Hoşgeldiniz!

organize işler

Böbreğimi Çaldılar - Tolga Çevik (Organize İşler) 01:25
Böbreğimi Çaldılar - Tolga Çevik (Organize İşler) 61.495 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Superman’dir! Superman’in imdadına da Asım Noyan yetişir.
Organize İşler - Müslüm Denen Bi Hıyar Varmış 07:17
Organize İşler - Müslüm Denen Bi Hıyar Varmış 13.043 izlenme - 10 ay önce Organize İşler filminin en meşhur sahnesi.9 buçuk sene geçmiş filmin üzerinden bir nevi nostaji.
Tolga Çevik - Organize İşler Kamera Arkası 01:42
Tolga Çevik - Organize İşler Kamera Arkası 7.943 izlenme - 1 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Superman’dir! Superman’in imdadına da Asım Noyan yetişir.
Bu Araba Benim Her Şeyim - Tolga Çevik (Organize İşler) 03:53
Bu Araba Benim Her Şeyim - Tolga Çevik (Organize İşler) 8.873 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Superman’dir! Superman’in imdadına da Asım Noyan yetişir.
Organize İşler Fragmanı / Bkmonline 02:05
Organize İşler Fragmanı / Bkmonline 5.283 izlenme - 2 yıl önce Hırsızlığın Kol Gezdiği İstanbul'da Bir Süper Kahraman Bile Ortalığı Düzeltmeye Yetmez. O Da Yavaş Yavaş İşleyen Düzenin Bir Parçası Olmaya Başlar. Kimin Suçlu Kimin Masum Olduğu Belli Olmadığı Bu Dünyada Güvenilen Dağlara Her An Kar Yağabilir. Yılmaz Erdoğan'ın Son Filmi Organize İşler Hırsızlar, Dolandırıcılar Ve Onların Kurbanı Masum İnsanlar Arasındaki Olayları Anlatıyor.
Bana Öyle Pek... - Tolga Çevik (Organize İşler) 02:12
Bana Öyle Pek... - Tolga Çevik (Organize İşler) 4.131 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Superman’dir! Superman’in imdadına da Asım Noyan yetişir.
Siz Verin Biz Sıkarız - Tolga Çevik (Organize İşler) 02:09
Siz Verin Biz Sıkarız - Tolga Çevik (Organize İşler) 3.567 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Süpermen’dir! Süpermen’in imdadına da Asım Noyan yetişir.
organize işler-sahipsiz cenaze :)) 01:35
organize işler-sahipsiz cenaze :)) 5.992 izlenme - 7 yıl önce organize işler-sahipsiz cenaze :))
Hatırlamaya Değer Değil - Tolga Çevik (Organize İşler) 01:27
Hatırlamaya Değer Değil - Tolga Çevik (Organize İşler) 2.603 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Süpermen’dir! Süpermen’in imdadına da Asım Noyan yetişir.
Nil Karaibrahimgil-Organize işler 03:07
Nil Karaibrahimgil-Organize işler 16.798 izlenme - 9 yıl önce Sizlere sesini değiştirdiğim bir Nil Karaibrahimgil sunuyorum.Beğenilerinize...
nil - organize işler 03:03
nil - organize işler 3.973 izlenme - 6 yıl önce nil - organize işler
Kendimi İntahar Ediyorum - Tolga Çevik (Organize İşler) 02:17
Kendimi İntahar Ediyorum - Tolga Çevik (Organize İşler) 2.064 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler, Yılmaz Erdoğan'ın 2005 yılında hem yönetip hem de baş rolünü oynadığı İstanbul'da çekilen aksiyon komedi filmidir. Suçluların ve masumların birbirine karıştığı karmaşık işlerin başkenti İstanbul’da tüm işler organizedir ve organize işler her zaman işler. Dönen dolapların bu seferki kurbanı ise Süpermen’dir! Süpermen’in imdadına da Asım Noyan yetişir.
Demet Evgar - Organize İşler 03:21
Demet Evgar - Organize İşler 1.292 izlenme - 1 yıl önce Türk Sinemasının 100. yılı şerefine düzenlenen Şarkılarla Filmler gecesinde, Demet Evgar Organize İşler performansı
Nil Karaibrahimgil - Organize İşler 03:03
Nil Karaibrahimgil - Organize İşler 4.128 izlenme - 6 yıl önce
Cem Yılmaz | Golf 09:35
Cem Yılmaz | Golf 1.323 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz - Organize İşler Filminden "Golf" bölümü.
nil karaibrahimgil-organize işler-[orijinal video] 03:04
nil karaibrahimgil-organize işler-[orijinal video] 2.100 izlenme - 5 yıl önce nil karaibrahimgil - organize işler - [orijinal video]-[alisayar]
tabut dümeni 01:35
tabut dümeni 2.596 izlenme - 6 yıl önce
Organize İşler - Müslüm Denen Bi Hıyar Varmış 07:17
Organize İşler - Müslüm Denen Bi Hıyar Varmış 535 izlenme - 2 yıl önce Organize İşler - Müslüm Denen Bi Hıyar Varmış
nil karaibrahimgil organize işler HD 03:10
nil karaibrahimgil organize işler HD 76 izlenme - 5 ay önce Kaynak turkcan8458 (dailymotion) Şarkı sözleri: Organize işler bunlar Başımıza işler bunlar Seni beni dinlemez İstanbul u dişler bunlar
nil karaibrahimgil - organize işler bunlar 03:04
nil karaibrahimgil - organize işler bunlar 923 izlenme - 5 yıl önce
Organize İşler Bunlar (Nil Karaibrahimgil) 03:12
Organize İşler Bunlar (Nil Karaibrahimgil) 601 izlenme - 4 yıl önce
Nil Karaibrahimgil - Organize İşler Bunlar 03:11
Nil Karaibrahimgil - Organize İşler Bunlar 541 izlenme - 4 yıl önce
Demet Evgar - Organize İşler 03:21
Demet Evgar - Organize İşler 127 izlenme - 1 yıl önce Türk Sinemasının 100. yılı şerefine düzenlenen Şarkılarla Filmler gecesinde, Demet Evgar Organize İşler performansı
kardeş bu cenaze nereye gidiyorrr süer komik 01:45
kardeş bu cenaze nereye gidiyorrr süer komik 360 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/istebudurdiyenler siz daha beğenmedinizmi ???
Rus Usulü Organize Soygun 00:23
Rus Usulü Organize Soygun 152 izlenme - 1 yıl önce Videomuz, ilginç görüntülerin kaynağı olan Rusya'dan. Karıncayı sevip belini incitmeyen bir grup hırsızın organize şekilde turunculu abiyi nasıl soyduğunu göreceksiniz. NOT: Ben şahsen birkaç kere izledikten sonra olayı çözebildim. Videonun püf noktası ise turunculu abinin elindeki fotoğraf makinesinin lensini takip etmektir.
Organize İşler Bunlar - Nil Karaibrahimgil 03:12
Organize İşler Bunlar - Nil Karaibrahimgil 75 izlenme - 9 ay önce Organiza İşler filmi ile bilinç altıma kazınmış bir parça, nerden çıktıysa taşaklarımla bir konu halletim beynimde otomatikten organize işler melodisi çalmaya başladı. Hemen buraya koyuyorum organize işlerinizde beni hatırlayın. sözler gelsin hımın hımın... ; Olmam olmam dedim İçlerinde duramam dedim Dışlarında kalamam dedim Uçmam uçamam dedim Kaçmam kaçamam dedim Ne Clark Kent'im Süpermenim Olmam olmam dedim İçlerinde durmam dedim Dışlarında kalmam dedim Uçmam uçamam dedim Kaçmam kaçamam dedim Ne Clark Kent'im Süpermenim Organize işler bunlar Başımıza işler bunlar Senin benim dinlemez İstanbul'u dişler bunlar Organize İşler Bunlar
ece aslan organize işler 03:06
ece aslan organize işler 455 izlenme - 7 yıl önce yılın olay yaratan klibi organize işler ;))
Çeşitli Sanatçılar - Organize İşler Bunlar 03:11
Çeşitli Sanatçılar - Organize İşler Bunlar 216 izlenme - 4 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Organize İşler Bunlar 03:42
Çeşitli Sanatçılar - Organize İşler Bunlar 162 izlenme - 4 yıl önce
Dizzi Man's Band - Turkey, Turkey (1976) 03:10
Dizzi Man's Band - Turkey, Turkey (1976) 38 izlenme - 9 ay önce Alman Tv Kanalından 1976 Yılı'na Ait Dizzi Man's Band'ın Sevilen Şarkılarından Hatırladığım Kadarı ile Organize İşler ve Neredesin Firuze Filmlerinde de Bu Şarkı Kullanıldı.. Turkey Turkey you're a lovely country Turkey Turkey you're a cozy land. You're the land of chiskebab and raki You're the place of living I have planed. Places full of very friendly people Always trying to help you if they can. Turkey Turkey Turkey I adore you Turkey Turkey Turkey I love you See the sun in the highmountains of bursa Feel the water at the izmir beach Join the belly dancers in ankara Instanbul has fun enough for all. Sailing on the bosporus is smashing Eating fish in a funny small cafe Turkey Turkey you're a lovely country Turkey Turkey Turkey you're okay. Turkey Turkey hershaman cenin askenlah janne jorom Turkey Turkey hershaman cenin askenlah tutus tum (Instrumental) Turkey Turkey you're a lovely country Turkey Turkey you're a cozy land. You're the land of chiskebab and raki You're the place of living I have planed. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/40278/dizzy-man-039s-band-turkey-turkey