Hoşgeldiniz!

Olacak O Kadar

Olacak O Kadar Bestami Şöhtetini Kaybetti 13:18
Olacak O Kadar Bestami Şöhtetini Kaybetti 833 izlenme - 2 yıl önce Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 10-15 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır. Olacak O Kadar, 2009 yılının Mayıs ayından itibaren FOX'ta yayınlanmıştır. Kış arasıyla biten program, yeni bölümleriyle FOX'ta 6 Mart 2010 yılında yeniden yayınlanmaya başladı; fakat çeşitli sebeplerden dolayı yayından kaldırıldı.
Olacak O Kadar - Jet Ski (1997) 05:15
Olacak O Kadar - Jet Ski (1997) 3.732 izlenme - 7 yıl önce Ülkemizde hala devam eden bakanın oğlu tramvalarına bir de Olacak O Kadar gözüyle bakalım. Türban'lı yetkililer basinin baskisi yüzünden Jet Ski'lerini geri isterler ve olanlar da burda olur. Bol Ski'li bir muhabbet baslar. Bu efsane skeçten dolayi Star Televizyonu tam 15 gün boyunca kapatılmıştı. Skeç logosuz ve tam versiyonu ile sizlerle. İzliyoruz efendim... Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/188/olacak-o-kadar-jet-ski
Olacak O Kadar - İstanbullu  Olmak 08:05
Olacak O Kadar - İstanbullu Olmak 2.192 izlenme - 5 yıl önce Belki de dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul un yıllardır bizim bir türlü çözemediğimiz sorunlarını gözler önüne seren skeci Levent Kırca farkıyla sizlerle
Olacak O Kadar (Ameliyat) 04:00
Olacak O Kadar (Ameliyat) 2.510 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar - Oğlum Gay Mi Ne? 05:24
Olacak O Kadar - Oğlum Gay Mi Ne? 2.186 izlenme - 7 yıl önce Evlilik yaşını geçmiş olan bir erkeğin(bence bir yaşı yoktur) maruz kaldığı hareketlerden biride eşcinsellik yaftası oluyor bakın büyük usta bu olayı nasıl ti ye alıyor, hep birlikte izleyelim.
Olacak O Kadar - Atatürk Belgeseli 02:27
Olacak O Kadar - Atatürk Belgeseli 1.673 izlenme - 6 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır.
Olacak O Kaadar-Beyaz Anne , Siyahi Bebek 04:43
Olacak O Kaadar-Beyaz Anne , Siyahi Bebek 1.398 izlenme - 3 yıl önce Siyasi ve toplumsal olayların mükemmel bir şekilde hicvedildiği sahne...
Olacak o kadar Ustalar 08:08
Olacak o kadar Ustalar 2.974 izlenme - 7 yıl önce Olacak o kadar' ın süper saçmalama bölümü mevlüt usta. saçmasalak şeyleri sevenlere özel.
Olacak O Kadar - Uyuyan Sarhoş 05:15
Olacak O Kadar - Uyuyan Sarhoş 2.287 izlenme - 5 yıl önce 1986 yılından 2010 yılına kadar yayınlanan Olacak O Kadar dizisinden bir skeç.
Kibariye'nin Annesi - Olacak O Kadar 07:22
Kibariye'nin Annesi - Olacak O Kadar 3.458 izlenme - 7 yıl önce Belli bir kuşağın bilinçaltına işlemiş olan şöfer Tunay'ın kayınvalidesi ve Kibariye'nin biricik annesinin haber bülteninde şöfeer tunay'a yaptığı çıkış gündeme öylesine damga vurmuştu ki Levent Kırca o dönem yayınlanan olacak o kadar adlı programında bu enstantaneye uzunca bir parodiyle yer vermişti. Dönemin ilginç çıkışlarıyla ve über siniriyle nam salmış Mhp'li sağlık bakanı Osman Durmuş'ta bonus niteliğindedir. Saygılarımı sunar içeriği arz ederim sevgili alkış dostları. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64890/kibariyenin-annesi-sofer-tunay
Levent Kırca Jet Ski 01:11
Levent Kırca Jet Ski 6.364 izlenme - 13 yıl önce harika komedi
Olacak O Kadar - Zekeriya Beyaz 06:14
Olacak O Kadar - Zekeriya Beyaz 3.587 izlenme - 7 yıl önce Eskiden 3 beyazdan kaçınılmalı bunlar tuz,un ve şekerdir diye bir laf vardı, ama sağolsun Zekeriya Beyaz gençlerimizin ağzına bu lafı değiştirerek un, tuz ve Zekeriya Beyaz yaptı. Kendisinin ne kadar yalan yanlış şeyler söylediği ortada olmasına rağmen hala ona inananların olması da bir başska ayıp tabii ki. Sevgili Levent Kırca gene her işi şakaya vurduğu gibi bunu da şakaya vurarak bizi güldürmeyi başardı. Aman dikkat fazla Zekeriya Beyaz dinlemeyin şaşırırsınız diyorum sizi videoyla başbaşa bırakıyorum.
Olacak O Kadar - Diş(Sarhoş) 1 06:40
Olacak O Kadar - Diş(Sarhoş) 1 3.582 izlenme - 7 yıl önce Gece vakti diş ağrısı yüzünden uyuyamayan Eşref ve sabaha kadar süren maceraları 1.bölümüyle sizlerle efenim. ikincisi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20087/olacak-o-kadar---dissarhos-2
İnce İnce Yasemince - Kakılmış (Elektrik Faturası) 07:12
İnce İnce Yasemince - Kakılmış (Elektrik Faturası) 3.555 izlenme - 7 yıl önce gerçekten baya baya eski bir kayıt..90lar da 3-4 kanalda birden aynı anda oynayamayı başaran ince ince yasemince,haşlama taşlama,yaseminname yada her neyse bu programın bütün 90lar çocuklarına etkisi büyüktür.bu bölümde kakılmış elektrik faturası or büyük rakı ikileminde kalıyor.ara sıra yükleyeceğim böyle..
Olacak O Kadar (Aman Dikkat) 05:12
Olacak O Kadar (Aman Dikkat) 2.445 izlenme - 6 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar Sigara Yasağı 02:39
Olacak O Kadar Sigara Yasağı 2.089 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar'ın Sigara yasağı adlı skeci , Günümüzde sigara zammından sonra aynı tepkide içerebilir.
Olacak O Kadar - Dokunma Bana 02:41
Olacak O Kadar - Dokunma Bana 1.948 izlenme - 4 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar - Alo Ne Koyim 05:57
Olacak O Kadar - Alo Ne Koyim 3.318 izlenme - 7 yıl önce Olacak O Kadar ekibi, bir zamanlar Mustafa Keser'in sunduğu programda "alo ne okuyayım" sözünü absürd bi şekilde skeçlerde kullanmış, eskiden ağızlardan eksik olmayan bu repliğin çıkmasına neden olmuştur. bi mustafa keser taklidi bu kadar mı güzel yapılır. üstüne mustafa keser abimizin eşsiz yorumunu da dinleyip arkamıza yaslanalım.
İnce İnce Yasemince - Gülazer (1995) 05:19
İnce İnce Yasemince - Gülazer (1995) 1.806 izlenme - 6 yıl önce Çocukluğumuzun sevimli hırsızı gülazer her zamanki formunda iyi seyirler..
Olacak O Kadar - Cem Yılmaz ve Okan Bayülgen 10:24
Olacak O Kadar - Cem Yılmaz ve Okan Bayülgen 2.603 izlenme - 7 yıl önce Olacak o kadar''dan Cem Yılmaz ve Okan Bayülgen'in paradosinin yapıldığı bir bölüm.
Olacak O Kadar - Seda Sayan 04:31
Olacak O Kadar - Seda Sayan 3.348 izlenme - 7 yıl önce Oya Başar'la Levent Kırca'nın henüz ayrılmadığı Olacak O kadar'ın gerçekten gülünerek izlendiği zamanlardan yine başarılı bir taklit, Seda bacımla Oya bacım, izleyene Koral Porselenden 750 parça (kırıldı çünkü taşırken) yemek takımını.
Pasta Tartışması 06:09
Pasta Tartışması 1.808 izlenme - 5 yıl önce Bir Olacak O Kadar skeci.
Olacak O Kadar - Para Tasarrufu (1999) 05:49
Olacak O Kadar - Para Tasarrufu (1999) 2.077 izlenme - 7 yıl önce Olacak O Kadar gene karsimizda. Efendim bu skecimizde bir bakan halkin parayi dikkatli harcayamadigindan(!) onlara bir butce planlayicisi olarak bir devlet memurunu gorevlendiriyor ve bir aile de pilot aile seciliyor. Ama evdeki hesap carsiya uymuyor. Kaptan pilotunuz olarak size keyifli izlemeler diliyorum.
Olacak O Kadar - 30 Kupona Araba Veriyoruz 00:26
Olacak O Kadar - 30 Kupona Araba Veriyoruz 2.597 izlenme - 7 yıl önce Bir zamanların efsane programı (koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denir) Olacak O Kadar' ın gazetelerin promosyon çılgınlığına gönderme yaptığı unutulmaz skeçini sunmaktan kıvanç duyarız efem.
Küçük Hüsamettin Konseri 02:04
Küçük Hüsamettin Konseri 3.225 izlenme - 7 yıl önce Küçük Hüsamettin karakterinin ilk dönemlerinden harika bir footage. Arap etkisinin arabeske en çok etki ettiği alan müzikte en küçük Hüsam olan Hüsamettin ziyadesiyle performansının doruğunda. Umuyorum ki TRT gömlekler konusunda kesenin ağzını açmıştır, yoksa çocuklar azar mı işitmiştir? Varsa aranızda orada bulunan lütfen yazın, bize Hüsam'ı anlatın. Not: Tamamını buraya sığdıramadım, eğer isterseniz tamamını http://www.youtube.com/watch?v=tf9BXzqJYzo adresinden izleyebilirsiniz, ama damar kısmı burasıdır elbette.
Olacak O Kadar - Evlilik Kararı 06:39
Olacak O Kadar - Evlilik Kararı 952 izlenme - 2 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın oluşturduğu ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 21 yıl boyunca çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan eleştirel güldürü programıdır.
Olacak O Kadar - Başbakan Dublajı (1994) 07:01
Olacak O Kadar - Başbakan Dublajı (1994) 1.498 izlenme - 3 yıl önce Seslendirme ve siyaset yan yana gelir mi demeyin.Levent Usta her şeyin içine mesaj yerleştirebilen bir dehaydı.Seslendirmeye yer veren nadir programlardan biri olması dışında bunu da siyasi mizaha uygun hale getiren çalışması ile Levent Kırca yeninden karşınızda.Unutulan ve hakkı teslim edilmeyen dublaj sanatçılarına da selam çakılmış
Olacak O Kadar (Hastane) 05:06
Olacak O Kadar (Hastane) 2.169 izlenme - 5 yıl önce Çoğumuzun bildiği bir skeci tekrar izlerken 3.30 dan sonra başı sarılı oyuncunun başına gelenleri yeni görebildim. Fena çok fena. İyi seyirler...
Olacak O Kadar - Levent Kırca Ahmet Kaya Tiplemesi 03:43
Olacak O Kadar - Levent Kırca Ahmet Kaya Tiplemesi 3.133 izlenme - 7 yıl önce Olacak O Kadar'ı sevmemiz aslında her skecinde bir mesaj içeriyor olmasıdır. Sadece komik olmak yetmiyor bir anlamda olmalı içinde. Ama bu sefer hic gulmedik ama anlam bakımından çok anlamlı ve hüzünlü bir olayı karşımıza çıkarıyor sevgili Levent Kırca. Ahmet Kaya ve ona yapılan haksızlıkları dile getiriyor bizim için. Türk, kürt farketmeksizin herkesin sevdiği biriydi Ahmet Kaya. Onu aramızdan ayıranlar utansın.
Sayım Sarhoşu - Olacak O Kadar 07:25
Sayım Sarhoşu - Olacak O Kadar 1.801 izlenme - 5 yıl önce Sanatçı kelimesinin içini fazlasıyla dolduran Levent abimiz sarhoş tiplemesiyle karşınızda.. Efendim skeçte sayım memuru görevini yapmak üzere sarhoşun dairesine gelir, sonrasında yaşananları ise buyurun izleyelim. Allah rahmet eylesin. Rahat uyu Levent Abi.