Hoşgeldiniz!

öpmek

Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 178.292 izlenme - 8 yıl önce Bu oyunda erkek tarafı yenerse öpüyor, kız yenerse tokatlıyor.
 İsveç'te Birkaç Saat İçinde 100 Kızı Öptü! 03:34
İsveç'te Birkaç Saat İçinde 100 Kızı Öptü! 132.647 izlenme - 8 yıl önce Stockholm'da iki genç 100 kızı ne kadar sürede öpeceklerine dair bir karşılaşma videosu hazırladılar. Sonuç mu?
Öpücük İstemenin Bedeli 00:16
Öpücük İstemenin Bedeli 98.961 izlenme - 7 yıl önce Türlü numaralarla yüzüne bakmaya doyamayacağımız cillop gibi manitaları öpen gençlere özenen ergenin hazin kulak çınlaması
Kuşu Öpmek İsterken Yiyen Çocuk 00:15
Kuşu Öpmek İsterken Yiyen Çocuk 22.750 izlenme - 5 yıl önce Nerede çekildiği bilinmeyen görüntülerde ufak yaşta bir çocuk, öpmek istediği evcil kuşu bir anda ısırdı.
Yapıştırıcı Sürdüğü Dudaklarıyla Kız Arkadaşını Öpen Manyak 00:17
Yapıştırıcı Sürdüğü Dudaklarıyla Kız Arkadaşını Öpen Manyak 2.904 izlenme - 6 ay önce Manyaklık parayla değil de bedava olunca, bu eleman kız arkadaşını öpmeden önce dudaklarına yapıştırıcı sürmüş ve kızı öpmüş.
70 Yaşında Bulduğu Fırsatı Gole Çeviren Yaşlı Adam 00:44
70 Yaşında Bulduğu Fırsatı Gole Çeviren Yaşlı Adam 14.052 izlenme - 5 yıl önce Vay be dedeye bak,görüntüde bir kosner anı,herkes kopuyor,içkiyi fazla kaçırmış bir kız 70 yaşındaki yaşlı adamla öpüşüyor,dede ağıza yapıştı öpe öpe bırakamadı
Bi Biskrem Versem Öper misin? (Kız Tavlamak) 10:50
Bi Biskrem Versem Öper misin? (Kız Tavlamak) 6.014 izlenme - 2 yıl önce Herkese merhaba arkadaşlar ben Ahmet Şimşek bugün sokakta biskrem vererek kızlarla tanıştık biraz sohbet sonrası numarasını aldım güzel ve saygılı bir muhabbet oldu çok güzel bir içerik oldu kendimin eğlenerek çektiği video'yu umarım sizlerde eğlenirsiniz iyi seyirler.
Öpücükten Tek Hamleyle Sıyrılan Kız 00:02
Öpücükten Tek Hamleyle Sıyrılan Kız 4.059 izlenme - 2 yıl önce Erkek arkadaşının öpme isteğini müthiş bir hareketle kibarca reddeden kız, hayatının hamlesini yapmış.
Levent Dörter - Öpmek Lazım 04:04
Levent Dörter - Öpmek Lazım 12.363 izlenme - 7 yıl önce Levent Dörter - Öpmek Lazım Şarkı Sözleri: Yoluma çıkar mı… Diye sormaktan Koşup koşup bir ben sanıp hep sıfır olmaktan Yanında yolunda ben olmaktan Yorulmadım durulmadım sabır duymaktan Yoksun bak nelere sebep oldun Her yudumda bir damla derman olmadı pişman oldum Yoksun bak nelere sebep oldun Her yudumda bir damla derman olmadı pişman oldum Bana ne lazım biraz duygu lazım Çok uğraştım sonunda hep yalnız kaldım Yüz versem almaz uzak dursam olmaz Ara sıra görüşmek öpmek de lazım Bana ne lazım biraz duygu lazım Çok uğraştım sonunda hep yalnız kaldım Yüz versem almaz uzak dursam olmaz Ara sıra görmek öpmek de lazım Layla laylalalalalayla laylalalalalayla layla lalalaylayla Layla laylalalalalayla laylalalalalayla layla lalalaylayla Yanında yolunda ben olmaktan www.sendeyim.com Yorulmadım durulmadım sabır duymaktan Yoksun bak nelere sebep oldun Her yudumda bir damla derman olmadı pişman oldum Yoksun bak nelere sebep oldun www.sendeyim.com Her yudumda bir damla derman olmadı pişman oldum Bana ne lazım biraz duygu lazım Çok uğraştım sonunda hep yalnız kaldım Yüz versem almaz uzak dursam olmaz Ara sıra görüşmek öpmek de lazım Bana ne lazım biraz duygu lazım Çok uğraştım sonunda hep yalnız kaldım Yüz versem almaz uzak dursam olmaz Ara sıra görmek öpmek de lazım Bana ne lazım biraz duygu lazım Çok uğraştım sonunda hep yalnız kaldım Yüz versem almaz uzak dursam olmaz Ara sıra görüşmek öpmek de lazım Bana ne lazım biraz duygu lazım Çok uğraştım sonunda hep yalnız kaldım Yüz versem almaz uzak dursam olmaz Ara sıra görmek öpmek de lazım
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 00:31
Hakan Çalhanoğlu'nun Atılan Ekmeği Öpüp Alnına Koyması 9.153 izlenme - 6 yıl önce Köse vurusunu yapacakken atilan ekmegi yerden aldiktan sonra öpen Hakan Calhanoglu alman spor basininda gündem oldu. Spiker kadin bunun müslümanlara özgü bir hareket oldugunu belirtti. Helal olsun!
Annesini Babasından Kıskanan Sevimli Bebek 00:40
Annesini Babasından Kıskanan Sevimli Bebek 6.885 izlenme - 7 yıl önce Bu sevimli bebek anne ve babasının öpüşmesine katlanamıyor. Babası annesini öptükten sonra oda illa annesini öpmek istiyor.
Tacizden Arananlar Listesine Giren Hintli Youtuber 01:22
Tacizden Arananlar Listesine Giren Hintli Youtuber 6.762 izlenme - 5 yıl önce Olay şu : Hindistan'da Sumit Verme adındaki genç Youtuber, ABD'li Youtuber'ların sokakta çevirdiği kadınları öptüğü Youtube videolarına özenip aynısını Hindistan'da yapmaya kalkışınca başı belaya girdi Hindistan sokaklarında gördüğü kadınları öpüp kaçan ve daha sonra bu videoları Youtube'da yayınlayan Hintli Youtuber, şu sıralar Hindistan'ın en nefret edilen insanına dönüşmüş durumda. Kadınları öptükten sonra çevredeki halkın saldırısından ancak kaçarak kurtulan gencin peşine bu sefer de polis düştü. Youtuber genç tarafından öpülerek mağdur edilen kadınlar şikâyette bulununca, şimdi ülkede arananlar listesine girdi. ABD'deki çekilen videolarda, Youtuber'ların kadınlardan izin alarak öptüğünü hatırlatan şikâyetçiler, Hintli gencin yaptığının ise cinsel saldırı olduğunun altını çiziyorlar ki, bizce de durum tam olarak cinsel saldırı sınırları içine giriyor. Verme yakalanırsa, cinsel saldırı suçuyla ağır cezalar alabilir.
Tarık Akan'ın Son Anda Durması 00:20
Tarık Akan'ın Son Anda Durması 3.251 izlenme - 2 yıl önce 1 Kasım 1972 tarihinde vizyona giren yönetmenliğini ve yapımcılığını Ertem Eğilmez'in üstlendiği, senaryosunu Sadık Şendil'in yazdığı, başrollerini Tarık Akan ve Filiz Akın'ın paylaştığı filmdir. Filmin bu sahnesinde Tarık Akan, Filiz Akın'ın elini öpmek isterken öptüğü eli alnına koymaktan kendini son anda kurtarır.
Türkçe Konuşarak Alman Kızlarını Öpmek 04:48
Türkçe Konuşarak Alman Kızlarını Öpmek 3.263 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Alman youtuber uzun zamandır arıyodum buldum.Yeni videosunda çılgın youtuber Alman kızlarla Türkçe konuşup dudaktan öpmeye çalışacak
Erkeklerin Yanaklarından Rastgele Öpen Kızlar 00:57
Erkeklerin Yanaklarından Rastgele Öpen Kızlar 5.462 izlenme - 4 yıl önce Görüntüde takipçi,para kazanma meraklısı kızlar rastgele önüne gelen erkekleri öpüyorlar Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kart Numarası ile Kızları Öpmek 04:52
Kart Numarası ile Kızları Öpmek 8.640 izlenme - 7 yıl önce DennisCeeTv kullanıcı adıyla yayın hayatını sürdüren ve tahmini adı Dennis olan arkadaşımız, klasik kart numarası ile gene bizleri bizden alan görüntüler kaydetmiş. İzliyoruz...
Ayla Dikmen - Öpücük 02:15
Ayla Dikmen - Öpücük 8.717 izlenme - 6 yıl önce Gel artık bitsin bu ayrılık, Öp beni bir kerecik, İki üç dört beş, muck.. mmmm..
Kendisini Öpmek İsteyen Kızı Isıran Yılan 00:47
Kendisini Öpmek İsteyen Kızı Isıran Yılan 4.218 izlenme - 5 yıl önce Genç kız şirin bulduğu yılanı öpmek istemişti. Yılanda bu samimiyetten hoşnut olmayınca olanlar olmuş yılan kızı ısırmış.
Angeline Jolie'nin Elini Öpüp Başına Koyan Mardinli 01:20
Angeline Jolie'nin Elini Öpüp Başına Koyan Mardinli 6.004 izlenme - 6 yıl önce Angelina Jolie bugün Mardin'e gelmiş ve Mardin'i dolaşmış. Mardin Midyat'ta, ünlü şahmeran ustalarından birinin dükkanını gezdikten sonra dışarı çıkarken bir kişinin kendine doğru yaklaştığını görünce selam vermiş. Yanına yaklaşan Mardinli abimiz Angeline Jolie'nin elini öpüp başına koymuş. Selfie çekmek yerine böyle bir hareketi yapması ne kadar içtenlikle davrandığının göstergesidir. Gerçi başına koymasa daha iyi olurdu ama neyse...
Meral Anne ile Sevimli Kız Çocuğu Arasındaki Sevgi Patlaması 01:03
Meral Anne ile Sevimli Kız Çocuğu Arasındaki Sevgi Patlaması 2.674 izlenme - 3 yıl önce İyi Parti'nin genel başkanı çok sevdiğimiz Merak Annemiz ile sanırım ziyaretine gelen bir partilinin küçük kızı arasındaki sevgi patlamasını izliyoruz efendim :) Bol bol öpücük içeren görüntüler insana huzur ve mutluluk veriyor.
Sakal Şerif Kavanozda 01:33
Sakal Şerif Kavanozda 3.694 izlenme - 5 yıl önce 'Mersin'de öğrencilere, içinde peygamberin sakalı olduğunu söylenerek kavanozu sırayla öptürdüler... Al sana Yeni Türkiye!
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 02:33
Tarık Akan'la 'Güreşme Seviş' Felsefesi 5.335 izlenme - 6 yıl önce 3 kızı birden ustaca ve çevikçe idare eden Tarık abimiz sonunda baltayı taşa vurur ve bu 3 kız haricindeki nişanlısını herkes öğrenir. Bunun üzerine bad triplere giren hanım gızlar Tarık abiye tarruz düzenler ve "güreşme seviş" felsefesiyle tanışırlar.
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 00:37
Trafik Polisi Soğukta Üşüyordur Diye Ağlayan Çocuk 3.490 izlenme - 6 yıl önce Trafik polisi soğukta üşüyor diye ağlayan küçük bize unuttuğumuz bazı değerleri hatırlattı. Bu vatana polisine taş atan değil,soğukta kaldı diye üzülen çocuklar lazım.
Neşe Karaböcek - Cücü 04:31
Neşe Karaböcek - Cücü 3.677 izlenme - 6 yıl önce Dinleyici olarak ne zulümler çektik ne işkenceler gördük..dongi dongilerle saldırdılar, yakumboyu yakumbo diye korkuttular.. Kulağımdan öp beni ğıdıklanayım hoşnut kalayım diyerek,sapıklığa ittiler..sana benim gözümle bakan gözler kör olsun diyerek namus davasını tetiklediler..beni benden alırsan seni sana bırakmam larla kafamızı karıştırdılar,kavram kargaşaları yaşadık..ulan hepsini atlattık bunuda atlatırız,el ele verin site sakinleri derin nefes alın ve klibimizi izleyin. Sadece ses hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14252/
Jessica Alba ile Öpüşmek 01:27
Jessica Alba ile Öpüşmek 2.199 izlenme - 6 yıl önce Bir cam kafes içerinde ünlü bi hatun var ve sizinle arada camda olsa öpüşmek için beklemekte. İşte bu fikirle Jimmy Kimmel Show için Las Vegas'ta yapılan bu çalışmada kafeste Jessica Alba vardır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3893/kucuk-emrah-azimle-sican-duvari-deler
Eda Baba - Öpmek Geldi İçimden 01:25
Eda Baba - Öpmek Geldi İçimden 2.034 izlenme - 5 yıl önce Bir Rana Alagöz şarkısıdır. 95.1 Özgür Radyo'da yayımlanan Mürsel Berat Saymadı'nın hazırlayıp sunduğu Müzik Kumbarası programının Eski Bando'nun konuk olduğu 13 Mart 2013 tarihli bölümünden alınmıştır. Bölümün tamamı şuradadır; https://www.youtube.com/watch?v=ID77r...
kissing jessica stein 02:15
kissing jessica stein 3.456 izlenme - 10 yıl önce uzun süre bekr hayatı sürdürmek güzel çekici zeki ve başarılı gazeteci jessica stein jennifer westfeldt için artık dayanılmaz bir hal almaya başlamış genç kadını çıldırmanın eşiğine getirmiştir. bir dizi şanssız arayıştan talihsiz randevulardan ve 'bay doğru'yu bulmak için verilen sevimsiz çabalardan sonra ilginç bir ilan kahramanımızın dikkatini çeker. jessica sonunda yıllardır aradığı ruh eşini bulmak üzeredir ama karşısına çıkan bu son derece uyumlu ve sevgi dolu aday kendisinin ve
Koreli Ünlünün Türk Bayrağını Öpmesi 01:52
Koreli Ünlünün Türk Bayrağını Öpmesi 1.380 izlenme - 7 yıl önce Koreli Super Junior adlı gurubun Donghae adlı üyesinin sergilediği hareketi izliyoruz. Çok gurur verici. Olay 1.27'den sonra başlıyor.
Adnan Oktar'ın Kendisini Baştan Çıkaran Talebesini Öpmesi 01:10
Adnan Oktar'ın Kendisini Baştan Çıkaran Talebesini Öpmesi 1.958 izlenme - 7 yıl önce Adnan hocamızı bir önceki bölümlerde kendisini baştan çıkaran Brazilyalı talebesine karşı kendini zor tutuyordu. Bu sefer dayanamayıp ve yanağına (sanırım yanağına) buseyi konduruyor. Maşalllah.
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 01:40
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 2.145 izlenme - 7 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Necmettin Nursaçan İle Sohbetler' programına, stüdyodaki konuklardan birinin sorduğu 'Damat kayınvalidenin elini öpebilir mi' sorusuna Nursaçan'ın verdiği cevap din adamlarının son birkaç yıldır akıllarının şeylerinde olduğunun ispatı gibi. Damat ne diye kayınvalidesinin elini öperken şehvet hissi duysun? Tabi sen On küsur yaşında kızla evlenirsen, yirmili yaşlarında, kızın yaşındaki kayınvalidene hallenebilirsin hocam. Bu da senin problemin. Adam anına el öpen damadı, kayınvalideye yapıştırdı. Alemi kendileri gibi biliyorlar zira.