Hoşgeldiniz!

otel

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili (2018) Türkçe Dublajlı Fragman #2 02:28
Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili (2018) Türkçe Dublajlı Fragman #2 170.918 izlenme - 4 yıl önce Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili adlı animasyon filmin fragmanı. 13 Temmuz 2018'de gösterime girecek.
Düğün Dernek - Sırrı Süreyya Önder Sahnesi 02:30
Düğün Dernek - Sırrı Süreyya Önder Sahnesi 133.410 izlenme - 8 yıl önce Düğün Dernek filminin efsane Sivas Oteli sahnesi ilk kez burada! Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Ulaş İnan Torun Konuk Oyuncular: Emel Sayın, Sırrı Süreyya Önder Yönetmen: Selçuk Aydemir Yazarlar: Selçuk Aydemir Yapımcı: Necati Akpınar Görüntü Yönetmeni: Türksoy Gölebeyi Uygulayıcı Yapımcı: Fatoş Sevinç Kurgu: Çağrı Türkkan Müzik: Aytekin Ataş Sanat Yönetmeni: Veli Kahraman Ses: Levent İntepe Kast Direktörü: Mine Güler, Hande Aytar
hostel 01:13
hostel 49.475 izlenme - 11 yıl önce üniversite mezunu iki gencin sırt çantalarıyla yaptıkları avrupa gezisini konu alıyor. paxton ve josh sonunda sırt çantalı amerikalıların nirvanası olarak bilinen öğrenci pansiyonuna gelirler. bu özel yer bir slovak kasabasının dışındadır ve güzel oldukları kadar da çaresiz doğu avrupalı kadınlarla doludur. ikili çok geçmeden egzotik güzeller natalya ve svetlanayla yakınlaşırlar.
28 Hotel Rooms Fragman 02:04
28 Hotel Rooms Fragman 25.104 izlenme - 8 yıl önce Evlerinden uzakta iş gezisinde bulunan biri yazar diğeri ise muhasebeci iki yabancının, birbirlerinin geri çevrilmez buldukları çekiciliklerinden etkilenmeleri ve her ikisininde partnerlerinin olduğu halde yinede bu dayanılmaz etkilenmenin esiri olarak birden bire kendilerini bir gecelik bir ilişki yaşar halde yatakta bulmalarıyla gelişen olayları konu alan bir film.
hostel 4 fragmanı 01:18
hostel 4 fragmanı 36.474 izlenme - 11 yıl önce üniversite mezunu iki gencin sırt çantalarıyla yaptıkları avrupa gezisini konu alıyor. paxton ve josh sonunda sırt çantalı amerikalıların nirvanası olarak bilinen öğrenci pansiyonuna gelirler. bu özel yer bir slovak kasabasının dışındadır ve güzel oldukları kadar da çaresiz doğu avrupalı kadınlarla doludur. ikili çok geçmeden egzotik güzeller natalya ve svetlanayla yakınlaşırlar.
Oteli Birbirine Katan Sarhoş Jabba the Hutt 02:48
Oteli Birbirine Katan Sarhoş Jabba the Hutt 28.606 izlenme - 7 yıl önce Cüsseli abimiz otele gidiyor ve görüntüdeki gibi alkol alıyor. Sonra biraz daha içmek istiyor fakat vermiyorlar kendisi de bu olaya sinirleniyor ortalığı birbirine katıyor. Şu an yavaş yavaş dünyada popüler olmaya başlamış. Hatta remixleri falan bile çıkmış.
Garip Bir Hizmet - Otellere Özel Seks Kutusu 08:21
Garip Bir Hizmet - Otellere Özel Seks Kutusu 18.742 izlenme - 6 yıl önce Sevgili alkıdaşlar ingilizce bilmiyorum ama videodan anladığım kadarıyla; Otellerde uzunca süre ailece kalan müşteriler için özel anlarda çocuklarını rahatsız etmeden, mercimeği fırına verebilmek için çocukların meşgul olacağı ve çıkan sesleri duymayacağı bir oyun havuzu yapmışlar ve onun için Kaliforniya'da bi otelde bu garip hizmetin testini icra etmişler. İzliyoruz.
seni seviyorum günce yorgancılar 02:54
seni seviyorum günce yorgancılar 36.431 izlenme - 13 yıl önce söz müzik günce yorgancılar
Otel Lobisindeki Kumdan Heykeli Tahrip Eden Kız 01:12
Otel Lobisindeki Kumdan Heykeli Tahrip Eden Kız 5.223 izlenme - 3 yıl önce Hawaii'de bir otel lobisinde sergilenen kumdan heykel kendini bilmez bir kız tarafından tahrip edilmiş. O anlar otelin güvenlik kamerasına yansımış.
hostel part ıı 2 fragmanı 01:07
hostel part ıı 2 fragmanı 24.341 izlenme - 11 yıl önce geçtiğimiz ocak ayında yazar-yönetmen eli roth sinemaseverleri kanlı film ldquo;hostel/otelrdquo;le dehşete sürükledi ve film gişelerde en üst sıraya yerleşerek 2006'nın bir numaralı filmi oldu.nbsp;nbsp; bir yıl sonra roth bizi her şeyin başladığı yere geri götürüyor ama bu kez insan beyninin daha derin ve karanlık noktalarına yolculuk ediyoruz.rnldquo;hostel 2/otel 2rdquo;de roma'da seyahat eden üç genç amerikalı haftasonunu geçirmek üzere güzeller güzeli sofistike bir avrupalı tara
Otel Lobisinde İlginç Hareketler Sergileyen Kadın 00:34
Otel Lobisinde İlginç Hareketler Sergileyen Kadın 6.100 izlenme - 4 yıl önce Nerede çekildiği hakkında bir bilgi bulunmayan görüntülerde, otele giren kadının resepsiyonun bulunduğu alanda daireler çizerek yürümesi güvenlik kamerasına böyle yansımış. Çılgın kadın adeta resepsiyonun yörüngesine girmeye çalışmış ve bir süre sonra ise sekerek yörüngeden çıkmış.
hostel 3 fragmanı 01:30
hostel 3 fragmanı 14.901 izlenme - 11 yıl önce üniversite mezunu iki gencin sırt çantalarıyla yaptıkları avrupa gezisini konu alıyor. paxton ve josh sonunda sırt çantalı amerikalıların nirvanası olarak bilinen öğrenci pansiyonuna gelirler. bu özel yer bir slovak kasabasının dışındadır ve güzel oldukları kadar da çaresiz doğu avrupalı kadınlarla doludur. ikili çok geçmeden egzotik güzeller natalya ve svetlanayla yakınlaşırlar.
Eve Gelen Temizlikçinin Tatilini Yapıp Gitmesi 03:11
Eve Gelen Temizlikçinin Tatilini Yapıp Gitmesi 8.893 izlenme - 7 yıl önce Olay Fığansa'da geçiyor. habere göre; adam şirketten bi tane temizlikçi çağırıyor rezidansına. İş bittikten sonra döndüğünde bazı şeylerden şüpheleniyor, kamera kayıtlarını inceliyor ve bu görüntülere ulaşıyor. Bildiğin otel gibi kullanıp gitmiş kız görüntülere göre. Neyin virali olabilir diye çözmeye çalışıyorum şu an.
Çin'de 12 Günde 7 Katlı 112 Yataklı Bir Otel İnşa Edildi 00:30
Çin'de 12 Günde 7 Katlı 112 Yataklı Bir Otel İnşa Edildi 569 izlenme - 7 ay önce Çin’in Zhuhai şehrinde, Çin Devlet İnşaat ve Mühendislik Şirketi (CSCEC), sadece 12 günde 112 yataklı yedi katlı bir otel inşa etti.
Rapçi Blac Youngsta'nın Otel Odasında Milyon Dolarlık Oyunu 10:58
Rapçi Blac Youngsta'nın Otel Odasında Milyon Dolarlık Oyunu 7.671 izlenme - 4 yıl önce 27 yaşındaki ABD'li rap ve hip hop sanatçısı Blac Youngsta (Samuel Benson)'nın otel odasında 2 milyon dolar parayla eğlendiği anlar kameraya böyle yansımış.
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 01:25
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 19.569 izlenme - 7 yıl önce 1 metrekarelik alanda voleybol oynayan, buna rağmen gelen topu görmeyen salak arkadaşlara sahiptir vücut kralı.Halinden memnundur.Adam olamamıştır ama vücut kralı olmuştur. Arkasında hep onu takip eden, haydii, evetttt, hoppaaa diye destek veren bir grubu vardır.Kadir Baba Pansiyon' a tatile gelen Sibel Dürrizade; Zamanında vücut kralının dötüne tekme koyan eski sevdiceğidir.Vakit bu vakittir... Kendini gösterme, kanıtlama anıdır.Vücut kralı öyle saf ve temizdir ki "gerzek" ne demek onu bile bilmez...
Seninle Sevişirken Ölmek İstiyorum 02:47
Seninle Sevişirken Ölmek İstiyorum 20.627 izlenme - 12 yıl önce söz günce yorgancılar müzik günce yorgancılar&gökhan şeşen
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 02:54
Survivor Taner'in Eziyet Yaptığı Ayşe Teyze'yi Konuşturması 12.433 izlenme - 8 yıl önce Günler önce şöyle bir iğrenç video izlemiş; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/225902/survivor-tanerin-eve-temizlege-gelen-teyzeye-eziyet-etmesi pekte sevmediğimiz Survivor Taner'den biraz daha nefret etmiştik. Ardından bu nefretimizi şu video ile pekinleştirmiştik. Ve bugünde bir iğrenç video daha. Kardeş, komik değilsin, olamıyorsun, haklı hiç değilsin. Hala kadına eziyet edip kameralara çıkarmaya çalışıyorsun. E be annem bunun gibi birinin yanında çalışılır mı? Hiç mi evladın yok? Neyse, yorum sizin.
Sylvester & Tweety - Otel Odası 02:57
Sylvester & Tweety - Otel Odası 5.577 izlenme - 5 yıl önce Tüm ailesiyle manzaralı bir odada kalmaya giden Sylvester, odadaki garipliklerin farkına varan tek kişi olur. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Havuz Başında Birbiriyle Kapışan İki  İguana 00:16
Havuz Başında Birbiriyle Kapışan İki İguana 1.853 izlenme - 3 yıl önce Bir lüks otelinin havuzu başında başlayan iki iguananın kavgası, havuzun içinde devam etmiş
hostel 1 fragmanı 00:57
hostel 1 fragmanı 9.548 izlenme - 11 yıl önce üniversite mezunu iki gencin sırt çantalarıyla yaptıkları avrupa gezisini konu alıyor. paxton ve josh sonunda sırt çantalı amerikalıların nirvanası olarak bilinen öğrenci pansiyonuna gelirler. bu özel yer bir slovak kasabasının dışındadır ve güzel oldukları kadar da çaresiz doğu avrupalı kadınlarla doludur. ikili çok geçmeden egzotik güzeller natalya ve svetlanayla yakınlaşırlar.
Trt Gezelim Görelim - Şimal Termal 12:02
Trt Gezelim Görelim - Şimal Termal 13.636 izlenme - 13 yıl önce nuray yılmaz'ın sunduğ trt'de yayınlanan beğenilen program gezelim görelim 03.03.09 yayınını Şimal termal'e ayırdı.
Otel Transilvanya 1 Türkçe Dublajlı Fragmanı HD 02:02
Otel Transilvanya 1 Türkçe Dublajlı Fragmanı HD 4.765 izlenme - 7 yıl önce Otel Transilvanya 1 Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/otel-transilvanya-1-full-izle.html Farkıyla sizlerle olacak. .. Otel Transilvanya 1,Otel Transilvanya 1 izle,Otel Transilvanya 1 Full izle,Otel Transilvanya 1 Türkçe Dublaj izle,Otel Transilvanya 1 Türkçe Fragmanı
Carina'nın Günlüğü Sivas'93 (Madımak Oteli Katliamı Anısına) 07:38
Carina'nın Günlüğü Sivas'93 (Madımak Oteli Katliamı Anısına) 5.809 izlenme - 8 yıl önce 21 yıl sonra Sivas - Madımak Oteli katliamı sinemaya uyarlanıyor! Yazan - Yöneten : Ulaş BAHADIR
Çin'de Kaldığı Otelden Memnun Olmayan Adam 06:19
Çin'de Kaldığı Otelden Memnun Olmayan Adam 5.035 izlenme - 7 yıl önce Otellerden çok genel bir serzenişe değinen bu abimiz kekin ebatları olsun, kettle muhabbeti olsun büyük sıkıntıda ve çeneye vurmaması için hiçbir sebep yok.
Amsterdam'ın Bekçi Kulübeleri Otel Oldu - Dw Türkçe 04:46
Amsterdam'ın Bekçi Kulübeleri Otel Oldu - Dw Türkçe 1.892 izlenme - 2 yıl önce Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da Sweet Hotels adı altında rezervasyon yapıp yola çıkarsanız vardığınızda herhangi bir otel bulamayacaksınız. Ya da en azından aklınızdaki gibi bir otel binası göremeyeceksiniz. Eskiden baskül köprülerinin gemi geçişleri için açılır kanatlarını kontrol eden bekçilerin kaldığı kulübeler otel odalarına dönüştürüldü. Günümüzde köprü kanatları otomatik açılıyor ve Amsterdam ziyaretçilere farklı konaklama amaçları sunmak için bu projeyi geliştirdi.
Mantıksız İdo Dansı 00:15
Mantıksız İdo Dansı 6.270 izlenme - 7 yıl önce İbrahim Tatıses'in oğlu İdo'nun Instagram'la paylaştığı bu görüntüden sonra çocuğu alaşağı etmişler her yerde. Nasıl etmesinler
Otel Ücretlerine Kızıp Arabayı Otele Çevirmek 01:37
Otel Ücretlerine Kızıp Arabayı Otele Çevirmek 3.663 izlenme - 5 yıl önce Kütahya’da yaşayan Yılmaz Akkaya, tatil için gittiği yerlerde otel ücretlerini yüksek bulunca 1992 model otomobilini mini bir otele çevirdi.
Otel Odasını Çöpe Çeviren Müşteri 01:36
Otel Odasını Çöpe Çeviren Müşteri 285 izlenme - 7 ay önce Çin'de otelde bir ay kalan müşterinin odasından çıkmasıyla odaya giren temizlikçiler ok yaşamış. Oda adeta çöpe dönüşmüş.
Basmane Oteller Sokağı Belgeseli 13:59
Basmane Oteller Sokağı Belgeseli 2.352 izlenme - 5 yıl önce Ege Üniversitesinde okuyan öğrencilerin çekmiş olduğu insanın yüreğini sızlatan bir kısa belgesel örneği.otel odalarında geçen ömürler,yalnızlığın,çaresizliğin iliklerine kadar hissedilmesi.izliyoruz beyler