Hoşgeldiniz!

Olacak O Kadar

Levent Kırca'nın Tecavüz Skeci 04:40
Levent Kırca'nın Tecavüz Skeci 33.461 izlenme - 7 yıl önce Levent Kırca'nın komik olmayan, komik olmaya bile çalışmayan skeçlerinden birisi. Ortada senaryo bile yok.Gerçek bir olay, aynen film yapılmış. Ülkemizdeki sistem, tecavüzcüleri kkoruyan ve kollayan bir sistemdir. Bu sayede kadınlar eve kapanır, sosyalleşemez ve çalışamaz hale gelir.
Levent Kırca'nın Sosyal Medyayı Sallayan Eğitim Sistemi Skeci 02:07
Levent Kırca'nın Sosyal Medyayı Sallayan Eğitim Sistemi Skeci 20.477 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "TEOG kaldırılmalı" sözlerinin ardından sosyal medyada dolaşıma giren Levent Kırca'nın "Eğitim Sistemi" skeci sosyal medyayı sallamış.
Levent Kırca Sarhoş Araba Sürüyor 03:34
Levent Kırca Sarhoş Araba Sürüyor 35.074 izlenme - 13 yıl önce levent kirca sarhos araba sürüyor
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Meşhur Basın Toplantısı Kavgası (2000) 06:51
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Meşhur Basın Toplantısı Kavgası (2000) 22.687 izlenme - 7 yıl önce Çoğumuzun Levent Kırca Oya Başar birlikteliğinden aklında kalan son enstantanedir bu kavga. Basın mensuplarının, magazincilerin önünde yaşanmış, tam da onların istedikleri malzemeyi onlara fazlasıyla vermişti. Haliyle de haftalarca televizyon kanallarında bu kavga dönmüştü. Benim aklımda nedense bu kavgadan sonra Oya Başar boşanma davası açmıştı şeklinde kalmış, meğer çoktan dava açmış ve boşanmışlar... Aslında Levent Kırca'yı sanatıyla, tiyatro eserleriyle, filmleriyle, 'Olacak O Kadar' ile anmak lazım, ancak bu olayı da 'nostalji' kontenjanından paylaşabiliriz diye düşündüm... Nur içinde yat Levent Kırca.
Olacak O Kadar (Sigara Bırakma) 04:13
Olacak O Kadar (Sigara Bırakma) 9.320 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar (Fatih Terim Soyunma Odası Tamamı) 04:13
Olacak O Kadar (Fatih Terim Soyunma Odası Tamamı) 14.436 izlenme - 7 yıl önce Hem nostalji, hem de güncel bir meseleyi esprili bir şekilde ele aldığı için siteye yükleyeyim dedim. Sitede sadece soyunma odasında geçen kısımları içeren kısa bir video var skecin tamamını göremedim. Bu bahaneyle Levent Kırca'yıda bir kez daha saygıyla anmış olalım.
Olacak O Kadar'ın Yayından Kaldırılmasına Sebep Olan Skeç 03:29
Olacak O Kadar'ın Yayından Kaldırılmasına Sebep Olan Skeç 18.674 izlenme - 8 yıl önce Fox Tv'de Levent Kırca'nın yapıp yönettiği ve oynadığı Olacak O Kadar programının Fox TV'den kaldırılmasına sebep olan skeci izliyorsunuz. Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına dikkat çeken sondaki mesajda, devlete ağır göndermeler yapılıyor. Kimine göre gerçek, kimine göre abartı. İzleyelim efendim..
Levent Kırca Sarhoşum 04:27
Levent Kırca Sarhoşum 20.591 izlenme - 14 yıl önce levent kırcanın unutulmaz repliği
Olacak O Kadar Hamit El Sabah Ve Cevat Kelle 13 Mayıs 1993 03:58
Olacak O Kadar Hamit El Sabah Ve Cevat Kelle 13 Mayıs 1993 7.400 izlenme - 5 yıl önce Levent Kirca nin efsane karakterlerinden. Eski bir uyenin kizginliginin gecmesi sonucu tekrar uyelik almasi ve uzun muddet sonra ilk videosu. iyi seyirler efem
Levent Kirca -- Canak Anten 05:29
Levent Kirca -- Canak Anten 19.125 izlenme - 14 yıl önce
Levent Kırca Anısına Olacak O Kadar - Güldür Güldür Show 02:18
Levent Kırca Anısına Olacak O Kadar - Güldür Güldür Show 10.080 izlenme - 7 yıl önce Çocukluğumuzun şarkısını Levent Kırca anısına Kemal Sunal ve Güldür Güldür ekibi programda söylemiş. Aç gözünü seyret tekrarı yok bunun İşimiz muhabbet efkarı yok bunun Arada bir dilimiz sürçer ise af ola Susmasını biliriz de kemiği yok bunun Olacak, olacak, olacak o kadar Olacak, olacak, olacak o kadar Niyetimiz kimseyi kırmak değildir Şuradakini buraya koymak değildir Arada bir zülfü yare dokunduk Tam yerine rast geldi manzara koyduk Olacak, olacak, olacak o kadar Olacak, olacak, olacak o kadar
Olacak O Kadar Mevlüt Usta 08:08
Olacak O Kadar Mevlüt Usta 17.825 izlenme - 10 yıl önce Levent Kırca ile Olacak O kadar'dan mevlüt usta sahnesi :)ilk video uploadım
Olacak O Kadar - Malı ye Bakanı 04:44
Olacak O Kadar - Malı ye Bakanı 6.990 izlenme - 5 yıl önce ülkemizin geçmiş-şimdiki dönemi kısa bir skeçle en güzel şekilde ifade edilmiş sanırım :)
Olacak O Kadar - 1. Darbe (Tam Versiyon) 09:36
Olacak O Kadar - 1. Darbe (Tam Versiyon) 8.771 izlenme - 8 yıl önce Levent Kırca'nın güldürdüğü zamanların efsane skeçlerinden birisi hatta ikisi. Darbe üzerine yapılmış bu iki parodiden ilki internette çoğu yerde yarım yamalak yüklü, Alkışlarla Yaşıyorum'da da 51 saniyelik bir versiyonu var. Efendim istedim ki değerli Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri skeçleri tam izleyebilsinler, bol bol da alkışlasınlar. mesut bahtiyar twitter'da "genelkurmay'dan aldığı gaz ile başçavuş'a istifasını sunan kısa dönem askere 8 saat nöbet yazıldı." yazmış, Levent Kırca da "Yüksek rütbeli subaylar yetmediği için bazı küçük rütbeli subaylar, onbaşılar bile televizyonlara el koyacak." diyor. "Türk ordusunun başına geçebilecek Genelkurmay ve kuvvet komutanı kalmayınca küçük rütbeli subaylar, onbaşılar çıkmasınlar o makama?" şeklinde espri yapacaklara ya da bugün darbe olsa ne olur acaba diye düşünenlere yönelik bir hizmettir.
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 02:02
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 8.038 izlenme - 7 yıl önce Karaciğer kanseri sebebiyle bir süredir tedavi gören tiyatrocu Levent Kırca'nın vefat ettiği öğrenildi. Levent Kırca bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Kırca, tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde saat 02.40 sularında hayatını kaybetti.
How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 05:46
How To Basic Olacak O Kadar Versiyon 8.446 izlenme - 6 yıl önce Efsane komedi/hiciv programı Olacak O Kadardan komik bir kesit. Bu sayede hem Levent Kırcayıda anmış olalım
Olacak O Kadar (12 Eylül Darbe ) 10:20
Olacak O Kadar (12 Eylül Darbe ) 5.619 izlenme - 7 yıl önce o zamanlardan bu zamanlar anlatılmış..
Müslüm Gürses - Usta (Olacak O Kadar) 02:44
Müslüm Gürses - Usta (Olacak O Kadar) 5.706 izlenme - 4 yıl önce Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu Olacak O Kadar programına vakti zamanında Müslüm Gürses konuk olmuş ve canlı olarak Usta şarkısını söylemiş.
Olacak O Kadar (Turplar Vadisi) Yeni Türkiye temsili. 03:17
Olacak O Kadar (Turplar Vadisi) Yeni Türkiye temsili. 5.463 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar (Turplar Vadisi) Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak Okadar(2009)sarhoş 06:28
Olacak Okadar(2009)sarhoş 13.734 izlenme - 14 yıl önce
Olacak O Kadar - Silkmişim Halıyı 05:02
Olacak O Kadar - Silkmişim Halıyı 5.229 izlenme - 5 yıl önce Güzel bir skeç. Silkilen halının davası olmaz :)
Olacak O Kadar (Araba ilanı İle Kız İsteme) 10:16
Olacak O Kadar (Araba ilanı İle Kız İsteme) 6.287 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Bestami - Bağa Girdim Kamışa (Olacak O Kadar) 01:50
Bestami - Bağa Girdim Kamışa (Olacak O Kadar) 5.346 izlenme - 6 yıl önce 90'ların Olacak O Kadar'ında Levent Kırca'nın canlandırdığı Bestami karakterinden "Bağa Girdim Kamışa" şarkısı.
Olacak O Kadar - Bestami 07:16
Olacak O Kadar - Bestami 7.066 izlenme - 8 yıl önce Levent Kırca`nın hatırı sayılır karakterlerinden Bestami ile beraberiz... Efendim sağlığında Michael geliyordu. Jackson olan. E zaten daha sonrasını göreceksiniz bi saat açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum. (28 saat düşünüp adamakıllı bir yorum yapamayıp da kısa kesenlerin "Ya aslında ben böyle değildim ne oldu bana bilemiyorum " diyenlerin sitesine sevgilerimle...)
Olacak O Kadar - Muazzez Abacı 05:39
Olacak O Kadar - Muazzez Abacı 5.438 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Yusuf Yusuf Usta ( Pekcan Türkeş ) Mantar 04:58
Yusuf Yusuf Usta ( Pekcan Türkeş ) Mantar 14.671 izlenme - 13 yıl önce olacak o kadar tv aşçılar mantar skeçi
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 06:51
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 4.716 izlenme - 7 yıl önce Rahmet ve Saygı ile andığımız büyük usta Levent Kırca'nın bol göndermeli bir Olacak O Kadar skeci sonuna dikkat.
Olacak O Kadar - Lokanta 05:11
Olacak O Kadar - Lokanta 5.202 izlenme - 6 yıl önce Olacak O Kadar'ın Türk insanın hayatını özetlediği deveye diken deyimini çok güzel açıklayan skecini izleyeceğiz.
Olacak O Kadar - Evlilik Kararı 06:39
Olacak O Kadar - Evlilik Kararı 3.220 izlenme - 3 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın oluşturduğu ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 21 yıl boyunca çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan eleştirel güldürü programıdır.