Hoşgeldiniz!

ömer coşkun

Dr. Ömer Coşkun - Kanal C Reklamı 01:05
Dr. Ömer Coşkun - Kanal C Reklamı 2.607 izlenme - 7 yıl önce Aslen Adanalı olan Ömer Coşkun nedense Kanal Adana tarzı bir isim yerine soyadı baş harfinin yer aldığı Kanal C hakkında otomobiliyle reklam yapıyor.. Anlayamayanlar uğraşmasın lütfen..
Dr. Ömer Coşkun - Hz.Ömer Mescidi Açılışı 03:02
Dr. Ömer Coşkun - Hz.Ömer Mescidi Açılışı 2.455 izlenme - 7 yıl önce Ömer Coşkun'un açılışını yaptığı mescidin açılışını izliyoruz hep beraber... Görünen o ki ülkemizde dini duygular daha uzun süre kullanılacak.
Dünyanın En Samimi Reklamı - Ömer Coşkun 00:06
Dünyanın En Samimi Reklamı - Ömer Coşkun 1.932 izlenme - 7 yıl önce Bitkisel ürün denince akla gelen tek isim olan ve Türkiye'deki en dandik yerel kanallarda reklamları çıkan Ömer Coşkun'un dünyanın en samimi ve en saçma reklamını izliyoruz...
Dr. Ömer Coşkun -  Boks Antrenmanı 03:51
Dr. Ömer Coşkun - Boks Antrenmanı 1.653 izlenme - 7 yıl önce Daha önce şiir, doğaçlama konusunda tecrubelerini izlediğimiz Ömer Coşkun bu defa spor konusunda, boks antrenmanını izliyoruz.. Videoda Ömer Coşkun'un kum torbasına kendini dövecekmiş gibi bakması dikkat edilir cinsten..
İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ömer Coşkun 02:50
İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ömer Coşkun 620 izlenme - 7 yıl önce İstanbul 3. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ömer Coşkun seçim çalışmalarına başlamış.
Dr. Ömer Coşkun - Tren, Acı ve Basur Şiiri 01:05
Dr. Ömer Coşkun - Tren, Acı ve Basur Şiiri 772 izlenme - 7 yıl önce Doktor Ömer Coşkun sanat konusunda ne kadar yetenekli olduğunu kendi kanalının varsa izleyicilerine sergiliyor. Özellikle basur acı ve tren kelimelerinden ürettiği üçlüğü ilgi çekiyor.
Her Derde Deva Gıda Takviyesi (Yersen) 14:59
Her Derde Deva Gıda Takviyesi (Yersen) 135 izlenme - 6 yıl önce gün geçmiyor ki yeni bir sözde gıda takviyesi zımbırtısı piyasaya çıkmasın. daha önce zayıflatıcı gıda takviyesi adı altında satılan haplardan kullanan genç bir kız hayatını kaybetmişti, damar açıcı gıda takviyesi diye satılan haplar yüzünden bir adamın tüm damarlarında tıkanmalar oluşmuştu. bütün bunlara rağmen sağlık bakanlığı enik gibi çoğalan bu sahtekarlara hala müdahale etmiş değil.