Hoşgeldiniz!

oy oy eminem

Çağlar - Oy Oy Eminem 03:33
Çağlar - Oy Oy Eminem 21.107 izlenme - 4 yıl önce
gökhan güney - oy oy oy eminem 03:40
gökhan güney - oy oy oy eminem 7.825 izlenme - 6 yıl önce damara devam
Uğur Arslan - Mustafa Topaloğlu / Oy Oy Eminem (Benzemez Kimse Sana) 02:08
Uğur Arslan - Mustafa Topaloğlu / Oy Oy Eminem (Benzemez Kimse Sana) 4.958 izlenme - 4 yıl önce Uğur Arslan - Mustafa Topaloğlu / Oy Oy Eminem (Benzemez Kimse Sana)
Mustafa Topaloğlu - Şaşkın / Abidik Gubidik Twist / Fesupanallah (1989) 02:52
Mustafa Topaloğlu - Şaşkın / Abidik Gubidik Twist / Fesupanallah (1989) 1.011 izlenme - 10 ay önce Dünyadaki tek uzaylı insan evladına fazla söz etmemek adına tüm evrene armağan olsun. İyi seyirler, iyi dinlemeler.
Oy Oy Emine 03:48
Oy Oy Emine 118 izlenme - 2 ay önce oy oy eminem
Bülent Özkan - Oy Oy Eminem 06:43
Bülent Özkan - Oy Oy Eminem 2.846 izlenme - 4 yıl önce
Çağlar - Oy Oy Eminem 03:33
Çağlar - Oy Oy Eminem 358 izlenme - 8 ay önce Çağlar - Oy Oy Eminem Şarkı Sözleri: sabahtan gördüm seni çok beyaz geldin bana konakta mı büyüdün oy oy eminem güneş vurmadı sana güneş vurmadı sana parmağında yüzükler,kolunda bilezikler oy sana dolanayım oy oy eminem nedir bu güzellikler nedir bu güzellikler bir kurşun atacağım belindeki kuşağa anan vermedi seni oy oy eminem benim gibi uşağa benim gibi uşağa parmağında yüzükler,kolunda bilezikler oy sana dolanayım oy oy eminem nedir bu güzellikler nedir bu güzellikler vardır güzel yaylalar hamsi köyün başında alır kaçarım seni oy oy eminem onüç ondört yaşımda onüç ondört yaşımda parmağında yüzükler,kolunda bilezikler oy sana dolanayım oy oy eminem nedir bu güzellikler nedir bu güzellikler
oy oy eminememine söylüyo bebek oynuyo 02:53
oy oy eminememine söylüyo bebek oynuyo 1.206 izlenme - 6 yıl önce
Fehmi Ünlüyayla - Oy Oy Eminem 01:59
Fehmi Ünlüyayla - Oy Oy Eminem 1.121 izlenme - 4 yıl önce
Haluk Bilginer'in Oy Oy Eminem'i Söylemesi (Eastenders) 00:58
Haluk Bilginer'in Oy Oy Eminem'i Söylemesi (Eastenders) 219 izlenme - 9 ay önce 1987 Yapımı eastenders dizisinde oynayan Haluk Bilginer bir bölümde Oy Oy Eminem'i söylüyor izleyelim efendim.
İneği Sütten Kesecek Kalitede Proyem Reklamı 00:39
İneği Sütten Kesecek Kalitede Proyem Reklamı 191 izlenme - 10 ay önce Kısa süreli şok yaşatan, garip bir şekilde ekrana sabitliyor insanı trene bakan öküz misali. Emeği geçen herkesin... ellerine sağlık.
Bülent Özkan - Oy Oy Eminem 04:45
Bülent Özkan - Oy Oy Eminem 75 izlenme - 8 ay önce Bülent Özkan - Oy Oy Eminem
Mahmut Abi - Oii Oii Eminem 02:17
Mahmut Abi - Oii Oii Eminem 177 izlenme - 1 yıl önce Mustafa Topaloğlu abimizin 1983 yılında müzik piyasasında bomba etkisi yapan ''emine'''nin ingilizce versiyonu..Mahmut Abi tarafından coverlenmiş,animasyonu da Kıvanç Anar'a ait güzel bir çalışma.
Ya Ya Ya Şa Şa Şa - Aaa Beşiktaş lı Kovaçeviç! 03:45
Ya Ya Ya Şa Şa Şa - Aaa Beşiktaş lı Kovaçeviç! 72 izlenme - 5 ay önce Fb li futbolcu Selim i karşılayan genç futbolcu adayı İlyas(İlyas Salman) onu taşıyarak evine çıkarır bu arada kendisinin içki teklifini de reddetmez."Oy oy eminem"i icra ederlerken tüm apartman ayaklanır. Kapıcı Selami(Münir Özkul)yi uyandıran komşular bu durumu şikayet eder. Selami olaya müdahale etmeye gelirken İlyas ve Selim,"dom dom kurşunu","sevdalandım" ve "en büyük fener" e geçmişlerdir.Derken kapı çalar. Gelen tabi ki BJKli Kovaçeviç tir. Kısaca yakışmadı Selami, beni kaybettin..