Hoşgeldiniz!

oyun parkı

Rüzgarla Savrulan Şişme Ev 01:11
Rüzgarla Savrulan Şişme Ev 85 izlenme - 2 ay önce Aniden çıkan şiddetli rüzgar bir evin bahçesindeki şişme evi böyle savurmuş. Şans eseri o an şişme evin içinde çocuk olmaması.
Fırtınada Yola Uçan Şişme Oyun Parkı 00:25
Fırtınada Yola Uçan Şişme Oyun Parkı 192 izlenme - 11 ay önce Vietnam'da kuvvetli rüzgarla etkili olurken yola yakın bir alanda duran şişme oyun parkı rüzgar etkisiyle yol uçmuş.
Dünyanın En Tehlikeli Oyun Parkı 01:40
Dünyanın En Tehlikeli Oyun Parkı 2.036 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bulunan bir oyun parkı çocukların eğlenmesi için değil sanki çocuklara zarar vermesi için düzenlenmiş. Oyun aletleri o kadar tehlikeli ki her an bir sakatlık çıkarabilir.
Öküzü Oyun Parkına Çeviren Çocuklar 00:49
Öküzü Oyun Parkına Çeviren Çocuklar 106 izlenme - 4 yıl önce Öküzü en ağır işlerde kullanan insanoğlu en son çocukları için bu durumu değerlendirip öküzü oyun parkına çevirmiş.
Sagopa Kajmer - Oyun Parkı 03:24
Sagopa Kajmer - Oyun Parkı 72 izlenme - 5 yıl önce
Sagopa Kajmer - Oyun Parkı 03:24
Sagopa Kajmer - Oyun Parkı 2.019 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer - Oyun Parkı (Audio) 2017 Şarkı Sözleri: Hayattan anladığım;psikolojik savaşlarım ve savaş anılarım. Fotoda ben ve patlayan mayınlarım. Bilindik hisler,onlarca kayıp dakikam. Gün bitmiyor her şeye isteksiz olduğum an. En azılı acıları da yaralılarla beraberce süpürüyor şu günler. Yarının sayfaları kapanıyor bugünden. Hayat romansa mecazlarımda,insanlar ölüyor insanların romanlarında. Keşke olmayaydım ya farkında,duygusuz çocuklarla aynı oyun parkında. Bakma kandırana bu kez gözünü aç da bak şu kanana gözle! Çünkü kanmak güzel şeydir, mutlu eder sanmak öyle. Ellerinle neler yaratmışsın öyle bir dolu hayal kutusu. Sahnede ''olmayacak dualara amin'' korosu. İşte hayatımın sorusu,koşturur cevaba yunusu. Tam aklını yitiriyordu gördüm yandı bonusu. NAKARAT Tuzaklar yakında sen değilsin farkında. Bir salıncak kaptım sallanıyorum duygusuz çocuklarla aynı oyun parkında. Gözyaşlarım yarışıyor gözlerimden kaçmak için. Engel tanımıyor dengemi yıpratan o sert yel. Kaybettiğim kahramanım hadi dön gel. RAP 2 Korkular durulduğunda bana dokun ben uyanırım. Yıkılmış eski korkulukların simalarını anımsarım. Değiştirmeme yetmiyor hislerimi bilindikler. Bildiklerimi biliyorum,onlar bana yeterler. Biz farklı noktalara düşen domino taşları. Farklı noktalarla kaplı fakat gördüğün şey aynı. Gözlerimin gidemediği yerde kalan aklım. Alan daraldı,yalan çoğaldı dudakta tatlım. Cehaletin semalarından karaya iniş için izin ister kaptanım. Bu inişin arkasından bir daha uçarsam aptalım. Zorlu arazi,üstesünden gelir botlarım. Vakitsiz gömersen beni mezarımdan hortlarım. 2016 ben hala hiphoplayım. Hala burda en üst kattayım. Herkesi net gören geniş bir balkondayım,gördüklerimi söylediğimin farkındayım.
Sagopa Kajmer - Oyun Parkı 03:24
Sagopa Kajmer - Oyun Parkı 119 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer Ahmak Islatan RAP1 Şarkı Sözleri: Hayattan anladığım;psikolojik savaşlarım ve savaş anılarım. Fotoda ben ve patlayan mayınlarım. Bilindik hisler,onlarca kayıp dakikam. Gün bitmiyor her şeye isteksiz olduğum an. En azılı acıları da yaralılarla beraberce süpürüyor şu günler. Yarının sayfaları kapanıyor bugünden. Hayat romansa mecazlarımda,insanlar ölüyor insanların romanlarında. Keşke olmayaydım ya farkında,duygusuz çocuklarla aynı oyun parkında. Bakma kandırana bu kez gözünü aç da bak şu kanana gözle! Çünkü kanmak güzel şeydir, mutlu eder sanmak öyle. Ellerinle neler yaratmışsın öyle bir dolu hayal kutusu. Sahnede ''olmayacak dualara amin'' korosu. İşte hayatımın sorusu,koşturur cevaba yunusu. Tam aklını yitiriyordu gördüm yandı bonusu. NAKARAT Tuzaklar yakında sen değilsin farkında. Bir salıncak kaptım sallanıyorum duygusuz çocuklarla aynı oyun parkında. Gözyaşlarım yarışıyor gözlerimden kaçmak için. Engel tanımıyor dengemi yıpratan o sert yel. Kaybettiğim kahramanım hadi dön gel. RAP 2 Korkular durulduğunda bana dokun ben uyanırım. Yıkılmış eski korkulukların simalarını anımsarım. Değiştirmeme yetmiyor hislerimi bilindikler. Bildiklerimi biliyorum,onlar bana yeterler. Biz farklı noktalara düşen domino taşları. Farklı noktalarla kaplı fakat gördüğün şey aynı. Gözlerimin gidemediği yerde kalan aklım. Alan daraldı,yalan çoğaldı dudakta tatlım. Cehaletin semalarından karaya iniş için izin ister kaptanım. Bu inişin arkasından bir daha uçarsam aptalım. Zorlu arazi,üstesünden gelir botlarım. Vakitsiz gömersen beni mezarımdan hortlarım. 2016 ben hala hiphoplayım. Hala burda en üst kattayım. Herkesi net gören geniş bir balkondayım,gördüklerimi söylediğimin farkındayım.
Çocuklar için video-Leo Junior oyun alanı yapıyor. Eğienceli oyunlar. 06:45
Çocuklar için video-Leo Junior oyun alanı yapıyor. Eğienceli oyunlar. 9.348 izlenme - 5 yıl önce Çocuklar için yeni eğitici videoda Leo Junior ve arkadaşları oyun alanı yapıyorlar. Onun için renki figürier, toplar, güzel güzel çiçekler kullandılar. Sen de bizim oyun alanına gel! Mutlu Çocuk TV Eğitici Ve Öğretici Yeni Çizgi Filmlere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz. Eğlenerek Öğrenmek İçin En Güzel Çizgi Filmler. Bizim Üyemiz Olun Yeni Çizgi Filmleri Kaçırmayın. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Kamyon Leo çocuk parkı yapıyor. 05:48
Kamyon Leo çocuk parkı yapıyor. 13.900 izlenme - 6 yıl önce Kamyon Leo yokuştan şıkıp damperli kasasına oyun parkı için bir kaydırak yükleniyor ve onunla kedi için ve tğm çocuklar için oyun parkı yapıyor.Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Paw Patrol Hurricane - Mutlu Cocuk 02:57
Paw Patrol Hurricane - Mutlu Cocuk 3.072 izlenme - 6 yıl önce Paw patrol iş başında. şehrin oyun parkı fırtına yüzünden darmadağın durumda. bu yüzden onların yardıma ihtiyacı var. paw patrol akal nasıl yardımcı olacak www.izlesene.com/mutlucocuk Google play store den android ve ios uygulamamızı ücretsiz indirin.
Thomas ve Arkadaşları PARKTA! Thomas and Friends in the PARK! 03:18
Thomas ve Arkadaşları PARKTA! Thomas and Friends in the PARK! 528 izlenme - 6 yıl önce ToysTV Kanalımda yeni YouTube videom – Thomas ve Arkadaşları PARKTA! Thomas and Friends in the PARK! ????? ? ?????! Bu videomda Thomas ve Arkadaşları PARKTA oyun oynuyorlar! Tren Thomas çok çalışkan yardımsever bir tren. Bazen başını tatlı belalara soksa da Sodor Adasından müthiş bir iş çıkarıyor. Thomas'ın tren arkadaşları ile oluşturabileceğiniz muhteşem bir koleksiyon var. Bu videomda Collectible Railway koleksiyonundan tren Salty ve Tren Diesel'i açıyoruz! Onlara Spencer, Gordon, Thomas, Percy ve James eşlik ediyor! Maviş ile raylar üzerinde çufçuflamaya ne dersiniz? Thomas ve Arkadaşları Collectible Railways serisi genişletilebilir oyun setleri ve tren sistemi sunuyor. Neden Collectible Railway'i seçmeliyim? Karakter trenler, oyun setleri ve aksesuarlarla bitmeyen bir oyun eğlencesi için kendi Collectible Railway dünyanızı yaratın. Thomas ve Arkadaşları çizgi filminin sevilen karakterleri temel alınarak tasarlanmış küçük ve sağlam metal trenlerden oluşan bir tren serisi. Bağlantı kancaları çocuğunuzun sevdiği trenleri koleksiyonuna eklemesi ve onları birbirine bağlamasını kolaylaştırıyor. Oyun setleri birçok heyecan verici ve interaktif özellik sunuyor. Collectible Railway çocuğunuzun gelişimine nasıl katkıda bulunur? Collectible Railway çocuğunuzun birçok açıdan gelişmesine yardımcı olur: Fiziksel gelişim: Çocuğunuz trenleri birleştirirken, genişletilebilen oyun dünyasını inşa ederken ve interaktif özellikleri etkinleştirirken el becerisi gibi ince motor becerilerini geliştirir. Duygusal gelişim: Çocuğunuz setleri birleştirip kendi oyun dünyasını yaratırken elde ettiği başarılarla gurur duymaya başlar. Yaratıcılığın gelişimi: Çocuğunuz yanında Thomas'la heyecan verici yeni maceralar hayal ederken ve kendisini çevreleyen dünyayı keşfe çıkarken sorun çözme becerisini geliştirir. http://www.thomasandfriends.com/tr-tr... Bu videom bebekler, minik bızdıklar, çocuklar, aileler ve koleksiyoncular için yayınlandı. Bir sürü şirin oyuncak görülmeyi bekliyor! Toys, hra?ky, juguetes, giocattoli, brinquedos, carrinhos, spielsachen, spielwaren, leker, speelgoed, ??, leksaker, juegos, ???????, ?? ch?i, oyuncaklar, zabawki, bréagáin, ?????????, jouets,???, ???, ?????? , ?ugarelli, spielzeug, ???????, ?????. Kanalımda yeni oyunları, ilginç oyuncakları ve muhteşem oyun setlerini keşfedebilirsiniz. ToysTV ile eğlenin, öğrenin ve mutlu olun! İzlediğiniz için teşekkür ederim! BEĞEN! YORUM YAZ! PAYLAŞ! Yeni videolarımı izlemek için kanalıma ABONE OLUN! Müzik: YouTube Ses Kitaplığı https://www.youtube.com/audiolibrary/...
Harika oyuncaklar - Peppa Pig - Hayvanat bahçesini ziyaret ediyoruz 06:20
Harika oyuncaklar - Peppa Pig - Hayvanat bahçesini ziyaret ediyoruz 1.928 izlenme - 6 yıl önce Peppa Pig ve ailesi bugün hayvanat bahçesini ziyaret ediyorlar. Burada bir sürü hayvan yaşıyor. Biz de bu geziye katılalım; bu çok eğlenceli olacak. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Bizi vk.com da takip ediniz: http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk Mutlu Çocuk TV okul öncesi eğitimi amaçlıyor. Çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha birçok şey öğretiyoruz. Videolarımız hem eğlenceli hem de eğiticidirler.
Leo and Monster Truck (kocaman kamyon) 05:22
Leo and Monster Truck (kocaman kamyon) 5.470 izlenme - 6 yıl önce meraklı kamyon leo oyun parkına kasasında araç parçaları ile geliyor. bu parçaları birleştirince ortaya kocaman lastikleri olan başının üzerinde bir sürü ışıkları olan bir kamyon oluyor. bunun adına da monster truck diyor. çok ilginç bir araç haydi izleyeyim bakalım...
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max- Sürpriz yumurta - Çekici - Türkçe dublaj 04:25
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max- Sürpriz yumurta - Çekici - Türkçe dublaj 3.593 izlenme - 6 yıl önce Ekskavatör Max oyun parkında. Onunla saklambaç oynayalım. Sürpriz yumurtamızı saklayalım, o da bulmaya çalışsın. Yumurtanın içinde ne olduğunu çok merak ediyoruz. haydi sende merak ediyor musun? izleyelim ve neler varmış görelim hep birlikte. Kedicik Musti'nin macerasını da izle: www.izlesene.com/mutlucocuk
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 350.802 izlenme - 7 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
Çizgi Film - Spedy ve Busy Alman araba  fuarında Mercedes Benz E class ile. 05:25
Çizgi Film - Spedy ve Busy Alman araba fuarında Mercedes Benz E class ile. 41.952 izlenme - 7 yıl önce Çılgın iki araba bugünkü gezisinde Alman oto show macerası var . Bildiğiniz gibi Kıskanç spedy herzaman kendisinin daha hızlı olduğunu belirtmeye çalışıyor. Çünkü Bus ı çok seviyor onun başkalarını övmesine çok üzülüyor. Ama yinede onunla bir iş yapmaktan keyif alıyor.BMW X6 JEEP , Audi TT görüyorlar amblemlerini logolarını inceliyor ve öğretiyorlar. Bu arada Spedy çok komik ve zekice konuşuyor.
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Giysiler - Çocuk parkında karusel - cartoons in Turkish 04:23
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Giysiler - Çocuk parkında karusel - cartoons in Turkish 1.909 izlenme - 7 yıl önce Ve işte yine ekskavatör Max ile oyun parkındayız. Max burada harika bir vakit geçirip top oynuyor. Karusele uğrayıp resimli toplara bakalım. Sanırım bu sefer değişik giysilerin adını öğreneceğiz. Renkleri de birlikte öğrenelim mi: www.izlesene.com/mutlucocuk
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Sebzeler -   04:37
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Sebzeler - 1.341 izlenme - 7 yıl önce Ekskavatör Max yine oyun parkında güzel bir vakit geçiriyor. Üzerinde sayılar olan küplerle oynuyor. Biz de ona eşlik edelim. Karuselde oynayalım. Topların üzerindeki resimlere bakalım. Böylece sebzelerin isimlerini öğrenebiliriz. Kedicik Musti'nin maceralarını da kaçırma: www.izlesene.com/mutlucocuk
Meraklı kamyon Leo ve spor arabası - eğitici çizgi film - Türkçe dublaj - TuTuTu tarzinda 04:08
Meraklı kamyon Leo ve spor arabası - eğitici çizgi film - Türkçe dublaj - TuTuTu tarzinda 4.900 izlenme - 7 yıl önce Yine oyun parkındayız. Leo'nun daha önce yaptığı asfalt silindiri de orada. Bir yarış pisti yapıyor. Bugün Leo bir spor arabası yapacak. Belki yarış pistini hemen deneyebilir. Kedicik Musti'nin maceralarını da kaçırma: https://www.youtube.com/watch?v=SpB34v6hxAA
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 02:49
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 2.054 izlenme - 7 yıl önce Değerli anne, baba ve okul öncesi öğretmenlerimmiz.İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaya çalıitık. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde kübü anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 02:47
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 2.233 izlenme - 7 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde silindir i anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 03:05
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 2.403 izlenme - 7 yıl önce Dodo harikalar yaratiyor. Çocuklar Dodo ya bayılıyor. Bayılsınlar poblem değil zaten Dodo da eğitici bilgiler veriyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde küre yi anlatmaktadır, tabi kahramanımız Dodo ile. Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 03:00
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 2.423 izlenme - 7 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekile bebetürk sevimli kahraman Dodo ile sunuyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi filmde Dodo dikdörtgen prizmasını anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır.Abone olarak mükemmel olan yararlı çizgi filmleri çocuğunuza yakn tutun. , . ! - .
Çizgi Film iş makineleri - Maden kamyonu 02:18
Çizgi Film iş makineleri - Maden kamyonu 5.512 izlenme - 7 yıl önce Maden kamyonları dünyanın en büyükve en güçlü kamyonlarıdır.Bu kamyonların trafiğe çıkması yasaktır. Sevgili çocuklar eğer birgün yolunuz bir maden ocağına düşerse mutlaka operatöründen müsade alarak kabinine çıkın ve inceleyin. Kabininden aşağıya baktığınızda sizi büyüleyecek. Bende maden kamyonu operatörü olmak istiyorum diyeceksiniz. Liebherr T282B model ile üretilmiştir.Adeta bir demir yığınıdır. Öyle ki Bizde bu çizgi filmde sizlere bu kamyon ile roketi ve büyük topu nasıl taşıdığını gösterdik. -
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 03:53
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo bloklardan şehirde eksik figürleri buluyor. 2.721 izlenme - 7 yıl önce Heey Dodo yu özleyen bütün çocuklara müjde.Akıllı kazı makinesi Dodo oyun parkına bloklardan şehir yaptı.Yaptığı şehirde bazı figürleri tamamlayamadı. Haydi çocuklar bu eksiklikleri dodo ile beraber tamamlayalım. Bu figürleri sizler daha önceki bölümlerden hatırlıyor olmalısınız.Eğer hatırlayamayacaksanız önce diğer bölümleri tekrar izleyin.
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 20:03
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 4.549 izlenme - 7 yıl önce Uzun zamandan beri beklenen Akıllı excavatör Dodo nun tüm bölümleri bir arada yayına girdi. Artık çocuklar yarım saat kesintisiz tüm bölümlerini izleyebiliyorlar. Haydi çocuklar Kepçe Dodo oyun parkında sizleri bakliyor.Figürleri, sayıları, şekilleri, renkleri, kumdan çıkarıp kamyona yüklüyor. Bloklarla figürleri oyun parkında kaydıraktan kaydırıp traktör römork una yüklüyor. Bloklarla
Montessori Okulu - Bir den beş e - 2 sayısını öğreniyoruz 04:26
Montessori Okulu - Bir den beş e - 2 sayısını öğreniyoruz 8.179 izlenme - 7 yıl önce Çocuğun güçlü bir karekterde yetişmesini sağlamak için çocuklarımızda mevcut fiziksel ve ruhsal hijyeni bozmamalıyız.Bebetürk olarak benimsediğimiz yol ve görev çocukların içindeki yetenekleri ve gizli güçleri uyandırıp onların gelişim süreçlerine destek olmaktır.
Montessori okulu - Bir den beş e - 1 sayısını öğreniyoruz 03:26
Montessori okulu - Bir den beş e - 1 sayısını öğreniyoruz 7.887 izlenme - 7 yıl önce Bebetürk olarak uygulamakta olduğumuz montessori eğitim programının temeli bireysel eğitime dayanır. Esasında Maria tarafından geliştirilmiş olan bir eğitim modelidir. Eğitimlerimizle elde ettiğimiz veriler,biz BEBETURK ailesinde montessori eğitim modelini arttırma gereksinimi doğurdu.Görünen o ki büyüklerle küçüklerin birarada bulunması çocuklarda toplumsal bilincin ve kendine güven duygularının geliştiği gerçeği kuşku gerektirmez. Bebetürk olarak çocukların kendi hatalarını kendileri düzeltmeleri tarafından eğitimleri planlıyoruz zaten montessori metodu bunu savunur. Bireysel öğrenme, çevre içerisinde gerçekleşir. Her bir çocuk farklı bir adımda büyür, bu onun gelişimini destekler. Somut öğrenme üzerinde duruyoruz ki çocukların kavramları birebir gerçek hayatta yaşayarak öğrenmelerine fırsat sağlıyoruz..
Çizgi Film - Yarış arabası Spedy ve Bus Fiat 500 araba yapıyor 04:49
Çizgi Film - Yarış arabası Spedy ve Bus Fiat 500 araba yapıyor 39.782 izlenme - 7 yıl önce Bussy ve Yarış arabası Spedy den yok artık dedirticek birşey gerçektende. Fiat 500 ne kadarki bir de cabrio modeli olsun dimi. Şunu söyliyim ben cabrio arabadan hoşlanmam ama Fiat 500 C gerçekten çok farklı ve çok şirin oldu bence. Araba tutkusu olan bus ve spedy çok kısa sürede parçaları birleştirip araba yaptı Tutkularının tek nedeni yeni arkadaş kazanmak. Bakın Arkadaş kazanınca yeni arkadaşlarıyla en son ne yapıyorlar.
Çizgi Film - Bus ve Spedy oyun parkında sayı küplerini kaydırıyor 04:24
Çizgi Film - Bus ve Spedy oyun parkında sayı küplerini kaydırıyor 52.757 izlenme - 7 yıl önce Spedy ve Bus Bebetürk te en iyi anlaşan iki arkadaş. Aynı zamanda her ikisininde meraklı ve oyuncu kişilikleri var. Bus okul otobüsü olduğu için sürekli çalışan bir arabadır ama spedy tam bir hobi arabasıdır bundan dolayıda herhangi bir işi olmayıp hep oyun oynayarak eğlenmektedir. Esasında onlar kahraman.Bebetürk takipçileri çok iyi bilir ki onlar her hafta farklı bir oto fuara gidip orada kendilerine arkadaş yaratmak için arabalar beğenirler. Beğendikleri arabaların özelliklerini birbirine anlatırlar. Eğer parçalara ayrılmış arabalar varsa hemen onu tamamllarlar. Tamamladıkları arabaları kendilerine arkadaş olarak görürler. Tabiki bu arkadaşlıklarını ölümsüzleştirmek için o anın fotoğrafını çektirirler. Boş vakitlerinde katıldıkları bu oto fuarlar esasında onların hayatta aldığı en büyük zevktir. Bu bölümde ise bir okul servisi sonrası bus oyun parkında sayı saymasını öğreniyor. Nasıl mı? Gelin hepbirlikte izleyelim.