Hoşgeldiniz!

osman

Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 01:33
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 533.982 izlenme - 10 yıl önce Osman Sınav’a ait senaryosu ile aşk ve sadakat kavramına yeni bir bakış sunacak olan “Aşk Kırmızı” filmi; teaser’da seyircisini “Sevişirken gözlerine değen tek adamı reddedebilir misin?” sorusuyla baş başa bırakırken, “Aynı anda iki kişiyi sevebilir misin?” ve “İki kişiyi seviyorsan hangisine sadık olacaksın?” gibi sorulara da yanıt arıyor. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın ve Ezgi Asaroğlu’nun paylaştığı hüzünlü, sarsıcı ve tutku dolu aşk filmi “Aşk Kırmızı”; Nazlıgül (Nurgül Yeşilçay), Zeynep (Ezgi Asaroğlu) ve Ferhat’ın (Tayanç Ayaydın), iç içe geçen aşk hikayesini, aşk ve sadakat kavramlarını baştan sorgulatan bir yaklaşımla anlatıyor. “Aşk Kırmızı”da aynı zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, Renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak ve Murat Bezek rol alırken, usta oyuncular Ayda Aksel ve Burak Sergen de konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yapımcılığını Osman Sınav’a ait Sinegraf’ın, dağıtımını UIP’nin üstlendiği “Aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 tarihinde sinemaseverlerle buluştu.
Çalıkuşu - 1. Bölüm 50:32
Çalıkuşu - 1. Bölüm 128.587 izlenme - 8 yıl önce Çalıkuşu, Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden Osman F. Seden tarafından uyarlanan 1986 yapımı televizyon dizisi. TRT kanalında 20 Nisan 1986 ile 1 Haziran 1986 tarihleri arasında, Pazar akşamları ekrana gelmiştir. 7 bölümdür. Başrollerinde Aydan Şener, Kenan Kalav ve Sadri Alışık'ın olduğu dizide dönemin bir çok önemli oyuncusu da rol almıştır. Gösterildiği tarihte yoğun ilgi görerek büyük başarı kazanan dizi, 90'lı yılların başında Rusya'da ve Türk Cumhuriyetleri'nde gösterildiğinde çok büyük ilgi toplamıştır. Dizinin Esin Engin imzalı müzikleri de en az dizi kadar çok sevilmiş ve klasikleşmiştir. 51 oyuncu ve 1500 figüranın rol aldığı dizinin çekimleri İstanbul, Bursa, Bolu, Geyve, Göynük, Mudurnu ve İzmir'deki 137 mekanda gerçekleşti. Dizi tümüyle TRT dışında hazırlandı ve kuruma o dönemin parasıyla 115 milyon liraya mal oldu. Dizinin hazırlık devresi çekimleri toplam 6 ay sürmüştü. Çalıkuşu eserinin 1966 tarihli Türkan Şoray'lı uyarlaması da yine Türk Sinemasının en usta yönetmenlerinden olan Osman F. Seden'in imzasını taşımaktadır. Yönetmen : Osman F. Seden Yapımcı : TRT adına Osman F. Seden Senarist : Reşat Nuri Güntekin (Eser), Osman F. Seden Oyuncular: Aydan Şener, Kenan Kalav, Sadri Alışık, Mine Çayıroğlu, Eşref Kolçak, Hayati Hamzaoğlu, Kaya Akarsu, Tomris Oğuzalp, Savaş Başar, Seray Gözler, Tilbe Saran, Cengiz Sezici, Sümer Tilmaç, Yalçın Avşar, Ali Şen Müzik : Esin Engin Görüntü yönetmeni : Kenan Kurt Türü : Tv Dizisi Yapım yılı : 1986, Türkiye Kanal : TRT (20 Nisan 1986 - 1 Haziran 1986) Süre : 45 dk. - 7 bölüm
Operasyon Böyle Yapılır - Osman Pamukoglu 05:58
Operasyon Böyle Yapılır - Osman Pamukoglu 54.764 izlenme - 8 yıl önce Şuan Hak ve Eşitlik Partisin Genel Başkanı olan Osman Pamukoğlu askerlik dönerimde 1993-1995 yılları arasında 12.000 olan pkk sayısını yönettiği 9 başarılı operasyonlar sonucunda 5.500-6.000 aralığına inmesini sağlamıştır.Niye pkk'yı bitirilmedi sorusuna da 3 ana sebebe bağlıyor,ilk olarak gerçek bir siyasi irade kurulamaması, ikincisi tam bir istihbarat olmaması ve son olarak her yerde yayılmış asker bulunması diye tanımlıyor.İktidar'a gelirse 365 günde pkk'yı kökünden bitireceğini söyleyen Osman Pamukoğlu bunu 20.000 kişilik Eşkıya Takip Kuvveti kurarak dağlarda, taşlarda, mağaralarda, ormanlarda, nehir yataklarında yani tüm coğrafyada onları avlayarak pkk'yı tamamen bitireceklerini söylemiştir.
İşte  Osman Pamukoğlu 03:13
İşte Osman Pamukoğlu 21.258 izlenme - 9 yıl önce Mustafa Kemal Atatürkten Sonra Gelmiş Tek Lider Hak Ve Eşitlik Partisi(hepar) Genel Başkanı Osman Pamukoglu
Cedi Osman'a Saha İçi Mikrofonu Takılırsa 00:58
Cedi Osman'a Saha İçi Mikrofonu Takılırsa 10.605 izlenme - 4 yıl önce Sporcuların, karşılaşma içerisindeki kamera açısı dışında kalan konuşmaları ve tepkileri her zaman merak konusu olmuştur. Milli oyuncumuz Cedi Osman, bu merakı giderecek bir uygulamanın konuğu olmuş.
Osman Pamukoğlu - Gidip Alacaksın! (Dağlıca'dan 5 Gün Önce) 03:54
Osman Pamukoğlu - Gidip Alacaksın! (Dağlıca'dan 5 Gün Önce) 22.469 izlenme - 8 yıl önce Osman Pamukoğlu,Dağlıca'da kaybettiğimiz Mehmetçiklerimizden 5 gün önce adeta saldırıyı bas bas bağırıyor.PKK nerede,nasıl bir taktikle yok edilir.Ve sonuç şuna geliyor: Kandil e gitmeden bu iş bitmeyecek...Öyle ya da böyle... Not : Özellikle 2:30 dan sonra PKK nın nerelerde lokalize olduğu detaylı anlatılıyor.
Osman Oztunc - Mehmedim 04:26
Osman Oztunc - Mehmedim 26.260 izlenme - 16 yıl önce güzel bir video oldu inşallah devamı gelecek
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 00:41
Aşk Kırmızı Filmi 6.Fragmanı 31.214 izlenme - 11 yıl önce Aşk Kırmızı Filmi Fragmanı - Konu: Osman Sınav’ın, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Yeni Baştan Düşündürecek Filmi “aşk Kırmızı”nın Çarpıcı Teaser Görüntüleri; Mehmet Erdem’in Güçlü Sesi Ve Film İçin Yeniden Düzenlediği “hayat Bu” Adlı Etkileyici Şarkısıyla Yayında! Yüzleşmekten Kaçtığımız Soruları Sordurtacak Filmin Teaser’ı Da İzleyenleri, “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş başa Bırakıyor! “aşk Kırmızı”nın Teaser Görüntüleri İzleyicileri Derinden Etkilerken; Mehmet Erdem’in“aşk Kırmızı” İçin Yeniden Düzenlediği, Sözü Ve Müziği Kendisine Ait “hayat Bu” Adlı Şarkısıyla Da Akıllarda Uzun Süre Unutulmayacak Bir Yer Ediniyor. osman Sınav’a Ait Senaryosu İle Aşk Ve Sadakat Kavramına Yeni Bir Bakış Sunacak Olan “aşk Kırmızı” Filmi; Teaser’da Seyircisini “sevişirken Gözlerine Değen Tek Adamı Reddedebilir Misin?” Sorusuyla Baş Başa Bırakırken, “aynı Anda İki Kişiyi Sevebilir Misin?” Ve “iki Kişiyi Seviyorsan Hangisine Sadık Olacaksın?” Gibi Sorulara Da Yanıt Arıyor. başrollerini Nurgül Yeşilçay, Tayanç Ayaydın Ve Ezgi Asaroğlu’nun Paylaştığı Hüzünlü, Sarsıcı Ve Tutku Dolu Aşk Filmi “aşk Kırmızı”; Nazlıgül (nurgül Yeşilçay), Zeynep (ezgi Asaroğlu) Ve Ferhat’ın (tayanç Ayaydın), İç İçe Geçen Aşk Hikayesini, Aşk Ve Sadakat Kavramlarını Baştan Sorgulatan Bir Yaklaşımla Anlatıyor. “aşk Kırmızı”da Aynı Zamanda; Teoman Kumbaracıbaşı, Sait Genay, Şebnem Dilligil, renan Karagözoğlu, Güneş Çağlar Hüseyin, Serdar Yeğin, Sertaç Boztepe, Ceren Mertadam, Irmak İpek Altın, Özlem Hasgül, Tuğçe Karabacak Ve Murat Bezek Rol Alırken, Usta Oyuncular Ayda Aksel Ve Burak Sergen De Konuk Oyuncu Olarak Yer Alıyor. yapımcılığını Osman Sınav’a Ait Sinegraf’ın, Dağıtımını Uıp’nin Üstlendiği “aşk Kırmızı”; 15 Mart 2013 Tarihinde Beyazperdede Sinemaseverlerle Buluşacak.
Karabüklü Osmandan Aleyna Tilki'ye İnanılmaz Ayar 00:59
Karabüklü Osmandan Aleyna Tilki'ye İnanılmaz Ayar 14.147 izlenme - 7 yıl önce Aleyna Tilki'ye böyle ayar verilmemişt.Görüntüdeki Karabüklü Osman inceden Aleyna Tilki'ye verdi ayarını.Yeni videolar için abone olun
Osman Pazarlama Full İzle 03:22
Osman Pazarlama Full İzle 13.251 izlenme - 8 yıl önce http://www.netonlinefilm.com/osman-pazarlama-full-hd-izle Osman Pazarlama, Osman Pazarlama 2016 HD Film izle, osman pazarlama 2016 Hd Tam izle, Osman Pazarlama 2016 izle, Osman Pazarlama Full izle, Osman Pazarlama hd izle, Osman Pazarlama izle Sitemizde izlemekten keyif duyacağınız eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak daha bir çok kaliteli film bulunmaktadır, bir göz atmanızı öneririz.
Osman Pazarlama Canlı Yayın Sahnesi 00:28
Osman Pazarlama Canlı Yayın Sahnesi 14.355 izlenme - 8 yıl önce Osman Pazarlama izle
1976 Bulvar Gazetesi En Yakışıklı Erkeği ve Eşek Sevgisi 00:42
1976 Bulvar Gazetesi En Yakışıklı Erkeği ve Eşek Sevgisi 17.403 izlenme - 9 yıl önce Bulvar gazetesinin 1976 en yakışıklı erkek yarışmasına katılan ve mansiyon ödülü kazanan Osman mutludur. Kazandığı ödül olan A3 boyutlarında poster ile Osman hayallerine biraz daha yaklaşacaktır.
Türkan Şoray Kanunlarından Önce.. 01:08
Türkan Şoray Kanunlarından Önce.. 21.727 izlenme - 8 yıl önce Türkan Şoray'ın kendi adıyla anılan kanunları henüz yürürlükte değilken 17 yaşında bir sinema deneyimi.. Şanslı adam İzzet Günay.. Ondan sonra bir daha kimse buna cesaret edemedi. alkislarlayasiyorum.com : istisnalar ile kaideyi bozan site Filmin künyesi: Beni Osman Öldürdü. Yönetmen Osman F. Seden, Oyuncular: Türkan Şoray, İzzet Günay, Öztürk Serengil, Hulusi Kentmen
Osman Kız Kaçırıyor (Kemal Sunal) 03:26
Osman Kız Kaçırıyor (Kemal Sunal) 24.144 izlenme - 15 yıl önce osman kız kaçırıyor (kemal sunal)
Hunharca Gülen Köçek Osman - Ben Bilmem Eşim Bilir 02:59
Hunharca Gülen Köçek Osman - Ben Bilmem Eşim Bilir 17.472 izlenme - 8 yıl önce Hunharca Gülen Köçek Osman - Ben Bilmem Eşim Bilir Ankaralı Namık'ın ekibindeki köçek abimizin gülmesi o kadar komikti ki, programa damgasını vurdu!...
barış manço - osman 04:51
barış manço - osman 18.773 izlenme - 14 yıl önce barış mançodan bir nostalji klip, osman bir deli oğlan 17 sinde
Spikerin Cedi Osman için 00:41
Spikerin Cedi Osman için "Savaşmak" demesi 6.945 izlenme - 5 yıl önce NBA Doğu Konferansı’nda oynanan maçta Cleveland Cavaliers, sahasında New York Knicks’e 110-98 yenilerek normal sezonu mağlubiyetle kapadı. Maça ilk beşte başlayan ve 39 dakika süre alan milli basketbolcu Cedi Osman ise 18 sayı, 7 ribaunt ve 6 asistle kariyer rekoru kırdı. Spiker, bir pozisyon sonrası basket faul kazanan Cedi için "savaşmak" kelimesini kullandı.
Osman PAMUKOĞLU - 1994 - Hakkari Dağ Komando Tugayı 22:38
Osman PAMUKOĞLU - 1994 - Hakkari Dağ Komando Tugayı 11.773 izlenme - 9 yıl önce Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Osman PAMUKOĞLU'nun Türk askerleri ile birlikte yurtiçi ve yurtdışındaki PKK kamplarına karşı yürüttüğü mücadeleden özetler.
Genç Osman Komik Ankara Havası 03:58
Genç Osman Komik Ankara Havası 18.794 izlenme - 14 yıl önce jim kerry oyun havası oynarmı demeyin izleyin
Osmanlı Devleti'nin Kurucusu Kimdir ? 03:27
Osmanlı Devleti'nin Kurucusu Kimdir ? 10.885 izlenme - 5 yıl önce Sarı Mikrofon İstanbul'da sokakta gördüğü insanlara Osmanlı devlet kurucusunun ismini sordu.Yine cevaplar ilginç.. Videoyu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.İyi Seyirler
Osman Pamukoğlu Röportajı (90lar) 00:27
Osman Pamukoğlu Röportajı (90lar) 6.113 izlenme - 5 yıl önce Türkiye tarihinin görmüş olduğu en büyük paşalardan biri olan Osman Pamukoğlu'nun görüntülerini izliyoruz.
Bitirim Vahi Öz 'den Replikler 01:17
Bitirim Vahi Öz 'den Replikler 14.444 izlenme - 8 yıl önce Vahi Öz'ün kısa ama çok özlü repliklerinden kısa bir demet sunuyorum göster ulan tozpembeyi süperrrrrrrrrrrr yenileri boşver eskilere takıl lafını benimseyen site alkışlarla yaşıyorum ....
Osman Nuri Topbaş - Dini Sohbet 14:50
Osman Nuri Topbaş - Dini Sohbet 11.439 izlenme - 9 yıl önce Bugün Kardeşlik İmtihanından Geçiyoruz
Acun Ilıcalı Ebru Şahin ile Cedi Osman'ın Nikah Memuru Olursa 00:14
Acun Ilıcalı Ebru Şahin ile Cedi Osman'ın Nikah Memuru Olursa 2.001 izlenme - 1 yıl önce Ebru Şahin ve Amerikan Basketbol Ligi NBA’de oynayan Cedi Osman, nikah geçen hafta Makedonya’da masasına oturmuştu. Çift dün de Alaçatı'da düğün yaptı. Çeşme’deki temsili nikahı Acun Ilıcalı kıydı.
Ne Umarsın Gocandan (Ali Osman Çavdar) 04:06
Ne Umarsın Gocandan (Ali Osman Çavdar) 13.059 izlenme - 10 yıl önce Ne Umarsın Gocandan (2014) - ÖZMÜZİK PLAKÇILIK Ne Umarsın Gocandan (2014) - ÖZMÜZİK PLAKÇILIKNe Umarsın Gocandan (2014) - ÖZMÜZİK PLAKÇILIK
Cedi Osman'ın Crossoverına Lebron James'in Tepkisi 00:30
Cedi Osman'ın Crossoverına Lebron James'in Tepkisi 6.971 izlenme - 5 yıl önce Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers arasında oynan maçta Cedi Osman'ın Crossoverına Lebron James'in tepkisi kameralara böyle yansıdı.
Tasarım Harikası Lavabo 00:54
Tasarım Harikası Lavabo 5.429 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın ilk şekil değiştiren lavabosu, katlanabilir ekran gibi birçok yeniliğe imza atan Osman Can Özcanlı'nın tasarım harikası lavabosu karşınızda.
Halit Ergenç’in Balık Ayhan İle Haldır Haldır Dans Etmesi (1998) 01:00
Halit Ergenç’in Balık Ayhan İle Haldır Haldır Dans Etmesi (1998) 4.540 izlenme - 3 yıl önce Bir Osmanlı padişahına yakışmayacak görüntüler bunlar.. Muhteşem Yüzyıl’da Kanuni’yi canlandırdığında epey cool bir görüntü çiziyordu. Meğerse gerçekler hiç öyle değilmiş.. İzliyoruz efem..
Osman Pamukoğlu'nun Terör Örgütünden Ele Geçirdiği Sevr Haritası 07:47
Osman Pamukoğlu'nun Terör Örgütünden Ele Geçirdiği Sevr Haritası 8.856 izlenme - 6 yıl önce Osman Pamukoğlu 1994 te yaptığı bir ropörtajda terör örgütünden ele geçirdiği sevr haritasını gösteriyor.
İlber Ortaylı Hoca'nın Anlatımıyla Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa 02:20
İlber Ortaylı Hoca'nın Anlatımıyla Plevne Kahramanı Gazi Osman Paşa 9.689 izlenme - 7 yıl önce Bugün milletimizin çoğunun ismini ilçe ismi zannettiği tokatlı kahraman Mareşal Gazi Osman Paşa. Kendisi 93 Harbi sırasında bugün Bulgaristan sınırlarında bulunan Plevne şehrini aylarca müdafaa etmiş ve 3 muharebede Rusları mağlup etmiş ancak 4. muharebede teslim olmak zorunda kalmıştır. İşte kendisiyle ilgili İlber Ortaylı hocamızın anlatımını dinliyoruz. Ruhu şad olsun.