Hoşgeldiniz!

öpme

İlk Yardım Dersi Böyle Olur 01:05
İlk Yardım Dersi Böyle Olur 129.593 izlenme - 3 yıl önce Danimaka'da çekilen bir eğitici filmdir efendim kendileri. Gerçekten çok iyi düşünülmüş akılda bırakıcılığı gerçekten çok üst seviyede. Tebrik e diyoruz kedilerini.
Ayak Öpmeli Sosyal Deney 03:57
Ayak Öpmeli Sosyal Deney 5.784 izlenme - 4 ay önce Amerika'da gerçekleştiğini sandığım bir sosyal deney. Sokakta tanımadığı hanımların ayaklarına bir buse kondurup tepkilerini kameraya alma mevzusu dönmüş. İzliyoruz efendim.
Konserde Çiftleşmeye Çalışmak - Usher 05:28
Konserde Çiftleşmeye Çalışmak - Usher 34.724 izlenme - 3 yıl önce Usher adlı rapçimiz bir konserinde konseri izleyenler arasından sahneye çıkardığı fanatiğine çiftleşme dersi veriyor. Konseri izleyenlerin çığlıkları arasında dahabda samimi olan çift benim aklıma Enriquenin İstanbul konserinde atılan sütyenleri getirdi.bizliyoruz
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 00:47
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 58.054 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu
İdam Gelecek - Başbakan Binali Yıldırım 07:40
İdam Gelecek - Başbakan Binali Yıldırım 15.922 izlenme - 2 yıl önce T.C Başbakanı Binali yıldırım darbe girişimi sonrası konuyla alakasız RTE överken 3:20 de askerlerin göğüsüne sıii...... cümlesi daha bir ilgimi cekti ne demek istemiştir karar sizlerin alkışlarla yasıyorum ailesi.
Öpüşme Cezalı Oyun 4 03:50
Öpüşme Cezalı Oyun 4 21.213 izlenme - 3 yıl önce Prank denen bu dallama kızları öpmeye devam ediyor. Bu sefer işi daha da abartarak kucaklıyor, bi gün yolda işi bitirecek ama ne zaman bilmiyoruz neyse yine izlemekten başka çare yok.
Neden Kız Çocuklarını Öpmeyin Dediniz?-Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek 01:59
Neden Kız Çocuklarını Öpmeyin Dediniz?-Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek 13.309 izlenme - 3 yıl önce Neden Kız Çocuklarını Öpmeyin Dediniz?-Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 01:42
Öpme Sev - Parçala Behçet Dayağı 12.698 izlenme - 3 yıl önce Teşkilatın başına çok sinirlenen Behçet, müthiş bir planla mekana camdan dalar ve herkesi şaşkolaza çevirir. Sağlı sollu kroşeler, ölümüne sallanan kalaslar, tepeden inen yumruklar ve surat yoğurma işkencesiyle düşmanları cızlamı çekmeden ağızlarından bir iki tatlı söz sıyırtmayı acaba başarabilecek midir?
hazal kaya behlül’ü öpüyor 00:40
hazal kaya behlül’ü öpüyor 27.542 izlenme - 8 yıl önce hazal kaya behlül’ü öpüyor
Ayşecik - Fok Balığını Öpmek 02:14
Ayşecik - Fok Balığını Öpmek 4.432 izlenme - 2 yıl önce Para sıkıntısı çeken aileye yardım etmek için gezici hayvanat bahçesine giden Ayşecik fok balığı yaşar ile öpüşmek zorunda kalan Ayşecik’in yaşadıkları yer alıyor.
Nasıl El Öpülür? 01:11
Nasıl El Öpülür? 12.196 izlenme - 4 yıl önce El öpmek ciddi bir iştir, şakaya gelmez. Bayramlarda nasıl el öpülür biliyor musunuz? İşte İzlesene'den büyük kıyak, bu bayram size el öpme yöntemlerini ve el öpmenin karlı ipuçlarını veriyoruz. Herkese nice el öpmeli, el öptürmeli, saygı sevgi huzur dolu bayramlar.
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 01:13
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 2.701 izlenme - 1 yıl önce Türk dizi tarihinin en özel yapımlarından olan Leyla ile Mecnun'dan bir kesit paylaşmak istedim. Bugün buna benzer bir videoyu görünce bende Arda versiyonunu paylaşmak istedim. İyi seyirler :)
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 03:58
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 6.700 izlenme - 2 yıl önce Gözleri fıldır fıldır olan Nurullah Efendiyi umreden dönüşte müridleri yıldız oyuncuları kıskandıracak karşılamayla karşıladı...
Sarılma Oyunu 00:25
Sarılma Oyunu 3.314 izlenme - 1 yıl önce Sarılma oyunuyla günaydııııın! Haydi şimdi biz oynayalım, sayıyorum 3 deyince bana bir gülücük bir de günaydın gönder. Biiiiiir, İkiiiiiii, üüüüç!! GÜNAYDIIIIN !!! #demirvegüneş #oynuyorumoynatiyorum
Birbirlerini Öpüp Sonra Kahkaha Atan Bebekler 00:54
Birbirlerini Öpüp Sonra Kahkaha Atan Bebekler 3.547 izlenme - 2 yıl önce Youtube’a yüklenen bir video görenlerin kalbini ısıtıyor. İki bebeğin birbirlerini defalarca öptüğü ve sonra kahkahalara boğulduğu video en çok izlenenler arasına girdi. Videonun nerede ve ne zaman çekildiği bilinmiyor. Ancak internete yüklenir yüklenmez pek çok site bebeklerin haberini yaptı. Video daha yüklendiği ilk gün Youtube’da 7 bin izlenmeye ulaştı.
Mucize Eseri Kurtulan Çiftin Romantik Anları 00:47
Mucize Eseri Kurtulan Çiftin Romantik Anları 3.753 izlenme - 3 yıl önce Brezilya'da bir çiftin motosiklet kazasından mucize kurtuluşları güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, çift caddede motosikletle ilerlerken bir anda önlerine çıkan otomobile çarpıyor. Kazanın etkisiyle şoke olan çift, bir anda öpüşmeye başlıyor.
Abd'nin Ahmet Çakarı : Charles Barkley 02:12
Abd'nin Ahmet Çakarı : Charles Barkley 12.331 izlenme - 10 yıl önce charles barkley nba 2002 çaylak sezonunda yao ming'in 20 sayıya ulaşamayacağına iddiaya giriyor.iddiayı kaybedince başına neler geliyor.
Dudaktan Öpüşen Çift'e Kanal D'den Müthiş Sansür! 00:33
Dudaktan Öpüşen Çift'e Kanal D'den Müthiş Sansür! 8.397 izlenme - 5 yıl önce Dudaktan Öpüşen Çift'e Kanal D'den Müthiş Sansür! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 13 Nisan 2013
Köksal Baba'yı Dudağında Öpmeye Kalkan Rıçıt 01:39
Köksal Baba'yı Dudağında Öpmeye Kalkan Rıçıt 590 izlenme - 5 ay önce Rıçıt yaptığı hatadan dolayı Köksal Baba'nın elini öpeyim derken dudağında öpünce babayı gene delirtiyor
Hasan Celal Güzel Önüne Geleni Öperek Seçimlere Hazırlanıyor (1996) 01:37
Hasan Celal Güzel Önüne Geleni Öperek Seçimlere Hazırlanıyor (1996) 2.545 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Doğuş Partisi diye parti kurmuştu Hasan Celal Güzel. Seçim çalışması olarakda vatandaşı yakalayıp, öpüyordu. Ankara Sıhhiye'de bir kebabcının geliri il partiyi yürütmeye çalışıyordu. Fakat arka arkaya aldığı seçim yenilgileri sonucu partisini terk etti. Partisi ve, teşkilatları Cem Uzan'ın eline geçip, Genç Parti oldu.
¶§¶  Öpüşmenin Faydaları 01:10
¶§¶ Öpüşmenin Faydaları 6.313 izlenme - 9 yıl önce güzel dudakları öpmek her zaman keyiflidir, sağlık açısından da faydalıymış...
L'amant - Sevgili (1992) - Camı Öperek Erkeği Kışkırtmak 00:47
L'amant - Sevgili (1992) - Camı Öperek Erkeği Kışkırtmak 1.901 izlenme - 2 yıl önce 1992 yapımı L'amant filmi. Ülkemizde sevgili adı ile gösterilmiştir. 14 yaşında, yoksul bir Fransız kızın, o zamanlar Fransız sömürgesi olan Vietnam'da zengin Çinli erkekle olan aşkını konu alır. Film çekildiğinde 18 yaşında olan Jane Marc, Marguerite Duras 'ın 14 yaşınaki halini canlandırır. (Buna rağmen sevişme sahnelerinde dublör kullanılmıştır) Jane, yaşlı sevgilisi Tony Leung Ka Fai'yi camı öperek kışkırtıyor. Benzer bir sahne İncir Reçeli 1 (2 henüz izlemedim) vardı.
Şeyhin Elini Öpmek İçin Para Vermek 00:58
Şeyhin Elini Öpmek İçin Para Vermek 1.109 izlenme - 2 yıl önce Henüz nerede çekildiği bilinmeyen videoda, bir Şeyh'in, müritlerine para karşılığı el öptürdüğü görülüyor. Parası çok olan müritler birçok kez Şeyh'in elini öpebilirken, parası az olanlar ise bir kez öpüp geçiyor.
Öpücüğün Cezasi 01:15
Öpücüğün Cezasi 6.054 izlenme - 10 yıl önce
Ahmet Selçuk İlkan & İhsan Güvenç - Gözümden Öpme - Şimdi Uzkalardasın 05:05
Ahmet Selçuk İlkan & İhsan Güvenç - Gözümden Öpme - Şimdi Uzkalardasın 4.088 izlenme - 5 yıl önce Ahmet Selçuk İlkan & İhsan Güvenç - Gözümden Öpme - Şimdi Uzkalardasın - Şiirine Kavuşan Şarkılar - Türk Sanat Müziği
Güllerin İçinden Canım, Koşarak Koşarak Gel Bana Gel 00:09
Güllerin İçinden Canım, Koşarak Koşarak Gel Bana Gel 746 izlenme - 1 yıl önce Günaydıııııın?? Bir annenin sevgiden mest olduğu andır, o minik ellerin boyna sıkı sıkı dolandığı an???? Dün tüüüm çiçekleri işte böyle zıplayarak, koşarak gezdi?Hem zıplayıp hem koşmaya çalışınca böyle bir yürüme model ortaya çıkıyor? Haydi mutlu pazarlaar?
Enrique İglesias'ın İstanbul Konserinde Öptüğü Kız 05:10
Enrique İglesias'ın İstanbul Konserinde Öptüğü Kız 1.796 izlenme - 3 yıl önce Sen te kalk ispanyadan gel konser ver bizim kızlarda ağzında salya seni dinlesinler, bir de yetmezmiş gibi birini sahneye al ve dudaktan öp.
öpüŞen baliklar 01:48
öpüŞen baliklar 2.349 izlenme - 9 yıl önce öpüŞen baliklar
trambolinden ters takla ile yer öpme!! 00:27
trambolinden ters takla ile yer öpme!! 2.053 izlenme - 8 yıl önce böyle olur
Bayramların Korkulu Rüyası Yalayarak Öpen O Teyze 00:06
Bayramların Korkulu Rüyası Yalayarak Öpen O Teyze 1.080 izlenme - 4 yıl önce Bayramların Korkulu Rüyası Yalayarak Öpen O Teyze - Yeni Vine