Hoşgeldiniz!

öpmek

Sakal Şerif Kavanozda 01:33
Sakal Şerif Kavanozda 2.804 izlenme - 1 gün önce 'Mersin'de öğrencilere, içinde peygamberin sakalı olduğunu söylenerek kavanozu sırayla öptürdüler... Al sana Yeni Türkiye!
Öpüşme Cezalı Göz Kırpmama Oyunu (Türkçe Altyazı) 03:00
Öpüşme Cezalı Göz Kırpmama Oyunu (Türkçe Altyazı) 282.068 izlenme - 2 yıl önce Yabancı şakacıların yaptığı ilginç şakaları, oyunları bitmiyor. Türkçe altyazılı öpüşme oyunu da bunlardan biri. Bakalım şakacı kızları nasıl öpüyor.
Örümcek Adam Olup Kızları Öpmek - Hayrettin 02:10
Örümcek Adam Olup Kızları Öpmek - Hayrettin 46.496 izlenme - 4 ay önce Bu kez "Örümcek Adam" nam-ı diğer "Spider Man" kostümüyle kızları öpmeye çalıştım. Kanalıma Abone Olmak için: http://bit.ly/1D7RqEJ Bu videonun tüm fikir ve prodüksiyon hizmetleri todoyapim.com tarafından yapılmıştır. Yapımcı : Tolga DOĞRUER Yönetmen : Emrah BOZDEMİR Kurgu Yönetmeni : Doğukan ORAKLI Kamera : Tahsin Berkan AŞKIN Yapım Koordinatörü : Büşra KOCAOĞLU Yapım Asistanı : Ayşe ZİLHOR Sosyal Medya : Müge ÇAKMAK Hayrettin İzlesene Uygulamasını indirmek için: http://izl.sn/8a7p5a ------Resmi Kanallar------ http://hayrettin.com.tr http://hayrettin.tv http://izlesene.com/hayrettin http://facebook.com/hayrettin http://twitter.com/hayrettin http://instagram.com/hayrettin http://vine.co/hayrettin http://youtube.com/hayrettin
Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir :) 04:03
Böyle Selfie Görülmedi! Sürpriz Son İçerir :) 159.606 izlenme - 2 yıl önce Yanınıza güzel bir kız gelip, sizi öperek selfie çekmek isterse kabul eder misiniz ? Bakın kabul edenlerin başına ne geliyor? Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 172.334 izlenme - 2 yıl önce Bu oyunda erkek tarafı yenerse öpüyor, kız yenerse tokatlıyor.
Muhabiri Canlı Yayında Öptü 00:22
Muhabiri Canlı Yayında Öptü 140.692 izlenme - 2 yıl önce Asistan muhabiri canlı yayında öptü. Canlı yayına bağlanmaya hazırlanan muhabirin kulaklığını takan asistanı, bir anda muhabiri kulağından öptü.
Öpücük İstemenin Bedeli 00:16
Öpücük İstemenin Bedeli 97.915 izlenme - 2 yıl önce Türlü numaralarla yüzüne bakmaya doyamayacağımız cillop gibi manitaları öpen gençlere özenen ergenin hazin kulak çınlaması
 İsveç'te Birkaç Saat İçinde 100 Kızı Öptü! 03:34
İsveç'te Birkaç Saat İçinde 100 Kızı Öptü! 125.591 izlenme - 2 yıl önce Stockholm'da iki genç 100 kızı ne kadar sürede öpeceklerine dair bir karşılaşma videosu hazırladılar. Sonuç mu?
Öpüşürken Hamile Kalan Kadının Dramı 03:09
Öpüşürken Hamile Kalan Kadının Dramı 128.514 izlenme - 2 yıl önce Genç çiftimiz mutlu ilişkilerinin tadını doyasıya çıkarmaktadır fakat tek problemleri otuz saniyede bir öpüşme istekleridir. Bu kadar çok öpüşmenin hayra alamet olmadığı apaçık ortadayken, adlırmaksızın dudak zinasına devam etmişler, bir çok kere korunmasız olarak öpüşmüşlerdir. E tabi o kadar öpüşme sonrasında ikisinden biri hamile kalacaktır, talih kuşu hanım kızımızın başına konmuş,diğer eş ise adeta bir erkek aslan gibi ''ben vazifemi yaptım, gerisi senin işin bacım'' diyerek olay yerinden koşarak uzaklaşmıştır.
Bi Kız Nasıl Öpülür? 00:07
Bi Kız Nasıl Öpülür? 92.323 izlenme - 2 yıl önce Cesaret çoğu zaman hüsrana dönüşebilir!
100 Kişiyi Dudaktan Öpmek 04:03
100 Kişiyi Dudaktan Öpmek 137.525 izlenme - 3 yıl önce Avusturalya'da 5 genç sokaktan rastgele 100 kişiyi dudaktan öpüyor, kıza bir zaman önce Adana'daki öğrencilerimiz Sokaktaki Sarılmak Bedava kampanyasının farklı versiyonudur.
Öpüşme Cezalı Tik Oyunu 2 02:52
Öpüşme Cezalı Tik Oyunu 2 37.459 izlenme - 2 yıl önce Bizim prankçi eleman yine alkış castingten kızları karşısına çatır çutur bir bir öpüyor, heaa biz de yedik, o tiple kim bakar ibiş sana.
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 02:29
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 28.937 izlenme - 2 yıl önce Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar - Çok İyi Kızlar Afferin Onlara
Öpüşme Cezalı Tik Oyunu 2 02:52
Öpüşme Cezalı Tik Oyunu 2 23.225 izlenme - 1 yıl önce Bizim prankçi eleman yine almış castingten kızları karşısına, çatır çutur bir bir öpüyor, heaa biz de yedik hamıniym, o tiple kim bakar ibiş sana. ''kim ben mi? yok lan ne kıskanması!''
bir kadının bakışlarına aldanıp öperseniz ne olur 01:57
bir kadının bakışlarına aldanıp öperseniz ne olur 91.369 izlenme - 7 yıl önce kadınlar şeytana papucunu ters giydirir derlerdi inanmazdım izleyin anlarsınız
atilla kaya öpmek geldi içimden 1989 süper konuşmalı 03:10
atilla kaya öpmek geldi içimden 1989 süper konuşmalı 68.757 izlenme - 4 yıl önce atilla kaya öpmek geldi içimden 1989 süper konuşmalı ata66kan
Nasıl Öpüşülür? 09:13
Nasıl Öpüşülür? 19.777 izlenme - 1 yıl önce Asyalı kızlarımız, nasıl öpüşülür, dil nasıl atılır diye eğitici, öğretici bir video hazırlamışlar bizler için. Dil dile değmeden dil öğrenilmez mottosunu çok güzel açıklamışlar. Video süresi 9:13 dk ama kimsenin şikayet edeceğinide zannetmiyorum.
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 00:38
İkiz Bebeklerin İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An 27.764 izlenme - 2 yıl önce İkiz 7 Aylık Erkek Bebekler İlk Kez Birbirlerini Öptüğü An.
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 00:31
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 8.502 izlenme - 5 ay önce Köse vurusunu yapacakken atilan ekmegi yerden aldiktan sonra öpen Hakan Calhanoglu alman spor basininda gündem oldu. Spiker kadin bunun müslümanlara özgü bir hareket oldugunu belirtti. Helal olsun!
Ankara Havalı Ayak Fetişi - Femdom 10:33
Ankara Havalı Ayak Fetişi - Femdom 15.586 izlenme - 8 ay önce Tarkan, Markan, Ruslar Türk Müziği'ni sever tamam da... Arkadaş, bari BDSM ilişkilerinde kullanmasalardı iyiydi. Ankara Havası ne hallere düştü.
 Türkiye'de Sihirbazım Numarasıyla Kızları Öpmek 04:18
Türkiye'de Sihirbazım Numarasıyla Kızları Öpmek 19.210 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de Sihirbazım Numarasıyla Kızları Öpmek - Amerika Bir Eleman Vardı Şimdi Burda Çıktı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Kere Öpebilir Miyim? 01:14
Bir Kere Öpebilir Miyim? 29.530 izlenme - 1 yıl önce Yakup (Öztürk Serengil) ara sıra babasına işlerinde yardımcı olan, onun verdiği harçlıklarla günlük yaşamını idare eden işsiz bir gençtir. Sosyeteden Hoca İsmail Bey’in kızı Filiz (Filiz Akın) ile ilişkisi vardır. Filiz’le birbirlerini deli gibi sevmektedirler. Yakup bir an önce Filiz’le evlenip bu yoksul hayattan kurtulmayı da düşlemektedir. O yüzden Filiz’e karşı mahcup düşmemek için kendisini varlıklı gibi göstermektedir. Yakup’un annesi ve babası oğullarının bu oyununu devam ettirir ve hep birlikte Filiz’i ailesinden istemeye giderler. İsmail Bey kızının gönlü olduğunu bildiği Yakup’la evlenmelerine izin vermeye razıdır. Ama Filiz’in annesi hemen karar vermek istemez. Haklarında araştırma yapma gereğini duyar. Ve Yakup’la ailesinin aslında zengin olmadıkları halde kendilerini öyleymiş gibi gösterdiklerini öğrenir. Evlilik projesi rafa kalkar. Oysa Filiz Yakup’u yoksul olsa da sevmektedir. Sonunda onunla kaçar. Ama yaşı küçük olduğundan şikayetçi olan Filiz’in ailesi Yakup’u tutuklatır. Yakup’un babası da İsmail Bey’e tuzak kurar. Bar şarkıcısı olan Sevim’i ona yakınlaştırır. Bu arada eşine de haber verilir. Eşi karşılık olarak şikayetinden vazgeçecektir. İsmail Bey yapılan baskında zinadan tutuklanarak Yakup’un kaldığı cezaevine gönderilir. Olanlardan pişman olan İsmail Bey hapishanede karşılaştığı Yakup’a açtığı davadan vazgeçer ve onun kızıyla evlenmesine izin verir. Genç aşıklar evlenip mutlu yuvalarının yolunu tutarken, İsmail Bey de eşi ile barışıp evine dönmenin hazırlıkları içindedir. Filmin Adı: Babasına Bak Oğlunu Al Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Öztürk Serengil, Filiz Akın Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1965
Mikrofon Uzattığı Kızı Öpmek 03:14
Mikrofon Uzattığı Kızı Öpmek 27.695 izlenme - 3 yıl önce Mikrofon uzattığı her kızı öpen sunucu. Türkiye'de olsa ne sonuçlar doğar tahmin bile edemiyoruz.
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 00:47
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 57.544 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu
En Çılgın Öpüşme Şekilleri 01:52
En Çılgın Öpüşme Şekilleri 21.747 izlenme - 2 yıl önce En Çılgın Öpüşme Şekilleri
levent dörter - öpmek lazım - (yeni video klip) - (2012) 04:04
levent dörter - öpmek lazım - (yeni video klip) - (2012) 38.383 izlenme - 4 yıl önce levent dörter - öpmek lazım - (yeni video klip) - (2012) - (alisayar)
Nms Fuck Show - Güney Kore 04:56
Nms Fuck Show - Güney Kore 8.639 izlenme - 6 ay önce Kore'de yayınlanan NMS FUCK SHOW frikikte sınır tanımam demiş izliyoruz. Acun'dan böyle yarışmalar bekliyoruz.
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 02:29
Sokaktan Geçen Kızları Öpen Kızlar 14.986 izlenme - 1 yıl önce Gene toplumsal bir soruna parmak basmak isteyen kızlar, rastgele önlerine çıkan kızları öperek çok önemli dersler çıkartacağımız bir video çekmişler.
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 00:37
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 2.922 izlenme - 4 ay önce Trafik polisi soğukta üşüyor diye ağlayan küçük bize unuttuğumuz bazı değerleri hatırlattı. Bu vatana polisine taş atan değil,soğukta kaldı diye üzülen çocuklar lazım.
 Dünyanın Farklı Yerlerinden Öpüşen Çiftler 02:43
Dünyanın Farklı Yerlerinden Öpüşen Çiftler 4.466 izlenme - 8 ay önce 1 ay içinde 11 ülke gezen video yapımcısı, farklı şehirlerde gördüğü çiftlerden kamera karşısında öpüşmelerini istedi. Ortaya harika bir sonuç çıkaran sanatçı, farklı kültürleri kısacık anlara sığdırmayı başardı.