Hoşgeldiniz!

oya başar

Yusuf & Yusuf 2. Fragmanı 01:01
Yusuf & Yusuf 2. Fragmanı 127.201 izlenme - 7 yıl önce Ali Sunal, Oya Başar, Burak Satıbol ve Sinem Öztürk’ün başrolleri paylaştığı, Yusuf & Yusuf 26 Aralık'ta sinemalarda! Yusuf, Ankara'nın bağrından kopmuş bir dolmuş şoförüdür. Çocukluğundan beri arabalara olan merakı onu modifiye tutkunu haline getirmiştir. Yolda dolmuşa binmek isteyen Papaz dahil kimseyi es geçmez. Dolmuşta aldığı papaz görünümlü kişi aslında o gün şehre gelen Papa'ya suikast düzenleyecek olan bir militandır. Tesadüfe bakın ki bu militanın adı da Yusuf'tur. Bir Yusuf can almak için uğraşırken, diğer Yusuf can kurtarmak için çabalayacaktır. Dolmuştaki diğer yolcular da Yusuf Yusuf demesinde ne desin artık! Linkler: https://www.facebook.com/YusufYusufFilmi http://www.yusufyusuffilmi.com http://instagram.com/YusufYusufFilmi https://twitter.com/YusufYusufFilmi
Yusuf & Yusuf Fragman 02:24
Yusuf & Yusuf Fragman 101.074 izlenme - 8 yıl önce Ali Sunal, Oya Başar, Burak Satıbol ve Sinem Öztürk’ün başrolleri paylaştığı, Yusuf & Yusuf 26 Aralık'ta sinemalarda! Yusuf, Ankara'nın bağrından kopmuş bir dolmuş şoförüdür. Çocukluğundan beri arabalara olan merakı onu modifiye tutkunu haline getirmiştir. Yolda dolmuşa binmek isteyen Papaz dahil kimseyi es geçmez. Dolmuşta aldığı papaz görünümlü kişi aslında o gün şehre gelen Papa'ya suikast düzenleyecek olan bir militandır. Tesadüfe bakın ki bu militanın adı da Yusuf'tur. Bir Yusuf can almak için uğraşırken, diğer Yusuf can kurtarmak için çabalayacaktır. Dolmuştaki diğer yolcular da Yusuf Yusuf demesinde ne desin artık! Linkler: https://www.facebook.com/YusufYusufFilmi http://www.yusufyusuffilmi.com http://instagram.com/YusufYusufFilmi https://twitter.com/YusufYusufFilmi
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Meşhur Basın Toplantısı Kavgası (2000) 06:51
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Meşhur Basın Toplantısı Kavgası (2000) 21.329 izlenme - 7 yıl önce Çoğumuzun Levent Kırca Oya Başar birlikteliğinden aklında kalan son enstantanedir bu kavga. Basın mensuplarının, magazincilerin önünde yaşanmış, tam da onların istedikleri malzemeyi onlara fazlasıyla vermişti. Haliyle de haftalarca televizyon kanallarında bu kavga dönmüştü. Benim aklımda nedense bu kavgadan sonra Oya Başar boşanma davası açmıştı şeklinde kalmış, meğer çoktan dava açmış ve boşanmışlar... Aslında Levent Kırca'yı sanatıyla, tiyatro eserleriyle, filmleriyle, 'Olacak O Kadar' ile anmak lazım, ancak bu olayı da 'nostalji' kontenjanından paylaşabiliriz diye düşündüm... Nur içinde yat Levent Kırca.
Olacak O Kadar - 1. Darbe (Tam Versiyon) 09:36
Olacak O Kadar - 1. Darbe (Tam Versiyon) 8.712 izlenme - 7 yıl önce Levent Kırca'nın güldürdüğü zamanların efsane skeçlerinden birisi hatta ikisi. Darbe üzerine yapılmış bu iki parodiden ilki internette çoğu yerde yarım yamalak yüklü, Alkışlarla Yaşıyorum'da da 51 saniyelik bir versiyonu var. Efendim istedim ki değerli Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri skeçleri tam izleyebilsinler, bol bol da alkışlasınlar. mesut bahtiyar twitter'da "genelkurmay'dan aldığı gaz ile başçavuş'a istifasını sunan kısa dönem askere 8 saat nöbet yazıldı." yazmış, Levent Kırca da "Yüksek rütbeli subaylar yetmediği için bazı küçük rütbeli subaylar, onbaşılar bile televizyonlara el koyacak." diyor. "Türk ordusunun başına geçebilecek Genelkurmay ve kuvvet komutanı kalmayınca küçük rütbeli subaylar, onbaşılar çıkmasınlar o makama?" şeklinde espri yapacaklara ya da bugün darbe olsa ne olur acaba diye düşünenlere yönelik bir hizmettir.
Yusuf & Yusuf - Konya Yolu (Teaser) 01:37
Yusuf & Yusuf - Konya Yolu (Teaser) 11.289 izlenme - 7 yıl önce Ali Sunal, Oya Başar, Burak Satıbol ve Sinem Öztürk’ün başrolleri paylaştığı, Yusuf & Yusuf 26 Aralık'ta sinemalarda! Yusuf, Ankara'nın bağrından kopmuş bir dolmuş şoförüdür. Çocukluğundan beri arabalara olan merakı onu modifiye tutkunu haline getirmiştir. Yolda dolmuşa binmek isteyen Papaz dahil kimseyi es geçmez. Dolmuşta aldığı papaz görünümlü kişi aslında o gün şehre gelen Papa'ya suikast düzenleyecek olan bir militandır. Tesadüfe bakın ki bu militanın adı da Yusuf'tur. Bir Yusuf can almak için uğraşırken, diğer Yusuf can kurtarmak için çabalayacaktır. Dolmuştaki diğer yolcular da Yusuf Yusuf demesinde ne desin artık! Facebook sayfasını beğenmek için: http://goo.gl/2gb0S1 Twitter hesabını takip etmek için: http://goo.gl/4pVIBC Instagram hesabını takip etmek için: http://goo.gl/OF29TP
Ben Sana Yandım Zühtü - Fragman (+18) 02:46
Ben Sana Yandım Zühtü - Fragman (+18) 11.608 izlenme - 7 yıl önce Şemsi İnkaya, Aysun Güven, Oya Başar, Orhan Alkan, Ali Sururi, Atilla Ergün, Cevat Kurtuluş, Perran Kutman, İlhan Hemşeri, Nilgün Ceylan, Sami Hazinses, Arap Celal, Kemal İskender, Feridun Çölgeçen'li kadrosuyla, sakarlıklarıyla meşhur Zühdü'nün öyküsü'nün anlatıldığı filmimizin fragmanını hep birlikte izliyoruz, efendim.
Olacak O Kadar - Bestami 07:16
Olacak O Kadar - Bestami 7.029 izlenme - 7 yıl önce Levent Kırca`nın hatırı sayılır karakterlerinden Bestami ile beraberiz... Efendim sağlığında Michael geliyordu. Jackson olan. E zaten daha sonrasını göreceksiniz bi saat açıklama yapmama gerek yok diye düşünüyorum. (28 saat düşünüp adamakıllı bir yorum yapamayıp da kısa kesenlerin "Ya aslında ben böyle değildim ne oldu bana bilemiyorum " diyenlerin sitesine sevgilerimle...)
Küçük Hüsamettin'in Doğuşu 12:52
Küçük Hüsamettin'in Doğuşu 8.269 izlenme - 7 yıl önce Olacak o kadarın bir zamanlar fenomen skeclerinden birtanesi olan küçük hüsamettinin sürekli aney benim babam nerde bu benim babammı diyerek bizide ekranların basına baglayıp ha bu hafta ha öbür hafta öğrenicez diye bir umut bekledigimiz zamanlardan. işte bu filmde hüsamettinin gizli kalmış bütün soruları yanıtlanıyor.
Olacak O Kadar (Araba ilanı İle Kız İsteme) 10:16
Olacak O Kadar (Araba ilanı İle Kız İsteme) 5.035 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Levent Kırca Meyhane 08:11
Levent Kırca Meyhane 13.147 izlenme - 13 yıl önce levnt kırca
Olacak O Kadar - Aganigi Saganigi 05:33
Olacak O Kadar - Aganigi Saganigi 4.832 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar (Feleğin Sillesi) 03:03
Olacak O Kadar (Feleğin Sillesi) 3.530 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar (Feleğin Sillesi) Birbirinden eğlenceli "Olacak O Kadar" bölümleri ve sahnelerinden haberdar olmak için tıklayın ve abone olun http://www.youtube.com/user/OlacakOKa... Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Bütün Tiplemeleri 06:34
Levent Kırca ve Oya Başar'ın Bütün Tiplemeleri 2.142 izlenme - 3 yıl önce Olacak O Kadar'da levent kırca ve oya başarın canlandırdığı tüm tiplemeler bu videoda
Olacak O Kadar (Ne Koydun Lan Kafana) 03:35
Olacak O Kadar (Ne Koydun Lan Kafana) 3.277 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar - 178. Bölüm (1997) 59:37
Olacak O Kadar - 178. Bölüm (1997) 3.088 izlenme - 5 yıl önce Hepimizin bildiği ve sevdiği Olacak O Kadar'ın 178. bölümü. Bölüm sonunda Kırca'nın meşhur siyasi konuk tiplemelerinden biri de Recep Tayyip Erdoğan'dır sayın alkışçılar.
Olacak O Kadar - Cinci Hoca (2000) 09:17
Olacak O Kadar - Cinci Hoca (2000) 4.037 izlenme - 7 yıl önce Kanal D de yayınlandığı 1996-2002 arasında en güzel skeçleri zengin oyuncu kadrosuyla bizlerle buluşturan efsane komedi programı bir daha bu performansına maalesef yaklaşamamıştır.Özellikle 2009 da Fox da yayınlanan bölümlerde neredeyse tamamen değişen ve tiyatrocu olmayanların çoğunlukta olduğu kadrosuyla hayal kırıklığı yaratmıştır.Bu skeçte ise Metin Serezli nin müthiş oyunculuğunun göze çarpmasıyla birlikte o ve yine bu skeçte olan ama şu an aramızda olmayan Fatma Murat a allahtan rahmet diliyoruz
Olacak O Kadar - Hamit El Sabah ve Cevat Kelle (Bestaminin Kaçırılışı) 36:57
Olacak O Kadar - Hamit El Sabah ve Cevat Kelle (Bestaminin Kaçırılışı) 845 izlenme - 2 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar - Ne Koydun Lan Kafana 03:02
Olacak O Kadar - Ne Koydun Lan Kafana 4.069 izlenme - 7 yıl önce Olacak O Kadar'ın en popüler skeçlerinden biri. Kaç yıl geçmiş, hala bu skeci taklit eden insanlar görebilirsiniz etrafınızda. Özellikle ilginç saç modelleri yapan insanların kafasına vurma eşliğinde tatbik edilir bu söz.
Olacak O Kadar - Jenerik(1993) 02:10
Olacak O Kadar - Jenerik(1993) 3.056 izlenme - 7 yıl önce Türk televizyonlarının unutulmaz mizah programı Olacak O Kadar, aynı zamanda kanal kanal dolaşmasıyla da ünlü bir programdı. Yayın hayatına TRT'de başlayan, akabinde sırasıyla Star, Atv, Kanal D, Show Tv, Tgrt, Star, Fox ve Ulusal Kanal turu yapan program, yine de son yıllarına kadar, tavsayan mizah anlayışına rağmen en çok izlenen programlardan biri olmayı başarmıştı. Ne kadar eleştirsek de, alanında en uzun soluklu ve sivri dilli program olması da belki bu ilginin sebebiydi. Neyse, bu videodaki jenerik, 1993'te İnterstar'da yayınlanan bir bölümünden alıntıdır. Alkışlarla varolun, parlayın şenolun.
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 06:51
Olacak O Kadar (Yenmekteyiz) 4.687 izlenme - 7 yıl önce Rahmet ve Saygı ile andığımız büyük usta Levent Kırca'nın bol göndermeli bir Olacak O Kadar skeci sonuna dikkat.
Olacak O Kadar Bestami Şöhtetini Kaybetti 13:18
Olacak O Kadar Bestami Şöhtetini Kaybetti 833 izlenme - 2 yıl önce Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 10-15 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır. Olacak O Kadar, 2009 yılının Mayıs ayından itibaren FOX'ta yayınlanmıştır. Kış arasıyla biten program, yeni bölümleriyle FOX'ta 6 Mart 2010 yılında yeniden yayınlanmaya başladı; fakat çeşitli sebeplerden dolayı yayından kaldırıldı.
Olacak O Kadar (Ameliyat) 04:00
Olacak O Kadar (Ameliyat) 2.505 izlenme - 5 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Kibariye'nin Annesi - Olacak O Kadar 07:22
Kibariye'nin Annesi - Olacak O Kadar 3.457 izlenme - 7 yıl önce Belli bir kuşağın bilinçaltına işlemiş olan şöfer Tunay'ın kayınvalidesi ve Kibariye'nin biricik annesinin haber bülteninde şöfeer tunay'a yaptığı çıkış gündeme öylesine damga vurmuştu ki Levent Kırca o dönem yayınlanan olacak o kadar adlı programında bu enstantaneye uzunca bir parodiyle yer vermişti. Dönemin ilginç çıkışlarıyla ve über siniriyle nam salmış Mhp'li sağlık bakanı Osman Durmuş'ta bonus niteliğindedir. Saygılarımı sunar içeriği arz ederim sevgili alkış dostları. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64890/kibariyenin-annesi-sofer-tunay
Levent Kırca Jet Ski 01:11
Levent Kırca Jet Ski 6.364 izlenme - 13 yıl önce harika komedi
Olacak O Kadar - Diş(Sarhoş) 1 06:40
Olacak O Kadar - Diş(Sarhoş) 1 3.581 izlenme - 7 yıl önce Gece vakti diş ağrısı yüzünden uyuyamayan Eşref ve sabaha kadar süren maceraları 1.bölümüyle sizlerle efenim. ikincisi için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20087/olacak-o-kadar---dissarhos-2
Olacak O Kadar - Dokunma Bana 02:41
Olacak O Kadar - Dokunma Bana 1.948 izlenme - 4 yıl önce Olacak O Kadar, Levent Kırca'nın yarattığı ve oyuncu kadrosunun başında bulunduğu, 22 yıldır çeşitli Türk televizyon kanallarında yayınlanan ve halkın sorunlarını anlatan bir eleştirel güldürü programıdır. Yönetmeni Oğulcan Kırca'dır. Program TRT'de başladığı yayın hayatına 1986 yılından 2005 yılına dek aralıksız devam etmiştir. Programda 5-7 dakikalık skeçlerle Türkiye'de yaşanan güncel komik ve trajikomik olaylar anlatılır.
Olacak O Kadar - Alo Ne Koyim 05:57
Olacak O Kadar - Alo Ne Koyim 3.309 izlenme - 7 yıl önce Olacak O Kadar ekibi, bir zamanlar Mustafa Keser'in sunduğu programda "alo ne okuyayım" sözünü absürd bi şekilde skeçlerde kullanmış, eskiden ağızlardan eksik olmayan bu repliğin çıkmasına neden olmuştur. bi mustafa keser taklidi bu kadar mı güzel yapılır. üstüne mustafa keser abimizin eşsiz yorumunu da dinleyip arkamıza yaslanalım.
Olacak O Kadar - Seda Sayan 04:31
Olacak O Kadar - Seda Sayan 3.346 izlenme - 7 yıl önce Oya Başar'la Levent Kırca'nın henüz ayrılmadığı Olacak O kadar'ın gerçekten gülünerek izlendiği zamanlardan yine başarılı bir taklit, Seda bacımla Oya bacım, izleyene Koral Porselenden 750 parça (kırıldı çünkü taşırken) yemek takımını.
Olacak O Kadar - 30 Kupona Araba Veriyoruz 00:26
Olacak O Kadar - 30 Kupona Araba Veriyoruz 2.597 izlenme - 7 yıl önce Bir zamanların efsane programı (koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi denir) Olacak O Kadar' ın gazetelerin promosyon çılgınlığına gönderme yaptığı unutulmaz skeçini sunmaktan kıvanç duyarız efem.