geçirecek gibi...
''Oğlum Bak Git'' Videosundaki Ergenin Dramı 02:20
''Oğlum Bak Git'' Videosundaki Ergenin Dramı 702 izlenme - 7 yıl önce Oğlum Bak Git furyası adeta bir çığ gibi büyüyor...Her ne kadar taklitleri orijinalinin yerini tutmasa da herkes tarafından defalarca izlenen videonun yeni versiyonları internette video sitelerine yükleniyor...İşte bu videoların bir yenisi daha, her ne kadar amatör çekilmiş olsa da şahsım adına yazıyorum bence gayet iyi kurgulanmış.
Oğlum Bak Git - Star Wars Edition 00:51
Oğlum Bak Git - Star Wars Edition 875 izlenme - 7 yıl önce Gün geçmiyor ki Alkışlarayaşıyorum fenomeni Oğlum Bak Git'e yeni bir version yapılması.Şanzelize Alaattinin bile el attığı bu olayda tek eksik Star Wars'tu. İzliyoruz Efendim... Orjinali: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76561/oglum-bak-git!
Evini de Al Git - Oğlum Bak Git! 01:54
Evini de Al Git - Oğlum Bak Git! 591 izlenme - 7 yıl önce Oğlum bak git videosu patlayınca uyanık bir abimiz hemen gitmiş patent başvurusu yapmış üstüne de bu isimle film çekmeye başlamış ve de çekmiştir bu kadarı malumunuz. Haa bu videoyu niye mi ekledik nostaljik değil absürd değil, değil mi? ama şöyleki kahramanımız Selçuk abiye gitmiş bu yapımcı olduğunu söyleyen (ilk filmiymiş miş) abimiz demişki gel sana bir ev alalım Selçuk abimiz de yine Oğlum bak git! demiş kendisine efenim. Bu abiler de çıkmışlar tvlerde günah çıkarıyorlar felan. Ne diyelim bizim Alkışlarımız yine Selçuk abiye!
Oğlum Bak Git - Tekken Edition 00:48
Oğlum Bak Git - Tekken Edition 676 izlenme - 7 yıl önce Belindeki kemere güvenen ergen gencin çöpçüye "artistlik yapmasıyla" oluşan aksiyonun tekken versiyonu izleyeceğiz. Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76561/oglum-bak-git!