Hoşgeldiniz!

okyanus

Derya Uluğ - Okyanus 03:43
Derya Uluğ - Okyanus 623.686 izlenme - 6 yıl önce Derya Uluğ'un, DMC etiketiyle yayınlanan "Okyanus" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Derya Uluğ - Asil Gök Düzenleme: Burak Yeter Yönetmen: Ulaş Elgin
Derya Uluğ - Okyanus 2016 (Dj Reaqlex) Remix 04:30
Derya Uluğ - Okyanus 2016 (Dj Reaqlex) Remix 97.932 izlenme - 6 yıl önce
Okyanusta Av Fragmanı 03:46
Okyanusta Av Fragmanı 48.612 izlenme - 9 yıl önce Atlantik Okyanusu'nda yat gezisi yapan ve elverişsiz hava şartları sebebiyle gizemli bir gemiye binmek zorunda kalan bir grubun öyküsünü anlatıyor. Jess filmde yaşayacağı zihinsel bir karışıklık yüzünden, üç ayrı karaktere bürünüyor.Olaylar sırayla çözülüyor...
381 Bin Dolarlık Ev Okyanusa Yenik Düştü 00:25
381 Bin Dolarlık Ev Okyanusa Yenik Düştü 696 izlenme - 2 ay önce Kuzey Carolina’da yüksek gel gitler ve kuvvetli rüzgarlar nedeniyle bir evi okyanusun yuttuğu anlar kameralara böyle yansıdı.
Okyanus Dibindeki Tövbe Bismillahlık Yaratık 06:28
Okyanus Dibindeki Tövbe Bismillahlık Yaratık 20.705 izlenme - 7 yıl önce Okyanus dibine koyulan bir kamera ilginç bir yaratık keşfetmiş. Böyle tövbe bismillah bi şeye de benzemiyor! Zaten henüz isimlendirilmemiş. Garip, yassı, yamuk yumuk bir şey. İzleyelim..
Coşkun Sabah Okyanus 05:12
Coşkun Sabah Okyanus 31.869 izlenme - 12 yıl önce coşkun sabah okyanus
Derya Uluğ - Okyanus 03:43
Derya Uluğ - Okyanus 17.234 izlenme - 6 yıl önce Derya Uluğ - Okyanus Her yer de okyanus sen boğuldun derede Zamanla unutulur hani aklın nerede Saatin mi bozuldu niye kaldın geçmişte Al bir zaman bir de akıl bu da benden sana hediye Dön hadi artık dünyaya Aç gözünü zaman dar Vazgeç artık eh be yavrum Bunun sonu çok zarar Eller ne dese inanmadın Yürek yandı aldırmadın Vuruldu kaç kere yüze Sevmiyor dediler duymadın Her yer de okyanus sen boğuldun derede Zamanla unutulur hani aklın nerede Saatin mi bozuldu niye kaldın geçmişte Al bir zaman bir de akıl bu da benden sana hediye
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 02:49
Burada Suya Girmek Cesaret İster! 29.161 izlenme - 8 yıl önce Burada Suya Girmek Cesaret İster! Şeytanın Havuzunda Yüzmek Büyük Bir Cesaret İster! Devil's Pool Victoria Falls
Okyanusta Dört Gün Sürüklenip Hayatta Kaldılar 01:34
Okyanusta Dört Gün Sürüklenip Hayatta Kaldılar 169 izlenme - 4 hafta önce Endonezya’da batan kargo gemisindeki 4 mürettebat, 4 gün boyunca okyanusta strafor buz kutuları üzerinde verdikleri yaşam savaşının ardından kurtarıldı.
Şebnem Ferah - Okyanus Live Rock'n Coke 04:32
Şebnem Ferah - Okyanus Live Rock'n Coke 32.314 izlenme - 14 yıl önce şebnem ferah okyanus live yorumsuz bırakmazsınız umarım
Balina Yiyen Katil Balinalar 01:35
Balina Yiyen Katil Balinalar 10.772 izlenme - 5 yıl önce Orca adıyla bilinen katil balinalar başka bir balinayı canlı canlı mideye indirirken drone ile böyle kaydedildi.
Tuzlu Su Timsahının Denizden Çıkıp Beslenme Anı 02:24
Tuzlu Su Timsahının Denizden Çıkıp Beslenme Anı 10.724 izlenme - 5 yıl önce En iri timsah türü olan ve okyanuslarda yaşayan Tuzlu Su Timsahı çok nadir görülen bir canlı. Denizden çıkıp beslenme anı ise gizlice kaydedilen bu timsah yaşayan en tehlikeli canlı olarak biliniyor. Bir süper avcı olan tuzlu su timsahı, böceklerden amfibilere, diğer sürüngenlerden balıklara kadar her şeyi avlayabilir. Maymun, kanguru, yaban domuzu, kertenkele, dingo, kuş türleri, su bufalosu, gaur, köpekbalığı, hatta insan avladığı canlılara örnektir.
Winx Club Filmi 3 Okyanusun Gizemi Çizgi Film Türkçe (Tam Bölüm Film) 01:22:39
Winx Club Filmi 3 Okyanusun Gizemi Çizgi Film Türkçe (Tam Bölüm Film) 10.899 izlenme - 4 yıl önce Trix cadıları, İmparator'un tahtına göz koymuştur ve güçlerini bütün dünyaya kanıtlamak istemektedir. Ancak tahta oturmaları başka bir şeye neden olur: Politea adındaki kötü kalpli peri uyanır! Politea'nın üzerindeki lanet hala kalkmamıştır ve Trix'lerle anlaşma yapmak ister. Eğer tahtı kullanabilmek istiyorlarsa, Oblivion'da tutulan Tritannus'u serbest bırakmaları gerektiğini onlara söyler. Bunu yapabilmeleri için de bir kralın gücüne ihtiyaçları vardır. Trix'in aklına da Sky gelir: Eraklyon'ın kralı ve aynı zamanda da Bloom'un sevgilisi! Trix'ler bunun üzerine Gardenia'da ortaya çıkarlar. Bloom tek başına olduğu için yeterince güçlü olamaz ve Sky kaçırılır ve Sonsuz Okyanus'a götürülür. Trix'ler özgür bıraktıkları Tritannus'u Sihirli İnci'yi almak için kendileriyle anlaşma yapmaya ikna eder. Bu sırada Winx'ler Bloom'a katılır ve Sky'ı birlikte kurtarmaya karar verirler. Mücadeleleri yalnızca onu kurtarmak değil, bütün okyanusun dengesini de yeniden sağlamaktır. Acaba Winx'ler bu tehlikeli görevde başarılı olabilecekler midir? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Okyanusta Dev Dalgalar 04:20
Okyanusta Dev Dalgalar 9.650 izlenme - 6 yıl önce Videonun paylaşıldığı kanal da görüntülerin yaşandığı yer Hint Okyanusu olarak belirtilmiş. Gemicilerin cesaretine ve görüntülere hayran kalmamak elde değil.Suyun karşı konulamaz gücü de büyüleyici,aynı zamanda korkutucu.Zor şartlar altında çalışmak buna denir sanırım.
Bir Türlü Denizden Çıkamayan Şişman Abla 01:29
Bir Türlü Denizden Çıkamayan Şişman Abla 8.737 izlenme - 4 yıl önce Sanırım latin amerika ülkelerinden birinde gerçekten cevval bir deniz de yaşanmış bu olay. Okyanus kıyısı olabilir çünkü deniz bi enteresan. İçine çekip çekip dalgayı çarpıyor. Ablamız da kıyıya bir türlü çıkamıyor ve çevredeki erkekler yaman bir kurtarma çabasına girişiyor...
Kamufle - Okyanus Gözlüm 02:23
Kamufle - Okyanus Gözlüm 13.003 izlenme - 12 yıl önce www.facebook.com/kamufle & www.myspace.com/kamuflemusic
Atlantik Okyanusunun Ortasında Gemide Basketbol Oynayan Denizciler 00:14
Atlantik Okyanusunun Ortasında Gemide Basketbol Oynayan Denizciler 264 izlenme - 2 ay önce Kargo gemisinde çalışan denizciler Atlantik Okyanusu'ndan geçerken canları sıkılmış ve basketbol oynamaya karar vermişler.
İnanılması Güç Gemi Kazaları 03:36
İnanılması Güç Gemi Kazaları 12.999 izlenme - 8 yıl önce Koskoca denizde ehliyeti bakkaldan mı aldın dedirtecek kazalar olup ilk kaza Türkiye'de geçmektedir ve bilinçli yapılmıştır.
Atlantik Okyanusu'nda Fırtınaya Yakalanan Gemi 01:19
Atlantik Okyanusu'nda Fırtınaya Yakalanan Gemi 11.392 izlenme - 8 yıl önce Şubat 2011'de çekilmiş olan bu videoda bir gemi atlantik okyanusun'da yol alırken fırtınaya yakalanıyor kışın ortasında oldukları için ağır bir fırtınaya denk geliyorlar ve denizciler bunu kameraya kaydediyorlar gerçekten muazzam bir video bazıları keşke o gemide olsaydım der bazılarıda korkar ama birşey varki su bu dünyadaki en muazzam şeydir. İyi seyirler.
Hayatla Dolu Okyanusun En Derin Zemini! 05:09
Hayatla Dolu Okyanusun En Derin Zemini! 5.202 izlenme - 4 yıl önce Planet Earth: Blue Planet II belgesel Yakında Netflix'de yayınlanacak olan Antartika'dan çok büyüleyici bölümler içeriyor. Belgeselde, OceanX tarafından desteklenen Alucia Productions'taki insanların, daha önce hiç keşfedilmemiş okyanus sularını araştırmalarının görüntüleri yer alıyor. Güney Okyanusu'nda, Antarktika'nın deniz buzu altında, yaklaşık 1000 metre dipte çekilen görüntüler okyanus altı yaşamın tüm renklerini yansıtıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şebnem ferah - okyanus - buyukrock.com 04:35
Şebnem ferah - okyanus - buyukrock.com 12.106 izlenme - 14 yıl önce Şebnem ferah - okyanus - buyukrock.com
Dünyanın En Büyük Denizanasının Görüntülenmesi 00:46
Dünyanın En Büyük Denizanasının Görüntülenmesi 2.707 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de dalış yapan dalgıçlar bu zamana kadar gördükleri en büyük denizanasıyla karşılaşmış. Bir insan boyutunda olan denizanası, dalgıçla birlikte görüntülenmiş.
Derya Uluğ - Okyanus 03:43
Derya Uluğ - Okyanus 7.546 izlenme - 6 yıl önce Derya Uluğ'un,DMC etiketiyle yayınlanan "Okyanus" adlı single çalışması,video klibiyle ekranlarınızda. Söz & Müzik:Derya Uluğ & Asil Gök Aranjör:Burak Yeter Yönetmen:Ulaş Elgin facebook.com/tunahanseckin34 twitter.com/tunahanseckin34 instagram.com/tunahanseckin34 snapchat/trtuna34
Tsunami İle Dalga Geçer Gibi Oynayan Çocuklar 01:45
Tsunami İle Dalga Geçer Gibi Oynayan Çocuklar 6.394 izlenme - 5 yıl önce Brezilya'da belli dönemlerde tsunami özellikleri sergileyen bu alanda normalda dalgalardan arınmış ama azda su bulunan bir yer olduğu için aileler ve çocuklar yüzmeye gidiyorlar. Aniden gelen dalgalardan bazıları son anda kurtulda bazıları ise suya kapılıp gitti belki ölenler bile olmuştur. Son anda kurtulan çocuklar sonra tekrar orta alana koşup hayatlarını tehlikeye atıyorlar.
Araştırma Ekibinin Kameraya Çektiği Okyanustaki  Tuhaf Yaratık 02:17
Araştırma Ekibinin Kameraya Çektiği Okyanustaki Tuhaf Yaratık 4.828 izlenme - 6 yıl önce İzlandanın Kuzey Kıysında Bulunan Grönland Denizinde Bir Mini Denizaltında Çekilen Gerçek Görüntüler.Dalış Gemisi Kamerasında Canlı Olarak Kaydedilmiştir.Şu an Bu Video Abd İzlenme Rekoru Kırıyor. Okyanustaki Gizemli Yaratık, Okyanusta Deniz Kızı, Okyanustaki Bilinmeyen Yaratık,Okyanustaki Yaratık Canlı Kamera,Okyanustaki Gizemli Yaratık,Okyanustaki Korkutucu Yaratık, Deniz Kızı Görüntüsü,Gerçek Yaratık Okyanusta Kamerada,Bilinmeyen Yaratık Okyanusta,Bilinmeyenn Canlı Kamerada,Gerçek Açıklanamayan Deniz Canlısı, Açıklanamayan Görüntü Deniz Yaratığı,Korkutucu Deniz Yaratığı Gerçek Kamera,Araştırma Ekibi Korkutucu Yaratık Denizde, Denizdeki Korkutucu Yaratık,Deniz Yaratığı En Büyük Delil,En Gerçek Delil Deniz Yaratığı,En Şok Edici Görüntü Deniz Kızı,Araştırma Ekibinin Çektiği Gerçek Görüntüler,Denizaltı Araştırma Ekibinin Çektiği Yaratık Görüntüsü Kaynak: http://www.youtube.com/user/StephenHa... "Alıntıdır"
Tekneye Atlayan Köpekbalığı 'nın Korkuluklara Sıkışması 00:57
Tekneye Atlayan Köpekbalığı 'nın Korkuluklara Sıkışması 5.665 izlenme - 4 yıl önce Honolulu açıklarına gölete açılan fransızların uzay gemisine beyaz köpekbalığının zıplaması olayıdır. Korku filminden bir sahne gibi. Bunun hatırına açın bi jaws izleyin. İyi seyirler
Okyanus Tabanında Hazine Bulan Adam 01:12
Okyanus Tabanında Hazine Bulan Adam 6.443 izlenme - 7 yıl önce Okyanus tabanında hazine bulan adamABD Florida açıklarında hazine arayan bir aile, meşhur bir gemi batağında 1 milyon dolar değerinde (2.7 milyon TL) altın buldu. 3 asır önce batan Queens ...
Geminin Kamerasından Okyanusun Dev Dalgaları 04:08
Geminin Kamerasından Okyanusun Dev Dalgaları 10.606 izlenme - 8 yıl önce Geminin kamerasından okyanusun dev dalgalarını izliyoruz efenim. Kayıtlar gündüz ve gece olarak alınmış. Gündüz çekimleri daha çoğunlukta. Bilgisayar başındayken bile o dalgalar üzerime gelirken ben heyecanlanmadım,korkmadım değil. Özellikle 3.33'deki oluşan dalga diyorum başka da bir şey demiyorum. İyi seyirler.
Köpek Balığını Ağzına Batan Demirden Kurtaran Dalgıç 00:32
Köpek Balığını Ağzına Batan Demirden Kurtaran Dalgıç 60 izlenme - 3 hafta önce Okyanusta dalış yapan dalgıç çevresini saran köpek balıklarından birinin ağzına batan demiri fark etmiş. Dalgıç bir şekilde köpek balığına yaklaşıp demiri çıkarmayı başarmış.
Yürek Hoplatan Dev Dalgalar - Pasifik Okyanusu 03:05
Yürek Hoplatan Dev Dalgalar - Pasifik Okyanusu 5.723 izlenme - 5 yıl önce Denizcilerin yaşamı zor malum. Bu zorluğun üstesinden gelebilmek için sabır ve cesaret gerekli gibi. Okyanusta dev dalgalarla boğuşan bir gemi ve içindekiler, izliyoruz.