Hoşgeldiniz!

Oyun Havası Videoları İzle

Oryantali İle Düğüne Damgasını Vuran Hatun 02:11
Oryantali İle Düğüne Damgasını Vuran Hatun 29.108 izlenme - 6 gün önce Katıldığı düğünde ısrarları kırmayıp piste çıkan beyaz mini elbiseli hatun sergilediği oryantal ile düğüne damgasını vurmuş.
Pavyonda Cüce Adam ile Twerk Yapmaya Çalışmak (Ankara Versiyon) 01:57
Pavyonda Cüce Adam ile Twerk Yapmaya Çalışmak (Ankara Versiyon) 24.864 izlenme - 1 hafta önce Ankara Eğlence Merkezlerini biliriz ama bu olaylar nasıl gelişir bilemeyiz her an birşey olabilir ve oldu buyrun izliyoruz.
Çakma Adnan Oktar İle Klip Çeken Ankaralı Sanatçı 02:03
Çakma Adnan Oktar İle Klip Çeken Ankaralı Sanatçı 9.135 izlenme - 1 hafta önce Biraz daha iyi oynasaydı gerçeğini aratmazdı.
Acer Gelini Bırakıp Baldızla Coşan Damat 00:58
Acer Gelini Bırakıp Baldızla Coşan Damat 63.300 izlenme - 3 hafta önce Yine bir baldız klasiğini izliyoruz.
Ünal Narçın - Deli Deli 04:23
Ünal Narçın - Deli Deli 538 izlenme - 3 gün önce Ne olur sustur artık arzunu emelini Kırdılar gururunu anlamadılar seni Dünyanın hali böyle sevmiyorlar seveni Nelere muhtaç ettin sen beni deli gönlüm Deli deli deli deli gönlüm deli Bu dünya senin değil sana benzemeyenin Sevmeyip sevenlere eziyet edenlerin Arama mutluluğu hep boş kalır ellerin Yeter beni yorduğun dur artık deli gönlüm Deli deli deli deli gönlüm deli Uzanan ellerini uzanıp tutmuyorlar Mutluluk vaat etsen de kıymet mi biliyorlar Anla artık kalmadı halimden anlayanlar Mahcup ettin sen beni ellere deli gönlüm Deli deli deli deli gönlüm deli
Görüntülü Oyun Havaları Yine O Hatun - Ankara Oyun Havaları 02:22
Görüntülü Oyun Havaları Yine O Hatun - Ankara Oyun Havaları 79.409 izlenme - 3 ay önce
Genç Kızlara Oynama Dersi Veren Ankaralı Teyze 02:54
Genç Kızlara Oynama Dersi Veren Ankaralı Teyze 2.585 izlenme - 2 hafta önce
Kar Üstünde Şalvarı İle Döktüren Zilli Dayı 04:11
Kar Üstünde Şalvarı İle Döktüren Zilli Dayı 1.732 izlenme - 3 hafta önce Aksaray'da soğuk havaya aldırmadan kar üstünde elindeki zillerle ayağındaki şalvarla döktüren dayıyı izliyoruz.
Genç Kızlara Taş Çıkartan Teyze 02:54
Genç Kızlara Taş Çıkartan Teyze 308 izlenme - 1 hafta önce Evde canı sıkılan teyzemiz açtığı müziğe dansı ile eşlik etmiş. Teyzenin dansı genç kızları aratmayacak cinsten.
Görüntülü Oyun Havaları Seyrettin Mi 02:43
Görüntülü Oyun Havaları Seyrettin Mi 34.096 izlenme - 4 ay önce
Tufan Altaş - Geleceğin Yok (Official Audio) 04:16
Tufan Altaş - Geleceğin Yok (Official Audio) 154.744 izlenme - 7 ay önce http://starproduksiyon.com.tr http://facebook.com/starproduksiyon http://twitter.com/starproduksiyon http://instagram.com/starproduksiyon
Ersoy Savaş - Oyun Havaları 05:26
Ersoy Savaş - Oyun Havaları 7.508 izlenme - 2 ay önce Ersoy Savaş - Oyun Havaları
Oyunu İle Düğünün Yürek Hoplatan Güzeli 02:26
Oyunu İle Düğünün Yürek Hoplatan Güzeli 16 izlenme - 1 gün önce Düğünde tüm ısrarları kırmayıp piste çıkan güzel kız çalan müzik eşliğinde tüm hünerlerini sergilemiş.
Ceylan -  Minnoş  (2016 Klip) 03:43
Ceylan - Minnoş (2016 Klip) 228.106 izlenme - 9 ay önce Şarkı Sözleri - Ceylan - Minnoş Entarimi Dar Biçtim Yakasını Dar Kestim He Talihsiz Başım Var Asker Oğlana Düştümm Entarimi Dar Biçtim Yakasını Dar Kestim He Talihsiz Başım Var Asker Oğlana Düştümm Hele Hele Minnoş Minnoş Minnoş Hele Minnoş Minnoş Minnoş Hele Hele Minnoş Minnoş Minnoş Şarkı Sözleri - Ceylan Avcı Minnoş Entarisi Vişneden Şimdi Gelir Çeşmeden Alacaksan Al Beni Yataklara Düşmeden Entarisi Vişneden Şimdi Gelir Çeşmeden Alacaksan Al Beni Yataklara Düşmeden Hele Hele Minnoş Minnoş Minnoş Hele Minnoş Minnoş Minnoş Hele Hele Minnoş Minnoş Minnoş Hele Minnoş Minnoş Minnoş
Oyun Havasında Döktüren Dayı 00:59
Oyun Havasında Döktüren Dayı 2.296 izlenme - 4 hafta önce Katıldığı düğünde ısrarları kırmayıp orta yere çıkan dayı çalan oyun havası eşliğinde hünerlerini sergilemiş.
Düğün Dernek - Entarisi Dım Dım Yar - Talking Tom Versiyon 01:37
Düğün Dernek - Entarisi Dım Dım Yar - Talking Tom Versiyon 2.336.621 izlenme - 3 yıl önce Talking Tom İle İlgili Tüm Videoları Yüksek Görüntü Ve Ses Kalitesiyle İzlesene.com'da İzle. ... Düğün Dernek ...
Ankaralı Namık - Görüntülü Albüm Full 59:12
Ankaralı Namık - Görüntülü Albüm Full 425.280 izlenme - 1 yıl önce Ankaralı Namık - Görüntülü Albüm Full
Dj Onur Yıldız - Erik Dalı Gevrektir (Remix) 02:52
Dj Onur Yıldız - Erik Dalı Gevrektir (Remix) 317 izlenme - 2 hafta önce DJ ONUR YILDIZ SOSYAL MEDYA HESAPLARI: www.djonuryildiz.com instagram.com/djonuryildiz twitter.com/DJONURYILDIZ https://hearthis.at/djonuryildiz/ http://imbcloud.com/profile/djonuryildiz
Ömer Kağıt - Ben Seni Yar Olur Diye Sevdim 03:59
Ömer Kağıt - Ben Seni Yar Olur Diye Sevdim 3 izlenme - 20 saat önce Ömer Kağıt - Ben Seni Yar Olur Diye Sevdim Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Düğünde Klarnet Olmak 02:03
Düğünde Klarnet Olmak 5.599 izlenme - 2 ay önce Bulgaristan'da bir köy düğününde vatandaşın birisi düğünde çalan orkestradan memnun kalmamış olacak ki çalgıyı ortadan ikiye bölüp vermiş coşkuyu. İniş-çıkışlardan belli ki gırnata konusunda çok boş birisi değil kendisi. Müzisyen arkadaşın bir şey söylemek isteyip söyleyemiyor gibi duruşu cabası.
Ankara Oyun Havası İle Coşan Kedicikler 04:34
Ankara Oyun Havası İle Coşan Kedicikler 1.233 izlenme - 1 ay önce Adnan Oktar nam-ı diğer Adnan Hoca'nın A9TV'de yayınlanan programında kedicikler Ankara oyun havası eşliğinde hünerlerini sergilemişler.
Hüseyin Kağıt - Zor Bu Zamanda 03:28
Hüseyin Kağıt - Zor Bu Zamanda 1.403.666 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin Kağıt - (ZOR BU ZAMANDA 2014) Bedoofficial Şarkı Sözleri (lyrics): Ben mi yanlis geldim adres mi yanlis Bu ne insan seli kimden bu kacis Sasirdim gormedim ben boyle yaris Ekmegi kazanmak zor bu zamanda Ekmegi kazanmak zor bu zamanda Ben miyim yuruyen daracik yolda Gozumde sitem var yuregim darda 0nsana kiymet yok bu garip handa Insanca yasamak zor bu zamanda Ekmegi kazanmak zor bu zamanda Korelmis gonuller gozler gormuyor Hic kimse kimseyi gercek sevmiyor 0nsanlik cok ucuz para etmiyor Insanca yasamak zor bu zamanda Ekmegi kazanmak zor bu zamanda Ben miyim yuruyen daracik yolda Gozumde sitem var yuregim darda 0nsana kiymet yok bu garip handa Insanca yasamak zor bu zamanda Ekmegi kazanmak zor bu zamanda Geriye donemem zor olur bir de Derler ki her insan durur sozunde Belki de tukenip giderim ben de Sevgiyi yasatmak insanca yasamak Ekmegi Kazanmak zor bu zamanda
Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli 03:41
Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli 1.377.104 izlenme - 3 yıl önce Görüntülü Oyun Havaları - Süper Çiftetelli Şahane Bir Müzik Eşliğinde Kuğu Gibi Bir Dansöz..,çiftetelliye Devam..
Ankara'lılar Donan Eymir Gölünde Horon Tepti! 01:08
Ankara'lılar Donan Eymir Gölünde Horon Tepti! 64 izlenme - 7 gün önce Ankara’da ki dondurucu hava Eymir Gölü’nün donmasına neden oldu. Gölün donmasını fırsat bilen Ankaralılar donan gölün üzerinde horon ve Ankara oyun havaları eşliğinde eğlendi. Ankara’da etkili olan soğuk hava Eymir Gölü’nün donmasına da neden oldu.
Mezdeke - BomBom 04:33
Mezdeke - BomBom 500.666 izlenme - 2 yıl önce
Öğrencisiyle Birlikte Ankara Havası Oynayan Güzel Öğretmen 00:45
Öğrencisiyle Birlikte Ankara Havası Oynayan Güzel Öğretmen 1.445 izlenme - 1 ay önce Öğrencisiyle Birlikte Ankara Havası Oynayan Güzel Öğretmen Çünkü Ankaralı olmak. Öğrencisiyle birlikte Ankara havası oynayan öğretmenden içinizi ısıtacak görüntüler.
Roman Havası Tamda Böyle Oynanır 02:30
Roman Havası Tamda Böyle Oynanır 282 izlenme - 2 hafta önce Roman havası olmadan olur mu? Çay karıştırırken çıkan ses eşliğinde bile oynayan biz Türklerin vazgeçilmezidir roman havaları.Her düğünde çalınır ve çalınacaktır.
Roman Havasının Hakkını Veren Genç Kızlar 01:50
Roman Havasının Hakkını Veren Genç Kızlar 292 izlenme - 2 hafta önce Düğünde oynadıkları roman havasıyla izleyenleri coşturan roman kızlarının kameraya yansıyan görüntüleri sizlerle.
Ankaralı Namık - Duysun O Şerefsiız 07:05
Ankaralı Namık - Duysun O Şerefsiız 218.662 izlenme - 1 yıl önce Ankaralı Namık - Duysun O Şerefsiız
Kolbastı İle Coşan Hintliler 01:44
Kolbastı İle Coşan Hintliler 16 izlenme - 4 gün önce Hintliler ve Bangladeşliler dans etmeye başlayınca durmazlar, hele birde ortama içki karışık kolbastı da çalıyorsa onları kimse tutamaz.