Hoşgeldiniz!

paranormal olaylar

Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 01:51
Kadıköy'de Büfe Önünde Gelişen Paranormal Olaylar 11.397 izlenme - 4 yıl önce Kimse bu olayı anlamadı... Büfeciyi silahla tehdit etti, tetiğe bastı tabancası ateş almadı, bu sırada çevredeki esnafla sohbet etti, bir şey olmamış gibi olay yerini terketti!
Çarşafın Altında Gezen Ürpertici Şey 00:54
Çarşafın Altında Gezen Ürpertici Şey 5.285 izlenme - 4 yıl önce Video yükleyen kişinin bir sahtekarlık olmadığını ve çarşaf altında herhangi bir hayvan olmadığını belirtmiş görüntülerde de görüldüğü gibi eliyle vurduğunda bir şey olmadığı belli...
Evlerimizde Yaşayan Cinler - Yakaza Cin Kabilesi 15:04
Evlerimizde Yaşayan Cinler - Yakaza Cin Kabilesi 1.066 izlenme - 6 yıl önce Daha fazlası için kanalıma ücretsiz ABONE olabilirsiniz.. İnstegram adresi : Grkntkz25 iletişime geçebilirsiniz olaylarınız paylaşılacaktır Yakaza Cinnileri hakkında bir çok hadis ve vaka olmasıan rağmen. Geçmişte haklarında yazılan bir kitap olmamıştır. Bunun sebebini alimler en yakınlarımızda yaşayan cinlerin onlar olmasından dolayı, anlatılmaması söylenmemesi gerektiğini çünkü her an işitebileceklerine bağlıyorlar. Ancak 800lü yıllarda Endilüs islam devletinde İbn-i Cuheşa isimli bir adam yakaza cin kabilesini anlatan bir kitap yazmıştır. Kitabın adı Kitabül azazil yani Şeytanın Kitabı. Ancak kitap alimlerin ortak bir karar alarak İbn-i Cuheşa’nın bir cin olduğunu söylemeleriyle yasaklanır. Bugün tek kopyası Londra’daki İngiliz Müzesinde sergilenmektedir.Kitabın içeriği kapalı tutulduğunda Bugün sadece kitapta yazan tek bir cümle bilinmektedir. Oda Kıyamete yakın bir takım cinnilerin insanları yakaza vaktinde yakalayacaklarıdır. "Gathering Darkness" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 License http://creativecommons.org/licenses/b...
Müslüman Cinlerin Yaşadığı Cin Tepesi - Nusaybin Cinleri 11:55
Müslüman Cinlerin Yaşadığı Cin Tepesi - Nusaybin Cinleri 881 izlenme - 6 yıl önce Daha fazlası için kanalıma ücretsiz ABONE olabilirsiniz.. Bana instegram: Grkntkz25 üzerinden ulaşabilirsiniz 70 li yıllarda geceleri iyileşmek için burada cinlerle kalan insanlar döndüklerinde. Yer altından kılıç ve insan sesleri duyduklarını söylerler. Bunun üzerine bir süre sonra bölgede devlet taarfından kazı çalışmaları başlar. 10 yıl süren çalışmalar sonucunda geçmişi milattan önce 5 binli yıllara kadar uzanan Gırnavaz isimli gizemli bir yerleşim yeri ortaya çıkar. Şaşırtıcı olan ise geçmişi babillere kadar dayanan bu höyükten bazı tabletler çıkmıştır. Bu tabletlerde babilli büyücülerin Gırnavaz höyüğünün olduğu bugün cin tepesi olarak bilinen bölgede siyah yüzlü yarı insan yarı hayvana benzeyen bazı varlıkların yaşadığının anlatılmasıydı.tabletlere göre babilli büyücüler geçmiş ruhlarla görüşmek ve büyü yapabilmek için bu tepeye gelerek günlerce bu varlıklarla yaşarlarmış. Dahada ilginç olanı ise bu tabletlerde analtılanların peygamberimizin hadisleridne geçen Nusaybin cinleriyle benzerlikleriydi. Cin tepesindeki kazılarda ortaya çıkan şaşırtıcı ve anlamı çözülemeyen şeylerden biride amacı olmayan derince bir kuyudur. Anlatılanlara göre babilli büyücüler cinnilere bu kuyulardan seslenirlermiş.
Ningen Efsanesi 13:50
Ningen Efsanesi 488 izlenme - 5 yıl önce Antarktika'da gözlemlendiği ve kayıt altına alındığı söylenen efsanemi gerçek mi olduğu üzerinde tartışılan Ningenler hakkındaki videoyu hayretle izliyoruz. İyi Seyirler.
Evlerinde Gizemli Olaylarla Karşılaşan Aile 00:57
Evlerinde Gizemli Olaylarla Karşılaşan Aile 326 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de oğullarıyla beraber yaşayan Robert ve Pauline çifti, evlerinde meydana gelen tuhaf olaylar üzerine odalara gizli kamera yerleştirerek açıklanamayan paranormal olayları kayda aldı.
Evde Masrafsız Korku Videosu Çekmek 08:31
Evde Masrafsız Korku Videosu Çekmek 303 izlenme - 5 yıl önce