Hoşgeldiniz!

okyanus

Derya Uluğ - Okyanus 03:43
Derya Uluğ - Okyanus 617.420 izlenme - 2 yıl önce Derya Uluğ'un, DMC etiketiyle yayınlanan "Okyanus" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Derya Uluğ - Asil Gök Düzenleme: Burak Yeter Yönetmen: Ulaş Elgin
Jessica Alba Denizde 00:34
Jessica Alba Denizde 702.148 izlenme - 12 yıl önce jessica alba costa rica kıyılarında
Derya Uluğ - Okyanus 2016 (Dj Reaqlex) Remix 04:30
Derya Uluğ - Okyanus 2016 (Dj Reaqlex) Remix 97.335 izlenme - 2 yıl önce
Hayatla Dolu Okyanusun En Derin Zemini! 05:09
Hayatla Dolu Okyanusun En Derin Zemini! 5.093 izlenme - 4 ay önce Planet Earth: Blue Planet II belgesel Yakında Netflix'de yayınlanacak olan Antartika'dan çok büyüleyici bölümler içeriyor. Belgeselde, OceanX tarafından desteklenen Alucia Productions'taki insanların, daha önce hiç keşfedilmemiş okyanus sularını araştırmalarının görüntüleri yer alıyor. Güney Okyanusu'nda, Antarktika'nın deniz buzu altında, yaklaşık 1000 metre dipte çekilen görüntüler okyanus altı yaşamın tüm renklerini yansıtıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gerçek Bir Deniz Kızıyla Tanışmaya Hazır mısınız? 01:09
Gerçek Bir Deniz Kızıyla Tanışmaya Hazır mısınız? 3.154 izlenme - 2 ay önce Hannah Fraser hayalini işine dönüştürdü.10 yıldan daha uzun bir süredir okyanus güzelliğini anlatan sualtı gösterileri yapıyor. Onun yardımcılar arasında yunus, balina ve köpekbalıkları bile var! Hannah hayır etkinliklerine de katılıyor ve binlerce hayvanın hayatını kurtardı. İşte güzelliğin dünyayı kurtardığı hikaye.
Irma Kasırgası Okyanus Suyunun Çekilmesine Neden Oldu! 02:20
Irma Kasırgası Okyanus Suyunun Çekilmesine Neden Oldu! 7.592 izlenme - 9 ay önce Saatte 300 km hızla ilerleyen Irma Kasırgası geçtiği her yeri yerle bir ederken, bir Twitter kullanıcısının paylaştığı video korkuyu daha da artırmış. Bahamalar'da kaydedilen görüntülerde okyanus suyu çekilmiş olarak gözüküyor.
Okyanusun En Derin Noktası 01:18
Okyanusun En Derin Noktası 84.443 izlenme - 9 yıl önce okyanusun en derin noktası mariana çukuru'na bir kilo ağırlığında taş atıldığında tam 1 saat sonra ulaşıyor...
Okyanusta Av Fragmanı 03:46
Okyanusta Av Fragmanı 31.999 izlenme - 5 yıl önce Atlantik Okyanusu'nda yat gezisi yapan ve elverişsiz hava şartları sebebiyle gizemli bir gemiye binmek zorunda kalan bir grubun öyküsünü anlatıyor. Jess filmde yaşayacağı zihinsel bir karışıklık yüzünden, üç ayrı karaktere bürünüyor.Olaylar sırayla çözülüyor...
Okyanusun Ortasında Kamyon Kullanmak 00:51
Okyanusun Ortasında Kamyon Kullanmak 3.346 izlenme - 5 ay önce Avustralya'da yağan sağanak yağmur sonrası etraf adeta bir okyanus gibi gözüküyor. Tabii karşıdan bir kamyon gelene kadar...
Balina Yiyen Katil Balinalar 01:35
Balina Yiyen Katil Balinalar 9.549 izlenme - 11 ay önce Orca adıyla bilinen katil balinalar başka bir balinayı canlı canlı mideye indirirken drone ile böyle kaydedildi.
500 Yıl Yaşayabilen Köpekbalıkları Böyle Görüntülendi 02:48
500 Yıl Yaşayabilen Köpekbalıkları Böyle Görüntülendi 2.391 izlenme - 4 ay önce Bir keşif sırasında görüntülenen Grönland Köpek Balığı 400 ile 500 yıl arasında yaşayan köpekbalıkları aşırı soğuk bir bölge olan Kuzey Atlantik Okyanusu'nda böyle görüntülendi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Okyanus Dibindeki Tövbe Bismillahlık Yaratık 06:28
Okyanus Dibindeki Tövbe Bismillahlık Yaratık 20.294 izlenme - 3 yıl önce Okyanus dibine koyulan bir kamera ilginç bir yaratık keşfetmiş. Böyle tövbe bismillah bi şeye de benzemiyor! Zaten henüz isimlendirilmemiş. Garip, yassı, yamuk yumuk bir şey. İzleyelim..
Derya Uluğ - Okyanus 03:43
Derya Uluğ - Okyanus 16.829 izlenme - 2 yıl önce Derya Uluğ - Okyanus Her yer de okyanus sen boğuldun derede Zamanla unutulur hani aklın nerede Saatin mi bozuldu niye kaldın geçmişte Al bir zaman bir de akıl bu da benden sana hediye Dön hadi artık dünyaya Aç gözünü zaman dar Vazgeç artık eh be yavrum Bunun sonu çok zarar Eller ne dese inanmadın Yürek yandı aldırmadın Vuruldu kaç kere yüze Sevmiyor dediler duymadın Her yer de okyanus sen boğuldun derede Zamanla unutulur hani aklın nerede Saatin mi bozuldu niye kaldın geçmişte Al bir zaman bir de akıl bu da benden sana hediye
Okyanus Kıyısının Buz Tutması 01:45
Okyanus Kıyısının Buz Tutması 2.583 izlenme - 5 ay önce ABD'nin Massachusetts eyaletinde yer alan Falmouth şehrindeki donmuş deniz kıyısı ve üstünde poz veren insanların görüntüleri drone ile böyle görüntülenmiş.
Tuzlu Su Timsahının Denizden Çıkıp Beslenme Anı 02:24
Tuzlu Su Timsahının Denizden Çıkıp Beslenme Anı 7.814 izlenme - 1 yıl önce En iri timsah türü olan ve okyanuslarda yaşayan Tuzlu Su Timsahı çok nadir görülen bir canlı. Denizden çıkıp beslenme anı ise gizlice kaydedilen bu timsah yaşayan en tehlikeli canlı olarak biliniyor. Bir süper avcı olan tuzlu su timsahı, böceklerden amfibilere, diğer sürüngenlerden balıklara kadar her şeyi avlayabilir. Maymun, kanguru, yaban domuzu, kertenkele, dingo, kuş türleri, su bufalosu, gaur, köpekbalığı, hatta insan avladığı canlılara örnektir.
Okyanus Tabanında 1 Milyon Dolar Değerinde Hazine Bulan Adam 01:23
Okyanus Tabanında 1 Milyon Dolar Değerinde Hazine Bulan Adam 13.589 izlenme - 3 yıl önce 31 Temmuz 1715'te batan İspanyol gemisinden arda kalanlar olduğu belirtilen değerli altınların değeri 1 milyon dolar civarı. Daha önce de yine aynı gemi enkazına yapılan dalışlar sonrasında birçok farklı değerli eşya bulunmuş ve bulunmaya da devam ediyor...
Coşkun Sabah Okyanus 05:12
Coşkun Sabah Okyanus 31.765 izlenme - 8 yıl önce coşkun sabah okyanus
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 02:49
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 28.792 izlenme - 4 yıl önce Burada Suya Girmek Cesaret İster! Şeytanın Havuzunda Yüzmek Büyük Bir Cesaret İster! Devil's Pool Victoria Falls
BBC'nin Belgesel Denizaltısına Köpek Balıkları Saldırdı 02:06
BBC'nin Belgesel Denizaltısına Köpek Balıkları Saldırdı 3.203 izlenme - 7 ay önce Okyanuslardaki bilinmeyen yaşamı araştıran BBC belgeseli Blue Planet II'nin çekim ekibi bir balina cesedini gözlemlerken boyları 6 metreyi bulan köpek balıklarının saldırısına uğradı.
Deniz Kaplumbağası 53 Milyon Dolarlık Kokain İle Yakalandı 01:56
Deniz Kaplumbağası 53 Milyon Dolarlık Kokain İle Yakalandı 3.817 izlenme - 6 ay önce Okyanusta üzerinde 800 kiloluk kokain poşetlerinin bağlandığı deniz kaplumbağası ABD Sahil Güvenliği'ne bağlı devriye gezen bir bot tarafından fark edildi. İplerle sıkı sıkı bağlanan kokain poşetleri deniz kaplumbağasının her bir tarafına konuşlandırıldığını gören ekipler deniz kaplumbağasını yüklerinden kurtarmak için ciddi bir çaba sarfetti.
Büyük Okyanus Yolu - Avustralya 02:31
Büyük Okyanus Yolu - Avustralya 1.033 izlenme - 3 ay önce Büyük Okyanus Yolu, Melbourne’e yaklaşık bir saat uzaklıktaki Torquay şehrinden başlıyor ve yine Viktoria eyaletinde yer alan Warrnambool şehrine kadar uzuyor.Büyüleyici kıyı şeridi boyunca tarihi limanlar, muhteşem kumsallar, ilginç kireç taşı oluşumları, sörf plajları, yağmur ormanları, milli parklarındaki vahşi koalalar, Aborjin kasabaları ve her bir noktası birbirinden mucizevi manzaralara şahit olabilirsiniz.
Okyanusta Dev Dalgalar 04:20
Okyanusta Dev Dalgalar 9.273 izlenme - 2 yıl önce Videonun paylaşıldığı kanal da görüntülerin yaşandığı yer Hint Okyanusu olarak belirtilmiş. Gemicilerin cesaretine ve görüntülere hayran kalmamak elde değil.Suyun karşı konulamaz gücü de büyüleyici,aynı zamanda korkutucu.Zor şartlar altında çalışmak buna denir sanırım.
Tsunami İle Dalga Geçer Gibi Oynayan Çocuklar 01:45
Tsunami İle Dalga Geçer Gibi Oynayan Çocuklar 6.098 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da belli dönemlerde tsunami özellikleri sergileyen bu alanda normalda dalgalardan arınmış ama azda su bulunan bir yer olduğu için aileler ve çocuklar yüzmeye gidiyorlar. Aniden gelen dalgalardan bazıları son anda kurtulda bazıları ise suya kapılıp gitti belki ölenler bile olmuştur. Son anda kurtulan çocuklar sonra tekrar orta alana koşup hayatlarını tehlikeye atıyorlar.
Okyanusta Atom Bombası Patlatmak 00:40
Okyanusta Atom Bombası Patlatmak 13.705 izlenme - 4 yıl önce Okyanusta atom bombası patlatılırsa ne olur !
Okyanus Üzerinde Yüzen Çöp Adası 01:00
Okyanus Üzerinde Yüzen Çöp Adası 2.939 izlenme - 7 ay önce Karayip Denizi üzerinde şişelerden, plastik poşetlerden ve tonlarca atıktan oluşan dev bir ada belirmiş. Bilim insanları bu tablonun giderek daha sık rastlanan bir durum olduğunu söylemiş.
Küresel Isınma Sonucu Okyanusa İnen Dev Buzul Parçası 05:00
Küresel Isınma Sonucu Okyanusa İnen Dev Buzul Parçası 3.225 izlenme - 1 yıl önce Kanada'nın Ferryland kentinde yaşayanlar büyük bir sürprizle karşılaşıyor. Kuzey Kutbu'ndan kopan dev buzul kütlesi sürüklenerek okyanusa indi. Çevre sakinleri ise, o eşsiz anları drone ile görüntüledi. Seyrediyoruz
Okyanus Ortasında Yanardağ Patlaması (Kavachi) 01:36
Okyanus Ortasında Yanardağ Patlaması (Kavachi) 4.965 izlenme - 4 yıl önce Pasifik okyanusunun ünlü solomon adalarının civarında bulunan ve yıldan yıla faliyette olduğu bilindiği halde ilk kez kayda alınan su altı volkanının ( kavachi ) görüntüleri. Bir çok meraklısına 'denizdeki adalar nasıl oluşuyor?' sorusunun yanıtını ve hatta kıtaların bile oluşma başlagıcını anlatan kısa fakat bir o kadar etkileyici doğa olayıyla sizleri baş başa bırakıyorum.
Okyanusta Fırtınaya Yakalanan Gemiler! 10:36
Okyanusta Fırtınaya Yakalanan Gemiler! 10.414 izlenme - 4 yıl önce Denizcilerin Çekmiş Olduğu Gerçek Fırtına Görüntüleri... Okyanusta Fırtınaya Yakalanan Gemilerin Dalgalarla Mücadelesi Nefes Kesti. İşte O Görüntüler.. .fırt...
Okyanusun Tabanında Koşup Oynayan Köpekler 00:36
Okyanusun Tabanında Koşup Oynayan Köpekler 2.560 izlenme - 9 ay önce ABD'nin Florida eyaletinde bulunan Tampa koyunda şiddetli Irma kasırgası nedeniyle sular çekilmiş ve bu iki köpek de çocukluktan beri hayalini kurdukları şeyi gerçekleştirmiş, yani okyanusun tabanında koşup oynamışlar. Her köpeğin hayalidir okyanus tabanında koşup oynamak.
Derya Uluğ - Okyanus 03:43
Derya Uluğ - Okyanus 7.507 izlenme - 2 yıl önce Derya Uluğ'un,DMC etiketiyle yayınlanan "Okyanus" adlı single çalışması,video klibiyle ekranlarınızda. Söz & Müzik:Derya Uluğ & Asil Gök Aranjör:Burak Yeter Yönetmen:Ulaş Elgin facebook.com/tunahanseckin34 twitter.com/tunahanseckin34 instagram.com/tunahanseckin34 snapchat/trtuna34