Hoşgeldiniz!

Olacak O Kadar

Levent Kırca'nın Tecavüz Skeci 04:40
Levent Kırca'nın Tecavüz Skeci 30.681 izlenme - 6 yıl önce Levent Kırca'nın komik olmayan, komik olmaya bile çalışmayan skeçlerinden birisi. Ortada senaryo bile yok.Gerçek bir olay, aynen film yapılmış. Ülkemizdeki sistem, tecavüzcüleri kkoruyan ve kollayan bir sistemdir. Bu sayede kadınlar eve kapanır, sosyalleşemez ve çalışamaz hale gelir.
Levent Kırca'nın Sosyal Medyayı Sallayan Eğitim Sistemi Skeci 02:07
Levent Kırca'nın Sosyal Medyayı Sallayan Eğitim Sistemi Skeci 20.018 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "TEOG kaldırılmalı" sözlerinin ardından sosyal medyada dolaşıma giren Levent Kırca'nın "Eğitim Sistemi" skeci sosyal medyayı sallamış.
Levent Kırca Sarhoş Araba Sürüyor 03:34
Levent Kırca Sarhoş Araba Sürüyor 34.648 izlenme - 12 yıl önce levent kirca sarhos araba sürüyor
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Meşhur Basın Toplantısı Kavgası (2000) 06:51
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Meşhur Basın Toplantısı Kavgası (2000) 21.131 izlenme - 6 yıl önce Çoğumuzun Levent Kırca Oya Başar birlikteliğinden aklında kalan son enstantanedir bu kavga. Basın mensuplarının, magazincilerin önünde yaşanmış, tam da onların istedikleri malzemeyi onlara fazlasıyla vermişti. Haliyle de haftalarca televizyon kanallarında bu kavga dönmüştü. Benim aklımda nedense bu kavgadan sonra Oya Başar boşanma davası açmıştı şeklinde kalmış, meğer çoktan dava açmış ve boşanmışlar... Aslında Levent Kırca'yı sanatıyla, tiyatro eserleriyle, filmleriyle, 'Olacak O Kadar' ile anmak lazım, ancak bu olayı da 'nostalji' kontenjanından paylaşabiliriz diye düşündüm... Nur içinde yat Levent Kırca.
Olacak O Kadar (Sigara Bırakma) 04:13
Olacak O Kadar (Sigara Bırakma) 8.170 izlenme - 4 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar (Fatih Terim Soyunma Odası Tamamı) 04:13
Olacak O Kadar (Fatih Terim Soyunma Odası Tamamı) 14.299 izlenme - 6 yıl önce Hem nostalji, hem de güncel bir meseleyi esprili bir şekilde ele aldığı için siteye yükleyeyim dedim. Sitede sadece soyunma odasında geçen kısımları içeren kısa bir video var skecin tamamını göremedim. Bu bahaneyle Levent Kırca'yıda bir kez daha saygıyla anmış olalım.
Olacak O Kadar'ın Yayından Kaldırılmasına Sebep Olan Skeç 03:29
Olacak O Kadar'ın Yayından Kaldırılmasına Sebep Olan Skeç 18.419 izlenme - 7 yıl önce Fox Tv'de Levent Kırca'nın yapıp yönettiği ve oynadığı Olacak O Kadar programının Fox TV'den kaldırılmasına sebep olan skeci izliyorsunuz. Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına dikkat çeken sondaki mesajda, devlete ağır göndermeler yapılıyor. Kimine göre gerçek, kimine göre abartı. İzleyelim efendim..
Levent Kırca Sarhoşum 04:27
Levent Kırca Sarhoşum 20.489 izlenme - 13 yıl önce levent kırcanın unutulmaz repliği
Olacak O Kadar - Malı ye Bakanı 04:44
Olacak O Kadar - Malı ye Bakanı 6.866 izlenme - 4 yıl önce ülkemizin geçmiş-şimdiki dönemi kısa bir skeçle en güzel şekilde ifade edilmiş sanırım :)
Levent Kirca -- Canak Anten 05:29
Levent Kirca -- Canak Anten 18.966 izlenme - 13 yıl önce
Levent Kırca Anısına Olacak O Kadar - Güldür Güldür Show 02:18
Levent Kırca Anısına Olacak O Kadar - Güldür Güldür Show 9.440 izlenme - 6 yıl önce Çocukluğumuzun şarkısını Levent Kırca anısına Kemal Sunal ve Güldür Güldür ekibi programda söylemiş. Aç gözünü seyret tekrarı yok bunun İşimiz muhabbet efkarı yok bunun Arada bir dilimiz sürçer ise af ola Susmasını biliriz de kemiği yok bunun Olacak, olacak, olacak o kadar Olacak, olacak, olacak o kadar Niyetimiz kimseyi kırmak değildir Şuradakini buraya koymak değildir Arada bir zülfü yare dokunduk Tam yerine rast geldi manzara koyduk Olacak, olacak, olacak o kadar Olacak, olacak, olacak o kadar
Olacak O Kadar Mevlüt Usta 08:08
Olacak O Kadar Mevlüt Usta 17.400 izlenme - 9 yıl önce Levent Kırca ile Olacak O kadar'dan mevlüt usta sahnesi :)ilk video uploadım
Olacak O Kadar - 1. Darbe (Tam Versiyon) 09:36
Olacak O Kadar - 1. Darbe (Tam Versiyon) 8.697 izlenme - 7 yıl önce Levent Kırca'nın güldürdüğü zamanların efsane skeçlerinden birisi hatta ikisi. Darbe üzerine yapılmış bu iki parodiden ilki internette çoğu yerde yarım yamalak yüklü, Alkışlarla Yaşıyorum'da da 51 saniyelik bir versiyonu var. Efendim istedim ki değerli Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri skeçleri tam izleyebilsinler, bol bol da alkışlasınlar. mesut bahtiyar twitter'da "genelkurmay'dan aldığı gaz ile başçavuş'a istifasını sunan kısa dönem askere 8 saat nöbet yazıldı." yazmış, Levent Kırca da "Yüksek rütbeli subaylar yetmediği için bazı küçük rütbeli subaylar, onbaşılar bile televizyonlara el koyacak." diyor. "Türk ordusunun başına geçebilecek Genelkurmay ve kuvvet komutanı kalmayınca küçük rütbeli subaylar, onbaşılar çıkmasınlar o makama?" şeklinde espri yapacaklara ya da bugün darbe olsa ne olur acaba diye düşünenlere yönelik bir hizmettir.
Olacak O Kadar Hamit El Sabah Ve Cevat Kelle 13 Mayıs 1993 03:58
Olacak O Kadar Hamit El Sabah Ve Cevat Kelle 13 Mayıs 1993 5.159 izlenme - 4 yıl önce Levent Kirca nin efsane karakterlerinden. Eski bir uyenin kizginliginin gecmesi sonucu tekrar uyelik almasi ve uzun muddet sonra ilk videosu. iyi seyirler efem
How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 05:46
How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 8.383 izlenme - 5 yıl önce Efsane komedi/hiciv programı Olacak O Kadardan komik bir kesit. Bu sayede hem Levent Kırcayıda anmış olalım
Müslüm Gürses - Usta (Olacak O Kadar) 02:44
Müslüm Gürses - Usta (Olacak O Kadar) 5.500 izlenme - 3 yıl önce Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu Olacak O Kadar programına vakti zamanında Müslüm Gürses konuk olmuş ve canlı olarak Usta şarkısını söylemiş.
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 02:02
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 7.989 izlenme - 6 yıl önce Karaciğer kanseri sebebiyle bir süredir tedavi gören tiyatrocu Levent Kırca'nın vefat ettiği öğrenildi. Levent Kırca bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Kırca, tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde saat 02.40 sularında hayatını kaybetti.
Olacak O Kadar (Turplar Vadisi) Yeni Türkiye temsili. 03:17
Olacak O Kadar (Turplar Vadisi) Yeni Türkiye temsili. 5.427 izlenme - 4 yıl önce Olacak O Kadar (Turplar Vadisi) Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar (12 Eylül Darbe ) 10:20
Olacak O Kadar (12 Eylül Darbe ) 5.575 izlenme - 6 yıl önce o zamanlardan bu zamanlar anlatılmış..
Olacak O Kadar - Silkmişim Halıyı 05:02
Olacak O Kadar - Silkmişim Halıyı 5.169 izlenme - 4 yıl önce Güzel bir skeç. Silkilen halının davası olmaz :)
Bestami - Bağa Girdim Kamışa (Olacak O Kadar) 01:50
Bestami - Bağa Girdim Kamışa (Olacak O Kadar) 5.311 izlenme - 5 yıl önce 90'ların Olacak O Kadar'ında Levent Kırca'nın canlandırdığı Bestami karakterinden "Bağa Girdim Kamışa" şarkısı.
Olacak O Kadar - Fadime'nin Düğünü (1994) 01:07
Olacak O Kadar - Fadime'nin Düğünü (1994) 4.523 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Levent Kırca'nın yapımını üstlendiği, uzun bir süre ekranlarda boy gösteren 'Olacak O Kadar' adlı programından 1994 yılına ait güzel nostaljik bir Ferdi Tayfur Klibi.
Olacak Okadar(2009)sarhoş 06:28
Olacak Okadar(2009)sarhoş 13.675 izlenme - 13 yıl önce
Olacak O Kadar - Bestami 07:16
Olacak O Kadar - Bestami 7.007 izlenme - 7 yıl önce Levent Kırca`nın hatırı sayılır karakterlerinden Bestami ile beraberiz... Efendim sağlığında Michael geliyordu. Jackson olan. E zaten daha sonrasını göreceksiniz bi saat açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum. (28 saat düşünüp adamakıllı bir yorum yapamayıp da kısa kesenlerin "Ya aslında ben böyle değildim ne oldu bana bilemiyorum " diyenlerin sitesine sevgilerimle...)
Olacak O Kadar - Lokanta 05:11
Olacak O Kadar - Lokanta 5.104 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar'ın Türk insanın hayatını özetlediği deveye diken deyimini çok güzel açıklayan skecini izleyeceğiz.
Olacak O Kadar - Muazzez Abacı 05:39
Olacak O Kadar - Muazzez Abacı 4.878 izlenme - 4 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar - Deprem Dönemi Açık Oturum 08:21
Olacak O Kadar - Deprem Dönemi Açık Oturum 4.812 izlenme - 6 yıl önce 1999 yılında gerçekleşen depremden sonra televizyonlarımızın mantar gibi çıkan bilim adamları ile dolmasını ve hayatlarımızı bu insanların ağzından çıkanlara göre şekillendirdiğimiz zamanları tiye alan bir skeç.
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 06:51
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 4.671 izlenme - 6 yıl önce Rahmet ve Saygı ile andığımız büyük usta Levent Kırca'nın bol göndermeli bir Olacak O Kadar skeci sonuna dikkat.
Küçük Hüsamettin'in Doğuşu 12:52
Küçük Hüsamettin'in Doğuşu 8.243 izlenme - 7 yıl önce Olacak o kadarın bir zamanlar fenomen skeclerinden birtanesi olan küçük hüsamettinin sürekli aney benim babam nerde bu benim babammı diyerek bizide ekranların basına baglayıp ha bu hafta ha öbür hafta öğrenicez diye bir umut bekledigimiz zamanlardan. işte bu filmde hüsamettinin gizli kalmış bütün soruları yanıtlanıyor.