Hoşgeldiniz!

öğretmeni

Bilim Dünyasını Şoke Eden Osmaniyeli Fen Bilgisi Öğretmeni (Allah'ı Bulmak) 02:20
Bilim Dünyasını Şoke Eden Osmaniyeli Fen Bilgisi Öğretmeni (Allah'ı Bulmak) 5.504 izlenme - 3 yıl önce Selam güzel sitemin, Allahsız kitapsız, tanrı tanımaz kullanıcıları! (özellikle atayiz olanlara hitap için..) Allahı siz de evinizdeki malzemelerle ispatlayabilirsiniz! Nasıl mı? Maliyeti toplamda 50 kuruş olan bir düzenekle, milyonlarca dolar harcanarak yapılan hadron çarpıştırıcısına açık ara fark atan, din kültürü ve ahlak bilgisi hocası görünümlü; Fennî ilimler hocası ile tanıştırmak istiyorum sizi. Sözü daha fazla uzatmadan, ibretlik video ile baş başa bırakıyorum. "Adamlar yapmış abi!" diyenlerin sitesi, alkislarlayasiyorum.com
İşte Akıllara Zarar Direksiyon Öğretmeni  00:37
İşte Akıllara Zarar Direksiyon Öğretmeni 6.532 izlenme - 5 yıl önce Yanındakine 180 kilometre hızla direksiyon dersi verdi kaza yaptı. O anlar kameraya böyle yansıdı. Arkadaşına araç kullanmayı öğretmek için direksiyon başına geçen şahıs, gaza bastıkça bastı. Arkadaşına araç kullanmayı öğretmek için direksiyon başına geçen şahıs, gaza bastıkça bastı. Hız ibresi 180'ini gösterdi. Bir anda otomobilinin direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, dönüş yapacağı sırada tabelaya çarptı. Şahıslar kazayı ufak sıyrıklarla atlatırken, kaza anı kameraya yansıdı.
Uzaktan Eğitim Yayınında Bir Acayip İngilizce 00:39
Uzaktan Eğitim Yayınında Bir Acayip İngilizce 2.649 izlenme - 1 yıl önce Yani kelimelerle ifade edemiyorum. Bu hanımefendi mesleğinin erbabıdır sözüm yok fakat Baby Tv seviyesine de inilmez ki bu kadar. Neyse izliyoruz..
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 05:24
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 5.616 izlenme - 6 yıl önce Aşık olan bir matematik öğretmeni aşkını nasıl anlatır? Matematik öğretmeninin aşkını güzel şiirle anlattığı videoyu izliyoruz.
Bir Çiftleşme Dansı Olarak Kolbastı 01:22
Bir Çiftleşme Dansı Olarak Kolbastı 2.968 izlenme - 3 yıl önce Kolbastıda kadınlara özgü hangi hareketler var? videosuyla, kolbastı sanat yönetmeni Yrd. Doç. Dr. Engin Erşen ile birlikte kolbastının inceliklerini öğreniyoruz.. aman allahım, ımmmm evet..
32 Bin Ağaç Diken Adamın İsyanı 05:42
32 Bin Ağaç Diken Adamın İsyanı 1.541 izlenme - 2 yıl önce Konya’nın Ereğli ilçesinde 18 yıl önce kurduğu ormana 32 bin ağaç kazandıran ve oynadığı reklam filmiyle tüm Türkiye’de tanınan emekli Matematik Öğretmeni Rahim Demirbaş’ın büyük emeklerle oluşturduğu ormanı borçları nedeniyle satılma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
Öğretmenler Gününde Öğretmene Kafa Atmak 01:15
Öğretmenler Gününde Öğretmene Kafa Atmak 5.242 izlenme - 6 yıl önce İzmir Gaziemir Belediyesinin düzenlediği 87. Yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Balosu kanlı bitti. İzmir'de bir öğretmenin, Öğretmenler Günü dolayısıyla Gaziemir Belediyesince düzenlenen baloda CHP'li belediyenin CHP'li Özel Kalem Müdürü tarafından darp edildi.
Müzik Öğretmenine Doğum Günü Tebriği 01:27
Müzik Öğretmenine Doğum Günü Tebriği 3.464 izlenme - 5 yıl önce Müzik öğretmeni tam istiklal marşını başlatırken öğrencileri şaşırtmış. Hoş olmuş.
104 Yaşındaki Müzik Öğretmeninden Piyano Resitali 01:03
104 Yaşındaki Müzik Öğretmeninden Piyano Resitali 1.838 izlenme - 3 yıl önce ABD'nin Güney Karolina eyaletinde yaşayan 104 yaşındaki emekli müzik öğretmeni Miss Ann, piyano başında yeteneğini konuşturmuş.
Oh Olsun 02:37
Oh Olsun 9.616 izlenme - 13 yıl önce Şehİt hamza baykan İöo 23 nİsan gösterİlerİ
Ege'li Türkçe Öğretmeni Fiil Çekimi 00:51
Ege'li Türkçe Öğretmeni Fiil Çekimi 2.003 izlenme - 4 yıl önce Egeli bir öğretmenin doğu da bir okula tahini çıkıyor ve çocuklarla fiil çekimi konusunu işliyor. Çocuklarla arasında oluşan komik diyaloğu izliyoruz. Keyifli seyirler...
Şenay Aybüke Yalçın - Mağusa Limanı 02:34
Şenay Aybüke Yalçın - Mağusa Limanı 2.614 izlenme - 4 yıl önce Batman’ın Kozluk ilçesinde bir teröristin uzun namlulu silahla bir aracı taraması üzerine, tesadüfen başka bir araçla olay yerinden geçerken kurşunların hedefi olan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın söylediği Mağusa Limanı türküsü yürekleri parçaladı. Şarkı Sözleri: Mağusa Limanı Limandır Liman Aman Aman Mağusa Limanı Limandır Liman Aman Aman Beni Öldürende Yoktur Din iman Beni Öldürende Yoktur Din iman Uyan Alim Uyan, Uyanmaz Oldun Yedi Bıçak Yarasına Dayanmaz Oldun Uyan Alim Uyan, Uyanmaz Oldun Yedi Bıçak Yarasına Dayanmaz Oldun İskeleden Çıktım Yan Basa Basa Aman Aman İskeleden Çıktım Yan Basa Basa Aman Aman Mağusaya Vardım Kan Kusa Kusa Mağusaya Vardım Kan Kusa Kusa Uyan Alim Uyan, Uyanmaz Oldun Yedi Bıçak Yarasına Dayanmaz Oldun Uyan Alim Uyan, Uyanmaz Oldun Yedi Bıçak Yarasına Dayanmaz Oldun
Sunay Akın - Karl Detroit 14:55
Sunay Akın - Karl Detroit 3.116 izlenme - 6 yıl önce Sunay Akın'ın muhteşem anlatımıyla bu kadarınada pes diyeceğiniz sizleri hayretlere düşürecek yaşam hikayeleri
Sürücü Kursumuzda, Direksiyon Dersleri Hakkındaki Söyleşi 10:33
Sürücü Kursumuzda, Direksiyon Dersleri Hakkındaki Söyleşi 2.913 izlenme - 10 yıl önce İstanbul'un yoğun trafiğinde rahatça araba kullanmak istiyorsanız Profesyonel hocalarımızdan direksiyon dersleri alabilirsiniz.
Fizik Kurallarına Güvenen Fizik Öğretmeni 03:18
Fizik Kurallarına Güvenen Fizik Öğretmeni 1.622 izlenme - 7 yıl önce Fizik Hocası, kendinden emin bir şekilde öğrencilerine potansiyel ve kinetik enerji hakkında ölümcül bir test yaparak çok iyi şekilde öğrenmelerini sağlıyor.
Olacak O Kadar - İngilizce Öğretmeni (Tülin Şahin İçerir) 05:44
Olacak O Kadar - İngilizce Öğretmeni (Tülin Şahin İçerir) 1.916 izlenme - 6 yıl önce Olacak O Kadar Özel Bölümünde Tülin Şahin ile İngilizce Öğretmeni skecini izleyelim şimdi de...Efsane Oyuncu Ayşen Gruda'yı da unutmamak lazım.
Sınırda Bir Öğretmen Ayşe Çilingir 05:03
Sınırda Bir Öğretmen Ayşe Çilingir 1.798 izlenme - 5 yıl önce Ayşe Çilingir’in çocukluğundan itibaren hayali köy öğretmeni olmaktı. Mezun olduktan sonra ilk görev yeri de Kars’ın Ermenistan sınırındaki Alaca Köyü'ne oldu. Hayatında ilk defa bu kadar üç köyleri görüyor kars'ın ermanistan sınırı yakınındaki Alaca köyü ne geldiğinde işte bu diyor vede tek isteği ileride öğrenciler tarafından hatırlanması, valla izledikten sonra dedimki ne güzel insanmışın Ayşe öğretmen. (Bu arada tv, mivi izlemem ama Al jazeera türk ün bir kaç küçük belgeselini gördüm bu kanal baya kaliteli işler yapıyor.)
İzdivaçta Sıradışı Aday Talibini Bekliyor - Nedim Uzun 06:42
İzdivaçta Sıradışı Aday Talibini Bekliyor - Nedim Uzun 1.285 izlenme - 7 yıl önce İsmi Nedim Uzun.Hatırlayanlar olacaktır muhakkak. 2002 de çok tartışıldı ve konuşuldu.Türkiye de cinsel tercihi farklı olan bir vatandaşımız hatta her platformda konuşmalarıyla, eylemleriyle bu farklı kimliğini savunmuş biri.Fakat bizim çok sevdiğimiz İzdivaç cılar tutmuş canlı yayına çıkarmışlar bir de eş arıyorlar. Herkesin tercihi kendini ilgilendirir ve Nedim Uzun da bir yana yahu siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz? Öyleyse bilelim de yemedik yani..
Edebiyat Öğretmeni Misin? 04:41
Edebiyat Öğretmeni Misin? 1.872 izlenme - 9 yıl önce Akıllı Tahta Ve Projeksiyonlu Sınıflarda İnteraktif Ders Sunum Programı.
Eftelya - Sınıfta 00:59
Eftelya - Sınıfta 602 izlenme - 5 yıl önce Müzik öğretmeni sınıfta öğrencileriyle birlikte "Eftelya" yı söylüyor.Öğrenciler ise neşeli bir şekilde öğretmenine eşlik ediyor.
Bolu Atatürk Lisesi 02:17
Bolu Atatürk Lisesi 2.565 izlenme - 14 yıl önce bolu atatürk lisesi 1988 mezunları 6-mat-b sınıfı
Matematik Öğretmeninin Çatır Çatır Soru Çözme Yöntemi 02:23
Matematik Öğretmeninin Çatır Çatır Soru Çözme Yöntemi 377 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde öğrencisine ders Matematik öğretmeni bir matematik sorusunu en kısa yoldan nasıl çözülür harika şkilde anlatıyor
Kırık Bir Aşk Hikayesi - Mutluluk Yanımızdan Gelip Geçti 04:11
Kırık Bir Aşk Hikayesi - Mutluluk Yanımızdan Gelip Geçti 1.068 izlenme - 6 yıl önce Yönetmenliğini Ömer Kavur, senaryosu Selim İleri tarafından yazılmış, Kadir İnanır ve Hümeyra'nın başrollerini üstlendikleri kırık bir aşk hikayesi filminin final sahnesi. Yıllar sonra karşılaşan iki eski sevgiliden Fuat'ın geride bıraktığı hayatı özetleyen en derin itirafını filmin finalinde sergiler. 'Beni hiç hatırladın mı, ben seni hiç unutmadım.. mutluluk yanımızdan gelip geçti..'
mr. woodcock fragmanı 1 02:31
mr. woodcock fragmanı 1 928 izlenme - 10 yıl önce forest meadow ortaokulu öğrencileri için beden eğitimi dersleri oyun zamanı değil sert mi sert bay woodcock'un billy bob thornton denetiminde zihinsel ve bedensel aşağılanmaya katlanma egzersizidir.rnbir beden dersi sınıfından çok askeri talim kampı gibi geçen derslerde woodcock'un verdiği fiziksel eğitim dersi yeni bir anlam kazanır bu derste her çocuğun kusuru ya da zaafı nefret edilen öğretmenin çaldığı düdüğün sesinden sonra gelen işkence ve utançtan payını alır. rnnbsp;nbsp;nbsp;
Coğrafya Paradoksu - Kim Milyoner Olmak İster 02:43
Coğrafya Paradoksu - Kim Milyoner Olmak İster 554 izlenme - 6 yıl önce Uzun uzadıya bir açıklama ve yorum yazmayı çok isterdim buraya lakin videoyu oldukça uzun tuttuğumu düşünüyorum o yüzden kısaca; 6. soruya gelen genç yarışmacı coğrafya ile alakalı bir soru ile karşılaşır ve de liseden coğrafya öğretmenini telefon joker hakkını kullanarak arar ve de olaylar gelişir...
Viyolin ve Keman Arasında ki Farklar Nedir Yaylı Enstrüman Gurubu Müzik Öğretmeni Ecem Eken 02:41
Viyolin ve Keman Arasında ki Farklar Nedir Yaylı Enstrüman Gurubu Müzik Öğretmeni Ecem Eken 373 izlenme - 4 yıl önce Viyolin ve Keman Arasında ki Farklar Nedir Yaylı Enstrüman Gurubu Müzik Öğretmeni Ecem Eken ecem eken,viyolin keman farkı,viyolin,keman,yaylı enstrümanlar,müzik öğretmeni Viyola için Cem Yılmaz BİFO konserinde güzel bir tanımlama yapmıştı. Demişti ki; - Ya kemancıların kafası büyük, ya da viyolacıların kafası küçük. Aslında aynı aletler :) Gonca'nın söylediklerine ek olarak; Yayları (arşe) suni olarak bağırsak ve naylondan yapılmış olsa da, tarihte de kullanıldığı üzere at kuyruğundan elde edilenleri daha bir makbuldür. Parmak ve yay teknikleri keman ile aynıdır ancak telleri ve oktavları farklıdır. Kemanın telleri mi-la-re-sol (inceden kalına), Viyolanın telleri la-re-sol-do'dur ve kemana göre bir oktav da kalındır. Keman partisi sol anahtarına yazılırken, Viyola partisi için do anahtarı kullanılır ki illettir kendisi. Orkestra içerisinde özel bir pasaj değilse çaldıklarının melodik olarak bir manası yoktur. Barok eserlerde biraz daha parmak alıştırması gibi pasajları olsa da orkestrada asıl ezginin çalıma düşeceği son gruptur. Orkestralarda en kötü esprilere viyola icracıları maruz kalırlar. Kemancılar ile kraliyet ailesidir. Yalnız gonca demiş ki; topluluklarda ses rengi sebebiyle viyola tercih edilir. Bu zamana kadar ben hiç bit toplulukta viyola çalındığını görmedim, ayrıca bu toplulukların ne olduğu da ayrı bir muamma. Eğer topluluğumuz yaylı sazlardan oluşan bir topluluksa, keman koymazsan oraya, adamı döverler. Topluluktan kasıt eğer deniz kenarında ateşin başına toplanan, gitarla eşliğinde akdeniz akşamları ile başlayan detone gençler korosu gibi birşeyse orada da viyola kullanımı saçma olur. Çünkü kemanın iki ince teli olan la ve mi telleri o ortamda kendini daha iyi duyuracaktır ki bilimsel açıdan da frekansları doğrultusunda sesin daha ileri ulaşmasını sağlayacak frekanstadır. Paylaş Mayıs 2012 Gonca Köse Öğrenci38888 puan Viyola fiziki olarak kemanla çok benzerdir.Kemandan biraz daha büyüktür. Viyolanın boyu yaklaşık 45 cm kemanın ise yaklaşık 36 cm kadardır. Viyola ve kemanın ses yapıları ayrıdır.Viyolanın koyu daha can alıcı bir ses rengi vardır. Viyolanın sesi kemandan daha tok çıkar. Parmak ve yay teknikleri keman ve viyolada aynıdır. Topluluklarda tok çıkan sesi nedeniyle keman yerine viyola tercih edilir. Keman sololarda daha çok kullanılır. Keman ve viyola yayları bağırsak,naylon ve çelik karşımından yapılmaktadır.
Samsundan Güneş Gibi Doğdun Sen Atatürk Müzik Öğretmen Emine Gökmen Çalışkan 01:06
Samsundan Güneş Gibi Doğdun Sen Atatürk Müzik Öğretmen Emine Gökmen Çalışkan 345 izlenme - 4 yıl önce Samsundan Güneş Gibi Doğdun Sen Atatürk Müzik Öğretmen Emine Gökmen Çalışkan samsundan güneş gibi,doğdun sen atatürk,müzik öğretmeni,emine gökçe çalışkan,19 mayıs şarkısı,okul şarkısı Samsun'dan güneş gibi doğdun sen Atatürk. Yurdumdan düşmanı kovdun sen Atatürk. Özgürlük,barış için koştun sen Atatürk. Aydınlık yurt için coştun sen Atatürk ------------- Söz-Beste: Sefai ACAY
İlkokul Öğretmeninin Duygulu Konuşması 06:09
İlkokul Öğretmeninin Duygulu Konuşması 429 izlenme - 7 yıl önce İlkokul öğretmeni olan Sevan Eroğlu'nun Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için hazırlayıp sunduğu duygu yüklü Konuşmasını İzliyoruz.
Keman ile Şarkılar Seni Söyler Huysuz ve Tatlı Kadın Müzik Öğretmeni Berk Ünvermiş 03:25
Keman ile Şarkılar Seni Söyler Huysuz ve Tatlı Kadın Müzik Öğretmeni Berk Ünvermiş 341 izlenme - 5 yıl önce Keman ile Şarkılar Seni Söyler Huysuz ve Tatlı Kadın Müzik Öğretmeni Berk Ünvermiş şarkılar seni söyler,huysuz ve tatlı kadın,nihavent şarkı,berk ünvermiş,keman yorumu,müzik öğretmeni Şarkılar seni söyler Dillerde nağme adın Aşk gibi, sevda gibi Huysuz ve tatlı kadın En güzel günlerini Demek bensiz yaşadın Şarkılar seni söyler Dillerde nağme adın Aşk gibi, sevda gibi Huysuz ve tatlı kadın En güzel günlerini Demek bensiz yaşadın Söz : Fakif Özlem Müzik : Muzaffer İlkar
Matematik Öğretmeninin Müzik Dersine Etkisi - Leyli de X 01:57
Matematik Öğretmeninin Müzik Dersine Etkisi - Leyli de X 358 izlenme - 7 yıl önce Anadolu'da bir okulda "önemsenmeyen derslerden" müzik dersine müzik öğretmeni olmadığı için bir matematik öğretmeni girer. Sonrasında böyle bir şeyler ortaya çıkar. Anadolumun üretici insanından bir hizmet daha..!